Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PSVITA
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
nikolas12
QUOTE(morfi @ Jul 18 2011, 15:17 ) *


Yeeeeeeeeeeeeeeeah. Η αγαπημενη μου κονσολα σε νουμερο 2. Εχω psp 5 χρονια οποτε καιρος ειναι να παρω το καινουριο. Αντε να βρουμε λεφτα τωρα...
morfi
QUOTE(nikolas12 @ Jul 18 2011, 15:33 ) *
Yeeeeeeeeeeeeeeeah. Η αγαπημενη μου κονσολα σε νουμερο 2. Εχω psp 5 χρονια οποτε καιρος ειναι να παρω το καινουριο. Αντε να βρουμε λεφτα τωρα...

Μία φήμη που άκουσα λέει ότι θα κάνει γύρω στα 300 ευρώ. Πιο πολλά δηλαδή και από το Playstation 3.
nikolas12
QUOTE(morfi @ Jul 18 2011, 15:35 ) *
Μία φήμη που άκουσα λέει ότι θα κάνει γύρω στα 300 ευρώ. Πιο πολλά δηλαδή και από το Playstation 3.


Λογικο ειναι. Δεν νομιζω να κυκλοφορησει φετος στην Ελλαδα λογικα του χρονου. Θα περιμενω και κανα χρονο να πεσει λιγο η τιμη.
Das Kapital
PsVita και οποιος μπορει καλυτερα να το παρει απο Αμερικη!
morfi
Το παράγγειλα το Σάββατο (ή την Παρασκευή; biggrin.gif) τη 3G έκδοση και περιμένω να εγκριθεί η αίτηση για δόσεις που έκανα. Αύριο θα ξέρω. Όπως και να έχει είμαι ήδη ενθουσιασμένος και ψάχνω στο ίντερνετ τρόπους να αξιοποιήσω τις δυνατότητες του μηχανήματος. Χαλάστηκα βέβαια όταν έμαθα ότι δεν θα βγει το pes 2013 στο PSVITA αλλά δεν πειράζει, θα βρω τρόπο να το καλύψω.

ΥΓ Άλλαξε ο τίτλος του τόπικ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.