Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ο ...ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
a bullet for your head
Ειπα να ανοιξω ενα τοπικ,οπου ο καθενας σας,θα μπορει να καταθετει την αποψη του,σχετικα με τον παραγοντα,εφορο,μελος μιας ομαδας που του εχει κανει εντυπωση κ τον θεωρει τον καλυτερο για τους δικους του λογους..
a bullet for your head
QUOTE(a bullet for your head @ Aug 22 2008, 01:36 ) *
Ειπα να ανοιξω ενα τοπικ,οπου ο καθενας σας,θα μπορει να καταθετει την αποψη του,σχετικα με τον παραγοντα,εφορο,μελος μιας ομαδας που του εχει κανει εντυπωση κ τον θεωρει τον καλυτερο για τους δικους του λογους..

Δεν βλεπω μεγαλη ανταποκριση εδω..Μονο αντιπαθειες εχουν αναπτυχθει?Δεν μπορει?Περιμενω αποψεις..
alexas10
Μα ο καλυτερος ειναι μακραν o JABAR μη ψαχνεις πολυ...
mimos8
αν και αποστασιοποιημενος πλεον θα συμφωνησω με τον καρατζα...jabar απο τους πιο "διαβασμενους" παραγοντες της εσκα τουλαχιστον!εκτος απο την ομαδα του,τον χολαργο,γνωριζει πολλα πραγματα και για αλλες ομαδες,ακομα και λεπτομερειες για τον τροπο παιχνιδιου ομαδων και παιχτων σε πολλες κατηγοριες!
faruk
αρπάζω την ευκαιρία να μνημονεύσω τον φετινό πρόεδρο της Ιεράπετρας , δεν χάνει ούτε προπόνηση των ακαδημιών!
a bullet for your head
QUOTE(faruk @ Aug 25 2008, 21:56 ) *
αρπάζω την ευκαιρία να μνημονεύσω τον φετινό πρόεδρο της Ιεράπετρας , δεν χάνει ούτε προπόνηση των ακαδημιών!

Αυτο ειναι προς τιμην του κοτζαμ προεδρος,να αφιερωνει τοσο απ'τον προσωπικο του χρονο.
nairepao
Ναι αλλα ετσι που το παμε, σε λιγο θα ψαχνουμε καλυτερο ΔΣ, καλυτερες μπασκετες, καλυτερη ποιοτητα παγκων, καλυτερες ντουζιερες κτλ...
jaske
Εγω πιστευω οι καλυτεροι παραγοντες ειναι δεδες και βελεντζας στον αθηναικο..εφτιαξαν περυσι ομαδα με υποσχεσεις-αερα..σωθηκαν χωρις να βαλουν ουτε ευρω και τωρα φτιαχνουν ομαδα ξανα...συγχαρητηρια...κατι τετοιοι παραγοντες πανε το μπασκετ στην ελλαδα αιωνες πισω!!!
a bullet for your head
QUOTE(jaske @ Sep 1 2008, 02:12 ) *
Εγω πιστευω οι καλυτεροι παραγοντες ειναι δεδες και βελεντζας στον αθηναικο..εφτιαξαν περυσι ομαδα με υποσχεσεις-αερα..σωθηκαν χωρις να βαλουν ουτε ευρω και τωρα φτιαχνουν ομαδα ξανα...συγχαρητηρια...κατι τετοιοι παραγοντες πανε το μπασκετ στην ελλαδα αιωνες πισω!!!

