Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
steky78
Κουβεντούλα για τον Γ' Όμιλο της Δ' ΕΣΚΑ...
Με βάση τα περυσινά ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ είναι από τα φαβορί (σφιχτή ομάδα με φοβερό γήπεδο, πολύ καλή άμυνα, αλλά με δυστοκία επιθετικά), ο ΟΡΦΕΑΣ όποτε κατεβαίνει πλήρης είναι καλός, η ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ έχει σκαμπανεβάσματα παρά την εμπειρία της, ΝΕΑΠΟΛΗ και ΡΟΥΦ είναι πιο πίσω, αλλά μπορούν να είναι ρυθμιστές.
Ξέρει κανείς τι παίζει με τους 4 καινούριους του ομίλου, ΚΡΥΟΝΕΡΙ, ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ και ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ; Ποιοι από αυτούς ήταν πέρυσι στη Γ' ΕΣΚΑ?
Είναι κανείς που έπαιξε φιλικό με κάποια ομάδα του ομίλου να μας δώσει το scouting report?
basketman
Το ρουφ δεν υπαρχει στην κατηγορια αυτη ανεβηκε περισυ
μαλλον εννοεις τον ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
Ο Νικηφορος και Αγ Αναργυροι ηταν Γ .
Ο νικηφορος παιζει με νεαρα παιδια αλλα εχει φοβερο προπονητη (Μαγγουνης) και καλοσ και με ακρες
Αγ Αναργυροι ειχαν μεινει 5 - 6 ατομα περσυ φετος δεν κσερω τι καναν
Απο ποια ομαδα εισαι εσυ?
steky78
Έχεις δίκιο, τον ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ εννοούσα (που παίζει στο Ρουφ). Εγώ είμαι από Λεόντειο. Παίξαμε προχθες φιλικό με Νεάπολη. Έλειπε ένα καλό φόργουορντ που είχαν πέρυσι, μάλλον ο καλύτερος παίκτης τους. Παίξανε 40 λεπτά ζώνη, παίξανε δυνατά αλλά ως εκεί. Δεν τους είδα εμφανώς καλύτερους από πέρυσι.
Από αυτά που λες, ο Νικηφόρος θα πάει για (επ)άνοδο... Εσύ πού παίζεις;
aj13
Στο φιλικό με Νεάπολη πάντως ήταν η μισή ομάδα.Ρε παιδιά,τι γήπεδο είναι αυτό;Απαράδεκτο έτσι;Καλή χρονιά να έχουμε πάντως.
giousko-8-
ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ???
ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΚΟΡ!!! ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ Η ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΔΙΣΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΗΤΑΝ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΤΕΣΠΑ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΔΕΣ.... blove.gif
ascendant87
QUOTE(aj13 @ Nov 18 2007, 23:55 ) *
Στο φιλικό με Νεάπολη πάντως ήταν η μισή ομάδα.Ρε παιδιά,τι γήπεδο είναι αυτό;Απαράδεκτο έτσι;Καλή χρονιά να έχουμε πάντως.

