Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ALL STAR GAME ΓΥΝΑΙΚΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
KUNENEamanaman
προτείνω τα αποτελεσματα να τα δώσουμε στην ομοσπονδια!!!!

Μπορεί κάποιος mod να κρατησει την ψηφοφορία σε poll (ετσι λέγονται);;
KUNENEamanaman
1 ΚΑΛΕΝΤΖΟΥ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΓΚΟΥΖΙΝΗ
4 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΝΤΑΗ
6 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ
8 ΤΟΚΜΑΚΗ
9 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ
10 ΣΑΡΕΓΚΟΥ
11 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
12 ΣΑΜΑΡΟΥΚΟΒΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΕΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..
tsops
QUOTE(KUNENEamanaman @ Dec 12 2007, 15:02 ) *
1 ΚΑΛΕΝΤΖΟΥ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΓΚΟΥΖΙΝΗ
4 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΝΤΑΗ
6 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ
8 ΤΟΚΜΑΚΗ
9 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ
10 ΣΑΡΕΓΚΟΥ
11 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
12 ΣΑΜΑΡΟΥΚΟΒΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΕΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..


Προτείνω να γίνει οργανωμένα....πολύ καλή ιδέα kunene....αν θες όμως, άσε να φτιάξουμε ένα σωστό poll και να βάλουμε πολλές παίκτριες και προπονητές. Τώρα να το στείλουμε στην ομοσπονδία, δεν το βλέπω, αλλά φυσικά και να το κάνουμε εδώ. Πολύ καλή ιδέα! Να το οργανώσουμε παιδιά...
KUNENEamanaman
QUOTE(tsops @ Dec 12 2007, 15:05 ) *
Προτείνω να γίνει οργανωμένα....πολύ καλή ιδέα kunene....αν θες όμως, άσε να φτιάξουμε ένα σωστό poll και να βάλουμε πολλές παίκτριες και προπονητές. Τώρα να το στείλουμε στην ομοσπονδία, δεν το βλέπω, αλλά φυσικά και να το κάνουμε εδώ. Πολύ καλή ιδέα! Να το οργανώσουμε παιδιά...


ιντα λες και δε το καμεις;

και σε παρακαλω να με αποκαλεις με το κανονικο μου ολοκληρωμένο ονομα: KUNENEamanaman
(το KUNENE με κεφαλαία και το amanaman με μικρά και greeklish)! cool.gif
Live strong
QUOTE(KUNENEamanaman @ Dec 12 2007, 17:02 ) *
1 ΚΑΛΕΝΤΖΟΥ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΓΚΟΥΖΙΝΗ
4 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΝΤΑΗ
6 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
7 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ
8 ΤΟΚΜΑΚΗ
9 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ
10 ΣΑΡΕΓΚΟΥ
11 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
12 ΣΑΜΑΡΟΥΚΟΒΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΕΟΥΔΑΚΗΣ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΞΕΝΕΣ ΘΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..


Συμφωνώ κι εγώ με τις παίχτριες και τους προπονητές...θα έβαζα όμως, χωρίς να θέλω να μειώσω την ποιότητα της ως παίχτρια, στη θέση της Τοκμάκη τη Κοσμά! rolleyes.gif
KUNENEamanaman
QUOTE(Live strong @ Dec 12 2007, 15:28 ) *
Συμφωνώ κι εγώ με τις παίχτριες και τους προπονητές...θα έβαζα όμως, χωρίς να θέλω να μειώσω την ποιότητα της ως παίχτρια, στη θέση της Τοκμάκη τη Κοσμά! rolleyes.gif

χμμμ... μαλλον δικιο εχεις...πως την ξεχασα;
Live strong
QUOTE(KUNENEamanaman @ Dec 12 2007, 18:15 ) *
χμμμ... μαλλον δικιο εχεις...πως την ξεχασα;


