Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nero
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
airambado
Θα ηθελα να κανω εναν δισκο mp3,πως θα μπορεσω να τα τοποθετησω ετσι ωστε να μην τοποθετηθουν αλφαβητικα αλλα με την σειρα που θελω εγω...πως ειναι δυνατον να γινει αυτο? smile.gif
dizzy_fingers
Αν βρεις την απάντηση, πες μου κι εμένα, γιατί την έχω κι εγώ αυτήν την απορία.
Αυτό που κάνω εγώ, είναι να μετονομάζω τα αρχεία με αριθμό στην αρχή του ονόματος για να ταξινομούνται όπως θέλω εγώ:
song.mp3 -> 1song.mp3
defterosong.mp3 -> 2defterosong.mp3
κοκ
Alexmei
ποιο nero έχεις;
morfi
QUOTE(airambado @ Jun 5 2006, 03:19 PM)
Θα ηθελα να κανω εναν δισκο mp3,πως θα μπορεσω να τα  τοποθετησω ετσι ωστε να μην τοποθετηθουν αλφαβητικα αλλα με την σειρα που θελω εγω...πως ειναι δυνατον να γινει αυτο? smile.gif
*

Η απαντηση στο ερωτημα αυτο ειναι πολυ απλη.. απλα πολλαπλασιασε με το τρια, αφαιρεσε την μαζα, διαιρεσε με το g, μην ξεχασεις να κανεις απαλοιφη παρανομαστων για να γινουν πιο ευκολα οι πραξεις, συνεχισε να γραφεις με στυλο, προσθεσε με το πεντε και αφαιρεσε 5 δεκαδες του 1000... Ειναι τοσο απλο... Απο αυτο που προκυπτει βλεπουμε πως... δεν γινεται... w00t.gif κανε καλυτερα αυτο που λεει ο dizzy... banana.gif 24.gif
morfi
Σοβαρα τωρα... δεν γινεται... τα βαζει απο μονο του ονομαστικα... κανε αυτο που λεει ο dizzy... rolleyes.gif
Νίκος
Kαι ακόμη καλύτερα βαλε

01 ΤΙΤΛΟΣ 1
02 ΤΙΤΛΟΣ 2
03 .....
04 ....
....
...

01, 02, 03 ΚΤΛ ΔΙΟΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ

1,10,11,12, ....19, 2, 20,21,....,29,3,30,31

smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.