Οπα μισο!!! Στο γηπεδο που παιζει και ο περισσος δε λες ? απεναντι απο τα πευκακια....?Μια χαρα ρε συ ειναι αυτο!!!Αν λεμε το ιδιο!
aj13
Το γηπεδάκι στη Λεόντειο εννοώ,δεν υπάρχει αυτό το πράγμα.Μόνο για μπάσκετ δωματίου κάνει.Έχω άδικο ρε παιδιά;
ascendant87
πειτε για οποια φιλικα ξερετε που εχουν γινει απο αυτες τις ομαδες....
parkeroni9
ego file paizo se efhbiko kai antriko kai einai ena apo ta pio tragika ghpeda pou exo paiksei pote sto opoio opios paiksei zonh kerdizei!!!!!
steky78
Παιδιά, από Λεόντειο. Ό,τι και να πείτε για το γήπεδό μας, έχετε δίκιο!.. Όσο για τη Νεάπολη, δεν ξέρω αν είχε πολλές απουσίες στο φιλικό που παίξαμε, πάντως από αυτό που είδα δεν μπορώ να πω ότι είναι καλύτερη από πέρυσι.
Προγνωστικά για άνοδο δεν θα διακινδυνέψει κανείς;;...
aj13
Θα συμφωνήσω με parkeroni για τη ζώνη.Μιας και λέμε για γήπεδα ποια είναι τα καλύτερα στον ομιλό μας? Για άνοδο ποιους βλέπετε και ποιες νομίζετε ότι θα είναι οι εκπλήξεις?
steky78
QUOTE(aj13 @ Nov 19 2007, 17:44 ) *
Θα συμφωνήσω με parkeroni για τη ζώνη.Μιας και λέμε για γήπεδα ποια είναι τα καλύτερα στον ομιλό μας? Για άνοδο ποιους βλέπετε και ποιες νομίζετε ότι θα είναι οι εκπλήξεις?

Γήπεδο με διαφορά καλύτερο είναι της Αγ. Βαρβάρας, όπου παίζει ο Διαγόρας και νομίζω και ο Νικηφόρος. Από πέρυσι, νομίζω ο Διαγόρας είναι φαβορί για άνοδο. Εσύ, από ποια ομάδα είσαι;
Tomygunner
QUOTE(giousko-8- @ Nov 19 2007, 00:38 ) *
ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΙ???
ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΚΟΡ!!! ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ Η ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΔΙΣΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΗΤΑΝ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΤΕΣΠΑ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΔΕΣ.... blove.gif

Φίλε και εμείς που παίζαμε δεν ξέρουμε το σκορ!!Πάντως πέρσι που είχαν καλυτερη ομάδα δύο φορές έχασε η Νεαπολη.Τα φιλικά (ειδικά αυτό) είναι για να δοκιμάζεις πράγματα.Καμία σχέση με τα επίσημα!!
aj13
Απο Νεάπολη αλλά είμαι πρωτάρης στην κατηγορία.Δεν ξέρω καθόλου τι παίζει.Οσο για αυτο που λέει ο gunner έχει απόλυτο δίκιο.Ακόμα και στην απόδοση ενός παίχτη έχει διαφορά.Παίχτης που μπορεί να σου βαλει 20 πόντους σε φιλικό σε επίσημο μπορεί να μείνει και άποντος.Είναι διαφορετικό το βάρος
giousko-8-
ΦΙΛΕ TOMMYGUNNER ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ...ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΤΗΣ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΓΩΝΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΓΗΠΕΔΟ! ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ? ΑΠΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΛΕΙΠΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΦΙΛΙΚΟ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΠΑΡΑ 10 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ!! ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΟ...ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΗΣ Δ ΕΣΚΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!
68.gif
Danzig
Παίδες χαίρετε.Καλή μπασκετική χρονιά σε όλους εύχομαι.Το γήπεδο της Λεοντείου είναι όντως τραγικό αλλά και του Ορφέα δεν πάει πίσω.Βέβαια μιλάμε για ανοιχτό αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι τόσο απελπιστικά άθλιο!Βέβαια υπό άλλες συνθήκες μπορείς να το δεις και ως ιδεατό, γιατί καθώς παίζεις έχεις παρέα τα φύλλα και την γύρη και αν τύχει και πέσεις γίνεσαι και ένα μαζί τους και την βλέπεις "επιστροφή στη φύση" την δουλειά! peace.gif
Υ.Γ.Φέτος ήρθα στον Διαγόρα και την Τετάρτη παίζουμε στη Λυκόβρυση.Απ'ότι έμαθα πέρυσι πρέπει να έπαιζε σε ανοιχτό.Παλιότερα όταν έπαιζα στη Δάφνη Δαφνίου έπαιζαν σε κλειστό.Ξέρει κανείς να μου πει αν παίζουν σε κλειστό ανοιχτό φέτος;
steky78
QUOTE(Danzig @ Nov 19 2007, 21:36 ) *
Παίδες χαίρετε.Καλή μπασκετική χρονιά σε όλους εύχομαι.Το γήπεδο της Λεοντείου είναι όντως τραγικό αλλά και του Ορφέα δεν πάει πίσω.Βέβαια μιλάμε για ανοιχτό αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι τόσο απελπιστικά άθλιο!Βέβαια υπό άλλες συνθήκες μπορείς να το δεις και ως ιδεατό, γιατί καθώς παίζεις έχεις παρέα τα φύλλα και την γύρη και αν τύχει και πέσεις γίνεσαι και ένα μαζί τους και την βλέπεις "επιστροφή στη φύση" την δουλειά! peace.gif
Υ.Γ.Φέτος ήρθα στον Διαγόρα και την Τετάρτη παίζουμε στη Λυκόβρυση.Απ'ότι έμαθα πέρυσι πρέπει να έπαιζε σε ανοιχτό.Παλιότερα όταν έπαιζα στη Δάφνη Δαφνίου έπαιζαν σε κλειστό.Ξέρει κανείς να μου πει αν παίζουν σε κλειστό ανοιχτό φέτος;

