Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια για το final four 2012 στην Κωνσταντινούπολη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Jim84
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του forum,

ξέρει κάποιος πότε βγαίνουν τα εισιτήρια για το final four της Κωνσταντινούπολης ή αν έχουν βγεί ήδη και από που μπορούμε να τα προμηθευτούμε;
xristos_metal
Τι Δευτερα κυκλοφορουν φιλε. Αλλα αποτι ειδα ειναι πανακριβα. 170 ευρω το πιο φθηνο??? Πλακα μας κανουν εκει στην euroleague??
RedSpy
Αναζητώ 2 εισητήρια στη τιμή τους για το Final Four στα τμήματα PC5 η PC6. επικοινωνία μεσω πμ η στο εμαιλ athinaios3@hotmail.com


ευχαριστώ
stoklis
QUOTE(xristos_metal @ Jan 21 2012, 16:31 ) *
Τι Δευτερα κυκλοφορουν φιλε. Αλλα αποτι ειδα ειναι πανακριβα. 170 ευρω το πιο φθηνο??? Πλακα μας κανουν εκει στην euroleague??



Αν εχει με 170ε και καλες τιμες αεροπορικα και ξενοδοχειο παω. 4 αγωνες final four 55ε/αγωνας. ναι ειναι ψιλοακριβα αλλα οχι πολυ! Ετσι και αλλιως τελικο Ευρωπης βλεπεις!
morrison
Το τόπικ που ανοίχτηκε χτες στο σαμπ με θέμα "εισιτήρια φάιναλ4" συγχωνεύτηκε με αυτό που υπήρχε ήδη.
Συνεχίζετε εδώ λοιπόν...
Pierce
Παρακαλω, αν παρατηρηθει φαινομενο μαυρης αγορας, να το αναφερετε αμεσα σε καποιον moderator.
Μπορει να κανουμε τα στραβα ματια για να βοηθησουμε να ερθετε σε επαφη να δωσετε/παρετε εισιτηρια αλλα υπαρχει και ενα οριο.
cave_man
αν πουλαει κανεις εισητηρια εδω ειμαι εγω, θελω 2
pete7
http://www.redplanet.gr/basket/euroleague/...-4.1720202.html

προτεραιοτητα στα εισητηρια διαρκειας
nst!
Λογικα προβαδισμα οι κατοχοι εισιτηριων..


Αν υπαρχει καμια περιπτωση εισιτηριου και για μας ενα πμ θα σημανε γιορτη... peace.gif
Air Kef
Διευκρινίζεται σας παρακαλώ ότι η τιμή είναι η τιμή που το αγοράσατε, φαινόμενα μαυρης αγοράς δεν εχουν θεση εδώ μέσα.
RedSpy
το μόνο καπέλο είναι 40tl δηλαδή 17e για το κουριερ και μιλάμε συνολικά για ολόκληρη τη παραγγελιά και όχι για κάθε εισιτήριο ξεχωριστά οπότε το 380e δε βγαίνει. Eισιτήριο 750tl=310-320e, κουριερ 40tl=16-17e. αν κάνω κάποιο λάθος ασ με διορθώσει κάποιος.
kogalidakos
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΨΑΧΝΩ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ FINAL 4...ΑΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ pm..ΓΙΑ PC5 KAI PC6 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΥΡΙΩΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
xristos_metal
QUOTE(Air Kef @ Apr 4 2012, 22:20 ) *
Διευκρινίζεται σας παρακαλώ ότι η τιμή είναι η τιμή που το αγοράσατε, φαινόμενα μαυρης αγοράς δεν εχουν θεση εδώ μέσα.


Ο συγκεκριμενος εχει βαλει αγγελια και σε αλλα site. Πιο συγκεκριμενα εκει τα πουλαει 350 ευρω και η αρχικη τους τιμη ειναι 164. ΑΝ θελετε μπορω να σας στειλω και το site. Οποτε κρινετε εσεις τι θα κανετε με τα ποστ του.
anargyros prezanis
QUOTE (xristos_metal @ Apr 8 2012, 10:12 ) *
Ο συγκεκριμενος εχει βαλει αγγελια και σε αλλα site. Πιο συγκεκριμενα εκει τα πουλαει 350 ευρω και η αρχικη τους τιμη ειναι 164. ΑΝ θελετε μπορω να σας στειλω και το site. Οποτε κρινετε εσεις τι θα κανετε με τα ποστ του.


file ama boreis steile mou ta site h anartise ta se auto to topic. Genikws ama ksereis k alla site pou uparxoun eisitiria pros polisi se parakalw na me enimerwseis. euxaristw
xristos_metal
ΦΙλε καλυτερα να περιμενεις λιγο καιρο στο ebay ή μιλα με τις ομαδες.
RedSpy
Προς ενημέρωση του φόρουμ επικοινώνησα με τον Ιταλό και ζητάει 900e για 2 εισιτήρια PC4.
Zoys
Μήπως είναι από την Τοσκάνη; rolleyes.gif
Petran911
Αγαπητοί,

Πωλούνται δύο εισιτήρια για το f4 κατηγορίας PC4.. Δυστυχώς δεν θα καταφέρω να πάω.

