Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΛΥΚΟΒΡΥΣΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.....
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2
Efthimis
Η ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΝΕΠΙΤΥΧΗΣ ΣΕΖΟΝ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ....
Mutombo11
o gnostos euthimis o center ?
exei meinei kaneis gnostos apo lukovrisi apo genia 82 ??
lambrou kitsoulis lewnidas ktl?
Efthimis
ΕΛΑ ΡΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΥΘΥΜΗΣ ΕΙΜΑΙ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?ΠΑΝΤΟΣ Ο ΚΙΤΣΟΥΛΙΣ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ Κ Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ.....
basketman
mia erwtisi
Akoma paizetai sto anoikto?
giati den pate re paidia sto kleisto ,afou exete ti dunatotita
Lastixoman
Η θέση δέν σας αφήνει επιλογές ανόδου.
Και κάτι άλλο , δέν βαρεθήκατε να κόβετε βόλτες με τα αμάξια πάνω στο γήπεδο για να φύγει η υγρασία?
Φέτος να δούμε μετά απο μία τόοοοσσσοοοοοο σκληρή προετοιμασία πως θα τα πάτε.
Παιδιά μήν ονειρεύεστε γιατί θα ξυπνήσετε απότομα!!!!!!!!!!!!!
Basketman ενοχλείσαι να παίζεις σε ανοικτά ή κρυώνουν τα χεράκια σου και δέν μπορείς να παίξεις????
dizzy_fingers
Ένα warn στον Lastixoman.
Παιδιά, απαγορεύονται τα προκλητικά ποστ.
Διαβάστε τον κανονισμό πριν ποστάρετε.


Επίσης, Efthimis και Mutombo11 μην γράφετε με κεφαλαία και greeklish.
Ελληνικά και πεζά μόνο.

Τα κεφαλαία, στη γλώσσα του ίντερνετ, σημαίνουν ότι φωνάζετε και τα greeklish είναι ότι πιο αντιαισθητικό και δυσανάγνωστο υπάρχει στο διαδίκτυο.


Κατά τ'άλλα καλώς ορίσατε και καλά ποστ να έχετε.
Efthimis
basketman ποιός είσαι και μιλάς έτσι ρε?[color=#660000]
Efthimis
Το προηγούμενο ποστ πήγαινε για τον Lastixoman....sorry basketman[size=3][size=2]
dizzy_fingers
Αν θέλετε να αρχίσετε ιδιωτική κουβέντα κάντε το μέσω πμ.

Πατήστε το κάτω από την εικόνα του μέλους όπου θέλετε να στείλετε, και γράψτε το μήνυμά σας.
Efthimis
Ένα πουλάκι μου είπε οτι είσαι απο τον οιωνό.Αν ισχύει μου είπε επίσης να σου πω ότι δε σε χάλασε μέσα στο ανοιχτό.....για τον Lastixoman
Lastixoman
Το πουλάκι μάλλον πρέπει να είναι αετός !!!!!! 41.gif 41.gif
Γιατί ανάψανε τα αίματα δέν καταλαβαίνω? tongue.gif
Ηρεμία πάνω απ'όλα.
Δέν θέλω να υπάρχουν νεύρα. Ετσι κι'αλλιώς θα φανούν όλα όσα λέτε στο γήπεδο. Γιατί τέτοιο άγχος??
basketman
Καλα αυτος ο Lastixoman πρεπει να ειναι πολυ σφεντονα ο τυπος 68.gif
εγω παλι εκανα μια ερωτηση και δεν μου απαντησε κανενας
peace.gif
τελος παντων ποιες αλλεσ ομαδες εχετε στον ομιλο σας ?
ποια ειναι καλη? smiley.gif
Lastixoman
Πέρα απο την πλάκα , φέτος πιστεύω ότι θα είναι μία δύσκολη χρονιά για την Δ Εσκα.
Όλες οι ομάδες βλέπουν πολύ σοβαρά την άνοδο.
Βέβαια μερικές αν και δεν μπορούν συνεχίζουν και το πιστεύουν............. icon_drunk.gif
Το θέμα είναι ποιές είναι σοβαρά πολύ δυνατές??

