Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA LIVE 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
hagi
Ρε παιδιά δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ παίζω NBA LIVE..Αν αυτό συμβαίνει και με εσάς γιατί δεν κανονίζουμε με κάποιο τρόπο να κάνουμε κάτι σαν τουρνουά ώστε να κάνουμε χαβαλέ;;;

Το ρίχνω σαν ιδέα γιατί πιστεύω ότι σίγουρα κάποιοι παίζουν NBA LIVE,αλίμονο μπασκετικοί είμαστε..Και μου φαίνεται και λίγο παράλογο εμείς που ασχολούμαστε με το μπάσκετ να μην κανονίζουμε κάτι τέτοιο που έχει σχέσει με το μπάσκετ..

Περιμένω λοιπόν ιδέες και προτάσεις να το κανονίσουμε..
hagi
Τόσο κακή ιδέα είναι αυτή;;Ούτε ένα σχόλιο;;; οκ κανένα πρόβλημα,εγώ απλώς σαν ιδέα το είπα επειδή όλοι χρησιμοποιούμε υπολογιστή και παίζουμε κανένα παιχνιδάκι...
liolias
Εμενα το pc μου ειναι παλιο και δεν το τρεχει αλλιως δεν θα ειχα προβλημα.
kage
FILE PAIZO K EGO TO NBA LIVE 2007.. EXO FTASEI ME PHOENIX SUNS STO DYNASTY MODE STO ETOS 2013 KAI EPEIDH TA POSOSTA TON KANONIKON PAIKTON EXOYN ARXISEI NA PEFTOYN TO ARXISA APO THN ARXH...THA ITHELA NA GINEI KAPOIO TOYRNOYA ON-LINE... MIPOS KSEREIS TIPS-CHEATS GIA TO 07?
bball.gif bball.gif bball.gif
Anaz
QUOTE
Ρε παιδιά δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ παίζω NBA LIVE..Αν αυτό συμβαίνει και με εσάς γιατί δεν κανονίζουμε με κάποιο τρόπο να κάνουμε κάτι σαν τουρνουά ώστε να κάνουμε χαβαλέ;;;

Το ρίχνω σαν ιδέα γιατί πιστεύω ότι σίγουρα κάποιοι παίζουν NBA LIVE,αλίμονο μπασκετικοί είμαστε..Και μου φαίνεται και λίγο παράλογο εμείς που ασχολούμαστε με το μπάσκετ να μην κανονίζουμε κάτι τέτοιο που έχει σχέσει με το μπάσκετ..

Περιμένω λοιπόν ιδέες και προτάσεις να το κανονίσουμε..
Kαθόλου κακή ιδέα,απλά τωρα το είδα!! biggrin.gif
Αμα γουστάρετε προσφέρω το σπίτι μου και το playstation να κανουμε μια συναντηση με τρελό τουρνούα LIVE!!

Ψηθηκα τωρα!Γενικα μην ακουσω κοινωνική εκδήλωση εγω... biggrin.gif
Dromeas7
Εγώ ΜΕΣΑΑΑΑ!!! smiley.gif
Anaz
Aντε να βλέπω συμμετοχες για να υπολογίσω και τις ποσότητες ξυροκαρπίου... laugh.gif
jjc
Και γω μεσα αλλα δεν ξερω αν μπορω να παιξω απο το ιντερνετ....

Το εχω αγορασει μουφα γι'αυτο
Anaz
Ποιο internet ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....!!!! Εδω μιλάμε για κοινωνικες συναναστροφές!!!! Οχι στον γιο του Σατανα το internet που αποβλακώνει τους νέους και οδηγεί στην αποξένωση και την στείρα επικοινωνία,ενα μέσο προβατοποίησης που θα προλυάνει το έδαφος για τον ερχομο του 666!!! shot.gif
dizzy_fingers
QUOTE(Anaz @ Jan 19 2007, 08:25 PM) *
Αμα γουστάρετε προσφέρω το σπίτι μου και το playstation να κανουμε μια συναντηση με τρελό τουρνούα LIVE!!

ΝΒΑ 2Κ6????? 15.gif
jjc
ΟΚ μια κουβεντα ειπα...
Anaz
QUOTE
ΝΒΑ 2Κ6?????
Mesa!Και γιατί όχι και 2Κ7!! Να το νοικιάσω να το μάθω μόνο πρωτα!! 19.gif
Παντως το Live ειναι πιο διασημο..
Τεσπα,ελάτε και το πολύ πολύ παιζουμε PRO!!! biggrin.gif
Pierce
ρε σεις! αφηστε το gaming και παμε για κανενα κανονικο μπασκετακι γιατι εχουμε πιασει σκουρια ....
θα γουσταρα να ερθω(για gaming) και εγω αλλα μενω στην αλλη ακρη της αθηνας sad.gif
Dromeas7
Anaz παίρνω το θαρρος να προτείνω Κυριακή απογευμα σπιτι σου για Gaming!!!Τι λες?
Αν δεν μπορείς κανονίζουμε και σπίτι μου για Κυριακή.

Για πείτε γιατι μπαίνουμε και φαντάροι!!!
Anaz
εγω μεσα αν υπαρχουν συμμετοχες! biggrin.gif
Aspaki
Δε θέλω να σας τρομάξω, αλλά όποιος παίξει μαζί μου δεν έχει καμία τύχη! laugh.gif Έτσι ενημερωτικά πάντα χαχαχαχα
hagi
Ρε παιδιά τί έγινε.. blink.gif Στην αρχή δεν απάντησε κανένας και το εγκατέλειψα το τόπικ..Είπα ότι δεν θα ήταν καλή ιδέα τελικά..Και ξαφνικά μπαίνω και βλέπω τόσα post 41.gif

Οκ χάρηκα...Τώρα στην ουσία..Εγώ βασικά παίζω μόνο στο pc NBA LIVE γιατί δεν βολέυομαι με τα pad να παίζω..Οπότε θα ήθελα να παίζαμε σε pc..Τώρα για το πως και που,εγώ θα πρότεινα να κανονίζαμε να πηγαίναμε σε κανένα internet cafe..Έτσι θα έχουμε τη δυνατότητα να είμαστε αρκετοί (γιατί σε σπίτι είναι μάλλον δύσκολο) και θα μπορέσουμε να φτιάξουμε ένα πρωτάθλημα..Νομίζω είναι καλή ιδέα.. Τί λέτε;;
merlin1
opios retro fan endiaferete bgike to neo classic teams patch me 10 omades (anamesa exi ke 3 70s teams) http://www.nba-live.com/download/pafiledb....on=file&id=1222
ego fisika tu ekana alages sta ratings epidi htan poli xalia smile.gif)))
hagi
Δεν απάντησε κανένας, τί λέτε;;
Anaz
εγω μέσα.Ανοιξε τοπικ και στο interactive αν θες μπας κ εχει μεγαλυτερη συμμετοχη!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.