Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TOP A'ΕΣΚΑ Awards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
christina n10
λοιπον μου αρεσε παρα πολυ η ιδεα του φιλου tsops και λεω να την μεταφερω και εδω.
TOP ESKA AWARDS

ψηφιστε για τις εξης κατηγοριες:

ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΧΤΗ

ΟΜΑΔΑ "ΕΚΠΛΗΞΗ"

ΟΜΑΔΑ "ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ"

και συμπληρωνω αλλες δυο κατηγοριες

ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΑΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ

ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

αντε να σας δω τωρα.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 16 2007, 09:34 AM) *
γιατι βρε αγορι μου χαλας το "ροζ"κλιματακι που εχουμε δημιουργησει,αφου οπως πολυ σωστα ειπες ρεπο δευτερα αρα ....καιρος να ασχοληθουμε με κατι αλλο εκτος απο μπασκετ!!! 69.gif 69.gif

με τι θες να ασχοληθουμε?

προπονητης: γρυλιωνακης
παικτης:δελλιος
ομαδα:φιλαθλητικος
ομαδα εκπληξη:αρης
ομαδα απογοητευση:αταλλος , κορωπι
χειροτερος προπονητης:θανος
χειροτερη ομαδα:βριλησσια
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 16 2007, 12:53 PM) *
με τι θες να ασχοληθουμε?

προπονητης: γρυλιωνακης
παικτης:δελλιος
ομαδα:φιλαθλητικος
ομαδα εκπληξη:αρης
ομαδα απογοητευση:αταλλος , κορωπι
χειροτερος προπονητης:θανος
χειροτερη ομαδα:βριλησσια
τσσιμπησες ετσι?αμεσως με τι θες να ασχοληθουμε...πονηρο μυαλουδακι εχεις μικρε μου tongue.gif tongue.gif
χειροτερος προπονητης ο μιχαλης?γιατι,τον ειχες προπονητη η εχεις ακουσει?η αληθεια ειναι οτι εγω τον ξερω απο κατι γυναικεια που ειχε στην αρχη της προπονητικης του πορειας με τα ανδρικα δεν ξερω τι παιζει και εγω μοο οτι ακουω και οντως ειναι ψιλο αρνητικα τα σχολια.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 16 2007, 11:06 AM) *
τσσιμπησες ετσι?αμεσως με τι θες να ασχοληθουμε...πονηρο μυαλουδακι εχεις μικρε μου tongue.gif tongue.gif
χειροτερος προπονητης ο μιχαλης?γιατι,τον ειχες προπονητη η εχεις ακουσει?η αληθεια ειναι οτι εγω τον ξερω απο κατι γυναικεια που ειχε στην αρχη της προπονητικης του πορειας με τα ανδρικα δεν ξερω τι παιζει και εγω μοο οτι ακουω και οντως ειναι ψιλο αρνητικα τα σχολια.

πρωτον οπως σου ειπε ο αντρεας δεν ειμαι μικρος wink.gif και δευτερον για τον θανο εχω ακουσει δεν τον ειχα και απο το παιχνιδι μας στον πρωτο γυρο
v-span
Αν και δεν παίζω σε αυτήν την κατηγορία πιστεύω ότι μπορώ να έχω σαφή άποψη.
Έτσι καταθέτω τις απόψεις μου:
προπονητης: Γρυλιωνακης/ Παπαθεοδώρου
παικτης: Μενουδάκος/ Παρασκευόπουλος
ομαδα: Φιλαθλητικος
ομαδα εκπληξη: Άρης Πετρούπολης
ομαδα απογοητευση: Άταλλος
χειροτερος προπονητης: Θάνος/ Σεντούκας


