Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Scorpion13
QUOTE(ns9 @ May 7 2008, 14:35 ) *
Κανονικα θα επρεπε να ελεγες και ποιοι θα λενε τι!
Ρε παιδια ξεκολατε το μυαλο σας! Δεν ασχολουμαστε ολοι με τον Νικηφορο! Το ενα ετσι ο Νικηφορος,το αλλο αλλιως ο Νικηφορος.. ελεος!
Μαλλον εσεις ασχολειστε με τον εαυτο σας και διαφωνειτε μεταξυ σας!

Σημερα Πηγασος-Λυκοβρυση στη Γκραβα 21:30
Κανονικα θα επρεπε να ηταν ενα ευκολο βραδυ,αλλα ακομα δεν εχουμε χωνεψει τα αρνια...
αντε τα λεμε!

Έχει δίκιο ρε παιδιά κοιτάτε να πάτε καλά εσείς και μετά πείτε για το Νικηφόρο
xoxli44
QUOTE(Scorpion13 @ May 7 2008, 11:49 ) *
Έχει δίκιο ρε παιδιά κοιτάτε να πάτε καλά εσείς και μετά πείτε για το Νικηφόρο

Πολυ την εχετε δει ορισμενοι ξερετε ποιοι.Οσο για τα αρνια ns9 μαμα τα παντου τα ιδια κυκλοφορουν?Αχωνευτα ειναι...
FILOS_BASKET
Για οσους δεν το καταλαβαν , η κανουν οτι δεν το καταλαβαν για να επιδειξουν ειδος πνευματος ολα οσα εγραψα ηταν χιουμορ!!!
Τωρα γιατι καποιοι, ονοματα ΔΕΝ λεμε, εβγαλαν χολη...ξυδακι για αντιδοτο!
Που ειδες φιλε μου " Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΚΕΙΝΟ /ΤΟ ΑΛΛΟ"... αλλα γραμματα σου εδειχνε η οθονη σου αλλα νοηματα ηθελξμενα διαβαζες εσυ..
Καλη επιτυχια σε ολυς...( το επαναλαμβανω μπας κ καποιος χρειαζεται επαναληψη...
master_d'_eska
καλησπερα σε ολους.συγχαρητηρια στον νικηφορο γελαγανε ακομα κ οι καρεκλες με το μπασκετ που επαιξε.επιθεσεις οχι πανω απο 5 δευτερα,συνεχη τριποντα διχως επιτυχια(1/18 με 19 παιχτης ο οποιος βγηκε μονο στα τελευταια 2 λεπτα στο παγκο)κ αμυνα αστα να πανε απλα μπασιματα εκανε ο διαγορας.δεν υποννοω οτι ηταν μιλημενο το παιχνιδι.το< λεω καθαρα γιατι αυτα λεγαν οι φιλοι των παιχτων στην εξεδρα.ακομα κ οι κοπελες που καθοντουσαν στην εξεδρα το ελεγαν κ γελαγαν.οσο για το σκορ που εχασαν με 4 ποντους μην ξεγελιεστε ηταν +12 με + 14 ο διαγορας λιγο πριν ληξει.


αυτα οποιος θα διαφωνησει η δεν ξερει η απλωσς θα πει ψεματα!καληνυχτα icon_wave.gif
Lastixoman
Ετσι για την ιστορία ο Διαγόρας νίκησε τον Νικηφόρο.
Ο Διαγόρας έπαιξε παλικαρίσια και πήρε το παιχνίδι. Εδειχναν ότι ήθελαν το παιχνίδι.
Άλλωστε πώς να μην το ήθελαν , να πήγαιναν τα λεφτά τζάμπα?? Δέν νομίζω.
Είδα το παιχνίδι και για να είμαι ειλικρινής απο το δεύτερο δεκάλεπτο. Το πάλεψε ο Νικηφόρος αλλά μετά το ημίχρονο , αν θυμάμαι καλά στο τρίτο δεκάλεπτο έβαλε το πρώτο καλάθι στα τελευταία 3 λεπτά. Επίσης ο Διαγόρας ξαφνικά έβαλε 5-6 καλάθια από κάτω χωρίς να υπάρχει η παραμικρή πίεση. Αλλά έτσι είναι αυτά. Ότι πληρώνεις παίρνεις.
Το 16 του Νικηφόρου σούταρε 1,2,3................... πάνω απο 16.764 σούτ, σταμάτησα να μετράω, και έβαλε προσέχτε ναι έβαλε .......... παρακαλώ τον φάκελο (τον ανοίγω) και ναι λοιπόν έβαλε 1 !!!!!!!!!!!!!!!
Ο προπονητής του τον έβγαλε (δόξα τον θεό) όχι επειδή δεν μπήκε ούτε ένα αλλά γιατί έκανε ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ!!!!
Ο πιτσιρικάς πλεί μέικερ του Νικηφόρου στο τέλος έβαλε 2 γκολ φάουλ και στις τελευταίες βολές γύρισε στον προπονητή και με νόημα του είπε να τις χάσω (?) , αλλά ο σοβαρός και αδιάφθορος προπονητής του , του είπε βάλτες και τις δύο.
Αυτά δεν γίνονται ούτε στην Ουγκάντα θέλω να πιστεύω.
Καληνύχτα και ντροπή σας κύριοι. Εσείς και η νοοτροπία σας έχετε ντροπιάσει την ευγενή άμιλλα και το ευ αγωνίζεσθαι..........
Scorpion13
Παιδιά δεν έχω άποψη γιατί δεν είδα το παιχνίδι αλλά αν αυτά που λέτε είναι αλήθεια τότε δεν έχω λέξη για να πω την κατάσταση της ομάδας μου! Μπράβο λοιπόν στα παδιά του Διαγόρα!
gastone..
QUOTE(ns9 @ May 4 2008, 20:39 ) *
Γιατι ρε μεγαλε,αν κατεβαινε με το αντρικο τι θα γινοταν? smiley.gif

