Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χαιρετω τους φιλτατους Basketforumites
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Feds
Χαιρετω σας!

Με λενε Φαιδωνα(!) και μετα απο 1 περιπου χρονο απλης παρακολουθησης των τεκταινομενων στο φορουμ αποφασισα να αναλαβω δραση και να σας δωσω τα φωτα μου(Αν και μαλλον χρειαζομαι τα δικα σας περισσοτερο).
Φιλαθλος(το οπαδος ειναι αρνητικο ετσι??) του ολυμπιακου και των τριφιλοφορων της χωρας των χαμπουργκερ.
Ακομα θα σας χαροποιησω λεγοντας σας πως αφου ξεμπερδεψα με τις πανελληνιες θα συμμετεχω ανελλειπως σε οσες συζητησεις μπορω να εκφερω αποψη(Ισχυει βεβαια το καλυτερα να μασας παρα να γραφεις).

Και παλι γεια σας
dizzy_fingers
Καλώς όρισες αγαπητέ στην παρέα μας και ασφαλώς καλά αποτελέσματα στις Πανελλήνιες smile.gif.
nikolas12
Καλως ορισες φιλε και καλα αποτελεσματα.Απορω πως περιμενες ενα χρονο να βλεπεις το φορουμ.Εγω σε μια ωρα γραφτηκα!!!
morfi
Φίλε Feds, είμαι της άποψης ότι ο Τουπάκ ζει. Τα γεγονότα εκείνης της νύχτας είναι πολύ περίεργα ενώ το κλάμα της μάνα του στη κηδεία δεν φάνηκε να πείθει κανέναν και θύμιζε περισσότερο τη Ρούλα Βροχοπούλου.

btw το ξέρεις ότι στο πρώτο τραγούδι του The Don Killuminati: The 7 Day Theory ακούγεται μία φωνή που λέει "Suge shot him"; Μερικοί μάλιστα το ακούν σαν "Suge shot me"! (το έχω ακούσει και μου μοιάζει περισσότερο να λέει "him"). Οι ίδιοι δεν ξέρουν καν πως μπήκε αυτή η φωνή στην ηχογράφηση. Ανατριχιαστικό.

Παρεμπιπτόντως, καλωσήρθες. smile.gif
spysta
QUOTE(morfi @ Jun 3 2008, 16:32 ) *
Φίλε Feds, είμαι της άποψης ότι ο Τουπάκ ζει. Τα γεγονότα εκείνης της νύχτας είναι πολύ περίεργα ενώ το κλάμα της μάνα του στη κηδεία δεν φάνηκε να πείθει κανέναν και θύμιζε περισσότερο τη Ρούλα Βροχοπούλου.

btw το ξέρεις ότι στο πρώτο τραγούδι του The Don Killuminati: The 7 Day Theory ακούγεται μία φωνή που λέει "Suge shot him"; Μερικοί μάλιστα το ακούν σαν "Suge shot me"! (το έχω ακούσει και μου μοιάζει περισσότερο να λέει "him"). Οι ίδιοι δεν ξέρουν καν πως μπήκε αυτή η φωνή στην ηχογράφηση. Ανατριχιαστικό.

Παρεμπιπτόντως, καλωσήρθες. smile.gif

The Don Killuminati: The 7 Day Theory ... αν σε αυτο εδω κανεις αναγραμματισμο .. βγαζει ''ok on tha 7th u think I'm dead yet I'm really alive ''
Πυροβοληθηκε στις 7 Σεπτεμβριου του 1996(υπαρχει μονο μια μαρτυρας που λεγεται οτι ειδε το σκηνικο ..αλλα μετα απο λιγο καιρο βρεθηκε νεκρη) ..στα καπακια τον πηγαν στο νοσοκομειο (που δεν υπαρχει ουτε μια φωτο του απο κει) και ανακοινωθηκε οτι πεθανε στις 13 ... δηλ μετα απο 7 μερες
Γενικα αν ψαξετε θα δειτε οτι υπαρχουν παρα πολλες θεωρειες για τα video clip του και τα μηνυματα που περναει ο 2pac μεσω αυτων .. δηλ οτι ζει ... smiley.gif
Παντως παραειναι πολλα τα μηνυματα στα βιντεο τα οποια ταυτιζονται με αυτα που εκανε μετα αλλα και με τα οσα συνεβησαν τη μερα του πυροβολισμου και τις υπολοιπες που ακολουθησαν ως το θανατο του .. που ισως να μην ειναι απλα συμπτωσεις .. αλλα ενα καλα προετοιμασμενο σχεδιο !!!! w00t.gif w00t.gif

Καλωσηρθες Φαιδωνα
Feds
Ευχαριστω για το θερμο καλοσωρισμα.

Χαιρομαι που βρηκα παιδια που τα απασχολουν τα πραγματικα μυστηρια του κοσμου(biggrin.gif).
Μορφη για το Bomb first δε λες??
Παντως νομιζω πως υπηρχε και ενα βιντεακι το οποιο εδειχνε τον Pac με καποιους hommies του,οι οποιοι στη συνεχεια τουλουμιασαν τον καμεραμαν.
Τελος ο Εμινεμ οσο καλος και να ειναι δν τον εχω ικανο να φτιαχνει τραγουδια του Pac χωρις καμια βοηθεια απο τον ιδιο και ιδιαιτερα στουσ στιχους.

