Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Επιτέλους σας βρήκα!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Dejan11
Κάλλιο αργά παρά ποτέ που λέει και ο λαός! biggrin.gif Είμαι ο Γιάννης και είμαι καλά! Καθαρόαιμος μπασκετόφιλος με μαμά Σέρβα(εξού και η λόξα!) και κάνω εμετό όταν βλέπω ποδόσφαιρο! tongue.gif Αρκετά είπα, πάω να ξεκοκκαλίσω το forum!

PS. Καλώς σας βρήκα είπα? 77.gif
liolias
Γεια σου Γιαννη καλως σε βρηκαμε!!!
Dejan11
Thanx liolias!

blove.gif (κορυφαίο, τώρα το πρόσεξα!!!! 77.gif )
Pierce
περιεργο αυτο με το ποδοσφαιρο. tongue.gif οι σερβοι κατεχουν οποιοδηποτε αθλημα περιεχει μπαλα( ποδοσφαιρο-τεννις-πολο-βολει-μπασκετ κλπ) οπως και να εχει καλως ηρθες
Dejan11
QUOTE(pierce21 @ Jun 14 2007, 12:28 PM) *
περιεργο αυτο με το ποδοσφαιρο. tongue.gif οι σερβοι κατεχουν οποιοδηποτε αθλημα περιεχει μπαλα( ποδοσφαιρο-τεννις-πολο-βολει-μπασκετ κλπ) οπως και να εχει καλως ηρθες


Δεν ξέρω pierce, από μικρός δε μ' άρεσε καθόλου. Κλασσικά στη γυμναστική στο σχολείο όλοι έπαιζαν ποδόσφαιρο πλην εμού και ενός άλλου(καμένος μπασκετάκιας κ εκείνος!). Τα τοπ αθλήματα για μένα είναι μπάσκετ κ χαλαρά βόλεϊ.

Thanx για το καλωσόρισμα! biggrin.gif
Das Kapital
Καλως ηρθες!!!
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες Ντέγιαν smile.gif.
Gravedigger
Καλώς ήρθες φίλε!Καλά ποστ! icon_wave.gif
nikefalin
QUOTE(Dejan11 @ Jun 14 2007, 10:54 AM) *
Κάλλιο αργά παρά ποτέ που λέει και ο λαός! biggrin.gif Είμαι ο Γιάννης και είμαι καλά! Καθαρόαιμος μπασκετόφιλος με μαμά Σέρβα(εξού και η λόξα!) και κάνω εμετό όταν βλέπω ποδόσφαιρο! tongue.gif Αρκετά είπα, πάω να ξεκοκκαλίσω το forum!

PS. Καλώς σας βρήκα είπα? 77.gif

Dobrodosli Γιάννη smile.gif Καλά πόστ και μακροημέρευση
morfi
Καλώς μας βρήκες.

P.Faliro13
καλως ήρθες Dejan11 icon_wave.gif icon_wave.gif

καλα ποστ να έχεις


p.s καλά morfi δεν παίζεσαι24.gif 24.gif 24.gif.
thrylos7
Αποσύρθηκες και ήρθες από τα μέρη μας; tongue.gif

Καλώς ήρθες!
Igor
Επιτελους σε βρηκαμε Ντεγιαν !!

Καλως ηρθες και καλη αναμονη ( οπως ειχε πει καποιος πιο παλια !! icon_drunk.gif icon_drunk.gif )
Dejan11
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

@nikefalin, hvala puno! laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.