γι αυτό ειμαστε εμείς εδώ... wink.gif smiley.gif
Giuliana13_fan
το all star basket αυτη την χρονια θα διεξαχθει στην κηφησια στις 25 Φεβρουαριου blove.gif bball.gif
προπονητες της 1ης ομαδας θα ειναι ως head coach ο Γερεουδακης και assistant ο Κορωναιαος και στην αλλη ως head coach ο Συροπουλος (τον assistant δεν τον θυμαμαι... rolleyes.gif ) blove.gif
basket4
βγηκαν οι παιχτριες που θα παρουν μερος στο φετινο all star game (για αυτο αφηστε τις ψηφοροριες tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif )

οι ελληνιδες ειναι:
ΚΑΛΕΝΤΖΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ
ΓΚΟΥΖΙΝΗ
ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ
ΚΟΣΜΑ 77.gif
ΚΑΤΩΠΟΔΗ
ΧΡΥΣΤΟΦΟΡΑΚΗ
ΣΑΜΑΡΟΥΚΟΒΑ
ΣΑΡΕΓΚΟΥ
ΝΤΑΗ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ (trefoil...κατι μου λεει οτι θα παμε μαζι στο all star tongue.gif )

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:κυρατζης-ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 77.gif 77.gif 77.gif

οι ξενες ειναι:
williams kim
thorn erin
koch kary
murphy mapie
mediola guliana
anderson ambrosia
reeves brook
nero lory
quinen brock
skibi trisna
davis latoya
roberts nyree
tierny mess

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:κορωναιος-γερεουδακης

το all star game εχει ανατεθει στο δημο κηφησιας smile.gif
και θα γινει στο ΚΓ ΖΗΡΗΝΕΙΟ στις 25/2/2008
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Jan 18 2008, 10:49 ) *
βγηκαν οι παιχτριες που θα παρουν μερος στο φετινο all star game (για αυτο αφηστε τις ψηφοροριες tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif )

οι ελληνιδες ειναι:

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ (trefoil...κατι μου λεει οτι θα παμε μαζι στο all star tongue.gif )

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:κυρατζης-ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 77.gif 77.gif 77.gif

το all star game εχει ανατεθει στο δημο κηφησιας smile.gif
και θα γινει στο ΚΓ ΖΗΡΗΝΕΙΟ στις 25/2/2008

Απαπαπαπα! Τι είναι αυτά που λες; 68.gif Δευτέρα; Έχουμε και φροντιστήρια, δεν καθόμαστε όπως εσύ! dry.gif













biggrin.gif Φυσικά και αστειεύομαι! biggrin.gif
Και ξέρω ότι δεν με πίστεψες... rolleyes.gif
Κάτι τέτοια δεν χάνονται ότι άλλο και να υπάρχει! biggrin.gif
Center τι λες; Είναι μια καλή αφορμή να ανέβεις Αθήνα; wink.gif

Πάντως, σε αυτό το γήπεδο σαν σαρδέλες θα είμαστε, την έχω ξαναζήσει την εμπειρία εκεί... Είναι με μόλις τρεις σειρές στην μια από τις τέσσερις πλευρές. Και έχει και πλαστικό κάτω...
Αλλά από την άλλη... Από το να αναγκαζόμασταν να πάμε εκτός Αθηνών μια χαρά είναι τώρα! biggrin.gif
center
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 18 2008, 12:11 ) *
Απαπαπαπα! Τι είναι αυτά που λες; 68.gif Δευτέρα; Έχουμε και φροντιστήρια, δεν καθόμαστε όπως εσύ! dry.gif
biggrin.gif Φυσικά και αστειεύομαι! biggrin.gif
Και ξέρω ότι δεν με πίστεψες... rolleyes.gif
Κάτι τέτοια δεν χάνονται ότι άλλο και να υπάρχει! biggrin.gif
Center τι λες; Είναι μια καλή αφορμή να ανέβεις Αθήνα; wink.gif