Πέρυσι πράγματι έπαιζε σε ανοικτό και νομίζω ότι και φέτος στο ίδιο θα παίζει. Είναι, πάντως, καλό γηπεδάκι, με αποδυτήρια, καλές μπασκέτες, κερκιδούλα που μαζεύει κόσμο. Είναι καλά. Καμία σχέση με του Ορφέα.
steky78
Να δώσω να προγνωστικά μου για την 1η αγωνιστική. Προσοχή: Δεν προκύπτουν από κάπου, πιο πολύ τα παραθέτω για να ανάψει λίγο η κουβέντα!...
25/11/2007 21:15:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 με +10, αλλά χαμηλό σκορ.
21/11/2007 20:45:00 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ
25/11/2007 14:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 1 με 2-3π.
26/11/2007 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 με +10
21/11/2007 21:00:00 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ πολύ χαμηλό σκορ, 2.
Για τον δικό μας αγώνα (Λεόντειος) δεν μπορώ να κάνω πρόβλεψη!
aj13
Πρόσεχε ρε,αν πέσεις μέσα σε όλα θα προκύψουν υποψίες...Με Διαγόρα τι παίζει ρε παιδιά και λένε όλοι τα καλύτερα?Τι ηλικίες έχει?
steky78
QUOTE(aj13 @ Nov 20 2007, 15:55 ) *
Πρόσεχε ρε,αν πέσεις μέσα σε όλα θα προκύψουν υποψίες...Με Διαγόρα τι παίζει ρε παιδιά και λένε όλοι τα καλύτερα?Τι ηλικίες έχει?

Κι αν πέσω έξω σε όλα??!! Τυχαία εντελώς κάνω πρόβλεψη. Ο Διαγόρας έχει δεμένη ομάδα, ηλικίες νομίζω γύρω στα 25-30.
ascendant87
QUOTE(steky78 @ Nov 20 2007, 12:15 ) *
26/11/2007 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2 με +10


tzoker mi paikseis pote!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
illnino
QUOTE(ascendant87 @ Nov 20 2007, 21:30 ) *
tzoker mi paikseis pote!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif

έχω παίξει καμια δεκαρία φορές. Πρέπει συνολικά να έχω πιάσει 1 νούμερο, άντε δύο το πολύ...
jimmym84
ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ,ΚΑΛΗ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΓΩΝΕΣ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΗΠΕΔΑ!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!! (ΕΙΠΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΛΑΦΡΩΣΑ!!!lol)
Touvladzic
Θα πρεπε να ντρέπεστε γι αυτά που λέτε για το κλειστό του Λεοντείου.

