Help - Search - Members - Calendar
Full Version: I'M BACK
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
LEFTERIS733
Εμ τι νομιζατε θα μου ξεφευγατε;για αρχη να ευχηθω καλη χρονια σε ολους εστω και καθυστερημενα 41.gif
Δευτερον εχω να καταγγειλω ολα τα στοιχεια της φυσης που συνωμοτησαν εναντιον μου.Σαν να μην μου εφτανε ο πυρετος (39.5 για τρεις μερες) τα εφτυσε η συνδεση μου (μαλλον το modem) και τωρα καταφερα να μπω απο modem αλλου που δεν εχει γινει ακομα η μετατροπη της γραμμης του σε dsl.(ευτυχως που ειχε παρει το modem... thumbsup.gif )
Να ευχηθω λοιπον καλη και απροβληματιστη συνεχεια στην καινουρια μας στεγη!!! 41.gif
MZ13
Καλώς τον.... icon_wave.gif

Πρώτο post, πρώτο λάθος..... υπάρχει ενότητα αδερφέ για τις συστάσεις..... blech.gif

Οσο για τα υπόλοιπα.... μήπως εξελίσσεσαι σε αρχογκαντέμη? blink.gif

Οχι τίποτα άλλο........ να προσέχουμε κι όλας..... tongue.gif
LEFTERIS733
Καταλαβαινεις οτι μετα απο πολυημερη αποχη (αν και τις περισσοτερες μερες δεν με πειραζε αφου ημουν στο κρεββατι του πονου...) η επιθυμια να γραψω ηταν πολυ μεγαλη οποτε πες και ευχαριστω που δεν εγραψα στο topic του nba!!! blech.gif
stormy
Καλώς τον Λευτέρη laugh.gif icon_wave.gif
dizzy_fingers
Καλώς τον Λευτέρη!

Περαστικά ρε (όλοι κάτι έχουν αυτήν την εποχή...να προσέχετε την υγεία σας παιδιά)...και το θέμα μεταφέρεται στην σωστή ενότητα biggrin.gif
IraTmac
Welcome back man!
Warrior
Λευτερη εγω δεν σε χαιρετησα!!
Καλως ηρθες και παλι..
LEFTERIS733
thumbsup.gif
MAVROGATA
Well εγώ μπορεί να μην σε ξέρω,αλλά ένα καλώς ήρθες μπορώ να το πώ... biggrin.gif

Καλώς ήρθες λοιπόν και απο εμένα wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.