Καποιες φορές καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς tongue.gif .
Πήγασος - Λυκόβρυση 50-50 στην κανονική διάρκεια και 63-60 στην παράταση. Το παιχνίδι τελείωσε πριν κανά 2ωρο. Κανονικά ήταν να γίνει Κυριακή. wink.gif
Και επειδή κάτι είπες πριν τον αγώνα για κάτι αρνιά που δεν είχατε χωνέψει, ο Πήγασος έχει να κάνει προπόνηση με παίκτες του αντρικού από τον Φλεβάρη. smiley.gif
Efthimis
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΦΤΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΤΛ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ.....
ns9
QUOTE(gastone.. @ May 8 2008, 00:56 ) *
Καποιες φορές καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς tongue.gif .
Πήγασος - Λυκόβρυση 50-50 στην κανονική διάρκεια και 63-60 στην παράταση. Το παιχνίδι τελείωσε πριν κανά 2ωρο. Κανονικά ήταν να γίνει Κυριακή. wink.gif
Και επειδή κάτι είπες πριν τον αγώνα για κάτι αρνιά που δεν είχατε χωνέψει, ο Πήγασος έχει να κάνει προπόνηση με παίκτες του αντρικού από τον Φλεβάρη. smiley.gif



Τελικα θα το αλλαξω το ονομα μου σε Μητσοτακης..
Μπραβο στα παιδια του Πηγασου,εδειξαν πολυ παθος!
Αλλα μεταξυ μας..στο τελευταιο σουτ μας στην κανονικη διαρκεια γιατι δεν εδωσαν φαουλ? επειδη δεν εβγαλε αιμα?
τεσπα..χασαμε,τελειωσε,εστεισε και ο Διαγορας το ματσακι απ'οτι εμαθα (καλα δεν μου κανει εντυπωση,σε αυτα ειναι πρωτος..) παλι Δ' ΕΣΚΑ.. sad.gif sad.gif
Πολυ καλο το Νο 4, τι ηλικια εχει? αν συνεχισει συγκεντρομενα,θα γινει παιχαταρας..
αυτα,τα λεμε
xoxli44
Λεοντειος-Αγιοι 39-50.
master_d'_eska
QUOTE(master_d'_eska @ May 7 2008, 22:48 ) *
καλησπερα σε ολους.συγχαρητηρια στον νικηφορο γελαγανε ακομα κ οι καρεκλες με το μπασκετ που επαιξε.επιθεσεις οχι πανω απο 5 δευτερα,συνεχη τριποντα διχως επιτυχια(1/18 με 19 παιχτης ο οποιος βγηκε μονο στα τελευταια 2 λεπτα στο παγκο)κ αμυνα αστα να πανε απλα μπασιματα εκανε ο διαγορας.δεν υποννοω οτι ηταν μιλημενο το παιχνιδι.το< λεω καθαρα γιατι αυτα λεγαν οι φιλοι των παιχτων στην εξεδρα.ακομα κ οι κοπελες που καθοντουσαν στην εξεδρα το ελεγαν κ γελαγαν.οσο για το σκορ που εχασαν με 4 ποντους μην ξεγελιεστε ηταν +12 με + 14 ο διαγορας λιγο πριν ληξει.
αυτα οποιος θα διαφωνησει η δεν ξερει η απλωσς θα πει ψεματα!καληνυχτα icon_wave.gif




συγχαρητηρια κ παλι.αλλα να γινονται κ στν δ' εσκα αυτα δε το φανταζομουν!αντε καλημερα ειδικα στον νικηφορο που πουληθηκε!οσο καλο μπασκετ κ να παιζεις οπως επαιζε σε ολους τους αγωνες ο νικηφορος αμα πουλας παιχνιδι δεν αξιζεις μια!
goos
Καλημερα σε ολους.Παλι ολοι με με το Νικηφορο ασχοληστε,εμεις ξεραμε οτι ητε νικουσαμε ητε χαναμε οι μισοι θα μας εβρηζαν και οι μισοι θα λεγανε καλα λογια.Εμεις ως Νικηφορος ειχαμε 1στοχο και τον καταφεραμε.Δεν περιμεναμε τελευταια αγωνιστικη να δουμε αν εξασφαλισουμε την κατηγορια η οχι.Τωρα αν η Λυκοβρυση ηθελε να νικησουμε τον Διαγορα,ο Διαγορας ηθελε να νικησουμε στο τελευταιο παιχνιδι την Λυκοβρυση και να νικησει και εμας και αν ο Παο ηθελε να νικησουμε τον Διαγορα προβλημα σας παιδια.Εμεις ανεβηκαμε και ειναι λογικο η ομαδα να χαλαρωσει απο την πιεση ολοι την χρονια,μειναμε πολλες μερες απροπονητοι και το αποτελεσμα φανηκε στο τελευταιο μας παιχνιδι.Ο Διαγορας το ηθελε παρα πολυ το παιχνιδι επαιξε με παθος εμεις ειμασταν χαλαροι λογο οτι ανεβηκαμε παιξαμε κ ασχημα και χασαμε.Η μαγκια ειναι να στηριζεσαι στις δικιες σου δυναμεις και να μην παρακαλας για αποτελεσματα,οπως στρωσατε θα κοιμηθητε ολοι και στο κατω κατω εχουμε αλλη μια αγωνιστικη.Αν ο Νικηφορος ειναι μαγκας θα νικησει την Λυκοβρυση και θα βγει πρωτος αν η Δαφνη ειναι μαγκες θα νικησουν τον Διαγορα και θα βγουνε και αν ο Διαγορας ειναι μαγκας θα νικησει και θα παρει και την διαφορα που θελει ωστε να ανεβει.Απλα πραγματα ειναι.Μια παροιμια λεει 'οπως εστρωσες θα κοιμηθεις' .
Gravity
Εγω ενα εχω να προσθεσω.. Ο μαστερ ειναι ο μονος που θα μπορουσε να quote-αρει δικα του λεγομενα! laugh.gif