Είναι καταπληκτικό γήπεδο!
Καταρχήν αυτό το μπλε πλαστικό σου δίνει μία αίσθηση οτι παίζεις μπάσκετ σε πισίνα.
Δεύτερον, γίνεται διαχωρισμός των θέσεων. Ας πούμε αν είσαι πολύ ψηλός και φοράς νούμερο παπούτσι μεγαλύτερο από 47 δεν μπορείς να σουτάρεις τρίποντο από τη γωνία χωρίς να πατάς την πλάγια γραμμή του άουτ.
Τρίτον, είναι τόσο κοντά η γραμμή του άουτ με τους πάγκους που σε περίπτωση που προσπαθήσει να "σώσει" κάποιος μια μπάλα, μπορεί να έχει την ευκαιρία να έρθει πιο κοντά με τους συμπαίκτες του ή και τους αντιπάλους που κάθονταί στους πάγκους.
Τέταρτον, ο τρόπος που τρέμει η μία μπασκέτα μετά από κάποιο άστοχο μακρινό σουτ, βοηθάει τους παίκτες να συνηθίζουν σε συνθήκες σεισμού.
Τέλος, βοηθάει όλους τους παίκτες να αποκτούν αίσθηση του χρόνου εφόσον δεν υπάρχει ούτε ρολόι των 24ων ούτε των δεκαλέπτων και φυσικά να μαθαίνουν πρόσθεση (για το σκορ) και φυσικά να θυμούνται ταυτόχρονα και πόσα φάουλ έχουν κάνει.

Αυτά!

Καλό ματς να έχουμε σήμερα στη Λυκόβρυση
aj13
Touvladzic σε προσκυνάω! Όσο για αυτο που είπε ο φίλος για τα ανοιχτά έχει απόλυτο δίκιο!Το βράδυ θέλω σχόλια για τα αποψινά παιχνίδια μάγκες.Καλή αρχή
master_d'_eska
kalispera paidia!PAO DAFNI ti leei fetos?exei kalh omada?
soouza
QUOTE(master_d'_eska @ Nov 21 2007, 16:24 ) *
kalispera paidia!PAO DAFNI ti leei fetos?exei kalh omada?

Υπάρχει η Δαφνούλα του Ευστρατίου?με το Σιούλα πάλι?
master_d'_eska
ematha oti exoun allaxei proponiti,alla den xerw pws ta pane!
soouza
QUOTE(master_d'_eska @ Nov 21 2007, 16:32 ) *
ematha oti exoun allaxei proponiti,alla den xerw pws ta pane!

Θα σου πω εγώ κι ας μην ξέρω πια....μια μπάλα το χρόνο,χωρίς φαρμακείο δεν υπάρχει,ίδιες εμφανίσεις.....
master_d'_eska
exeis perasei apo ekei mou fainetai!anyway paidia kalh epityxia se olous!
Lastixoman
φίλε δίκιο έχεις. Την περασμένη χρονιά ήταν άθλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Για φέτος αν ξέρεις τίποτα ευπρόσδεκτο
master_d'_eska
lastixoman esu se poia omada paizeis?
basketman
Να κανω μια προσπαθεια κι εγω για προγνωστικά της 1ης αγωνιστικής.
25/11/2007 21:15:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 1 (ανω των 65 ποντων και οι δυο)
21/11/2007 20:45:00 ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 1
25/11/2007 14:00:00 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. 1
26/11/2007 21:45:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2
21/11/2007 21:00:00 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 1(χαμηλο με πολυ ξυλο εντοσ γηπεδου) .
steky78
καλή αρχή! Και να τα λέμε από εδώ....

ΥΓ: Το φάγατε το γηπεδάκι μας, ρε παιδιά... Και το κακό είναι ότι έχετε δίκιο σε όλα!...
Touvladzic
ΚΡΥΟΝΕΡΙ vs ΑΟ. ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 48-77

Το κρυονέρι ήταν κοντά στο σκορ μέχρι και το ημίχρονο, από κει και μετά ο ΑΟΛ βελτίωσε κατά πολύ την άμυνά του και πέτυχε αρκετά εύκολα καλάθια με αποτέλεσμα να "ανοίξει" η διαφορά μέχρι το τελικό 48-77.

