Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πιο σέξυ WAG ΠΑΟ-ΟΣΦΠ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
colonel gomelsky
Μιας και έχει ντέρμπι σήμερα ας αποφορτίσουμε το κλίμα ή καλύτερα ας το φορτίσουμε προς άλλη κατεύθυνση tongue.gif

Περιλαμβάνονται παλιές και νέες, σύζυγοι ή εφήμερες σχέσεις ακόμα και φήμες!

η ψηφοφορια ειναι πολλαπλής επιλογής (θα πρότεινα μέχρι τρεις)

Manu7
Μιλάμε ο Colonel επέστρεψε δυναμικά την κατάλληλη χρονική στιγμή.biggrin.gif
Ποστ,τόπικς τα πάντα όλα να ούμε... icon_drunk.gif

Welcome man... icon_wave.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Manu7 @ Jan 12 2011, 14:54 ) *
Μιλάμε ο Colonel επέστρεψε δυναμικά την κατάλληλη χρονική στιγμή.biggrin.gif
Ποστ,τόπικς τα πάντα όλα να ούμε... icon_drunk.gif

Welcome man... icon_wave.gif


Ευχαριστώ φίλε μανού7! icon_wave.gif

Ψήφισα 1) ξανθιά του Τσαρτσαρή (τούμπανο, high class, παγωμένο-ψωνισμένο βλέμμα κτλ) 2) Ζέτα Μακρυπούλια (τα έχουμε πει 10αδες φορές) και Άννα Δούκα (γλυκιά, φυσική ομορφιά, στυλ μάνα και νοικοκυρά)

ΕΝΤΙΤ: Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ!!!

ΕΝΤΙΤ 2: Στην κατηγορία "άλλη" θα μπορούσαν να προστεθούν: Νικολέτα Ράλλη και η κόρη του Μάκαρου (και οι δύο του Μπουρούση)
j-kidd13
ΑΑΑΑΑΑΑ!!!Οχι και η Λουιζα μου με τον Νικολας!!! shot.gif
Ολες ειναι κανονια,πλην του Τεοντοσιτς που δεν μου αρεσει καθολου....
Τριπλη ψηφος απο μενα, ενεκα η περιπτωση.... smiley.gif
Βουρου 77.gif ,Ζετα,Δουκα....
PanosIlio
Δεν ψηφίζω τίποτα ως ένδειξη διαμαρτυρίας για τη διαγραφή του post μου βάναυσα και αδίκως...tongue.gif
kolokotronis
Την ξανθιά του Τσαρτσαρή την δείχνει πολύ συχνά ο σκηνοθέτης στο ΟΑΚΑ.

Δεν ήξερα ότι ήταν η κοπέλα του.

Μπράβο του, του Κώστα γιατί είναι και παιδί χρυσάφι.
colonel gomelsky
@mods: Μπορείτε να προσθέσετε τρεις επιλογές ακόμα? Ολυμπία Χοψονίδου, κόρη Μάκαρου και Νικολέτα Ράλλη.
Manu7
Χριστίνα Στεφανίδη?

Μιλάμε για εκείνο το τούμπανο που τώρα τα έχει με τον Κονέ και είναι στην Ιταλία μαζί του?

Και τα είχε με τον Σάρας?
Μεγάλε Λιθουανέ... 77.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Manu7 @ Jan 12 2011, 16:15 ) *
Χριστίνα Στεφανίδη?

Μιλάμε για εκείνο το τούμπανο που τώρα τα έχει με τον Κονέ και είναι στην Ιταλία μαζί του?

Και τα είχε με τον Σάρας?
Μεγάλε Λιθουανέ... 77.gif


Ναι, αυτή είναι. Ήταν 17 και ο Σάρας 33. Τεράστιος!
kseplenhs
QUOTE(colonel gomelsky @ Jan 12 2011, 16:16 ) *
Ναι, αυτή είναι. Ήταν 17 και ο Σάρας 33. Τεράστιος!


καλά δεν μιλάμε και για κανονική 17χρονη.Και ασφαλώς δεν πρόκειται (για τέτοια περίπτωση) να σκεφτεί κάποιος διαφορά ηλικίας

τον είχε πετύχει ένας φίλος μου με αυτήν στα πόδια του σε ένα μαγαζί στη μύκονο.Και τον ρωτάει "saras,who drinks more?"u or zots?" laugh.gif


colonel βάλε και την τερματοφύλακα του ολυμπιακόυ στο πόλο που λέγεται πως τραβιέται με βασιλόπουλο.Είναι αξιοσημείωτο κομμάτι...
nikolas12
Η συμφωνικη κρουστων ονοματι Χριστινα Στεφανιδη βεβαια. Παντως ο Σαρουνας ποσες ειχε πια; Δεν εκατσε και 10 χρονια να πουμε!
colonel gomelsky
QUOTE(kseplenhs @ Jan 12 2011, 17:03 ) *
καλά δεν μιλάμε και για κανονική 17χρονη.Και ασφαλώς δεν πρόκειται (για τέτοια περίπτωση) να σκεφτεί κάποιος διαφορά ηλικίας