Πραγματικα ελιωσα!!!!!



Και τωρα σοβαρα..Καταγγελια απο πλευρα της Δαφνης θα γινει? Υπαρχουν στοιχεια?
master_d'_eska
φιλε οτι ηταν στημενο το λεγανε ολοι οι κολλητοι κ ολοι στις εξεδρες των παιχτων.αλλα το ειδαν κ τα ματακια μας.καλο ειναι να μην υποκρινοσαστε κ να λεμε κ καμια αληθεια.το οτι ρωταγατε τον προπονητη να τις βαλετε η οχι τις βολες κ οτι δεν εβγαζε ενα παιχτη που σουταρε καμια 20 αρια τριποντα κ εβαλε ενα ή οτι εκαναν μπασιματακια απλα τα παιδια του διαγορα κ δεν τους εμποδιζε κανεις τι να πω.ντροπη !αν ημουν στην θεση σου δεν θα μιλαγα καθολου γιατι οτι το παιχνιδι στηθηκε το ξερουμε κ απο των εσω στις ομαδες.γι αυτο μην υποτιμας την λογικη μας!ελεος νταξει!
goos
Το οτι ο παιχτης σουταρε 3ποντα παει να πει οτι ειχε εντολη απο τον coach για να τα χανει;Τον συγκεκριμενο παιχτη που ειδες αυτο κανει, αλλες φορες του μπαινουν αλλες οχι τι να κανουμε τωρα και στο κατω κατω στο συγκεκριμενο παιχνιδι εβαλε τους πιο πολλους ποντους απο εμας.Τελος παντων δεν ασχολουμε αλλο αν νικουσαμε θα γινοταν το αντιθετο θα μας ελεγαν του Διαγορα οτι παιξαμε για τον ΠΑΟ Δαφνης.Ως εδω εσεις οι 2 τα φερατε ,εχετε ενα ακομα παιχνιδι μεταξυ σας οποιος ειναι καλυτερος ας νικησει και ας ανεβει,μετα βεβαια θα λετε η ο ενας η ο αλλος οτι ηταν στημενοι οι διαιτητες αλλα οκ.Παντως θα ειναι ωραιο παιχνιδι και αξιζει να παμε να το δουμε ολοι.Καλη επιτυχια και στους 2
Lastixoman
QUOTE(goos @ May 8 2008, 10:28 ) *
Το οτι ο παιχτης σουταρε 3ποντα παει να πει οτι ειχε εντολη απο τον coach για να τα χανει;Τον συγκεκριμενο παιχτη που ειδες αυτο κανει, αλλες φορες του μπαινουν αλλες οχι τι να κανουμε τωρα και στο κατω κατω στο συγκεκριμενο παιχνιδι εβαλε τους πιο πολλους ποντους απο εμας.Τελος παντων δεν ασχολουμε αλλο αν νικουσαμε θα γινοταν το αντιθετο θα μας ελεγαν του Διαγορα οτι παιξαμε για τον ΠΑΟ Δαφνης.Ως εδω εσεις οι 2 τα φερατε ,εχετε ενα ακομα παιχνιδι μεταξυ σας οποιος ειναι καλυτερος ας νικησει και ας ανεβει,μετα βεβαια θα λετε η ο ενας η ο αλλος οτι ηταν στημενοι οι διαιτητες αλλα οκ.Παντως θα ειναι ωραιο παιχνιδι και αξιζει να παμε να το δουμε ολοι.Καλη επιτυχια και στους 2


Τέτοια διπλωματία ούτε ο Αβραμόπουλος !!!!! 41.gif
PSINAKIS
QUOTE(Scorpion13 @ May 7 2008, 23:36 ) *
Παιδιά δεν έχω άποψη γιατί δεν είδα το παιχνίδι αλλά αν αυτά που λέτε είναι αλήθεια τότε δεν έχω λέξη για να πω την κατάσταση της ομάδας μου! Μπράβο λοιπόν στα παδιά του Διαγόρα!

thumbsup.gif 77.gif 56.gif 41.gif 6.gif
PSINAKIS
QUOTE(ns9 @ May 8 2008, 01:41 ) *
Τελικα θα το αλλαξω το ονομα μου σε Μητσοτακης..
Μπραβο στα παιδια του Πηγασου,εδειξαν πολυ παθος!
Αλλα μεταξυ μας..στο τελευταιο σουτ μας στην κανονικη διαρκεια γιατι δεν εδωσαν φαουλ? επειδη δεν εβγαλε αιμα?
τεσπα..χασαμε,τελειωσε,εστεισε και ο Διαγορας το ματσακι απ'οτι εμαθα (καλα δεν μου κανει εντυπωση,σε αυτα ειναι πρωτος..) παλι Δ' ΕΣΚΑ.. sad.gif sad.gif
Πολυ καλο το Νο 4, τι ηλικια εχει? αν συνεχισει συγκεντρομενα,θα γινει παιχαταρας..
αυτα,τα λεμε

30.gif 42.gif
Gravity
Ψινακη θες να καταληξεις καπου?? tongue.gif
FILOS_BASKET
Καλημερααααααα

Να λοιπον που τα σεναρια ζωης που ελεγε εχθες βγηκαν κατα ενα μερος!
Ολοι ξερουν τα παντα!Μεχρι κ στοιχεια!!!! ρωταει ο αλλος αν υπαρχουν για να στηριξει η ΔΑΦΝΗ το πουλημενο παιχνιδι του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ!