"Ευχάριστες" νότες του παιχνιδιού ήταν τα αρκετά διαιτητικά λάθη και τα δύο τέρματα του Handball που δεν αφαιρέθηκαν από το γήπεδο με αποτέλεσμα πολλοί παίκτες να μπαίνουν γκολ μετά από κάποια lay up ενώ και αρκετοί πιο "άστοχοι" επεφταν πάνω στα σιδερένια δοκάρια. Ευτυχώς δε χτύπησε πολύ κανείς.
Touvladzic
QUOTE(Touvladzic @ Nov 21 2007, 14:42 ) *
Καλό ματς να έχουμε σήμερα στη Λυκόβρυση


Εμμμ, εδώ έκανα ένα λαθάκι... όπου Λυκόβρυση εσείς βάλτε κρυονέρι
jimmym84
kanena allo apotelesma xeroume?
master_d'_eska
basketman exeis skeftei mipws na grapseis prognostika gia to kouponi tou stoiximatos.se ola mesa epeses!
kai sta alla ths kuriakis pali mesa tha peseis! 41.gif
steky78
QUOTE(master_d'_eska @ Nov 22 2007, 10:01 ) *
basketman exeis skeftei mipws na grapseis prognostika gia to kouponi tou stoiximatos.se ola mesa epeses!
kai sta alla ths kuriakis pali mesa tha peseis! 41.gif

Ξέρεις πόσο έληξε Λυκόβρυση-Διαγόρας; Για πες, γιατί το σάιτ της ΕΣΚΑ τα αργεί...
aj13
Steky78 το Κρυονέρι τι έλεγε;Τους πήρατε εύκολα;
master_d'_eska
h lukobrush kerdise 50-35 !
master_d'_eska
kapou ekei toulaxiton ematha!
basketman
QUOTE(master_d'_eska @ Nov 22 2007, 08:01 ) *
basketman exeis skeftei mipws na grapseis prognostika gia to kouponi tou stoiximatos.se ola mesa epeses!
kai sta alla ths kuriakis pali mesa tha peseis! 41.gif



Μεχρι τωρα ειμαι 1-1
κατσε να δουμε και τα αλλα !
master_d'_eska
basketman se poia omada paizeis esu?
Tomygunner
QUOTE(aj13 @ Nov 22 2007, 12:17 ) *
Steky78 το Κρυονέρι τι έλεγε;Τους πήρατε εύκολα;

Χαλαρά!!48-77 peace.gif
Tomygunner
QUOTE(Touvladzic @ Nov 22 2007, 00:23 ) *
ΚΡΥΟΝΕΡΙ vs ΑΟ. ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 48-77

Το κρυονέρι ήταν κοντά στο σκορ μέχρι και το ημίχρονο, από κει και μετά ο ΑΟΛ βελτίωσε κατά πολύ την άμυνά του και πέτυχε αρκετά εύκολα καλάθια με αποτέλεσμα να "ανοίξει" η διαφορά μέχρι το τελικό 48-77.

"Ευχάριστες" νότες του παιχνιδιού ήταν τα αρκετά διαιτητικά λάθη και τα δύο τέρματα του Handball που δεν αφαιρέθηκαν από το γήπεδο με αποτέλεσμα πολλοί παίκτες να μπαίνουν γκολ μετά από κάποια lay up ενώ και αρκετοί πιο "άστοχοι" επεφταν πάνω στα σιδερένια δοκάρια. Ευτυχώς δε χτύπησε πολύ κανείς.