Πάντως, σε αυτό το γήπεδο σαν σαρδέλες θα είμαστε, την έχω ξαναζήσει την εμπειρία εκεί... Είναι με μόλις τρεις σειρές στην μια από τις τέσσερις πλευρές. Και έχει και πλαστικό κάτω...
Αλλά από την άλλη... Από το να αναγκαζόμασταν να πάμε εκτός Αθηνών μια χαρά είναι τώρα! biggrin.gif

Μια χαρά !!!! w00t.gif
Είναι Δευτέρα και έχει τελειώσει η εξεταστική τότε (!!!!!!!!!!!!) w00t.gif w00t.gif
Ώρες ξέρουμε?
Αν και κατά 75% είμαι μέσα!!
Άντε μαζεύω λεφτά και έρχομαι!!
biggrin.gif biggrin.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Jan 18 2008, 08:49 ) *
mediola guliana
το all star game εχει ανατεθει στο δημο κηφησιας smile.gif
και θα γινει στο ΚΓ ΖΗΡΗΝΕΙΟ στις 25/2/2008

μαθετε επιτελους να το γραφετε σωστααααααααααααααααααααααααααα shot.gif ...
Giuliana Mendiola!!!!!! 77.gif
tref+basket4!!και εγω θα ερθωωωωω!!!(και καταλληλα ντυμενη tref με πιασες??? laugh.gif )
αν με θελετε βεβαια... rolleyes.gif
sch
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 18 2008, 16:41 ) *
μαθετε επιτελους να το γραφετε σωστααααααααααααααααααααααααααα shot.gif ...
Giuliana Mendiola!!!!!! 77.gif
tref+basket4!!και εγω θα ερθωωωωω!!!(και καταλληλα ντυμενη tref με πιασες??? laugh.gif )
αν με θελετε βεβαια... rolleyes.gif

τι εννοείς κατάλληλα ντυμένη? blink.gif
trefoil 13
QUOTE(center @ Jan 18 2008, 12:20 ) *
Μια χαρά !!!! w00t.gif
Είναι Δευτέρα και έχει τελειώσει η εξεταστική τότε (!!!!!!!!!!!!) w00t.gif w00t.gif
Ώρες ξέρουμε?
Αν και κατά 75% είμαι μέσα!!
Άντε μαζεύω λεφτά και έρχομαι!!
biggrin.gif biggrin.gif

Ώρες θα μάθουμε, το λιγότερο είναι!
Κοίτα εσύ να ανέβεις και τα υπόλοιπα τα κανονίζουμε! biggrin.gif
Καλά, και σε καμιά συνοριακή γραμμή να το κάνανε εγώ θα πήγαινα φέτος! tongue.gif

QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 18 2008, 14:41 ) *
μαθετε επιτελους να το γραφετε σωστααααααααααααααααααααααααααα shot.gif ...
Giuliana Mendiola!!!!!! 77.gif
tref+basket4!!και εγω θα ερθωωωωω!!!(και καταλληλα ντυμενη tref με πιασες??? laugh.gif )
αν με θελετε βεβαια... rolleyes.gif

Η basket4 τα έγραψε, εκεί πάνε τα παράπονα. Της έκανα και εγώ, μην ανησυχείς!
Κατάλαβα, κατάλαβα!!! wink.gif
Μην ανησυχείς, σε θέλουμε!
Αρκεί να φωνάζεις κι εσύ τα συνθήματα για την αρχηγό! laugh.gif
Grissino
Καλά το λάθος για την Mendiola είναι μικρό την Brooke Queenan που την έχουν γράψει quinen brock την είδες; icon_drunk.gif

Διαγωνισμό τριπόντων θα έχει; biggrin.gif
trefoil 13
Και η ανακοίνωση της ομοσπονδίας...

Στο Δήμο Κηφισιάς ανατέθηκε η διοργάνωση του All Star Game των Γυναικών. Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στις 25 Φεβρουαρίου 2008 στο ΚΓ Ζηρίνειο και οι ομάδες που θα συμμετάσχουν αποτελούνται από τις εξής αθλήτριες και προπονητές.