Ο φιλος που μιλησε για τον πιτσιρικα πλει μεικερ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ δεν θα ξερει μαλλον οτι προερχεται απο τραυματισμο που τον κρατησε στον παγκο για πολυ ωρα στον φαιναλ 6 στο Λουτρακι , αν δεν κανω λαθος την πολη, στους αγωνες κλιμακιων της ΕΣΚΑ με τις αντιστοιχες απο την υποληπη Ελλαδα. Οποτε παντογνωστη κ πολυ παρατηρητικε ανθρωπε τι πιο απλο απο το να τον κρατουσαν στον παγκο?

Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ καλως η κακως , αν θες την γνωμη μου κακως , ηταν αδιαφορος. Ομως για να μην γινεστε ολοι κριτες κ πρωτοπλαστοι αναμαρτητοι ΑΝ..λεω ΑΝ... παιζατε παιχνιδι που ο κολητος παικτης της αντιπαλης ομαδας σας ελεγε να βοηθησετε...ΑΝ λεω ΑΝ ,,ησασταν προπονητες κ ταυτοχρονα συναδελφοι κ με πολυ καλη σχεση στην δουλεια..θα το χτυπαγατε το παιχνιδι αλυπητα?

Μια γειτονια τα 2 σωματεια γνωστοι μεταξυ τους κ εξω απο το μπασκετ τι περιμενατε δηλαδη..ξυλο?
Καποια παιδια του ΔΙΑΓΟΡΑ περασει κ παιξει χρονια στον ΝΙΚΗΦΟΡΟ κ εφυγαν σαν κυριοι τι περιμενατε οι πρωην συμπαικτες να μην ειναι χαλαροι μεταξυ τους?
Ειδικα εσυ ποου ειδες το νοημα του πιτσιρικα στον προπονητη του δεν προσεξες την φαση που στο 3 δεκαλεπτο ο ψηλος του ΔΙΑΓΟΡα ΕΚΑΝΕ ΣΚΛΗΡΟ ΦΑΟΥΛ σε παικτη του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ κ λιγο πριν αρπαχτουν αγκαλιαατηκαν κ..βριστηκαν? (φιλικα ετσι μιας κ ειναι κ κολητοι)

Για το τελος αφησα το πιο ασημαντο. ανθρωπος του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ειχε ερθει για να δει τον πιτσιρικα του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ τι λετε..τραυματιας ο παικτης..αδιαφορο παιχνιδι..τι επρεπε να κανει ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ?
Να τον βαλει ι οχι? Αν τον εβαζε θα ελεγαν καποιο τα δικα τους αν δεν τον εβαζε παλι καποιοι θα λενε τα δικα τουσ..

Δεν ειμαι αυθεντια αλλα ουτε ηρθα απο αλλο πλανητη οι ανθρωπινες σχεσεις λογικο ειναι να επηρεαζοθν ολες τις δραστηριοτητες.

Ασε που εμαθα πως ο ΝΙΚΗΦΟΡΟς εστησε το παιχνιδι του ΠΗΓΑΣΟΥ εχθες για να μπλεξει κιαλλο τα νερα!!!!
Καλη συνεχεια παιδια...
Gravity
Απο τη στιγμη που καποιος μιλησε για στημενο εγω ζητησα στοιχεια τοσο απλο..
master_d'_eska
πολυ ρομαντικο σε βρισκω file tou basket.εχεις δικιο δεν ηταν στημενο γιατι ετσι κανει συνηθως ο νικηφορος επιθεσεις στα 5 δευτερα κ συνεχομενα τριποντα με παιχτη επανω κ απο τα 7 μετρα.κ αμυνα για οσκαρ.εν πασει περιπτωση το οτι ηταν μιλημενο δεν το βγαζουμε απο το μυαλο μας γιατι πολυ απλα το ελεγαν οι φιλοι κ των δυο ομαδων απεξω
nik12
Τελευταία αγωνιστική προγνωστικα
ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ-2[+30
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ -1[+10 και Γ εσκα του χρονου αδελφια.
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ-2[ εδω μπορω να πω και το σκορ 0 -20 χωρις παιχνιδι.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ-2[+1 ναι
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ -2[+20 και μετα παρτι.
nik12
master_d'_eska sad.gif
nik12
Efthimis afro.gif

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΦΤΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΟΥΛΗΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΤΛ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ.....

μαμα δεν με παιζουν στην Γ εσκα. 42.gif

αλλα ειπαμε ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ Δ ΕΣΚΑ και οχι για ΑΝΟΔΟ. wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif wos_sport4.gif
PSINAKIS
QUOTE(FILOS_BASKET @ May 8 2008, 12:16 ) *
Καλημερααααααα

Να λοιπον που τα σεναρια ζωης που ελεγε εχθες βγηκαν κατα ενα μερος!
Ολοι ξερουν τα παντα!Μεχρι κ στοιχεια!!!! ρωταει ο αλλος αν υπαρχουν για να στηριξει η ΔΑΦΝΗ το πουλημενο παιχνιδι του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ!

