Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Στίβος-Παγκόσμιο Ρεκόρ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
NBAholic
Πιστεύω να το είδατε στον ΑΝΤ1.

9,77 έφερε ο Ασάφα Πάουελ στον Τελικό των 100 μ. Προσωπικά εντυπωσιάστηκα από το μέγεθος των βημάτων του, που είναι από τα μεγαλύτερα που έχω δει ποτέ σε κούρσες ταχύτητας.
Ο Ασάφα δεν είναι ούτε 23 ετών. Οπότε, ρωτώ για τις προβλέψεις σας:

1) Μέχρι πότε θα αντέξει αυτό το ρεκόρ;
2) Πόσο πιστεύετε ότι θα είναι το ρεκόρ το 2050;
3) Μέχρι πότε θα αντέξει το δεύτερο ρεκόρ που συνέβη σήμερα (αυτό των λιγότερων θεατών που παρακολούθησαν ποτέ ένα παγκ.ρεκόρ στίβου; Δε θα πρέπει να ήταν πάνω από 2000... sad.gif )
dizzy_fingers
1) Πότε βγαίνει η επόμενη ναδροϋπερμυογαβροβαζελοτρωγοτζατζικολονό
νη?
2) -10"
3) Μέχρι του χρόνου....κι όσο δεν θα έχουμε έναν έλληνα να υποστηρίζουμε (Κεντέρης! Κεντέρης! 40.gif )

Συγχωρέστε το λιτό μου ποστ, αλλά θα επανέρθω σε λίγο, μόλις τελειώσω τη δουλειά στο ΝΒΑ.
Basketomania
1)Θα το ξανακατεβασει ο ιδιος φετος...ειναι σε φοβερη κατασταση
2)ΔΞ/ΔΑ
3)Γυρω στα 5000 ακουσα οτι ηταν αλλα πιστευω με σιγουρια οτι θα ειναι ακομα λιγοτερα του χρονου
harris
To basketforum ειχε ανταποκριτη ΚΑΙ στα Τσικλητηρια biggrin.gif

Ημουν εκει, ειδα το παγκοσμιο, το εχω βιντεοσκοπησει κιολας (το ειχα μυριστει wink.gif ) και περασα παρα πολυ ωραια...

Παρα πολυ καλη διοργανωση, αλλα 6000 χιλιαδες θεατες ειναι λιγοι....

Εκπληκτικος ο Σαιφ Σαιντ Σαχιν, ο Φιλιπιδης, ο Οπρεα, ο Χολμ και φυσικα ο Ασαφα Παουελ...ηταν απιστευτος... 77.gif
harris
ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ wink.gif


απο τα δημοσιογραφικα...............


τι εχετε να πειτε??? ohmy.gif


πανοραμικη φωτο.........


και το ματριξ που λεει....πως ναι!!!!!!!ειναι παγκοσμιο ρεκορ...........


ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙς ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΔΕΚΤΕΣ wink.gif
harris
εχω και το βιντεο του 9.77 , αλλα δεν το ποσταρω γιατι ψιλοβριζω απο την εκπληξη μου....... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
LEFTERIS733
Παιδια μην ασχολειστε με τα ντοπο-ρεκορ... 68.gif
Warrior
QUOTE (LEFTERIS733 @ Jun 16 2005, 11:57 AM)
Παιδια μην ασχολειστε με τα ντοπο-ρεκορ... 68.gif

I agree...
dizzy_fingers
Βέβαια, αν και οι οχτώ που τρέχουνε, έχουν πάρει όλοι τους αναβολικά (κατά προτίμηση τα ίδια σκευάσματα), ακόμη και αυτή η κούρσα δεν εμπεριέχει το στοιχείο του επί ίσοις όροις ανταγωνισμού?




Όπως βλέπετε, έχω μια πολύ υγιή άποψη πέρι του αθλητισμού 71.gif laugh.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.