Αν το παρεις ''στυγνα'' το ζητημα,εφτασαν στην πραγματωση των στοχων τους,με μηδεν σχεδον χρηματικο κοστος..(εαν ειναι οπως τα λες,ετσι τα πραγματα).Ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρχουν κ πολλοι αλλοι ''μιμητες'' αυτων των πρακτικων,οπως κ επισης ανθρωποι κ περιβαλλοντα υγιη κ αξιοπιστα οικονομικα.
Jabar
Κατ'αρχάς ευχαριστώ τους δύο φίλους για τα καλά τους λόγια.Εγώ έχω να πώ ένα όνομα.ROIΓεννήθηκε παράγοντας,μωρό ακόμα όταν μπουσούλαγε είδε ένα άλλο ψηλό μωρό δίπλα του ,που τον προσπέρασε και του έκανε πρόταση για την ομάδα του.Τον ξέρουν και οι πέτρες,και όποιος πέρασε έστω και μια μέρα από τον χώρο είναι καταγεγραμμένος στο σκληρό δίσκο του.Δίκαιος και αδιάφθορος,γενικός αρχηγός
όνομα και πράγμα.Κόντεψε να μείνει ανύπαντρος για το μπάσκετ,θα ήταν ο πρώτος καλόγερος της θρησκείας
του μπάσκετ.
DORIAN
Στο Νεοπεντελικο υπαρχει ενα Διοικητικο διδυμο με πολυ καλα αποτελεσματα σε ολους τους τομεις
Παρελαβαν την ομαδα στην Δ ΕΣΚΑ χωρις γηπεδο και χωρις μπασκετικο παρελθον και σιγα σιγα μεσα σε μια 15ετια την εκαναν την πιο οργανωμενη μακραν ομαδα της ΕΣΚΑ ,με γηπεδικες εγκαταστασεις απο τις καλυτερες στην Αττικη, αξιοπιστη οικονομικα,ενω αγωνιστικα διακρινεται στο πρωταθλημα της Α ΕΣΚΑ με την πλειοψηφια των παικτων του ροστερ της να προερχεται απο τις υποδομες της.
arxiepiskopos
QUOTE(alexas10 @ Aug 24 2008, 17:01 ) *
Μα ο καλυτερος ειναι μακραν o JABAR μη ψαχνεις πολυ...


Βρε alexa εσυ καποτε επεινες νερο στο ονομα καποιου παλιου σου προεδρου.Τι εγινε και τον ξεχασες?Νομιζω πως μαζι του εζησες ομορφες στιγμες ε?αν δεν κανω λαθος και εγινε κατι που δεν ξερω.
Augmon
QUOTE(arxiepiskopos @ Sep 5 2008, 19:09 ) *
Βρε alexa εσυ καποτε επεινες νερο στο ονομα καποιου παλιου σου προεδρου.Τι εγινε και τον ξεχασες?Νομιζω πως μαζι του εζησες ομορφες στιγμες ε?αν δεν κανω λαθος και εγινε κατι που δεν ξερω.


Πως πάτε εκεί στο Μαρούσι με τη Νίκη? Τι βλέπεις για φέτος???
pritanis
Δε ξερω ποιος ειναι ο καλυτερος(υπαρχουν πολλοι με ορεξη που προσφερουν)αλλα θα πιστευω πως θα εκανε καλο στο μπασκετ να ασχολουνται με τι διοικηση των ομαδων επαγγελματιες και οχι εθελοντες που κανουν το χομπι τους βγαζοντας η και χανοντας χρηματα,καλο θα ηταν να γινουν πιο επαγγελματικα τα πραγματα και ο εκαστοτε χορηγος να κανει επενδυση σε εναν οργανωμενο ομιλο και οχι το χομπι του,με οτι αυτο συνεπαγεται στη λειτουργια μιας ομαδας
DORIAN
QUOTE(pritanis @ Sep 9 2008, 23:38 ) *
Δε ξερω ποιος ειναι ο καλυτερος(υπαρχουν πολλοι με ορεξη που προσφερουν)αλλα θα πιστευω πως θα εκανε καλο στο μπασκετ να ασχολουνται με τι διοικηση των ομαδων επαγγελματιες και οχι εθελοντες που κανουν το χομπι τους βγαζοντας η και χανοντας χρηματα,καλο θα ηταν να γινουν πιο επαγγελματικα τα πραγματα και ο εκαστοτε χορηγος να κανει επενδυση σε εναν οργανωμενο ομιλο και οχι το χομπι του,με οτι αυτο συνεπαγεται στη λειτουργια μιας ομαδας