Ελα ρε ανταποκριτή!!Πες μου το πάλι.Οτι ήμουν απο τους πρώτους σκόρερ!!Θελω να το ακούω!! cool.gif
steky78
Το Κρυονέρι έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα: το γήπεδο που παίζει βρίσκεται στο Καπανδρίτι, πολύ-πολύ μακριά δηλαδή!!
Κατά τα άλλα, έχει τα μειονεκτήματα μιας ομάδας που κατεβαίνει για πρώτη φορά. Δεν έχει και καμιά τρομερή ποιότητα παικτών και δεν φαίνεται να έχουν ακόμη πολλές προπονήσεις στα χέρια τους. Γενικά, πολύ δύσκολα θα κάνει ζημιές στις καλές ομάδες της κατηγορίας. Πάντως, φάνηκαν να είναι παιδιά που δεν τα παρατάνε και ο κόουτς μοιράζει το χρόνο σε όλους.
Μπορεί κάποιος να μας πει πώς είναι φέτος ο Διαγόρας και η Λυκόβρυση;
jimmym84
o diagoras exei kalous paixtes alla den exoun dethei akoma. exei kai kainourious paixtes opos epeishs efygan kai kapoioi palioi. pisteyw oti argotera pou tha dethoun tha ta pane mia xara.
Touvladzic
QUOTE(Tomygunner @ Nov 22 2007, 19:19 ) *
Ελα ρε ανταποκριτή!!Πες μου το πάλι.Οτι ήμουν απο τους πρώτους σκόρερ!!Θελω να το ακούω!! cool.gif


Οκ μισό...

Σε συνέχεια του ρεπορτάζ να πούμε οτι ο Tommygunner ήταν από τους επιφανέστερους των παικτών του ΑΟ Λεοντείου.

Έδωσε μάχες με τους ψηλούς της αντίπαλης ομάδας και πέτυχε πολλά καλάθια, άλλα δύσκολα, άλλα εύκολα αλλά ιδιαιτέρως εντυπωσιακά. Έπαιξε πολύ καλή άμυνα και μάζεψε πολλά ριμπάουντ.

Προς το τέλος του αγώνα και ενώ το αποτέλεσμα είχε πλέον κριθεί, ο προπονητής του τον απέσυρε για να πάρει το θερμό χειροκρότημα της εξέδρας και φυσικά για να του απονείμει τα εύσημα.


(Sorry παιδιά βγήκαμε λίγο εκτός θέματος αλλά έπρεπε να κάνω και γω κάτι στο συγκεκριμένο ματς)
Tomygunner
QUOTE(Touvladzic @ Nov 23 2007, 02:48 ) *
Οκ μισό...

Σε συνέχεια του ρεπορτάζ να πούμε οτι ο Tommygunner ήταν από τους επιφανέστερους των παικτών του ΑΟ Λεοντείου.

Έδωσε μάχες με τους ψηλούς της αντίπαλης ομάδας και πέτυχε πολλά καλάθια, άλλα δύσκολα, άλλα εύκολα αλλά ιδιαιτέρως εντυπωσιακά. Έπαιξε πολύ καλή άμυνα και μάζεψε πολλά ριμπάουντ.

Προς το τέλος του αγώνα και ενώ το αποτέλεσμα είχε πλέον κριθεί, ο προπονητής του τον απέσυρε για να πάρει το θερμό χειροκρότημα της εξέδρας και φυσικά για να του απονείμει τα εύσημα.
(Sorry παιδιά βγήκαμε λίγο εκτός θέματος αλλά έπρεπε να κάνω και γω κάτι στο συγκεκριμένο ματς)

ΧΕ ΧΕ.Κερνάω καφέ!!!Η νέα μεγάλη μεταγραφή της Λεοντείου Dino Touvladzic έμεινε στον πάγκο αφού εχει ελάχιστές προπονήσεις με την ομάδα αλλά η επιστροφή του στην ομάδα που τον ανέδειξε έχει σκορπίσει ενθουσιασμό τόσο στους φιλάθλους της ομάδας όσο και στους συμπαίκτες του!!Αναμένεται στα επόμενα παιχνίδια να προσαρμοστεί και να βελτιώσει το στυλ της ομάδας με το ριζοσπαστικό παιχνίδι του και την ενέργεια που δίνει μέσα στο παρκέ!!! 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.