Για να ξεκινήσουμε να λέμε τις απόψεις μας .....................
Efthimis
Παίζουμε ακόμα στο ανοιχτό,γιατί πολύ απλά ο Δήμος Λυκόβρυσης δεν έχει ούτε ένα κλειστό!!!!!Δεν βρέθηκε κάποιο άλλο για να νοικιάσουν κ έτσι έδρα το ανοιχτό....Όσο για τι δυσκολία της ΔΈσκα δεν νομίζω πως ισχύει κάτι τέτοιο.Αντιθέτως πιστεύω πως το επίπεδο είναι πάρα πολύ χαμηλό.Μια-δύο ειναι οι ομάδες που θα παλαίψουμε ουσιαστικά για άνοδο,σύμφωνα με τα λεγόμενα των παιδιών γιατί εγώ δεν τις ξέρω..(φέτος ξαναπήγα Λυκόβρυση)
Tomygunner
Παιδιά μην τσακωνεστε!!!Αν αρχίσετε απο το Φόρουμ στο γήπεδο τι θα κάνουμε!!!Στην Λυκόβρυση παιζει ακόμα ο δίμετρος ψηλός ή τα παράτησε??Εγώ δεν τις ξέρω φέτος τις ομάδες αλλα πιστεύω δρυοπυδεις έχουν καλό προπονητή και καλό γήπεδο.Σε νοοτροπία πασχουν λιγο!!
Efthimis
Το θέμα είναι ποιόν εννοείς 2μετρο ψηλό,ένας είναι ο παππούς που συνεχίζει ακόμα κ ο άλλος είμαι εγώ που έπαιζα πριν απο περίπου 3 χρόνια λυκόβρυση.
aj13
ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΦΕΤΟΣ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Η ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΜΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.
steky78
Καλά ο παππούς της Λυκόβρυσης θα παίξει και φέτος; Αφού πέρυσι ορκιζόταν ότι αποσύρεται!! Ο όμιλος έχει 4 καινούριες ομάδες, ξέρει κανείς τίποτα; Ο Ορφέας Κ. Πατησίων τι λέει φέτος; Ο Διάγορας Δρ.;
Tomygunner
QUOTE(Efthimis @ Nov 5 2007, 19:34 ) *
Το θέμα είναι ποιόν εννοείς 2μετρο ψηλό,ένας είναι ο παππούς που συνεχίζει ακόμα κ ο άλλος είμαι εγώ που έπαιζα πριν απο περίπου 3 χρόνια λυκόβρυση.

Εγώ πριν 3 χρόνια έπαιζα 2 μέσα 1 έξω στην 95 Μεθ στην Ρόδο!!Στρατό!!!Περσι που παίξαμε αντίπαλοι ένας ψηλός υπήρχε!!Ο παππούς!!
master_d'_eska
πιστεύω οτι η λυκόβρυση μπορεί να κάνει τη διαφορά και φέτος να τα καταφέρει να πέσει κατηγορία.
ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε που πάτε με γυναίκα προπονήτρια!είσαστε απαράδεχτοι.
smiley.gif
master_d'_eska
πάντος καλό το κόλπο να παίζετε σε ανοιχτό έτσι θα τους κερδίζετε όλους με την αξία σας!σας άρεσαν οι 28 πόντοι που σας είχα βάλλει πέρυσι?
Andreas
QUOTE(Tomygunner @ Nov 5 2007, 15:08 ) *
Παιδιά μην τσακωνεστε!!!Αν αρχίσετε απο το Φόρουμ στο γήπεδο τι θα κάνουμε!!!Στην Λυκόβρυση παιζει ακόμα ο δίμετρος ψηλός ή τα παράτησε??Εγώ δεν τις ξέρω φέτος τις ομάδες αλλα πιστεύω δρυοπυδεις έχουν καλό προπονητή και καλό γήπεδο.Σε νοοτροπία πασχουν λιγο!!

ΠΑΙΔΙΑ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΡΚΙΖΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΩ.ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ.ΠΑΡΟΛΑ ΤΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΑΥΩ ΝΑ ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ. 77.gif
Tomygunner
QUOTE(Andreas @ Nov 10 2007, 11:49 ) *
ΠΑΙΔΙΑ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΡΚΙΖΟΜΟΥΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΩ.ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ.ΠΑΡΟΛΑ ΤΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΑΥΩ ΝΑ ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ. 77.gif