τον είχε πετύχει ένας φίλος μου με αυτήν στα πόδια του σε ένα μαγαζί στη μύκονο.Και τον ρωτάει "saras,who drinks more?"u or zots?" laugh.gif


colonel βάλε και την τερματοφύλακα του ολυμπιακόυ στο πόλο που λέγεται πως τραβιέται με βασιλόπουλο.Είναι αξιοσημείωτο κομμάτι...


Την έβαλα στο τόπικ μπασκετικό gossip. Εδώ δεν μπορώ να προσθέσω άλλες, πρέπει να το κάνει mod. Α, και εδώ βάζουμε μόνο wags παικτών, η κοπέλα του βασιλόπουλου πού κολλάει; tongue.gif
rchos
αυτα συμβαινουν οταν βιαζομαστε!

για τετοια τοπικ πρωτα ανοιγουν αλλα τοπικ πρωτης διαλογης και προτασεων.
μετα εκεινα κλειδωνονται και μπαινουν οι τελικες ψηφοφοριες!

ειναι δυνατον να λειπει απο τετοιο τοπικ η ραλλη σαν ονομα?ντροπης πραγματα.

μετα το ντερμπυ αν η ομαδα μου εχει χασει θα ασχοληθω με το θεμα να βαλω και τις υπολοιπες υποψηφιες που αναφερετε να μου περασει λιγο η πικρα. smiley.gif


τωρα δεν προφταινω.
frenchman7
ΩΩΩ... Τι θεματάρα είναι αυτή...

Ρε τον μπαγάσα τον Σαρας, μόνο για την Σταφανίδη ήξερα...

Λοιπόν έχουμε και λέμε:
1. Χριστίνα Στεφανίδη (Τούμπανο η μικρή...) http://www.youtube.com/watch?v=OceNFUeb08s
2. Μαρία-Λουίζα Βούρου...
3. Ξανθιά του Τσαρτσαρή, συνδυάζει σεξουαλικότητα με φινέτσα...
LFO
Εγω θα ψηφιζα , να υπηρχε στις επιλογες , την "Αμα θέλεις boom boom , ισως και να boom boom" Σαμπρίνα του Π.Λιαδέλη

Flash
Αδιάφθορος δημοσιογράφος αποκαλύπτει τον πραγματικό λόγο της απωλειας του κυπέλλου από τον Παναθηναϊκό πέρυσι.

Manu7
QUOTE(Flash @ Jan 14 2011, 02:22 ) *
Αδιάφθορος δημοσιογράφος αποκαλύπτει τον πραγματικό λόγο της απωλειας του κυπέλλου από τον Παναθηναϊκό πέρυσι.


Ξεζουμίστηκε ακόμα και ο μεγάλος Λιθουανός λοιπόν....tongue.gif biggrin.gif
Air Kef
Ο Σαρας ρε δεν παντρεύτηκε πέρσι και περιμενει και παιδι;


Η ξανθιά του Τσαρτσαρή απορρίπτεται λόγο του Τσαρτσαρή δίπλα της. tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(Air Kef @ Jan 14 2011, 05:07 ) *
Ο Σαρας ρε δεν παντρεύτηκε πέρσι και περιμενει και παιδι;


Η ξανθιά του Τσαρτσαρή απορρίπτεται λόγο του Τσαρτσαρή δίπλα της. tongue.gif


Το παιδί γεννήθηκε (κοριτσάκι), αλλά δεν παντρεύτηκαν ακόμα ούτε έχουν ορίσει ημερομηνία. Το σκηνικό με τη Στεφανίδη ήταν καλοκαιρινή περιπέτεια (του προηγούμενου καλοκαιριού) πριν σκάσει το σκηνικό με τη Δούκα. Συγκεκριμένα είχαν πάει στη Μύκονο τετράδα Σάρας-Στεφανίδη, Ντρου-Βούρου.