Αυτα
Alexmei
καλώς ήρθες φιλαράκι smile.gif smile.gif
nikolas12
QUOTE(morfi @ Jun 3 2008, 19:32 ) *
Φίλε Feds, είμαι της άποψης ότι ο Τουπάκ ζει. Τα γεγονότα εκείνης της νύχτας είναι πολύ περίεργα ενώ το κλάμα της μάνα του στη κηδεία δεν φάνηκε να πείθει κανέναν και θύμιζε περισσότερο τη Ρούλα Βροχοπούλου.

btw το ξέρεις ότι στο πρώτο τραγούδι του The Don Killuminati: The 7 Day Theory ακούγεται μία φωνή που λέει "Suge shot him"; Μερικοί μάλιστα το ακούν σαν "Suge shot me"! (το έχω ακούσει και μου μοιάζει περισσότερο να λέει "him"). Οι ίδιοι δεν ξέρουν καν πως μπήκε αυτή η φωνή στην ηχογράφηση. Ανατριχιαστικό.

Παρεμπιπτόντως, καλωσήρθες. smile.gif


Εκτος απο αυτα που ειπε ο spysta αυτο ειναι ενα αφιερωμα για το θανατο του:
Ο Tupac μαζί με τον Suge και την συνοδεία τους (μέλη της Death Row και σωματοφύλακες) πήγαν στον
αγώνα πυγμαχίας του Mike Tyson εναντίον του Bruce Seldon. Ο Tyson δεν άφησε πολλά περιθώρια στον αντίπαλό του και ο αγώνας τελειώνει πολύ γρήγορα. Μετά τον αγώνα ο Tupac (αρχικά) αναγνωρίζει και επιτίθεται στον Orlando Andersson στο λόμπι του MGM (ξενοδοχείο) . Και η υπόλοιπη συνοδεία τον ακολουθεί και κάνουν μια «επέμβαση καλλωπισμού» στο πρόσωπο του Orlando. Το όλο σκηνικό έχει καταγραφεί από το κλειστό κύκλωμα ασφαλείας του ξενοδοχείου και μάλιστα κυκλοφορεί ευρέως στο internet. Ο Tupac στην θέα του Andersson αφήνιασε και χωρίς να ειδοποιήσει κανένα του όρμηξε. Γιατί? Λίγες μέρες πριν ένα μενταγιόν της Death Row είχε κλαπεί από κάποιο μέλος της. Υπεύθυνος γι’ αυτό το γεγονός ήταν ο Andersson. Το όλο θέμα δεν έγινε για την αξία του μενταγιόν αλλά αυτά είναι θέματα τιμής και σεβασμού μεταξύ συμμοριών. Μετά οι Crips και ο Andersson έψαχναν τον Tupac.




Αφού ο Tupac και οι υπόλοιποι πήγαν στο σπίτι του Suge, το καραβάνι ξεκίνησε το μοιραίο ταξίδι του για το 662 , το Club του Suge, για να γιορτάσουν τη νίκη του Mike Tyson [προσωπικού φίλου του Tupac και του Suge]. Ο Tupac στη θέση του συνοδηγού και ο Suge οδηγεί την νέα του BMW. Στις 11:00 μ.μ. σταματούν στην διασταύρωση της οδού East Flamengo. Μια άσπρη Cadilac σταματά δίπλα τους, ανοίγει ένα παράθυρο και ένα ημι-αυτόματο όπλο γαζώνει την BMW. 13 σφαίρες. Ο Tupac προσπαθεί να καλυφθεί πηδώντας στο πίσω κάθισμα. Τον πετυχαίνουν 4 σφαίρες, 1 στο μηρό, 1 στο μπράτσο και 2 στο στήθος. Μία σφαίρα «ξυρίζει» τον Suge. Ο Suge καταφέρνει να κάνει επί τόπου στροφή και καταφέρνει να οδηγήσει για 2 χιλιόμετρα μέχρι που τα σκασμένα λάστιχα δεν του επιτρέπουν να συνεχίσει. Εκεί τους βρήκαν οι αστυνομικοί. Ο Tupac μεταφέρεται στο Πανεπιστημιακό Ιατρικό Κέντρο και για πρώτη φορά ακούστηκε να φωνάζει “ I’m dying, I’m dying” [σε αντίθεση με την επίθεση το 94 που για κάποιον ανεξήγητο όπως είπε λόγο ήταν σίγουρος ότι δεν είχε πάθει τίποτα.] Υπεβλήθη σε πολύωρη επέμβαση όπου του αφαιρέθηκε ο ένας πνεύμονας. Απεβίωσε στις 13 Σεπτεμβρίου 1996 στις 04:03 όταν η μητέρα του είπε στους γιατρούς να σταματήσουν να τον βασανίζουν και να τον αφήσουν να αναπαυθεί.

R.I.P.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.