Ο φιλος που μιλησε για τον πιτσιρικα πλει μεικερ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ δεν θα ξερει μαλλον οτι προερχεται απο τραυματισμο που τον κρατησε στον παγκο για πολυ ωρα στον φαιναλ 6 στο Λουτρακι , αν δεν κανω λαθος την πολη, στους αγωνες κλιμακιων της ΕΣΚΑ με τις αντιστοιχες απο την υποληπη Ελλαδα. Οποτε παντογνωστη κ πολυ παρατηρητικε ανθρωπε τι πιο απλο απο το να τον κρατουσαν στον παγκο?

Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ καλως η κακως , αν θες την γνωμη μου κακως , ηταν αδιαφορος. Ομως για να μην γινεστε ολοι κριτες κ πρωτοπλαστοι αναμαρτητοι ΑΝ..λεω ΑΝ... παιζατε παιχνιδι που ο κολητος παικτης της αντιπαλης ομαδας σας ελεγε να βοηθησετε...ΑΝ λεω ΑΝ ,,ησασταν προπονητες κ ταυτοχρονα συναδελφοι κ με πολυ καλη σχεση στην δουλεια..θα το χτυπαγατε το παιχνιδι αλυπητα?

Μια γειτονια τα 2 σωματεια γνωστοι μεταξυ τους κ εξω απο το μπασκετ τι περιμενατε δηλαδη..ξυλο?
Καποια παιδια του ΔΙΑΓΟΡΑ περασει κ παιξει χρονια στον ΝΙΚΗΦΟΡΟ κ εφυγαν σαν κυριοι τι περιμενατε οι πρωην συμπαικτες να μην ειναι χαλαροι μεταξυ τους?
Ειδικα εσυ ποου ειδες το νοημα του πιτσιρικα στον προπονητη του δεν προσεξες την φαση που στο 3 δεκαλεπτο ο ψηλος του ΔΙΑΓΟΡα ΕΚΑΝΕ ΣΚΛΗΡΟ ΦΑΟΥΛ σε παικτη του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ κ λιγο πριν αρπαχτουν αγκαλιαατηκαν κ..βριστηκαν? (φιλικα ετσι μιας κ ειναι κ κολητοι)

Για το τελος αφησα το πιο ασημαντο. ανθρωπος του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ειχε ερθει για να δει τον πιτσιρικα του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ τι λετε..τραυματιας ο παικτης..αδιαφορο παιχνιδι..τι επρεπε να κανει ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ?
Να τον βαλει ι οχι? Αν τον εβαζε θα ελεγαν καποιο τα δικα τους αν δεν τον εβαζε παλι καποιοι θα λενε τα δικα τουσ..

Δεν ειμαι αυθεντια αλλα ουτε ηρθα απο αλλο πλανητη οι ανθρωπινες σχεσεις λογικο ειναι να επηρεαζοθν ολες τις δραστηριοτητες.

Ασε που εμαθα πως ο ΝΙΚΗΦΟΡΟς εστησε το παιχνιδι του ΠΗΓΑΣΟΥ εχθες για να μπλεξει κιαλλο τα νερα!!!!
Καλη συνεχεια παιδια...


Φυσικά και το παιχνίδι ήταν μιλημένο και καλα κάνανε κιόλας, το ίδιο θα έκανε ο καθένας στην θέση τους.

Όσο για τον πιτσιρικά του Νικηφόρου αν λέμε για τον play maker είναι ψωμί, ούτε την μπάλα δεν ξέρει να κατεβάζει σωστά, με σωστό αμυντικό απέναντι του η αντίπαλη ομάδα κάνει party.

Το είδαμε στον αγώνα με τον Πήγασο στο πρώτο παιχνίδι.

Τα περι στησίματος για το παιχνίδι του Πήγασου το εκλαμβάνω ως black humor.

Αν είχε προπονητή ο Πήγασος(γιατι τώρα δεν έχει), τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά peace.gif
ilias77
τι ηλικια εχει το #4 απο πήγασο.
ilias77
προγνωστικα

ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ 2
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ 1-2
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1-2
Scorpion13
Ρε παιδιά είπαμε έχετε δίκιο ο Νικηφόρος δεν βλεπόταν χτες αλλά εντάξει έχει άλλη μια στροφή το πρωτάθλημα αν αλλάξει κάτι με αυτό το παιχνίδι θα τα πούμε στο τέλος!!!
master_d'_eska
nik12 shot.gif θα δειξει ποιος θ ανεβει!
nik12
QUOTE(master_d'_eska @ May 8 2008, 16:16 ) *
nik12 shot.gif θα δειξει ποιος θ ανεβει!

1 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
2 ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
nik12
Λυκόβρυση και δαφνη του χρονου παλι Δ εσκα. wub.gif
xoxli44
Μια ερωτηση,πληρωνονται οι παικτες του Διαγορα?
svarnias
Για ενα πραγμα ειμαι περιεργος...στον Νικηφορο,ειναι τοσο σιγουροι οτι θα περασουν απο τη Λυκοβρυση;Γιατι μετα τα χθεσινα,δε νομιζω τα παιδια της Λυκοβρυσης να "κατσουν" να χασουν και ο Νικηφορος το θελει το παιχνιδι,αλλιως πανε οι Αγιοι για το πρωταθλημα!!!
Ρισκα ειναι αυτα παιδια...
Scorpion13
QUOTE(svarnias @ May 8 2008, 18:41 ) *
Για ενα πραγμα ειμαι περιεργος...στον Νικηφορο,ειναι τοσο σιγουροι οτι θα περασουν απο τη Λυκοβρυση;Γιατι μετα τα χθεσινα,δε νομιζω τα παιδια της Λυκοβρυσης να "κατσουν" να χασουν και ο Νικηφορος το θελει το παιχνιδι,αλλιως πανε οι Αγιοι για το πρωταθλημα!!!
Ρισκα ειναι αυτα παιδια...

