Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλώς ήλθατε στο νέο BasketForum!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Πως σας φαίνεται???? biggrin.gif

Ευπρόσδεκτη κάθε κριτική.
Σε λίγο θα σας αναλύσω τους λόγους της αλλαγής αλλά και τις νέες δυνατότητες που μας προσφέρονται. wink.gif



ΥΓ1: Προς το παρόν θα χρησιμοποιείται το domain http://bf2.hackbox.gr αντί του basketforum.gr , καθώς για να εγκριθεί η αλλαγή θέλει 1-2 μέρες.
Μόλις γίνει η έγκριση, η αλλαγή θα γίνει αυτόματα. wink.gif

ΥΓ2: Τα smilies, avatars και παιχνίδια στο arcade, θα είναι έτοιμα εντός ολίγου.
kolossos
Πολύ καλό το νέο φόρουμ. Περιμένω να μας αναλύσεις τις νέες δυνατοτητες smile.gif
nick77
QUOTE (dizzy_fingers @ Jul 31 2005, 08:31 PM)
Πως σας φαίνεται???? biggrin.gif

Ευπρόσδεκτη κάθε κριτική.
Σε λίγο θα σας αναλύσω τους λόγους της αλλαγής αλλά και τις νέες δυνατότητες που μας προσφέρονται. wink.gif
ΥΓ1: Προς το παρόν θα χρησιμοποιείται το domain http://bg2.hackbox.gr αντί του basketforum.gr , καθώς για να εγκριθεί η αλλαγή θέλει 1-2 μέρες.
Μόλις γίνει η έγκριση, η αλλαγή θα γίνει αυτόματα. wink.gif

ΥΓ2: Τα smilies, avatars και παιχνίδια στο arcade, θα είναι έτοιμα εντός ολίγου.
*



Χμμμμ... Μ'αρέσουν οι ανακαινήσεις wink.gif
dizzy_fingers
Μπείτε μία στο chat. wink.gif
kolossos
QUOTE (dizzy_fingers @ Jul 31 2005, 09:08 PM)
Μπείτε μία στο chat. wink.gif
*



οκ τώρα μπορώ να μπω καια πο εδώ... Αν και γενικά νομίζω ότι όποιος έχει την δυνατότητα είναι καλύτερα να μπένει από το mirc
nske
QUOTE
Πως σας φαίνεται????

Ευπρόσδεκτη κάθε κριτική.
Σε λίγο θα σας αναλύσω τους λόγους της αλλαγής αλλά και τις νέες δυνατότητες που μας προσφέρονται.



ΥΓ1: Προς το παρόν θα χρησιμοποιείται το domain http://bg2.hackbox.gr αντί του basketforum.gr , καθώς για να εγκριθεί η αλλαγή θέλει 1-2 μέρες.
Μόλις γίνει η έγκριση, η αλλαγή θα γίνει αυτόματα.


διόρθωση: http://bf2.hackbox.gr

Πολύ ωραίο το νέο design! Υπάρχει μόνο ένα προβληματάκι με τα χρώματα εδώ.
dizzy_fingers
Καλώς τον ευεργέτη μας!!!!! biggrin.gif
Ο άνθρωπος στον οποίο χρωστάμε την αλλαγή που γίνεται τώρα. 41.gif

Ευτυχώς που το είπες αυτό με τα χρώματα γιατί δεν είχα πάρει πρέφα τίποτα....
dizzy_fingers
Αρκετοί μπορεί να έχετε ήδη εντοπίσει το downloads section όπου μπορείτε είτε να κατεβάσετε, είτε να ανεβάσετε εσείς βιντεάκια μπασκετικά ή μη.

Υπάρχει κάποιο υλικό ήδη, το οποίο ασφαλώς θα εμπλουτιστεί εν καιρώ.

Επειδή ακόμα είναι αρχή και χρειάζεται λίγο tweaking, θα σας παρακαλούσα αν δε σας δέχεται κάποιο αρχείο, να μου στείλετε σε πμ το μήνυμα που σας βγάζει (συγκεκριμένα το σημείο που λέει κάτι σαν "video-x-mpeg δεν υποστηρίζεται") ώστε να το αλλάξω.