77.gif
Προσκυνάμε!!! 'Οποιος αγαπάει το ά8λημα είναι δικός μας.
blove.gif
Καλή χρονιά να έχουμε!!
Efthimis
Όποιος κάνει το μάγκα για 28άρες και 25άρες να έρθει να μου το πει απο κοντά.Όσο για κάπιους άλλους που λένε ότι θα πέσούμε κ κάνουν τη πλακίτσα τους,όταν θα έρθει η τσαπού να τρέξουν να κρυφτούν...Κ για αυτούς που ειρωνεύονται ότι έχουμε γκόμενα προπονητή κ δε πάμε πουθενά,σας λέω ότι έχει πιο πολλά αρχίδια απο αυτούς τους ψευτόμαγκες.Το ποστ το ανέβασα γιατι πιστεύω αυτά που λέω.Τα υπόλοιπα όποιος γουστάρει στο γήπεδο...
giousko-8-
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΝΤΡΕΣ!! ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ! ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓς ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ! ΑΝΤΕ...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!
blove.gif
Efthimis
ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΑ ΠΟΣΤ.ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΥΟ,ΤΑ ΣΥΚΑ ΣΥΚΑ Κ Η ΣΚΑΦΗ ΣΚΑΦΗ,ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.ΤΕΛΟΣ.
aj13
Kai sy re agori mou prepei na apantas se olous?Kali xronia se olous mas magkes!
triponter
μπραβο λυκοβρυση καλη ομαδα ειστε...

για ανοδο δεν ξερω αν θα πατε μιας και δεν ξερω καθολου τις αλλες ομαδες, αλλα σιγουρα μπορειτε να πρωταγωνιστησετε....

σας παιξαμε χθες φιλικο και σας ειδα..οποτε εχω μια αποψιν.... smiley.gif smiley.gif
basketman
καλες ομαδεσ απο οσο ξερω ειναι η Νεαπολη , ο διαγορας , η Αγ Αναργυροι , Λυκοβρυση(Αν δεν υπαρξουν τραυματισμοι και τσακωμοι) ,
Το θεμα ειναι κατα ποσον αυτες οι ομαδες θα δουλεψουν για να αποδωσουν
Εγω νομιζω οτι σε αυτον τον Ομιλο θα υπαρξει εκπληξη
basketman
6 και σημερα
master_d'_eska
basketman kalh anodo an adexeis thn kodra sou me ton lastixoman kai den ta kanete plakakia pali apo thn 1h agwnistiki! shot.gif
aj13
Diladi basketman poion vlepeis gia anodo?Enas anevainei re magkes?
Tomygunner
QUOTE(aj13 @ Nov 15 2007, 15:21 ) *
Diladi basketman poion vlepeis gia anodo?Enas anevainei re magkes?

Πέρσι ανέβηκαν 2 κατευθείαν και 2 πήγαν στα μπαράζ.Αυτό όμως δεν είναι στάνταρ.Παίζει με το ποιοι πέφτουν και ποιοι ανεβαίνουν στισ άλλες κατηγορίες!!! 39.gif
basketman
Καλη αρχη παιδες σε ολους και σιδερενιοι ολοι
Για ανοδο πιστευω καποια απο αυτες τισ ομαδες και ....
Efthimis
Η ΛΥΚΟΒΡΥΣΑΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΝΙΚΗ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑ ΜΕ ΣΚΟΡ 50-37.ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΑ.........
Lastixoman
Μπράβο παιδιά. 41.gif Καλή συνέχεια.
Νομίζω ότι είστε με το ένα πόδι για την άνοδο.
Μάλλον δουλευόμαστε. 1η αγωνιστική και πήρε ο κ**** σας αέρα.......................
Efthimis
ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΡΕ LASTIXOMAN .ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ Κ ΜΕΤΑΣ ΛΕΣ ΑΛΛΑ.....
Gravity
Η τυπισσα ειναι φοβερη και οποιος πει μ****ια ειναι για τον θανατα...

Λαστιχανθρωπε μετρα τα λογια σου..

@ Eythimis
Σημερα παιζεται στο Ρουφ??
Ενδεχεται να ερθω να σας δω... Καλη επιτυχια παιδια!
Lastixoman
Καλή επιτυχία στην ομάδα της Λυκόβρυσης αν και νομίζω ότι θα περάσει ένα εύκολο βράδυ.
Και εγώ θα πάω να τους δώ gravity. Μάλλον θα μαζευτεί αρκετός κόσμος σήμερα. Ελπίζω να δούμε έναν καλό αγώνα.....
Gravity
ΕΛΕΟΣ ΛΑΣΤΙΧΑΝΘΡΩΠΕ!!

Αλιμονο να μη περασει ευκολο βραδυ, με τη Δαφνη παιζει!