Φίλε svarnias και καλά θα κάνουν να το πάρουν οι Άγιοι το πρωτάθλημα γιατί ο Νικηφόρος μας απόδειξε πως είναι μάλλον πολύ λίγος και ενώ όλα ήταν στο χέρι του τώρα τα έκαναν σκατά και από μια ομάδα που θέλει το πρωτάθλημα δεν επιτρέποντε τέτοιες εμφανίσεις σε αυτό το σημείο!!!
gastone..
QUOTE(FILOS_BASKET @ May 8 2008, 12:16 ) *
Καλημερααααααα

Να λοιπον που τα σεναρια ζωης που ελεγε εχθες βγηκαν κατα ενα μερος!
Ολοι ξερουν τα παντα!Μεχρι κ στοιχεια!!!! ρωταει ο αλλος αν υπαρχουν για να στηριξει η ΔΑΦΝΗ το πουλημενο παιχνιδι του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ!

Ο φιλος που μιλησε για τον πιτσιρικα πλει μεικερ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ δεν θα ξερει μαλλον οτι προερχεται απο τραυματισμο που τον κρατησε στον παγκο για πολυ ωρα στον φαιναλ 6 στο Λουτρακι , αν δεν κανω λαθος την πολη, στους αγωνες κλιμακιων της ΕΣΚΑ με τις αντιστοιχες απο την υποληπη Ελλαδα. Οποτε παντογνωστη κ πολυ παρατηρητικε ανθρωπε τι πιο απλο απο το να τον κρατουσαν στον παγκο?

Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ καλως η κακως , αν θες την γνωμη μου κακως , ηταν αδιαφορος. Ομως για να μην γινεστε ολοι κριτες κ πρωτοπλαστοι αναμαρτητοι ΑΝ..λεω ΑΝ... παιζατε παιχνιδι που ο κολητος παικτης της αντιπαλης ομαδας σας ελεγε να βοηθησετε...ΑΝ λεω ΑΝ ,,ησασταν προπονητες κ ταυτοχρονα συναδελφοι κ με πολυ καλη σχεση στην δουλεια..θα το χτυπαγατε το παιχνιδι αλυπητα?

Μια γειτονια τα 2 σωματεια γνωστοι μεταξυ τους κ εξω απο το μπασκετ τι περιμενατε δηλαδη..ξυλο?
Καποια παιδια του ΔΙΑΓΟΡΑ περασει κ παιξει χρονια στον ΝΙΚΗΦΟΡΟ κ εφυγαν σαν κυριοι τι περιμενατε οι πρωην συμπαικτες να μην ειναι χαλαροι μεταξυ τους?
Ειδικα εσυ ποου ειδες το νοημα του πιτσιρικα στον προπονητη του δεν προσεξες την φαση που στο 3 δεκαλεπτο ο ψηλος του ΔΙΑΓΟΡα ΕΚΑΝΕ ΣΚΛΗΡΟ ΦΑΟΥΛ σε παικτη του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ κ λιγο πριν αρπαχτουν αγκαλιαατηκαν κ..βριστηκαν? (φιλικα ετσι μιας κ ειναι κ κολητοι)

Για το τελος αφησα το πιο ασημαντο. ανθρωπος του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ειχε ερθει για να δει τον πιτσιρικα του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ τι λετε..τραυματιας ο παικτης..αδιαφορο παιχνιδι..τι επρεπε να κανει ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ?
Να τον βαλει ι οχι? Αν τον εβαζε θα ελεγαν καποιο τα δικα τους αν δεν τον εβαζε παλι καποιοι θα λενε τα δικα τουσ..

Δεν ειμαι αυθεντια αλλα ουτε ηρθα απο αλλο πλανητη οι ανθρωπινες σχεσεις λογικο ειναι να επηρεαζοθν ολες τις δραστηριοτητες.

Ασε που εμαθα πως ο ΝΙΚΗΦΟΡΟς εστησε το παιχνιδι του ΠΗΓΑΣΟΥ εχθες για να μπλεξει κιαλλο τα νερα!!!!
Καλη συνεχεια παιδια...

Μεγάλε, όλα καλά με αυτά που λες αλλά που έμαθες ότι το παιχνίδι του Πήγασου στήθηκε; Και πως μπορείς να πεις στημένο ένα τόσο πολύ σκληρό παιχνίδι που παίχτηκε μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο της παράτασης, αφού η Λυκόβρυση έχασε τρίποντο σε νεκρό χρόνο;
Κάποιες φορές ίσως θα πρέπει να ξαναδιαβάζουμε κάτι πριν τελικά το ποστάρουμε και να μην κυνηγάμε φαντάσματα.
gastone..
QUOTE(ns9 @ May 8 2008, 01:41 ) *
Τελικα θα το αλλαξω το ονομα μου σε Μητσοτακης..
Μπραβο στα παιδια του Πηγασου,εδειξαν πολυ παθος!
Αλλα μεταξυ μας..στο τελευταιο σουτ μας στην κανονικη διαρκεια γιατι δεν εδωσαν φαουλ? επειδη δεν εβγαλε αιμα?
τεσπα..χασαμε,τελειωσε,εστεισε και ο Διαγορας το ματσακι απ'οτι εμαθα (καλα δεν μου κανει εντυπωση,σε αυτα ειναι πρωτος..) παλι Δ' ΕΣΚΑ.. sad.gif sad.gif
Πολυ καλο το Νο 4, τι ηλικια εχει? αν συνεχισει συγκεντρομενα,θα γινει παιχαταρας..
αυτα,τα λεμε

