Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά Eftychia!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
tsops
Επειδή ο Σπύρος ακόμα δεν έχει ξυπνήσει 19.gif ξεκινώ εγώ το τόπικ της μεγάλης μου κοινωνικής συμπάθειας, Ευτυχίας! Χρόνια Πολλά λοιπόν Ευτυχία, πολύχρονη και θα σου ευχηθώ κάτι πολύ απλό, αλλά ουσιώδες : σου εύχομαι να συνεχίσεις να ζεις κάθε στιγμή της ζωής σου όπως την έχει φανταστεί wink.gif icon_wave.gif
αεκτζού
Έφη,Χρόνια Πολλά και Καλά!Με το πτυχίο το συντομότερο!Η δική μου ευχή είναι να αποκτήσεις ότι ξεχωριστό επιθυμείς!Με το John Cusack στο dvd player και με το Σπύρο δίπλα σου και φέτος!Κι όπως λέει και το διάσημο άσμα,Κοριτσάρα μου για σένα όλα τα λεφτά!!!! smiley.gif
apkat
Χρονια πολλα και καλα Ευτυχια και οτι επιθυμεις!!!!!!!! smiley.gif





Υ.Γ:Νομιζα οτι πλεον δε θα ανοιγαμε τοπικ αφου εχουμε το γενικο χρονια πολλα..Οπως και να χει αφου ανοιχτηκε για την Ευτυχια ειπα να ευχυθω εδω..
eftychia
Σας ευχαριστω παρα πολυ! Πολυ σημαντικο για μενα φετος ειναι το πτυχιο!!!!
Να χουμε υγεια ολοι μας και φυσικα θετικη ενεργεια
Air Kef
Ευτυχια εχεις πολλες ευχες και στο γενικο τοπικ,μην νομιζεις οτι σε ξεχασαμε. smile.gif
Alexmei
happy new year smile.gif
mikri prasini ollandeza
γιόρταζες και Μ. Παρασκευή, ε?ωραία μέρα βρήκες!Άντε χρόνια πολλά, κάθε επιτυχία αν και καθυστερημένα!
Εύχομαι η ζωή σου να είναι γεμάτο από το όνομά σου!! smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.