Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΝΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
air
μιας και το φορουμ μας δινει ''βημα'' να εκφραζουμε τις αποψεις μας και γενικοτερα τις σκεψεις μας ετσι κι εγω λεω να ανοιξω το συγκεκριμενο topic....
και εχει να κανει με την καταπληκτικη,απιστευτη,θεα,φωναρα αννα βισση!!
δηλωνω fan...4 χρονια πριν, τη θεωρουσα ''σκυλι''οπως και της υπολοιπες του ειδους καθοτι ακου ροκ-εντεχνο..
αναγκαστηκα να παω οταν τραγουδουσε στο διογενη λογω γενεθλιων ενος φιλου μου και ...κολλησα!
ειναι φωναρα η γυναικα..

περιμενω τα σχολια σας..
rchos
ζει ακομη αυτη?






















tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
air
QUOTE(rchos7 @ Mar 17 2007, 12:45 PM) *
ζει ακομη αυτη?
tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif



αααααααααααααααααααααα!
σε παρακαλω.....τη γνωμη σου θα θελαμε.. biggrin.gif
η αληθεια ειναι πως ζει και βασιλευει..
δε πιστευω ομως φιλε rchos7 να εισαι ''βανδικος''... smiley.gif
Keyser_Soze
Σόρι αλλά τη γυναίκα τη σιχαίνομαι όσο δεν παέι. Άθλια τραγούδια, άθλια προσωπικότητα, άθλια ιστορία στον χώρο του τραγουδιού. Στην περίφημη κόντρα δηλώνω "Βανδικός" για 2 σοβαρούς λόγους: 1. Είναι σίγουρα λιγότερο άθλια από την Αννιώ και 2. Είναι η "Προεδρίνα" μας tongue.gif ...
Αν υπάρχει μία σύγχρονη τραγουδίστρια που να αξίζει πραγματικά και να μου αρέσει αυτή είναι η Παπαρίζου και μόνο. Χιλιόμετρα μακρυά η 2η...
sihainas
το επίπεδο του φόρουμ έχει πέσει παρα πολύ...πρώτα η eurovision και τώρα...αυτό...

όπως και ο keyser αν έπρεπε να διαλέξω θα διάλεγα κι εγώ Βανδή καθώς υπήρχε μια εποχή πριν 4-5 χρόνια που είχα ψιλο-κολλήσει με ένα τραγούδι της...το οποίο αυτή τη στιγμή δεν θυμάμαι (φαντάσου κόλλημα δηλαδή tongue.gif )
Air Kef
Keyser +1. smile.gif

Και για το Βανδη αλλα πολυ περισσοτερο για την Παπαριζου. wink.gif
morfi
Eλεος... και για την αννουλα και για την βανδη και για την παπαριζου... απλα ελεος...
ptolemaidaras
μπορειτε να μου βαλετε σε μια σειρα ηλικιακα τις μαρινελλα δουκισσα βεμπω βισση μοσχολιου? γιατι εγω αδυνατω! ποιες ζουνε ακομα?
thrylos7
Ούτε Βίσση, ούτε Βανδή...

Θα συμφωνήσω με τα παιδιά... Παπαρίζου (Σκασε Air! tongue.gif )...

Καλλιτεχνικά και μόνο, είναι πολύ πιο αξιόλογη... Εννοείται δεν τίθεται θέμα σύγκρισης ολόκληρου του πακέτου...
dizzy_fingers
Γιατί η μικρή Αννούλα δε μπορεί να παίξει μπάσκετ????

Γιατί δεν έχει.....








....ουπς, λάθος τόπικ!
fast.gif
Pierce
QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 17 2007, 03:17 PM) *
Σόρι αλλά τη γυναίκα τη σιχαίνομαι όσο δεν παέι. Άθλια τραγούδια, άθλια προσωπικότητα, άθλια ιστορία στον χώρο του τραγουδιού. Στην περίφημη κόντρα δηλώνω "Βανδικός" για 2 σοβαρούς λόγους: 1. Είναι σίγουρα λιγότερο άθλια από την Αννιώ και 2. Είναι η "Προεδρίνα" μας tongue.gif ...
Αν υπάρχει μία σύγχρονη τραγουδίστρια που να αξίζει πραγματικά και να μου αρέσει αυτή είναι η Παπαρίζου και μόνο. Χιλιόμετρα μακρυά η 2η...


+10000000000000
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 17 2007, 06:25 PM) *
Γιατί η μικρή Αννούλα δε μπορεί να παίξει μπάσκετ????

