Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ένας τύπος με τεράστια συλλογή αγώνων
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
NBAholic
Δείτε το παρακάτω site, ο τύπος αυτός (Τσέχος είναι; ) έχει εκατοντάδες αγώνες σε κασέτες από οπουδήποτε! ΝΒΑ, NCAA, ευρωπαϊκά και εγχώρια πρωταθλήματα, εθνικές ομάδες, σπουδαία φιλικά ματς (μεταξύ αυτών, και ο αγώνας των Ράπτορς με τον ΠΑΟ, όπως και ένας αγώνας από το '93, μεταξύ Ολυμπιακού-μεικτής CBA), κτλ. Ένας φανατικός μπασκετόφιλος θα σκότωνε για μια τέτοια συλλογή (εγώ δεν είμαι ακόμη αρκετά εξοπλισμένος rolleyes.gif ).

Και μόνο τα σχόλια για κάθε κασέτα που διαβάζεις, σού τρέχουν τα σάλια (και μαθαίνεις και τη μισή ιστορία του μπάσκετ!)

Enjoy

http://www.geocities.com/goga78/basketball_videos.html
harris
πως θα γινοταν να δανειζομασταν κασσετες μεταξυ μας γμτ????εχω μονο απο ΝΒΑ και κατι παλια του ολυμπιακου και του παο απο ευρωπη......
Air Kef
Συγνώμη τα έχει δει όλα αυτά;;

Και ποιος ο σκοπός δημοσίευσής της συλλογής του;Απλά για το ρεκορ ή πουλάει αντίγραφα;
morfi
Η συλλογη του τυπου δεν μου λεει τιποτα... Τα μισα απο αυτα μου ειναι αδιαφορα και θα τα ειχα πεταξει απο την ταρατσα. biggrin.gif w00t.gif


QUOTE(harris @ Apr 30 2005, 05:36 PM)
πως θα γινοταν να δανειζομασταν κασσετες μεταξυ μας γμτ????εχω μονο απο ΝΒΑ και κατι παλια του ολυμπιακου και του παο απο ευρωπη......
*

Τι ακριβως εχεις απο ΝΒΑ?
airambado
QUOTE(Air Kef @ May 7 2006, 04:32 AM)
Συγνώμη τα έχει δει όλα αυτά;;

Και ποιος ο σκοπός δημοσίευσής της συλλογής του;Απλά για το ρεκορ ή πουλάει αντίγραφα;
*

νομιζω οτι τα πουλαει κιολας...παντως δν μπορεις να πεις ο ανθρωπος εχει τα παντα!
_pro_ball_player_18
Ginete kapos na na milisoume me auton gia na mas steilei tainies? exei milisei kanenas mazi tou?
airambado
μπες στο λίνκ που εχει παραθεσει ο dizzy λιγο πιο πανω...Κ.Θ
_pro_ball_player_18
bball.gif
QUOTE(airambado @ May 15 2006, 09:35 PM)
μπες στο λίνκ που εχει παραθεσει ο dizzy λιγο πιο πανω...Κ.Θ
*

Ok. se euxaristo airambado.
airambado
Παρακαλω pro_ball_player_18......
_pro_ball_player_18
re paidia mipos exei dei kaneis to allstar game tou NBA sto 2000? exo akousei pos einai ena apo ta kalytera pou eginan pote!!! isxuei auto?? bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.