Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA Top 10 Daily-Monthly
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
kostasvc15
Με αφορμη το χθεσινο τρελο καρφωμα του Σον Ουιλλιαμς των Νετς αποφασισα να κανω ενα τοπικ και να βαζω-ουμε το τοπ 10 της ημερας.Ετσι και αλλιως λιγοι απο εσας θα το εβλεπαν γενικα, οποτε απο εδω θα εχετε την ευκαιρια να το βλεπετε καθημερινα....Αρκει μονο να το ανεβαζουν τα μελη στο youtube

Dec 15

Αυριο αν δε το κανει καποιος θα το ποσταρω το βιντεο αργα γιατι θα λειπω...
morfi
Ωραίος Κώστα smile.gif

Nα προσθέσω μόνο ότι υπάρχει ένα σούπερ site με Full NBA Season Coverage (oh yeah !) που μπορείται να βρείτε highlights από κάθε παιχνίδι και Τop10 από κάθε ημέρα καθώς και ολόκληρα παιχνίδια τα οποία κατεβαίνουν από rapidshare, megaupload κτλ. Ιδού : www.bballvideos.com
kostasvc15
Dec 16
kostasvc15
Dec 17
dizzy_fingers
Να δώσω κι εγώ τα εύσημά μου για την προσπάθειά σου Κώστα 41.gif.

Έκανα pinned το τόπικ. Ελπίζω να το ανανεώνεις καθημερινά biggrin.gif.
kostasvc15
Thanks Dizzy! smile.gif
Dec 18
kostasvc15
dizzy_fingers
Απίστευτο το Νο1.
Το είχα δει στο youtube αλλά μόνο σε κοντινό slow-mo ριπλέι, όπου φαίνονται καλύτερα τα "μαγικά" του Κιντ, αλλά σε κανονική ταχύτητα και από την TV κάμερα έχασα τη μπάλα! w00t.gif
PanosIlio
Όντως αυτό είναι πολύ άδικο biggrin.gif biggrin.gif όπως λέει και ο σχολιαστής

Πολύ άδικο για τους αντιπάλους όμως smile.gif

ΥΓ: Ελπίζω να λέει "That's not fair" γιατί αλλιώς κάτι έχουν τα αυτιά μου biggrin.gif
NBAholic
Eύγε κι από εμένα, αν έχεις την υπομονή να συνεχίσεις. smile.gif
Επιτέλους μια σπουδαία πάσα στο Νο1 της ημέρας. Ίσως και της βδομάδας-θα το δούμε αύριο, στο ΝΒΑ Action αυτό.
kostasvc15
Dec 20


Φοβερο το site Morfi!
Gravedigger
Αυτό που έκανε ο Hill στο 5 ήταν εντυπωσιακό.Εντάξει μπορούν να το κάνουν και πολλοί άλλοι αλλά ο Hill μετά από τόσους τραυματισμούς και σε τέτοια ηλικία δείχνει ότι ακόμα το έχει.Φανταστείται αυτός ο παίχτης να μην είχε τραυματιστεί....Για το 2 του LeBron δεν έχω να πω κάτι.Άπλά 77.gif 77.gif 77.gif
kostasvc15
Dec 21
kostasvc15
Dec 22
kostasvc15
Dec 23
Pierce
του αλλευ ουπ το καγκελο εγινε χτες! tongue.gif ισως το καλυτερο τοπ 10 μεχρι τωρα νομιζω
NBAholic
Δεύτερη φορά λοιπόν τις τελευταίες μέρες που η θεαματικότερη φάση ανήκει στον Τζέισον Κιντ. Ναι, καλά φανταστήκατε, δε μετρώ τα νικητήρια καλάθια ως τέτοιες, τουλάχιστον από τη στιγμή που δεν είναι και τα ίδια θεαματικά-άντε, το σουτ του Γουέιντ πήρε λίγο την περιφερειακή, αλλά το άλλο; Επειδή επέφερε περισσότερα ντεσιμπέλ από θεατές και εκφωνητές;