Αν καταλαβα καλα ψαχνεις για επαγγελματιες λαμογια.
Παντως εγω στην Α ΕΣΚΑ δεν μπορω να σκεφθω καποιον που βγαζει χρηματα απο την ενασχοληση του με το μπασκετ . Αντιθετα γνωριζω πολλους που βαζουν τα χρηματα τους και πολλους ,κυριως προπονητες "επαγγελματιες ", managers ,αλλα δυστυχως και παικτες, που προσπαθουν να εκμεταλευθουν το μερακι τους.
Φιλε pritanis νομιζω οτι βλεπεις την κατασταση μονοδιαστατα.
pritanis
QUOTE(DORIAN @ Sep 10 2008, 17:37 ) *
Αν καταλαβα καλα ψαχνεις για επαγγελματιες λαμογια.
Παντως εγω στην Α ΕΣΚΑ δεν μπορω να σκεφθω καποιον που βγαζει χρηματα απο την ενασχοληση του με το μπασκετ . Αντιθετα γνωριζω πολλους που βαζουν τα χρηματα τους και πολλους ,κυριως προπονητες "επαγγελματιες ", managers ,αλλα δυστυχως και παικτες, που προσπαθουν να εκμεταλευθουν το μερακι τους.
Φιλε pritanis νομιζω οτι βλεπεις την κατασταση μονοδιαστατα.

Σιγουρα εχεις δικιο για τα λαμογια,παικτες και προπονητες,αλλα η αληθεια ειναι οτι οταν λεω επενδυση και εσοδα πιστευω στην επενδυση στις ακαδημιες κυριως αφου δε πιστευω πως η ανοδος απο τη μια κατηγορια στην αλλη φερνει χρημα,αλλα μονο δοξα(αν μπορουμε να το πουμε ετσι....)
a bullet for your head
QUOTE(pritanis @ Sep 9 2008, 23:38 ) *
Δε ξερω ποιος ειναι ο καλυτερος(υπαρχουν πολλοι με ορεξη που προσφερουν)αλλα θα πιστευω πως θα εκανε καλο στο μπασκετ να ασχολουνται με τι διοικηση των ομαδων επαγγελματιες και οχι εθελοντες που κανουν το χομπι τους

Ο εθελοντισμος σε παραγοντιλικι,εχει πεθανει προ πολλου...η ενασχοληση με τα ''κοινα'' δεν αποτελει χομπι για τους περισσοτερους,πολλοι παρεισφρυουν στον χωρο για να καρπωθουν,οχι για να προσφερουν..ποικιλοτροπως..Αυτοι που εχουν πραγματικη ορεξη για να προσφερουν ειναι λιγοι..
a bullet for your head
QUOTE(mimos8 @ Aug 25 2008, 21:34 ) *
αν και αποστασιοποιημενος πλεον θα συμφωνησω με τον καρατζα...jabar απο τους πιο "διαβασμενους" παραγοντες της εσκα τουλαχιστον!εκτος απο την ομαδα του,τον χολαργο,γνωριζει πολλα πραγματα και για αλλες ομαδες,ακομα και λεπτομερειες για τον τροπο παιχνιδιου ομαδων και παιχτων σε πολλες κατηγοριες!