Ελληνίδες Αθλήτριες: Καλέντζου Τούλα (Εσπερίδες), Παπαδημητρίου Ελενα (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Καραμπατζάκη Μάγδα (Siemens), Γκουζίνη Βασιλεία (Αθηναϊκός), Καλτσίδου Στέλλα (Εσπερίδες), Χατζηνικολάου Ολγα (Εσπερίδες), Δημητράκου Ζωή (Μέγας Αλέξανδρος), Κοσμά Αφροδίτη (Αθηναϊκός), Κατωπόδη Εύα (Ηρακλής), Χριστοφοράκη Αθηνά (Καστοριά), Σαμαρούκοβα Μαρία (Πανιώνιος), Νικολαϊδου Νένα (Παναθηναϊκός), Σαρέγκου Πόλυ (Εσπερίδες), Νταή Γεωργία (Σπόρτιγκ).
Προπονητές: Κυρατζής Κων/νος (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Συρόπουλος Σίμος (Μέγας Αλέξανδρος).

Ξένες Αθλήτριες: Ουίλιαμς Κιμ (Μέγας Αλέξανδρος), Θορν Εριν (Πανιώνιος), Κοχ Κάθι (Σπόρτιγκ), Μέρφι Εσάγια (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Μεντιόλα Τζουλιάνα (Αρης Χολαργού), Αντερσον Αμπρόζια (Siemens), Ριβς Μπρουκ (Μέγας Αλέξανδρος), Νέρο Λόρι (Αθηναϊκός), Κουίναν Μπρουκ (Πανιώνιος), Σκίμπι Τρίσα (Παναθηναϊκός), Ντέιβις Λατόγια (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Ρόμπερτς Ναϊρι (Παγχιακός), Τέρνι Μεγκ (Σπόρτιγκ).
Προπονητές: Τάκης Κορωναίος (Πανιώνιος), Γερεουδάκης Γιάννης.
Giuliana13_fan
QUOTE(sch @ Jan 18 2008, 12:49 ) *
τι εννοείς κατάλληλα ντυμένη? blink.gif

65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif
smiley.gif οποιος καταλαβε ...καταλαβε.... smiley.gif
25 φεβρουαριου θα με δεις sch... biggrin.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(Grissino @ Jan 18 2008, 14:01 ) *
Καλά το λάθος για την Mendiola είναι μικρό την Brooke Queenan που την έχουν γράψει quinen brock την είδες; icon_drunk.gif

Διαγωνισμό τριπόντων θα έχει; biggrin.gif

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
και την tierny αντι για meg....mess.... laugh.gif
basket4 τι ηπιες? tongue.gif
basket4
παιδια...τα ονοματα δεν τα εγραψα εγω...
εγω απλα εκανα ενα copy paste σε οτι μου εδωσαν οι πηγες μου.
μη με βαρατε.

φυσικα και σε θελουμε giuliana!!
χωρις εσενα θα πηγαιναμε??? smile.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Jan 18 2008, 21:17 ) *
παιδια...τα ονοματα δεν τα εγραψα εγω...
εγω απλα εκανα ενα copy paste σε οτι μου εδωσαν οι πηγες μου.
μη με βαρατε.

φυσικα και σε θελουμε giuliana!!
χωρις εσενα θα πηγαιναμε??? smile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ενταξει τοτε...χαιρομαι... rolleyes.gif biggrin.gif
Goofy
Καλημέρα σε όλους!!Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει τα νέα εδώ στο forum ήθελα να μάθω πότε ακριβώς είναι το all star game,που γίνεται και τι ώρα?αν ξέρετε διαφωτίστε με please..... smile.gif
Live strong
QUOTE(Goofy @ Jan 31 2008, 12:15 ) *
Καλημέρα σε όλους!!Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει τα νέα εδώ στο forum ήθελα να μάθω πότε ακριβώς είναι το all star game,που γίνεται και τι ώρα?αν ξέρετε διαφωτίστε με please..... smile.gif