Διάβαζε λίγο ρε συ Κεφ, μην τα περιμένεις όλα στο πιάτο tongue.gif

Bonus info: Ένα πρωινό μετά από ξενύχτι ο Ντρου είχε κρεμάσει στην πόρτα το do not disturb ώστε να μην τους ενοχλήσει το room service με το πρωινό. Ο πλακατζής Σάρας αφαίρεσε την ταμπέλα και η καμαριέρα μπούκαρε και αντίκρισε τον Ντρου σε περιπτύξεις με την Βούρου. Μετά ο Ντρου κυνηγούσε τον Σάρας στο λομπι του ξενοδοχείου. Αυτά και άλλη φορά πιο ενημερωμένος. cool.gif
colonel gomelsky
Πλέον δεν έχει νόημα να συνεχίζεται αυτή η φηφοφορία:

The winner is..... Elli Kokkinou (george bogris)

petrovic
κάνεις πλάκα έτσι;
colonel gomelsky
QUOTE(petrovic @ Feb 1 2011, 16:29 ) *
κάνεις πλάκα έτσι;


για το ότι η κοκκίνου τα έχει με τον Μπόγρη?
Τι να σου πω, έτσι λένε τα μέσα.
petrovic
QUOTE(colonel gomelsky @ Feb 1 2011, 14:39 ) *
για το ότι η κοκκίνου τα έχει με τον Μπόγρη?
Τι να σου πω, έτσι λένε τα μέσα.



Ρε θα φάω τα δόντια μου που λέει και ένας φίλος!

Το παλικάρι παίζει σε δικό του πρωτάθλημα.Εάν αληθεύει, προσκυνώ!
colonel gomelsky
QUOTE(petrovic @ Feb 1 2011, 16:47 ) *
Ρε θα φάω τα δόντια μου που λέει και ένας φίλος!

Το παλικάρι παίζει σε δικό του πρωτάθλημα.Εάν αληθεύει, προσκυνώ!


Μην τα τρως ακόμα. Αυτό θα αναγκαστείς να το κάνεις όταν η Βανδή χωρίσει τον Ντέμη για τον Φώτη το Ζούμπο. tongue.gif

QUOTE(rchos @ Jan 12 2011, 20:20 ) *
αυτα συμβαινουν οταν βιαζομαστε!

για τετοια τοπικ πρωτα ανοιγουν αλλα τοπικ πρωτης διαλογης και προτασεων.
μετα εκεινα κλειδωνονται και μπαινουν οι τελικες ψηφοφοριες!

ειναι δυνατον να λειπει απο τετοιο τοπικ η ραλλη σαν ονομα?ντροπης πραγματα.

μετα το ντερμπυ αν η ομαδα μου εχει χασει θα ασχοληθω με το θεμα να βαλω και τις υπολοιπες υποψηφιες που αναφερετε να μου περασει λιγο η πικρα. smiley.gif


τωρα δεν προφταινω.


Μιας και το ντέρμπι πέρασε και η ομάδα σου κέρδισε, θα μπορούσες να προσθέσεις τα παρακάτω ονόματα?

Έλλη Κοκκίνου (Γιώργος Μπόγρης)
Νικολέτα Ράλλη (Γιάννης Μπουρούσης)
Κόρη Ψωμιάδη (Γιάννης Μπουρούσης)
Μαρία Τσουρή (Παναγιώτης Βασιλόπουλος)

ΥΓ. Επίσης ο συμφορουμίτης που ψήφισε την Ογκνιένοβιτς, αν δεν το έκανε από συμπαθεια προς τον Μίλος, καλέιται να δικαιολογήσει την επιλογή του (και να αυτομπαναριστεί) tongue.gif
Razorblade Fish
Ειναι αδιανοητο να εχει μονο μια ψηφο η Τσεκουρα(τη δικη μου) και η Τσιαμη και ακομα πιο αδιανοητο να εχει εστω και μια η αγαπητικια του Τεοντοσιτς.Πιστευα θα την ειχε ψηφισει ο Κολονελ που ειναι υπερμαχος των ασχημων γυναικων αλλα αποδεικνυεται οτι δεν ειναι ετσι..
επαθα λαστιχο
και αν τις ρωτησεις,ολες θα σου πουν οτι γοητευτηκαν απο την προσωπικοτητα τους.καρακαηδονες..
colonel gomelsky
QUOTE(Razorblade Fish @ Feb 1 2011, 22:45 ) *
Ειναι αδιανοητο να εχει μονο μια ψηφο η Τσεκουρα(τη δικη μου) και η Τσιαμη και ακομα πιο αδιανοητο να εχει εστω και μια η αγαπητικια του Τεοντοσιτς.Πιστευα θα την ειχε ψηφισει ο Κολονελ που ειναι υπερμαχος των ασχημων γυναικων αλλα αποδεικνυεται οτι δεν ειναι ετσι..


Θα μας πεις ποιά είναι η τρίτη που ψήφισες? Η ντρέπεσαι? tongue.gif
colonel gomelsky
Είχα ψηφίσει: Άννα Δούκα, Ξανθιά Τσαρτσαρή, Ζέτα Μακρυπούλια. Αυτά πριν σκάσει το ειδύλλιο της Κοκκίνου με τον Μπόγρη. Αν μπορούσα να αλλάξω, θα έβγαζα την Ζέτα και θα έβαζα Κοκκίνου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.