Υπαρχει τετοιος φωτισμενος κ προικισμενος μπασκετικα παραγοντας?
a bullet for your head
Μου μετεφεραν οτι υπαρχει παραγοντας που,που τον χανεις που τον βρισκεις,συνεχεια σε ενα γηπεδο μπασκετ βρισκεται,στην προσπαθεια του να μην χασει καμια εξελιξη,κανενα δρωμενο.
Μαλιστα ξερει κ δημιουργει-κραταει κ δυνατες φιλιες,καθως σε προσφατο ματς,πηγε και παρακολουθησε φιλο του προπονητη,οπου μετα την ληξη τον παρηγορουσε,μιας κ το αποτελεσμα ηταν αρνητικο κ μαλλον θα εχει επιπτωση.
Αν υπαρχει τετοια περιπτωση τοτε... 41.gif 41.gif 41.gif ..διοτι περαν της διευρυνσης της μπασκετικης του ευρυμαθειας,τηρει και το δογμα:''στις χαρες κ στις λυπες μαζι''..ανεξαρτητα αν οι λυπες καμια φορα μπορει να ειναι περισσοτερες..
GALIS FOR EVER
ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΣΜΥΡΛΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ), ΜΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ(ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΤΕ), ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΤΣΟΣΚΟΥΝΟΓΛΟΥ( ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΛΑΤΟΓΛΟΥ) ΠΕΡΑ ΚΛΑΜΠ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΥ, ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ), ΒΩΒΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ, ΜΕΣΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΑΝΕ.
ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΩ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΑΓΑΠΑΤΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝΙΣΤΗΣ, ΤΟΥΦΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΑΟΚ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΑΔΟΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΘΛΗΤΗΣ, ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ.
a bullet for your head
QUOTE(GALIS FOR EVER @ Feb 19 2009, 01:01 ) *
ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΣΜΥΡΛΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ), ΜΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ(ΑΣ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΤΕ), ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΤΣΟΣΚΟΥΝΟΓΛΟΥ( ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΛΑΤΟΓΛΟΥ) ΠΕΡΑ ΚΛΑΜΠ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΥ, ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ), ΒΩΒΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ, ΜΕΣΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΦΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΑΝΕ.
ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΩ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΑΓΑΠΑΤΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ ΟΣΟ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝΙΣΤΗΣ, ΤΟΥΦΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΠΑΟΚ.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΑΔΟΙ ΚΑΠΟΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΘΛΗΤΗΣ, ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ.

Aν και το τοπικ αναφεροταν σε παραγοντες της ΕΣΚΑ,δεν πειραζει που το επεκτεινες και λιγο.
Καλο ειναι να ακουγονται κ ανθρωποι που ειναι κυριοι κ ενταξει στις οποιες συμφωνιες συναπτουν.
Διοτι υπαρχουν και καποιοι,που ειναι αξεστοι,τζαμπατζηδες και ασχετοι....
a bullet for your head
Ρωταω καποτε εναν ''παραγοντα'',''πως ειναι τελικα η ενασχοληση με τα διοικητικα?''
Και μου απαντα:''Αστα...γινεσαι χειροτερος σαν ανθρωπος και ματωνεις οικονομικα..''...και τον ξαναρωτω:''Εσυ ποσα χρηματα εχεις βαλει?''...και μου λεει....''700 ευρω τα τελευταια 3 χρονια..ασε που αναγκαζομαι καμια φορα να μου τσονταρει κ η γυναικα μου για να την βγαλω..''... rolleyes.gif
''Οικονομικος κολοσσος'' ο τυπος... 69.gif ...και τα ελεγε κ σοβαρα... smiley.gif
a bullet for your head
QUOTE(a bullet for your head @ Mar 10 2009, 19:01 ) *
Ρωταω καποτε εναν ''παραγοντα'',''πως ειναι τελικα η ενασχοληση με τα διοικητικα?''
Και μου απαντα:''Αστα...γινεσαι χειροτερος σαν ανθρωπος και ματωνεις οικονομικα..''...και τον ξαναρωτω:''Εσυ ποσα χρηματα εχεις βαλει?''...και μου λεει....''700 ευρω τα τελευταια 3 χρονια..ασε που αναγκαζομαι καμια φορα να μου τσονταρει κ η γυναικα μου για να την βγαλω..''... rolleyes.gif
''Οικονομικος κολοσσος'' ο τυπος... 69.gif ...και τα ελεγε κ σοβαρα... smiley.gif

Και να ηταν μονο η γυναικα του, που του τσονταριζε.. rolleyes.gif
Πολυ ''καλος του φιλος'',ο οποιος του ειχε δανεισει σε ''καποια δυσκολη στιγμη''(και δεν τα εχει παρει πισω ακομα.. icon_drunk.gif ),πλεον δεν θα ''ξανα-συνδραμει'',μιας και ο νεαρος γιος του εφυγε,για να παιξει αλλου..
Οποτε,μια ειναι ισως η λυση..Get a job!! cool.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Η μεγαλυτερη μορφη της ΕΣΚΑ ειναι ο προεδρος των Αχαρνης.........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.