λίγο πιο πάνω, αναφέρονται όλα με λεπτομέρειες, που, πότε κλπ! wink.gif
Goofy
QUOTE(Live strong @ Jan 31 2008, 08:21 ) *
λίγο πιο πάνω, αναφέρονται όλα με λεπτομέρειες, που, πότε κλπ! wink.gif

οκ,ευχαριστω..φαντάζομαι ώρες θα μάθουμε όταν θα είναι η ώρα,ε?
basket4
QUOTE(Goofy @ Jan 31 2008, 12:24 ) *
οκ,ευχαριστω..φαντάζομαι ώρες θα μάθουμε όταν θα είναι η ώρα,ε?

Μην ανησυχεις...
οταν ανακοικωθει η ωρα επισημα εμεις πρωτοι θα το ποσταρουμε εδω περα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
wink.gif
Live strong
Η Θορν δεν θα συμμετέχει στο all star game των γυναικών που θα γίνει την ερχόμενη Δευτέρα.
Η ομάδα της, σε μια προσπάθεια να προστατέψει την αθλήτρια λόγω του χρόνιου τραυματισμού της, δεν επιτρέπει τη παρουσία της… bball.gif
basket4
QUOTE(Live strong @ Feb 19 2008, 11:13 ) *
Η Θορν δεν θα συμμετέχει στο all star game των γυναικών που θα γίνει την ερχόμενη Δευτέρα.
Η ομάδα της, σε μια προσπάθεια να προστατέψει την αθλήτρια λόγω του χρόνιου τραυματισμού της, δεν επιτρέπει τη παρουσία της… bball.gif


κριμααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ποια θα παρει τη θεση της??? blink.gif

επισης μηπως μαθαμε ωρα για το all star game?
εγω ακουσα στις 5.
αλλα αν ξερεις κανεις κατι πιο σιγουρο ας μας πει smiley.gif smiley.gif
Live strong
QUOTE(basket4 @ Feb 19 2008, 13:57 ) *
κριμααααα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
ποια θα παρει τη θεση της??? blink.gif

επισης μηπως μαθαμε ωρα για το all star game?
εγω ακουσα στις 5.
αλλα αν ξερεις κανεις κατι πιο σιγουρο ας μας πει smiley.gif smiley.gif


Τη θέση της Θορν θα πάρει η Κέιτι Γκερλς του Αθηναϊκού και της Νέρο η Ντέιβις των Εσπερίδων…
basket4
QUOTE(Live strong @ Feb 20 2008, 13:59 ) *
Τη θέση της Θορν θα πάρει η Κέιτι Γκερλς του Αθηναϊκού και της Νέρο η Ντέιβις των Εσπερίδων…

oλεεεεεεεεεε
μπραβοοοοοοοοοο
basket4
bball.gif τo all star game θα γινει στις 5 και 30 bball.gif
trefoil 13
QUOTE(Live strong @ Feb 20 2008, 11:59 ) *
Τη θέση της Θορν θα πάρει η Κέιτι Γκερλς του Αθηναϊκού και της Νέρο η Ντέιβις των Εσπερίδων…