Αλλά θα προσέθετα και μία επιπλέον κατηγορία: αυτή του καλύτερου συμπαίκτη εντός και εκτός γηπέδου.
Στην οποία πιστεύω ότι βασιλεύει ο Ευθυμιόπουλος της ΑΕΝΚ
dizzy_fingers
Χριστίνα αν δεν έχεις πρόβλημα, μετέφερα το ποστ σου και δημιούργησα νέο τόπικ...
Γιατί με την ταχύτητα που γεμίζουν οι σελίδες στο "A'ΕΣΚΑ", η πρότασή σου θα χανόταν πίσω πολύ πριν προλάβουν να τη δουν όλοι wink.gif.
Thunder
Καλυτερος προπονητης: Γρυλιωνακης/Ζηβας
Καλυτερος παικτης: Μενουδάκος/ Παρασκευόπουλος
Καλυτερη ομαδα: Φιλαθλητικος
ομαδα εκπληξη: Μαρκοπουλο
ομαδα απογοητευση: Άτταλος/Κορωπι
χειροτερος προπονητης: Θάνος
Καλυτερος Νεαρος παιχτης: Κουτουλας
christina n10
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 16 2007, 02:35 PM) *
Χριστίνα αν δεν έχεις πρόβλημα, μετέφερα το ποστ σου και δημιούργησα νέο τόπικ...
Γιατί με την ταχύτητα που γεμίζουν οι σελίδες στο "A'ΕΣΚΑ", η πρότασή σου θα χανόταν πίσω πολύ πριν προλάβουν να τη δουν όλοι wink.gif.
κανενα προβλημα,εχεις δικιο και βλακεια που δεν το εκανα απο την αρχη.ευχαριστω.
mimos8
Καλυτερος προπονητης: Γρυλιωνακης/Παπαθεοδωρου
Καλυτερος παικτης: Σαμοθρακης/Δελλιος
Καλυτερη ομαδα: Φιλαθλητικος
ομαδα εκπληξη:αρης πετρουπολης/απολλων
ομαδα απογοητευση: Άτταλος/ΕΦΟΑ
χειροτερος προπονητης: αυτος που ειχε στην αρχη ο αριωνας!δεν θυμαμαι πως τον λενε
Καλυτερος Νεαρος παιχτης: Κουτουλας/Δεδες

προσθετω και μια ακομα κατηγορια
καλυτερος παιχτης+ηγετης:Καρατζας
mimos8
και θα προτεινω και την οδυνηρη κατηγορια του παιχτη-απογοητευση.οποιος θελει ψηφιζει
billy_14
Γεια σας παιχτούρες, προσθέτω κι εγώ τα δικά μου:

προπονητης: Γρυλλιωνακης
παικτης: Παρασκευόπουλος
ομαδα: Φιλαθλητικος
ομαδα εκπληξη: Άρης
ομαδα απογοητευση: Άτταλος (Κορωπί)
χειροτερος προπονητης: Σαλίχος (αυτός είναι που είχε ο Αρίωνας στον πρώτο γύρο)
χειροτερη ομαδα: ας μιλήσει η βαθμολογία... tongue.gif

Κάποιες δικές μου ακόμα:
Πιο βελτιωμένη ομάδα: Απόλλων
Πιο βελτιωμένος παίκτης: Μπαλαμπάνης
Πιο εξελίξιμος -20 ετών: Αν όντως ισχύει ότι ο Κούτουλας ανήκει σ' αυτή την κατηγορία τον ψηφίζω.
Διαιτητής (εκτός Α1): Καραβίτης
Πιο όμορφο γήπεδο: Νέας Πεντέλης!!! (ΑΕΝΚ, ακόμα να βάλετε παρκέ;;; tongue.gif ) Με επιφύλαξη γιατί δεν έχω πάει ακόμα στο Ίλιον και έχω ακούσει ωραία πράγματα, και δεν έχω δει ακόμα το Μετς μετά το λίφτινγκ. Αντίστοιχα χειρότερο των Άνω Λιοσίων (Άτταλος).
Peritri
Sorry, ο Άτταλος στη Ζοφριά δε παίζει;
christina n10
καλημερα χαιρομαι που ανταποκρινεστε σε αυτο το topic,tελικα δεν ηταν κακη ιδεα που το μετεφερα και στο ανδρικο αφου οπως προανεφερα η ιδεα ειναι απο τον φιλο μου τον tsops στο γυναικειο.οσο για το πιο ομορφο γηπεδο που εβαλε σαν κατηγορια ο billy_14,ο μετς β μην φανταστεις οτι εχει τεραστια διαφορα απο οτι ηταν πριν,η διαφορα ειναι στο μετς α΄.αν το γηπεδο της νεας πεντελης ειναι το γηπεδο που παιζει ο νεοπεντελικος ,εχεις δικιο μια χαρα γηπεδακι ειναι.
Kidd4
Να καταθεσω κ εγω τις αποψεις μου.
Εχουμε λοιπον
Καλυτερος προπονητης: Παπαθεοδωρου
Καλυτερος παικτης: Ψωμαδερης
Καλυτερη ομαδα: Φιλαθλητικος
ομαδα εκπληξη: Μαρκοπουλο
ομαδα απογοητευση: Άτταλος
χειροτερος προπονητης: Διαμαντοπουλος
Καλυτερος Νεαρος παιχτης: Δεδες
Olorin
Αν και στα περισσότερα συμφωνώ με εσάς και αποφεύγω διπλωματικά κάποιες κατηγορίες, ας αναφέρω κι εγώ τις δικές μου απόψεις:

Καλύτερος προπονητής: Γρυλλιωνάκης/Ζήβας/Παπαθεοδώρου
Καλύτερος παίκτης: Μενουδάκος (δεν έχω δει βέβαια τον Παρασκευόπουλο που ψηφίσατε πολλοί)
Καλύτερη Ομάδα: Φιλαθλητικός
Χειρότερη Ομάδα: Αετός
Ομάδα έκπληξη: Άρης Π. (θα έβαζα κι εμάς, αν είχαμε ολοκληρώσει κάποιες εκπλήξεις που τις χάσαμε στα τελευταία δευτερόλεπτα)
Ομάδα απογοήτευση: Άτταλος/Κορωπί
Πιο όμορφο γήπεδο: Νεοπεντελικός (όχι απαραίτητα το καλύτερο, αλλά σίγουρα το πιο συμπαθητικό)
Χειρότερο γήπεδο: Άτταλος/Αετός
dedes-9
καλυτερος προπονητης-γρυλιωνακης/παπα8εοδωρου
καλυτερος παιχτης-ψωμαδερης/μενουδακος
ομαδα εκπληξη-πετρουπολη
ομαδα απογοητευση-κορωπι
χειροτερος προπονητης-θανος!!!!!!!!!
καλυτερο γηπεδο-ιλιον
καλυτερος νεος παιχτης-γεφτιτς(γαλατσι),κουτουλας
libero
ειχα καιρο να μπω αλλα πολυ ωραια η ιδεα σας με τα awards παιδια.οι δικες μου αποψεις ειναι οι εξης:

καλυτερος προπονητης-ζηβας,εχει φτιαξει μια ομαδα ρομποτ!αξια ανεβαινει πρωτος!
καλυτερος παιχτης-μενουδακος,ολοκληρωμενος παιχτης που πραγματικα μπορει να κανει τα παντα στο γηπεδο.τυχεροι και ευτυχισμενοι οι συμπαικτες του!
ομαδα εκπληξη-πετρουπολη,απο το πουθενα φανταζει φαβορι για ανοδο παιζοντας ομορφο μπασκετακι.
ομαδα απογοητευση-ατταλος,πολλα λεφτα αλλα με θανο προπονητη που να πανε?!?!
χειροτερος προπονητης-μιχαλης θανος,μακραν του δευτερου!!!
καλυτερο γηπεδο-πεντελης(δεν εχω δει της ενωσης ιλιου)
καλυτερος νεος παιχτης-κουτουλας,πρωταγωνιστει σε μια ομαδα με πολυ εμπειρους παιχτες.
lalas
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ φιλαθλητικος

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ
ζηβας
ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΧΤΗ
σαμοθρακης
ΟΜΑΔΑ "ΕΚΠΛΗΞΗ"
πετρουπολη
ΟΜΑΔΑ "ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ" ατταλος


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΕΑΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ κουτουλας
christina n10
QUOTE(libero @ Feb 17 2007, 06:48 PM) *
ειχα καιρο να μπω αλλα πολυ ωραια η ιδεα σας με τα awards παιδια.οι δικες μου αποψεις ειναι οι εξης:

καλυτερος προπονητης-ζηβας,εχει φτιαξει μια ομαδα ρομποτ!αξια ανεβαινει πρωτος!
καλυτερος παιχτης-μενουδακος,ολοκληρωμενος παιχτης που πραγματικα μπορει να κανει τα παντα στο γηπεδο.τυχεροι και ευτυχισμενοι οι συμπαικτες του!
ομαδα εκπληξη-πετρουπολη,απο το πουθενα φανταζει φαβορι για ανοδο παιζοντας ομορφο μπασκετακι.
ομαδα απογοητευση-ατταλος,πολλα λεφτα αλλα με θανο προπονητη που να πανε?!?!
χειροτερος προπονητης-μιχαλης θανος,μακραν του δευτερου!!!
καλυτερο γηπεδο-πεντελης(δεν εχω δει της ενωσης ιλιου)
καλυτερος νεος παιχτης-κουτουλας,πρωταγωνιστει σε μια ομαδα με πολυ εμπειρους παιχτες.
την ιδεα αυτη την ειχε ξεκινησει ο coach tsops την εσκα στις γυναικες απλα επειδη ειδα οτι υπαρχει πολυ συμμμετοχη στην α εσκα ανδρων ειπα να την μεταφερω εδω βαζοντας και 2 κατηγοριες, οπως και εσεις οποια αλλη θελετε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.