Ευχαριστώ.

ΥΓ: Δεδομένης της παρουσίας αυτού του section, η χρήση του φόρουμ "videos" είναι περιττή. Τη θέση αυτού του φόρουμ θα πάρει κάποιο άλλο σχετικού περιεχομένου...θα σας ενημερώσω σύντομα.
dizzy_fingers
Domain change approved...είμαστε έτοιμοι!!! biggrin.gif
peka
Πολύ καλή δουλειά με μια πρώτη ματιά...!!!
Μπράβο...
Trismegistos
Ρε απαταιωνα dizzy-fingers γιατι δεν λες την αληθεια οτι το site δεν ειναι δικο σου????χαχαχαχαχα...Η δικη μου γνωμη δεν μετραει μαλλον ε???να που επιτελους εγινα και μελος στο κωλο-site σου ...χαχα... 19.gif συνεχισε την καλη δουλεια παλιο κιτρινιαρη....ουστ!!!! (κανα νεο απο εξεσταστικη????)
dizzy_fingers
ΩΧ!!!!
Μας πιάσανε.... 17.gif

Τι κάνεις εδώ πέρα ρε συ?????? laugh.gif
Αφού δεν έχεις ΚΑΜΙΑ σχέση με το μπάσκετ!!! blech.gif

Ποια εξεταστική ρε φίλε? Εδώ παίζει να φύγω για τη μαμά πατρίδα μετά το 15αύγουστο!!!!!!!
Για 2-3 βδομάδες...δεν είναι τίποτα σίγουρο ακόμα.
Εσύ διαβάζεις? tongue.gif

Μπες εδώ να τα πούμε:
http://www.basketforum.gr/index.php?ind=chat
Trismegistos
λοιπον τσουτσουνοκεφαλε...οποιο βραδυ μπεις μεσα κανε μου αναπαντητη στο παλιο το νουμερο το vodafone...το εχεις???καθε βραδυ σχεδον μεσα θα ειμαι καθως δουλευω στο ξενοδοχειο που σου ελεγα...οποτε δεν εχω τι να κανω και λιωνω στο ιντερνετ icon_drunk.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Ρε απαταιωνα dizzy-fingers

QUOTE
να που επιτελους εγινα και μελος στο κωλο-site σου

QUOTE
παλιο κιτρινιαρη....ουστ!!!!

QUOTE
λοιπον τσουτσουνοκεφαλε...



Τί ωραία είναι όταν βρίσκεις φίλους σου στο διαδίκτυο... rolleyes.gif

tongue.gif
greece4
mpravo, polu polu kalh douleia! smile.gif

exw provlhmata genikws me to pc mou k to paleuw me to login mou, alla xerw oti ftaiei to diko mou k oxi tpt edw... elpizw pws 8a to ftiaxw meta tis diakopes! smile.gif
peka
Μήπως να βάζατε την επιλογή "view new posts" πάλι για να μην ταλαιπωρούμαστε να ψάχνουμε κοιτώντας ημερομηνίες???
harris
Υπάρχει χαμηλα ενα πραγματακι που λέει todays active topics και βρισκεται πάνω απο τους συνδεδεμένους χρηστες. wink.gif
Basketomania
QUOTE (peka @ Aug 4 2005, 12:19 PM)
Μήπως να βάζατε την επιλογή "view new posts" πάλι για να μην ταλαιπωρούμαστε να ψάχνουμε κοιτώντας ημερομηνίες???
*



Με προλαβες!!! wink.gif
peka
Οκ. Ευχαριστώ...
miltos
Καλό χειμώνα σε όλους. Έχω πραγματικά εντυπωσιαστεί από την καινούργια εμφάνιση του forum και θέλω ανοιχτά να εκφράσω τα συγχαρητήρια μου στον dizzy και σε όσους άλλους βοήθησαν.
Μπράβο...keep up the good work 41.gif 41.gif
dizzy_fingers
To ποστάρω εδώ γιατί δεν αξίζει να ανοίξω νέο τόπικ.