Γιατί δεν έχει.....
....ουπς, λάθος τόπικ!
fast.gif

69.gif 24.gif
rchos
αν θα μπορουσα τον κοσμο να αλλαζα θα ξαναεβαφα γαλαζια την θαλασσα!
leonkalf
Άννα Βίσση 77.gif

Φωνάρα!!

και γυναικάρα.... rolleyes.gif
NRZ
Δεν κοβω και τις φλεβες μου... αλλα συγκρινοντας live εμφανισεις με εξεπληξε ο επαγγελματισμος της και τα φωνητικα της προσοντα.

Μπορει να λεγονται διαφορα (ισως οχι αδικα) αλλα σε αυτα τα δυο θεματα ειναι τοπ στην Ελλαδα
suspect
Για ονομα του Βουδα!!!

Βισση ?
Βανδη ?

Τραγουδια της πλακας, της μιας μερας, στο σκουπιδαριο του λαϊκοποπ σκυλαδικου...
liolias
Ρε παιδια η Βισση ειναι 60 χρονων πλακα κανεται?? ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ και τα μυαλα στα καγκελα!!!
morfi
QUOTE(suspect @ Mar 17 2007, 11:13 PM) *
Για ονομα του Βουδα!!!

Βισση ?
Βανδη ?

Τραγουδια της πλακας, της μιας μερας, στο σκουπιδαριο του λαϊκοποπ σκυλαδικου...

Συμφωνω με suspect. Ελεος ρε... με ολες...
NBAholic
QUOTE
Για ονομα του Βουδα!!!

Βισση ?
Βανδη ?

Τραγουδια της πλακας, της μιας μερας, στο σκουπιδαριο του λαϊκοποπ σκυλαδικου...


QUOTE
Συμφωνω με suspect. Ελεος ρε... με ολες...


thumbsup.gif Συν τοις άλλοις, τη Βανδή την έχω άχτι, μιας και κάποτε είχα κατέβει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με λεωφορείο και αφότου το έκανα, μπλόκαραν τους δρόμους, λόγω μιας συναυλίας της...Η Βανδή έφαγε άγριο βρισίδι εκείνη τη νύχτα.
Das Kapital
QUOTE(suspect @ Mar 17 2007, 11:13 PM) *
Για ονομα του Βουδα!!!

Βισση ?
Βανδη ?

Τραγουδια της πλακας, της μιας μερας, στο σκουπιδαριο του λαϊκοποπ σκυλαδικου...


Βλακειες.... και δεν ειναι μονο αυτο δεν εχουν και νοημα!!! Ακουστε λιγο ακτιβ μεμπερ να μορφωθειτε!!!
djrm
πάει και αυτή................ας περάσει η επόμενη biggrin.gif
morfi
QUOTE
ΑΝΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!, Απλως θεα...

j-kidd13
QUOTE(morfi @ Oct 31 2008, 14:33 ) *

RESPECT!!!!!Θεικο!!!!!
Gravedigger
QUOTE (Keyser_Soze @ Mar 17 2007, 15:24 ) *
Σόρι αλλά τη γυναίκα τη σιχαίνομαι όσο δεν παέι. Άθλια τραγούδια, άθλια προσωπικότητα, άθλια ιστορία στον χώρο του τραγουδιού. Στην περίφημη κόντρα δηλώνω "Βανδικός" για 2 σοβαρούς λόγους: 1. Είναι σίγουρα λιγότερο άθλια από την Αννιώ και 2. Είναι η "Προεδρίνα" μας tongue.gif ...
Αν υπάρχει μία σύγχρονη τραγουδίστρια που να αξίζει πραγματικά και να μου αρέσει αυτή είναι η Παπαρίζου και μόνο. Χιλιόμετρα μακρυά η 2η...

Απαντάει ο Keyser για μένα..(εκτός από το προεδρίνα part smile.gif )
Δεν ήξερα ότι έχουμε τόπικ τέτοιου επιπέδου στο φόρουμ...Μάλλον πρέπει να το ψάξω και άλλο.
Flash
QUOTE(Gravedigger @ Oct 31 2008, 17:19 ) *
Απαντάει ο Keyser για μένα..(εκτός από το προεδρίνα part smile.gif )
Δεν ήξερα ότι έχουμε τόπικ τέτοιου επιπέδου στο φόρουμ...Μάλλον πρέπει να το ψάξω και άλλο.


Basketforum. Where surprise happens 69.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.