Άλλες αλλαγές ή απουσίες δεν θα υπάρξουν...;
Η ομοσπονδία μια ανακοίνωση για την ώρα δεν ξέρει να βγάλει...;
Το μόνο που θύμισε ολ σταρ γκέιμ είναι οι αφίσες που έβαλαν στην Κηφισιά και διαφημίζουν το παιχνίδι ως "παιχνίδι κατά του καρκίνου του στήθους" ή κάτι τέτοιο... Και δεν τις έχουν βάλει και πολλές μέρες γιατί αυτή την βδομάδα δεν είχα ξαναπεράσει από εκεί αλλά μέχρι την προηγούμενη Παρασκευή τουλάχιστον δεν υπήρχαν...
Πάλι σκίζει η οργάνωση!!
Grissino
5.30! Έχουμε και δουλειές! 68.gif
G_7
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 21 2008, 23:48 ) *
Άλλες αλλαγές ή απουσίες δεν θα υπάρξουν...;
Η ομοσπονδία μια ανακοίνωση για την ώρα δεν ξέρει να βγάλει...;
Το μόνο που θύμισε ολ σταρ γκέιμ είναι οι αφίσες που έβαλαν στην Κηφισιά και διαφημίζουν το παιχνίδι ως "παιχνίδι κατά του καρκίνου του στήθους" ή κάτι τέτοιο... Και δεν τις έχουν βάλει και πολλές μέρες γιατί αυτή την βδομάδα δεν είχα ξαναπεράσει από εκεί αλλά μέχρι την προηγούμενη Παρασκευή τουλάχιστον δεν υπήρχαν...
Πάλι σκίζει η οργάνωση!!


Σχετικά με αυτό...η οργάνωση αυτή τη χρονιά στο επικοινωνιακό κομμάτι τουλάχιστον είναι καλύτερο απο ποτέ...Διαφημιζουν το all star σε εφημεριδες που διανέμονται δωρεάν και με μεγάλη κυκλοφοριά...
Επίσης κάποιες από τις αθλήτριες που συμμετέχουν στη γιορτή αυτή φιλοξενήθηκαν σε γνωστό εβδομαδιαίο περιοδικό. Είναι πολύ σημαντική η προσπάθεια να ταυτίσουν την γιορτή αυτή του γυναικείου μπάσκετ με μια καμπάνια που αφορά αποκλειστικά τις γυναίκες και αφορά τον καρκίνο του μαστού…Το σπίτι του στόχου, που βρίσκεται πίσω από αυτή τη διοργάνωση δημιούργησε και μπλούζες με αφορμή το all star γυναικών. Τα έσοδα από τις μπλούζες αυτές θα διατεθούν για την καταπολέμηση του καρκίνου του μαστού…Η ώρα διεξαγωγής είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να διαφημίσουν όταν μέσα από αυτό το event προσπαθούν να προβάλουν ένα θέμα που μας αφορά όλες!

wink.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(G_7 @ Feb 22 2008, 13:57 ) *
Σχετικά με αυτό...η οργάνωση αυτή τη χρονιά στο επικοινωνιακό κομμάτι τουλάχιστον είναι καλύτερο απο ποτέ...Διαφημιζουν το all star σε εφημεριδες που διανέμονται δωρεάν και με μεγάλη κυκλοφοριά...
Επίσης κάποιες από τις αθλήτριες που συμμετέχουν στη γιορτή αυτή φιλοξενήθηκαν σε γνωστό εβδομαδιαίο περιοδικό. Είναι πολύ σημαντική η προσπάθεια να ταυτίσουν την γιορτή αυτή του γυναικείου μπάσκετ με μια καμπάνια που αφορά αποκλειστικά τις γυναίκες και αφορά τον καρκίνο του μαστού…Το σπίτι του στόχου, που βρίσκεται πίσω από αυτή τη διοργάνωση δημιούργησε και μπλούζες με αφορμή το all star γυναικών. Τα έσοδα από τις μπλούζες αυτές θα διατεθούν για την καταπολέμηση του καρκίνου του μαστού…Η ώρα διεξαγωγής είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να διαφημίσουν όταν μέσα από αυτό το event προσπαθούν να προβάλουν ένα θέμα που μας αφορά όλες!

wink.gif


προσκυνώ μπροστά στη μεγαλοσύνη σου....!!!
προφανώς για μερικούς σημασία έχει η ώρα ...και όχι όλα τα παραπάνω που ανέφερες!
G_7
Ααααααααα και κατι τελευταιο...πολυ πιθανο συντομα θα εχετε ενημερωση για την ωρα, το μερος και το σκοπο και απο τους τηλεοπτικους σας δεκτες !!! w00t.gif
trefoil 13
QUOTE(G_7 @ Feb 22 2008, 14:26 ) *
Ααααααααα και κατι τελευταιο...πολυ πιθανο συντομα θα εχετε ενημερωση για την ωρα, το μερος και το σκοπο και απο τους τηλεοπτικους σας δεκτες !!! w00t.gif