Παιζει να παρω και καμερα σημερα για να μη λεει ο Μαστερ και ο Τομμυ οτι δεν βλεπω τους αγωνες...
Tomygunner
QUOTE(Gravity @ Nov 30 2007, 12:17 ) *
ΕΛΕΟΣ ΛΑΣΤΙΧΑΝΘΡΩΠΕ!!

Αλιμονο να μη περασει ευκολο βραδυ, με τη Δαφνη παιζει!

Παιζει να παρω και καμερα σημερα για να μη λεει ο Μαστερ και ο Τομμυ οτι δεν βλεπω τους αγωνες...

Να κρατάς ένα ροζ τριαντάφυλλο biggrin.gif
Μπορεί να έρθουμε και εμείς από Λεόντειο και έτσι θα σε γνωρίσουμε!!!χαχαχαχα
master_d'_eska
tomy an pas enimerwse mas kai apo edw gia to apotelesma an mporeis!to kobw gia podo podo to paixnidi na pigainei!
Gravity
QUOTE(Tomygunner @ Nov 30 2007, 12:37 ) *
Να κρατάς ένα ροζ τριαντάφυλλο biggrin.gif
Μπορεί να έρθουμε και εμείς από Λεόντειο και έτσι θα σε γνωρίσουμε!!!χαχαχαχα




ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Efthimis
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΟΥΦ ΔΕΝ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΠΗΚΑΝ ΤΑ ΣΟΥΤ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΙΞΑΝΕ 40' ΛΕΠΤΑ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ....ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ(ΟΥΤΕ Κ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ),ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.....
Lastixoman
Efthimis δίκιο έχεις. Επειδή πέρασα και εγώ μία βόλτα από εκεί είδα πολύ πάθος , πολλά φάουλ και τις δύο ομάδες όμως να παίζουν εξίσου ζώνη. Η διαιτησία ήταν αισχρή και άθλια !!!!!!!!!!
Καλη συνέχεια και σε εσας αλλά και στους υπόλοιπους , αλλά ένα να ξέρετε σίγα σιγά ξυπνάει η "Κόκκινη Αρκούδα" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gravity
Οχι ρε παιδες... sad.gif

Νικησαν οι μπριζολες???? Μα καλα τι εγινε?? Δεν μπορεσα να δω τον αγωνα και παρακαλω ενημερωστε με..

Ειχε απουσιες η Λυκοβρυση?? Δεν μπορω να το πιστεψω ohmy.gif .. Δεν πειραζει παιδια συνεχιστε κανενα μπριζολοπαιδο δεν σας κοβει!!
Efthimis
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΡΕ LASTIXOMAN ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΝΗ,ΚΟΙΤΑ Η ΔΑΦΝΗ ΕΠΑΙΞΕ 40' ΛΕΠΤΑ ΖΩΝΗ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΥ ΜΑΝ ΤΟΥ ΜΑΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ''ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΡΚΟΥΔΑ'' ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ....
Efthimis
ΚΟΙΤΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ Κ ΤΟ 1-2 ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΗΤΤΑ ΟΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ.ΓΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ.Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ,ΕΝΩ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ Η ΔΑΦΝΗ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΣΤΟΧΑ ΣΟΥΤ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΡΕΒΑΝΣ.....
vakalo7
QUOTE(Efthimis @ Dec 1 2007, 13:13 ) *
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΟΥΦ ΔΕΝ ΠΑΙΞΑΜΕ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΜΠΗΚΑΝ ΤΑ ΣΟΥΤ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΙΞΑΝΕ 40' ΛΕΠΤΑ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ....ΜΙΑ ΗΤΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ(ΟΥΤΕ Κ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ),ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.....


PAIXTARA MOU PSILE IRTHE O BABY SOFO STO BASKET FORUM NA SE ENISXISEI.KAOLARA GIA PANTA.EDW EIMAI PANTA DIPLA SOU NA SOU DINW ASSIST NA KARFWNEIS.MI STENAXWRIESAI GIA TI DAFNI SINEXIZOUME DINATA.THA PALEPSOUME GIATI EXOUME DOULEPSEI SKLIRA.VAKALOOOO
master_d'_eska
paidia mpravo sthn dafni gia to paixnidi 41.gif kai euxaristw gia thn enimerwsh tou skor.re efthimi giati h zwni den einai meros tou paixnidiou?eseis den paixate katholou?anyway einai akoma nwris na leme polla polla aplws katarifthike o muthos ths super omadas pou eixate!lukobrisi kalh tuxh stous upoloipous agwnes!

y.g alitheia re basketman ti ennoeis oti xipnise h kokkini arkouda?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.