Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ομονοια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
mgg
Σε αντιθεση με το ποδοσφαιρο που δε μας δινει ποτε χαρες, το μπασκετ ελπιζω να μαζεψει πολυ κοσμο στην Ομονοια για να ξεδωσουμε κι εμεις οι Βαζελοι. Ολοι Ομονοια το βραδυ παιδια για να πανηγυρισουμε μετα απο χρονια Ευρωλιγκα.
mikri prasini ollandeza
Είτε χάσουμε(τοκ, τοκ), είτε νικήσουμε!!!!!
CK13gr
ειτε κερδισουμε........................... ειτε κερδισουμε οεοεοεοεοεοε
trefoil 13
QUOTE(mgg @ May 6 2007, 02:54 PM) *
Σε αντιθεση με το ποδοσφαιρο που δε μας δινει ποτε χαρες, το μπασκετ ελπιζω να μαζεψει πολυ κοσμο στην Ομονοια για να ξεδωσουμε κι εμεις οι Βαζελοι. Ολοι Ομονοια το βραδυ παιδια για να πανηγυρισουμε μετα απο χρονια Ευρωλιγκα.

Aν οι βάζελοι πάτε Ομόνοια, οι Παναθηναικοί που θα πάμε;
mgg
Ρε μην ειστε κολλημενοι. Δεν ειναι κακο να μας λενε παναθηναϊκούς Αυτα ειναι βλακειες. Αμα θιγομαστε με αυτα...
kop-13
Δεν είναι κακό για όποιον είναι παναθηναϊκός
Εγώ είμαι Παναθηναϊκός.
Air Kef
Πολύ σωστοι οι Παναθηναικοί. wink.gif

Και γενικά,αν δν το εχετε παρατηρήσει οσο καιρο ποστάρετε, οι όροι όπως "βάζελος","γαύρος","χανούμι" και τα λοιπά (ας πούμε πως) δν συνηθίζονται στο φόρουμ,οσο καιρό υπάρχει αυτό, και παρέμβαση εχει γίνει μόλις μια φορά απο οσο θυμάμαι,καλό ειναι να συνεχιστεί η παρούσα κατάσταση. smile.gif

Πήγε κανένας να μας πει εντυπώσεις;
trefoil 13
QUOTE(mgg @ May 6 2007, 07:03 PM) *
Ρε μην ειστε κολλημενοι. Δεν ειναι κακο να μας λενε παναθηναϊκούς Αυτα ειναι βλακειες. Αμα θιγομαστε με αυτα...

Αν θεωρείς τον εαυτό σου βάζελο τότε κάτι παραπάνω από εμένα θα ξέρεις...
Εγώ δηλώνω Παναθηναικός πάντως...

QUOTE(Air Kef @ May 7 2007, 04:46 PM) *
Πήγε κανένας να μας πει εντυπώσεις;

Πήγα για κανένα δεκάλεπτο... sad.gif
Όση ώρα ήμουν εκεί μόνο τους ολυμπιακούς έβριζαν... Όταν έφευγα (τι να κάνω, δεν με άφηναν άλλο, είχα και σχολείο την άλλη μέρα...) άκουσα από μακριά το "-Τριφυλλάρα σ'αγαπώ, - Και παντού σε ακολουθώ..." αλλά δεν το πρόλαβα πολύ... sad.gif
Πηγαίνοντας εκεί που είχαμε αφήσει το αμάξι, είδαμε ματ και κάποιους Παναθηναικούς οι οποίοι μας είπαν να μην πάμε προς τα εκεί γιατί τους χτύπησαν αεκτζήδες... Το ένα παιδί είχε και αίματα...

Όπως πηγαίναμε, είχα μια μεγάλη σημαία έξω από το αυτοκίνητο. Σε ένα δρόμο λοιπόν ακούω από πίσω συνθήματα και ήταν 5 Παναθηναικοί σε ένα αμάξι και τραγουδούσαν! Οπότε ξεκίνησα την οργάνωση! Το "εδώ θα το σηκώσουμε Παναθηναικέ" τους το έκανα " το τέταρτο σηκώσαμε Παναθηναικέ!". Επίσης τους φώναξα και το "τριφυλλάρα είσαι τρέλα με το τέταρτο αστέρι στην φανέλα!". Από το μπροστά αμάξι έδινα τα συνθήματα, φωνή από πίσω! Ώσπου κάποια στιγμή, ο θείος μου δεν με άντεξε άλλο και έστριψε για να τους αποφύγουμε... rolleyes.gif Με το που μας είδαν να στρίβουμε τρελή φωνή και κορναρίσματα!
Ωραία ήταν! Την είχα δει οργανώτρια! laugh.gif
Igor
QUOTE
Πηγαίνοντας εκεί που είχαμε αφήσει το αμάξι, είδαμε ματ και κάποιους Παναθηναικούς οι οποίοι μας είπαν να μην πάμε προς τα εκεί γιατί τους χτύπησαν αεκτζήδες... Το ένα παιδί είχε και αίματα...


ΕΛΕΟΣ !!!! Ακομα και τωρα.. sad.gif sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.