Μακάρι να είναι όλα αυτά που λες και μπράβο.
Εγώ όμως σου λέω ότι ενημερώθηκα μόνο από αφίσες.
Ούτε περιοδικά ούτε εφημερίδες έπεσαν στα χέρια μου...
Τώρα ελπίζω πως δεν θες να σε προσκυνήσω και εγώ για όσα ανέφερες... peace.gif
Giuliana13_fan







...απο το περιοδικο Down Town.... smile.gif



ps:tref ωραια υπογραφη..χαχα!!!!
basket4
αυτες ειναι η Σαρεγκου και η Καλτσιδου????
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
politen
QUOTE(basket4 @ Feb 23 2008, 01:32 ) *
αυτες ειναι η Σαρεγκου και η Καλτσιδου????
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

Ναι smiley.gif
Επισης εχουν φωτογραφηθει για το ιδιο περιοδικο η Χατζηνικολαου και η Σαμορουκοβα smile.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Feb 22 2008, 23:32 ) *
αυτες ειναι η Σαρεγκου και η Καλτσιδου????
ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

.....the miracles of photoshop... laugh.gif icon_drunk.gif tongue.gif w00t.gif wink.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(politen @ Feb 23 2008, 09:21 ) *
Ναι smiley.gif
Επισης εχουν φωτογραφηθει για το ιδιο περιοδικο η Χατζηνικολαου και η Σαμορουκοβα smile.gif




smile.gif wink.gif
trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Feb 23 2008, 11:36 ) *
.....the miracles of photoshop... laugh.gif icon_drunk.gif tongue.gif w00t.gif wink.gif

Εγώ είδες, κρατήθηκα, δεν το είπα!!!
(μήπως έχω γίνει πολύ καλή τελευταία;; 19.gif )
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 23 2008, 16:16 ) *
Εγώ είδες, κρατήθηκα, δεν το είπα!!!
(μήπως έχω γίνει πολύ καλή τελευταία;; 19.gif )

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
...να το προσεξεις... 39.gif 21.gif ugly_tocktock.gif 71.gif
B.I.L
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 23 2008, 10:16 ) *
Εγώ είδες, κρατήθηκα, δεν το είπα!!!
(μήπως έχω γίνει πολύ καλή τελευταία;; 19.gif )

Αστα αυτα!!!Ετοιμη ησουν!!! smiley.gif
Απλα σε προλαβε η Giuliana!!!xaxaxaxaxaxa!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif tongue.gif rolleyes.gif
sch
το all star game θα καλυφθεί ζωντανά απο το sport+ στις 17.30 και αργότερα μπορεί να μεταδοθεί απο την κρατική τηλεόραση σε μαγνητοσκόπηση...
basket4
23/2/2008
All Star Game Γυναικών
Ο Δήμος Κηφισιάς και ο Αθλητικός Οργανισμός του, υπό την αιγίδα του Υπουργείου Υγείας σε συνεργασία με την εκστρατεία Στόχου "Η μόδα καταπολεμά τον καρκίνο του στήθους" και την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης διοργανώνουν τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου το All Star Game Γυναικών. Ο αγώνας που θα πραγματοποιηθεί στο δημοτικό γήπεδο "Ι.Ζηρίνης" θα ξεκινήσει στις 5.30μ.μ., στο ημίχρονο θα διεξαχθεί ο διαγωνισμός τρίποντων, ενώ θα γίνουν και διάφορες βραβεύσεις. Οι ομάδες που θα συμμετάσχουν αποτελούνται από τις εξής αθλήτριες και προπονητές.