Τιμή πώλησης 335 Εύρω έκαστο, όσο δηλαδή η τιμή που τα αγόρασα με τη δεδομένη συναλλαγματική ισοτιμία και τα έξοδα αποστολής. Τα εισιτήρια είναι ήδη στα χέρια. Παρακαλώ πολύ στείλτε μου msg εάν ενδιαφέρεστε.

Figur8
Καλησπέρα σε όλους,

Πωλούνται δύο εισιτήρια για το final 4 στην Κωνσταντινούπολη. Δυστυχώς μου τυχε και μένα στραβή.

Τιμή πώλησης 250 Εύρω έκαστο. Όποιος ενδιαφέρεται ας στήλει μήνυμα.
Figur8
Είναι στο διάζωμα PC6
GKOLEM
Πουλάω δύο εισητήρια PC6, στη τιμή των 250€ το ένα, στην πλευρά των Παναθηναικων.
Ετυχε κάτι έκτακτο και τελικά δεν θα μπορέσω να πάω.

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει μύνημα ή email στο egkolemas@gmail.com
RedSpy
Έχω βρει άκρη με εισιτήρια στη τιμή τους. όποιος ενδιαφέρετε να στείλει πμ να του δώσω πληροφορίες
GKOLEM
Ι have 1 PC6 ticket, at olympiakos fans. send e-mail at egkolemas@gmail.com, or call at 6973691909
Εχω ενα διαθέσιμο εισητήριο, PC6, στους φιλάθλους του ολυμπιακού, στειλτε email στο: egkolemas@gmail.com, ή καλέστε στο 6973691909.
russell
πωλειται όσο αγοράστηκε ενα εισιτηριο ημιτελικού-τελικου στη πρασινη κερκίδα PC5 AREA .To αγόρασα και το παρέλαβα πρόσφατα στις 635ΤL δηλαδή 275€. Κατά προτίμηση στη Θεσσαλονικη για αμεση συναλλαγή χερι με χέρι.
email : roussos_c@hotmail.com

RedSpy
εύχομαι σε όλους εσάς που πουλούσατε τα εισιτήρια (εντός η εκτός forum) σας δυο και τρεις φορές πάνω από τι τιμή τους και τώρα τα δίνετε στη τιμή τους να σας μείνουν στα χέρια. Που ξέρετε μπορεί μετά από πολλά χρονιά να αποκτήσουν συλλεκτική αξία.

ευχαριστώ
russell
QUOTE (RedSpy @ May 9 2012, 12:55 ) *
εύχομαι σε όλους εσάς που πουλούσατε τα εισιτήρια (εντός η εκτός forum) σας δυο και τρεις φορές πάνω από τι τιμή τους και τώρα τα δίνετε στη τιμή τους να σας μείνουν στα χέρια. Που ξέρετε μπορεί μετά από πολλά χρονιά να αποκτήσουν συλλεκτική αξία.

ευχαριστώ


μαζί σου κατάσκοπε και μακάρι να είναι έτσι αλλα οι μαυραγορίτες τα βγάζουνε τα λεφτά τους και μέσα στο πρόγραμμα τους είναι να τους μείνουμε 4 - 5 στο χέρι ,ασε που θα τα δωσουνε έξω απο το γήπεδο όσοι πάνε από αυτούς.
τέσπα , και οι ποντικοί μέσα στο παιχνίδι θα είναι πάντα.
geokf
Πωλούνται 5 εισιτήρια από γνωστούς που βρίσκονται στην Κωνσταντινούπολη για τον αυριανό τελικό στην Κωνταντινούπολη.

Τιμή 75€ το κάθε ένα. Πωλούνται και χώρια.

Τουλάχιστον ας το πάρει κάποια Ελληνική ομάδα το κύπελο.

Όποιος ενδιαφέρεται μου στέλνει mail στο geokaf@gmail.com γα τις λεπτομέριες.
babs
Έχω αρκετό καιρό να μπω στο φόρουμ οπότε ίσως κάνω και λάθος που το ποστάρω εδώ

Αν έρχεται κανείς φίλος του ΟΣΦΠ στη Κων/πολη για το τελικό, έχω 2 εισιτήρια, τα φθηνά. 85 ευρώ το ένα, στην ονομαστική τους τιμή.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.