(Το #5 παίζει να ήταν αντικανονικό).
kostasvc15
3 νικητηρια καλαθια ειχαμε χθες μαζι με αυτο του Καρτερ (2ο σερι μετα απο αυτο με τους Χιτ).Απο τα σημερινα ομως μονο του Αντρε ισως να εβαζα στο τοπ10...
Πλακα πλακα ο Ουιλλιαμς των Νετς μπαινει στο τοπ 10 καθε φορα που εχει αγωνα...Παντως αυτο ηταν αντικανονικο...
Οσο για τις πασες αυτη τη φορα μου αρεσε πιο πολυ του Νας απο του Κιντ.
kostasvc15
Dec 24
kostasvc15
Top 10 για τα χθεσινα παιχνιδια δεν βγηκε....
kostasvc15
Dec 27
kostasvc15
Dec 29

Dec 30

Εχθες δεν μπορουσα να μπω γιαυτο εβαλα και το χθεσινο τοπ 10....
kostasvc15
Dec 31
kostasvc15
Jan 1
kostasvc15
Jan 3
dizzy_fingers
Ωραία ημέρα αυτή 41.gif. Είχε λίγο απ'όλα (ειδικά η τάπα στον Κάρτερ, ήταν ωραία ως σύνολο η φάση).
kostasvc15
Jan 4
kostasvc15
Jan 5
kostasvc15
Jan 6
kostasvc15
Jan 7
kostasvc15
Jan 8

Ωραιο το 4...
dizzy_fingers
Τυπικός Wade στο 1 laugh.gif.
Pierce
ο wade ειναι ο master στα circus shots. τελος.-
PanosIlio
Εμένα μου άρεσε ο Vilanueava στο 2 (κάπου διπλό κάτι αλλά τεσπά) δεν τον είχα για τέτοια φάση και στο 4 ε κρίμα τον αμυντικό tongue.gif
dizzy_fingers
Εγώ εκείνη τη στιγμή νόμιζα πως ήταν ο Κάρτερ. Μετά είδα τη φανέλα και κατάλαβα ότι ήταν άλλος!
Air Kef
Μαγικη η κινηση το Κροφορντ.
Τρομερη ταχύτητα στην τριπλα πισω απο την πλατη αλλα και στο οπως εφερε την μπαλα μπροστά του.Και ηταν παρα πολυ δυσκολο το να μην κανει βήματα.
kostasvc15
Jan 9
Pierce
χωρις πλακα, ο γιαο θα βλεπει τον ρομπινσον και θα κρυβεται απο τα ψυχολογικα που του εχει προκαλεσει... cool.gif
dizzy_fingers
Πωπω δύναμη!!! w00t.gif
Πολύ brutal τα δύο πρώτα!!!
Πήγαν με μίσος στα καλάθια 56.gif!

Εν τω μεταξύ, τέτοιο agility ψηλού μπροστά σε άμυνα όπως στο #1, μόνο στο NBA2K έχω δει να γίνεται.
captain charisma
το καρφωμα του μπας μπροστα στον αμυντικο των πιστονς ολα τα λεφτα...το εκανε τοσο βιαια λες και ηθελε να τον σκοτωσει που βρεθηκε μπροστα του!!!
kostasvc15
Jan 10

Τα σημερινα δε βγηκαν ακομα....θα τα ποσταρω σε λιγο
kostasvc15
Jan 11
Pierce
ρε τον κροφορντ , το ξανακανε ohmy.gif
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Jan 12 2008, 12:54 ) *
ρε τον κροφορντ , το ξανακανε ohmy.gif

Ναι ρε ο ατιμος.....ειχε κανει και κατι αλλο παρομοιο στα πρωτα τοπ 10 που ειχα ποσταρει.φοβερη ντριμπλα...
morfi
Κορυφαία κίνηση από τον Κρόφορντ. 77.gif
grigoris
Ταχυδακτυλουργός ο Κρόφορντ αλλά και από τις σπάνιες φορές που βλέπουμε σε τοπ-10 δύο καλάθια από το πουθενά (Χάουαρντ-Χάρινγκτον).Επίσης περιμένω τη μέρα που ο Τάιρους Τόμας θα γκρεμίσει κανένα καλάθι,είναι θέμα χρόνου...
kostasvc15
Δεν σπανε ευκολα πια τα ταμπλο...εχουμε πολυ καιρο να δουμε κατι τετοιο στο ΝΒΑ.Παντως στο διαγωνισμο περυσι εσκισε το δυχτακι biggrin.gif
Gravedigger
Ο Crawford το έχει αυτό...Το κάνει συνέχεια...!Και το πιο ωραίο είναι ότι ο αμυντικός ψάχνεται!
kostasvc15
Jan 12
kostasvc15
Jan 13
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.