Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πρώτα 50 μέλη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
chinaski
Ετσι απο περιέργα αν το δειτε βέβαια, ποιοι απο τα πρωτα 50 μελη ειναι ενεργοι ακομα?
Crazy Waters
QUOTE(chinaski @ May 30 2014, 20:58 ) *
Ετσι απο περιέργα αν το δειτε βέβαια, ποιοι απο τα πρωτα 50 μελη ειναι ενεργοι ακομα?

Εγώ νομίζω είμαι αρκετά πιο νέο (ευκαιρία να το δω) και παρότι πλέον σπάνια γράφω, παρακολουθώ....


Update: Τελικά δίπλα γράφει "Αριθμός Μέλους: 27". Γεράσαμε... Από τα χρόνια του overplay αν θυμάμαι καλά...
chinaski
Η περιεργια μου πηγαζει να σου πω την αληθεια απο το τους ρυθμους ζωης πλεων.

Ποσοι απο τους πρωτους, σε ενα forum που γιγαντωθηκε, εξακολουθουν να παρακολουν και να αφιερωσουν εστω λιγο χρονο για να μοιραστουν νεα και αποψεις για το μπασκετ.

Εγω ας πουμε το κανω πλεων σπανια.

Αμα κρινουμε απο τον αριθμο των ποστ σου, τιμης μας που εδωσες το παρων σε αυτο το Θεμα smile.gif
Crazy Waters
QUOTE(chinaski @ May 30 2014, 22:12 ) *
Η περιεργια μου πηγαζει να σου πω την αληθεια απο το τους ρυθμους ζωης πλεων.

Ποσοι απο τους πρωτους, σε ενα forum που γιγαντωθηκε, εξακολουθουν να παρακολουν και να αφιερωσουν εστω λιγο χρονο για να μοιραστουν νεα και αποψεις για το μπασκετ.

Εγω ας πουμε το κανω πλεων σπανια.

Αμα κρινουμε απο τον αριθμο των ποστ σου, τιμης μας που εδωσες το παρων σε αυτο το Θεμα smile.gif


Στο είπα. Δεν γράφω -παρά μόνο όταν το θεωρήσω αναγκαίο- αλλά παρακολουθώ πάντα!


και βέβαια το ερώτημα είναι που βρίσκονται οι... προηγούμενοι 26 από εμένα!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.