Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum i-phone app
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
LFO
Ωραια δεν θα ηταν να υπηρχε i-phone application για το φορουμ? Κάποιος που να ειναι γκατζετακιας ας φτιαξει ενα ερωτηματολογιο σχετικά....
leonkalf
Σε τι θα χρησιμεύει? Γιατί να υπάρχει ξεχωριστή εφαρμογή?
LFO
Γιατι εκει που καθομαι και πινω το καφεδακι μου και παιζω στοιχημα θα μου αρεσε να μπαινω στο application να βλεπω νεα ομαδων NBA πχ και να παιζω αναλογα...ή αν θελω να παρω μια τζουρα απο τα στατιστικα του berry.... 69.gif
leonkalf
Γιατί, δεν μπορείς να το κάνεις τώρα????
Μπαίνεις στον browser του i-phone, γράφεις basketforum.gr και κάνεις login στο forum... απλό! wink.gif
LFO
QUOTE(leonkalf @ Oct 6 2011, 17:29 ) *
Γιατί, δεν μπορείς να το κάνεις τώρα????
Μπαίνεις στον browser του i-phone, γράφεις basketforum.gr και κάνεις login στο forum... απλό! wink.gif


πως ρε λεωνιδα.....αφου δεν εχω i-phone καρδια μου!!
leonkalf
E τότε τι το συζητάς ρε!!!?????

Καλά, από οποιοδήποτε τηλ. νεότερης γενιάς με δυνατότητα wifi ή mobile internet μπορείς να μπεις στο forum... Δεν χρειάζεται να είναι i-phone..
sanny123
Ναι μπαίνεις απο οποιοδήποτε smartphone αλλά σου πετάγονται τα μάτια έξω.Η υλοποίηση εφαρμογής είναι ακριβή λύση.Η πιό φθηνή και καλή λύση θα ήταν το forum να εχει ενσωματωμένη την λειτουργία tapatalk όπου μέσω της συγκεκριμένης εφαρμογής διαβάζεις τα διάφορα forum ανετα




___________________________________________________


χειροποιητα κοσμηματα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.