Ελληνίδες Αθλήτριες: Καλέντζου Τούλα (Εσπερίδες), Καραμπατζάκη Μάγδα (Siemens), Γκουζίνη Βασιλεία (Αθηναϊκός), Καλτσίδου Στέλλα (Εσπερίδες), Χατζηνικολάου Ολγα (Εσπερίδες), Δημητράκου Ζωή (Μέγας Αλέξανδρος), Κοσμά Αφροδίτη (Αθηναϊκός), Κατωπόδη Εύα (Ηρακλής), Σαμαρούκοβα Μαρία (Πανιώνιος), Σαρέγκου Πόλυ (Εσπερίδες), Νταή Γεωργία (Σπόρτιγκ),
Μπαλτά Ανθή (Σπόρτιγκ), Ζυκιρίδου Μαρία (Παγχιακός), Σωτηρίου Κατερίνα (Άρης Χολαργού).
Προπονητές: Κυρατζής Κων/νος (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Συρόπουλος Σίμος (Μέγας Αλέξανδρος).

Ξένες Αθλήτριες: Ουίλιαμς Κιμ (Μέγας Αλέξανδρος), Θορν Εριν (Πανιώνιος), Κοχ Κάθι (Σπόρτιγκ), Μέρφι Εσάγια (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Μεντιόλα Τζουλιάνα (Αρης Χολαργού), Αντερσον Αμπρόζια (Siemens), Ριβς Μπρουκ (Μέγας Αλέξανδρος), Κουίναν Μπρουκ (Πανιώνιος), Σκίμπι Τρίσα (Παναθηναϊκός), Ντέιβις Λατόγια (Απόλλων Πτολεμαϊδας), Ρόμπερτς Ναϊρι (Παγχιακός), Τέρνι Μεγκ (Σπόρτιγκ), Ντέιβις Ερίκα (Εσπερίδες), Γκερλντς Κέιτι (Αθηναϊκός).
Προπονητές: Κορωναίος Τάκης (Πανιώνιος), Γερεουδάκης Γιάννης.
leonkalf
Ποια θα κερδίσει τα τρίποντα?? Τι λέτε?

Για να πέφτουν τα στοιχήματα... laugh.gif
basket4
QUOTE(leonkalf @ Feb 24 2008, 02:03 ) *
Ποια θα κερδίσει τα τρίποντα?? Τι λέτε?

Για να πέφτουν τα στοιχήματα... laugh.gif


ποιες θα συμμετασχουν??δεν ξερουμε... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
MISSING
γνωριζει κανεις ποια ειναι η τιμη του εισιτηριου?
Tatubasketfan
Επειδή θα το δείχνει το σπορ+ θα βάλω τον pc μου να το γράψει...αν υπάρχει κάποιος που δεν το είδε και ενδιαφέρεται να το δει, ή που το είδε και θέλει να το ξαναδεί ας μου πει για να το ανεβάσω το συντομότερο δυνατό στο rapidshare blove.gif
basket4
24/2/2008
Γιορτή του μπάσκετ στην Κηφισιά
Όλα είναι έτοιμα για τη γιορτή του μπάσκετ στην Κηφισιά. Ο Δήμος της περιοχής και ο Αθλητικός Οργανισμός του, υπό την αιγίδα του Υπουργείου Υγείας σε συνεργασία με την εκστρατεία Στόχου "Η μόδα καταπολεμά τον καρκίνο του στήθους" και την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης διοργανώνουν αύριο Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου (5.30μ.μ.) το All Star Game Γυναικών στο δημοτικό στάδιο "Ι.Ζηρίνης". Στο ημίχρονο του αγώνα μεταξύ Ελληνίδων και ξένων αθλητριών θα τιμηθούν ο πρόεδρος της ΕΟΚ Ανδρέας Μιαούλης και οι παλαίμαχες αθλήτριες Λίλα Χατζηορίδου και Σοφία Κλιγκοπούλου για την προσφορά τους στο χώρο του μπάσκετ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.