Μεταξύ μας, ο ψηλός σας στην τελευταία επίθεση πήγε να πάρει το φάουλ, δεν του έγινε τίποτα. Κανένας ποτέ στο μπάσκετ δεν έβγαλε αίμα, φωνάζοντας για να κερδίσει το φάουλ. peace.gif peace.gif
nik12
παμε να παρουμε την κουπα σημερα παιδες παμε ρε.
να τους δειξουμε ποια ομαδα ειναι το αφεντικο στον ομηλο μας και ποιοι οχι.
ποια ομαδα εχει τους καλυτερους παιχτες και τον καλυτερο κοουτς {και οχι γυναικα κοουτς ακου εκει}
ειμαστε οι καλυτεροι ομαδα οι καλυτεροι σε ολα διαφωνει κανεις.

α και δεν τρωμε 30 κιλα μπριζολες ο καθενας οπως κανουν καποιες ομαδες. [ ονοματα δεν λεμε ]
basketman
QUOTE(goos @ May 8 2008, 06:56 ) *
Καλημερα σε ολους.Παλι ολοι με με το Νικηφορο ασχοληστε,εμεις ξεραμε οτι ητε νικουσαμε ητε χαναμε οι μισοι θα μας εβρηζαν και οι μισοι θα λεγανε καλα λογια.Εμεις ως Νικηφορος ειχαμε 1στοχο και τον καταφεραμε.Δεν περιμεναμε τελευταια αγωνιστικη να δουμε αν εξασφαλισουμε την κατηγορια η οχι.Τωρα αν η Λυκοβρυση ηθελε να νικησουμε τον Διαγορα,ο Διαγορας ηθελε να νικησουμε στο τελευταιο παιχνιδι την Λυκοβρυση και να νικησει και εμας και αν ο Παο ηθελε να νικησουμε τον Διαγορα προβλημα σας παιδια.Εμεις ανεβηκαμε και ειναι λογικο η ομαδα να χαλαρωσει απο την πιεση ολοι την χρονια,μειναμε πολλες μερες απροπονητοι και το αποτελεσμα φανηκε στο τελευταιο μας παιχνιδι.Ο Διαγορας το ηθελε παρα πολυ το παιχνιδι επαιξε με παθος εμεις ειμασταν χαλαροι λογο οτι ανεβηκαμε παιξαμε κ ασχημα και χασαμε.Η μαγκια ειναι να στηριζεσαι στις δικιες σου δυναμεις και να μην παρακαλας για αποτελεσματα,οπως στρωσατε θα κοιμηθητε ολοι και στο κατω κατω εχουμε αλλη μια αγωνιστικη.Αν ο Νικηφορος ειναι μαγκας θα νικησει την Λυκοβρυση και θα βγει πρωτος αν η Δαφνη ειναι μαγκες θα νικησουν τον Διαγορα και θα βγουνε και αν ο Διαγορας ειναι μαγκας θα νικησει και θα παρει και την διαφορα που θελει ωστε να ανεβει.Απλα πραγματα ειναι.Μια παροιμια λεει 'οπως εστρωσες θα κοιμηθεις' .



καλα εχεις τρομερη πλακα ,εχεις περισσοτερη κι απο τον σεφερλη . smiley.gif
Η σοβαροτητα μιας ομαδας φαινεται σε ολη την διαρκεια,Μην προσπαθεις να δικαιολογησεις το στημενο παιχνιδι.





Επειδη η αγωνιστικη εχει μονο δυο παιχνιδια κρισιμα
Λυκοβρυση - ΝΕΦΟ 1+5
Διαγορας - Δαφνη(ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21.00) 2 +15(εκτος αν το στησουν και αυτο τα εντιμα παιδια του Διαγορα χιχιχιχ Πλακα κανω) ΣΙΓΟΥΡΟ 2 +15
Scorpion13
Παιδιά τι έγινε πως και δεν άνοιγε η σελίδα τόσο καιρό;;;
Έχουμε αποτελέσματα από την τελευταία μέρα του πρωταθλήματος;;;
goos
Ο Νικηφορος νικησε 1 ποντο στην Λυκοβρυση.Φιλε basketman λες οτι εχω πολυ πλακα αλλα οποιος γελαει τελευταιος γελαει καλυτερα και πλεων γελαω απο ψηλα.Μπραβο σε ολα τα παιδια τον κοουτς και ολους στην ομαδα.Μεγαλη μαγκια να βγαινεις πρωτος με πιτσιρικαδες 41.gif
Scorpion13
QUOTE(goos @ May 15 2008, 00:38 ) *
Ο Νικηφορος νικησε 1 ποντο στην Λυκοβρυση.Φιλε basketman λες οτι εχω πολυ πλακα αλλα οποιος γελαει τελευταιος γελαει καλυτερα και πλεων γελαω απο ψηλα.Μπραβο σε ολα τα παιδια τον κοουτς και ολους στην ομαδα.Μεγαλη μαγκια να βγαινεις πρωτος με πιτσιρικαδες 41.gif

Άντε ρε παιδιά μας βγάλατε την ψυχή για να τερματίσετε πρώτοι αμάν άντε τώρα πάμε για την πρωτιά στην Δ ΕΣΚΑ για να μην μηλάνε κάποιοι!!!
gsaa8
QUOTE(nik12 @ May 14 2008, 18:26 ) *
παμε να παρουμε την κουπα σημερα παιδες παμε ρε.
να τους δειξουμε ποια ομαδα ειναι το αφεντικο στον ομηλο μας και ποιοι οχι.
ποια ομαδα εχει τους καλυτερους παιχτες και τον καλυτερο κοουτς {και οχι γυναικα κοουτς ακου εκει}
ειμαστε οι καλυτεροι ομαδα οι καλυτεροι σε ολα διαφωνει κανεις.

α και δεν τρωμε 30 κιλα μπριζολες ο καθενας οπως κανουν καποιες ομαδες. [ ονοματα δεν λεμε ]

Σειρα χαλαρωσε λιγο...στην ισοβαθμια εισαι πρωτος δεν εισαι στους ποντους,δε το πηρατε και αητητοι!!!
Καλυτερο coach εχετε και το εχουμε παραδεχτει ολοι,αλλα πηρατε και 4 παιχνιδια στον ποντο,κουπα δεν πηρες,πρωτος εισαι στον ομιλο,για κουπα εχεις ακομα...
Παντως θα τα πουμε και του χρονου εμεις...

Τα λεμε του χρονου Γ'
Kiddakos
Συγχαρητήρια και από εμένα στονν Νικηφόρο και τους Αγίους που τερμάτησαν στις 2 πρώτες θέσεις και εξασφάλησαν την άνοδο. 41.gif 41.gif Να πούμε πλέον καλή ξεκούραση ή θα συνεχίσετε προπονήσεις bball.gif ??
Καλή επιτυχία και του χρόνου στην εσκα.


Όσο για την Δάφνη και τον Διαγόρα, να παίξουν ενα καλό παιχνίδι την Παρασκεύη και ας κερδίσει ο καλύτερος.
xoxli44
QUOTE(Scorpion13 @ May 14 2008, 21:40 ) *
Άντε ρε παιδιά μας βγάλατε την ψυχή για να τερματίσετε πρώτοι αμάν άντε τώρα πάμε για την πρωτιά στην Δ ΕΣΚΑ για να μην μηλάνε κάποιοι!!!

Το γηπεδο το ξερετε.Αν εχεις αμφιβολιες,επειδη πολυ μιλας εσυ,χωρις μιλημενους διαιτητες,ελατε να δουμε ποιος ειναι καλυτερος,κ ασε τα τρια θαυμαστικα κ τις ειρωνιες.
xoxli44
QUOTE(goos @ May 14 2008, 21:38 ) *
Ο Νικηφορος νικησε 1 ποντο στην Λυκοβρυση.Φιλε basketman λες οτι εχω πολυ πλακα αλλα οποιος γελαει τελευταιος γελαει καλυτερα και πλεων γελαω απο ψηλα.Μπραβο σε ολα τα παιδια τον κοουτς και ολους στην ομαδα.Μεγαλη μαγκια να βγαινεις πρωτος με πιτσιρικαδες 41.gif

Ρε φιλε οι περισσοτερες ομαδες των ομιλων της Δ πιτσιρικαδες εχουν.
master_d'_eska
καλημέρα άντε μας έλειψε το forum!
παιδιά κ αήττητος να τερμάτιζε ο νικηφόρος αυτό που μένει είναι ότι πούλησε το παιχνίδι με το διαγόρα κ αυτό είναι σίγουρο όσα ψέματα κ αν λέτε εδώ ορισμένοι γιατί οι ίδιοι παίχτες κ οι φίλοι τους το έλεγαν,αλλά το είδαμε κιόλας!


όσο για αύριο ας κερδίσει ο καλύτερος κ ο πιο αποφασισμένος να πάρει το παιχνίδι!ο διαγόρας έχει παρα πολύ καλή άμυνα κ η δάφνη παρα πολύ καλή επίθεση!προβάδισμα έχει ο διαγόρας κ λόγο έδρας αφού θα έχει κ αρκετό κόσμο αύριo!

άντε τα λέμε! icon_wave.gif
Scorpion13
Παιδιά ο Νικηφόρος τερμάτισε 1ος σας αρέσει ή όχι αυτό δεν αλλάζει και κάποιοι που λέτε για δικούς μας διαιτητές όλα αυτά είναι βλακείες. Φίλε xoxli44 αν έτσι νομίζεις πως παίρνουμε τα παιχνίδια στον πόντο και αυτό νίκη δεν είναι ή κάνω λάθος άρα δεν χρειάζεται να ασχολείστε άλλο με αυτό το πρωτάθλημα τελείωσε και δεν καταφέρατε να κάνετε προφανώς αυτό που είχατε σαν σκοπό.
master_d'_eska
οι αγιοι αν κ δεν μ αρεσαν αυτα που ελεγαν εδω μεσα τουλαχιστον δεν πουλησαν παιχνιδι.ειναι ξεφτιλα να πουλας παιχνιδι!χθες φωναζε ο προπονητης,σας σας πιεζε,εκανε οτι μπορουσε για να νικησει,με το διαγορα δεν ακουσαμε καθολου την φωνουλα του.ειχε το λαιμό του μήπως?κρυωμένος ήταν? 69.gif
goos
Μster απο τι βλεπω εισαι ο κλαυτερος φιλαθλος μας και μεσα και εχω ερχεσαι αντε του χρονου να σου βγαλουμε ενα διαρκειας icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.