Αρκετοί ίσως παρατηρήσατε κάποιες νέες πληροφορίες στην περιοχή κάτω από το άβατάρ σας (κάτω από τα ποστ, την περιοχή κλπ...)

Μπείτε στο control panel σας και ανακαλύψτε τις.

Ασφαλώς, αν θέλετε να προσθέσουμε κάποια άλλη πληροφορία, είμαι ανοιχτός σε προτάσεις smile.gif.
leonkalf
Αυτό με τα 4 days ago κλπ. που βγάζει αντί για ημερομηνία και ώρα είναι καινούργιο?
Μπορώ να επιλέξω πως θέλω να το βλέπω?
dizzy_fingers
Όχι, δε μπορείς να το επιλέξεις...

To διάλεξα γιατί με τις ώρες είναι μπλεγμένα τα πράγματα και άλλη έχει ο guest άλλη έχει ο ένας και άλλη ο άλλος...
Οπότε είναι καλύτερα να υπολογίζεις ότι το πόστ, για παράδειγμα, ότι έγινε πριν 4 ώρες, παρά να βλέπεις λάθος ώρα και να αναρωτιέσαι πότε έγινε.
leonkalf
Submissions είναι το πόσα αρχεία ανεβάζει κάποιος?
liolias
Ναι
dizzy_fingers
Το γράφω εδώ για να μην ανοίξω νέο τόπικ:

Αν πάτε στο μενού Bball θα δείτε πως προστέθηκαν μερικά καινούρια λινκ τα οποία ίσως σας φανούν χρήσιμα.
Αυτά είναι:
- Βαθμολογία της Α1 (σελίδα Γαλάνη Sports Data)
- Βαθμολογία ΝΒΑ (από ΝΒΑ.com...είναι πιο ελαφριά από την αρχική, οπότε μην ανησυχείτε για το χρόνο φορτώματος)
- Αποτελέσματα ΝΒΑ (από το τόπικ που ανανεώνει καθημερινά ο pierce21. Πολύ καλή δουλειά mate 41.gif )
- Βαθμολογία Ευρωλίγκας (από euroleague.net)
- Αποτελέσματα Ευρωλίγκας (ομοίως με πάνω)

Ελπίζω αυτά τα link να σας βοηθούν να περιηγείστε στο ίντερνετ με μεγαλύτερη ευκολία απ'ότι πριν.

Επίσης, τα downloads μεταφέρθηκαν στα Forum links ενώ τα Quiz στα Game links.
Warrior
Εμενα γιατι μου τα βγαζει οπως πριν??? unsure.gif

Eισαι σιγουρος οτι το εκανες? smile.gif
tongue.gif
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 12 2007, 01:40 AM) *
)
- Βαθμολογία ΝΒΑ (από ΝΒΑ.com...είναι πιο ελαφριά από την αρχική, οπότε μην ανησυχείτε για το χρόνο φορτώματος)
- Αποτελέσματα ΝΒΑ (από το τόπικ που ανανεώνει καθημερινά ο pierce21. Πολύ καλή δουλειά mate 41.gif )

thanx dizzy ευχαριστηση μου biggrin.gif

πολυ καλες προσθηκες.οσο παει γινεται καλυτερο το φορουμ
Warrior
Τωρα μου τα βγαζει και εμενα κανονικα... w00t.gif

Πολυ καλη δουλεια!! 41.gif

Πολυ χρησιμα link...
dizzy_fingers
QUOTE(Warrior @ Jan 12 2007, 08:38 AM) *
Εμενα γιατι μου τα βγαζει οπως πριν??? unsure.gif

Eισαι σιγουρος οτι το εκανες? smile.gif
tongue.gif

Firefox user? smile.gif
Όποιος έχει το ίδιο πρόβλημα, για να εμφανιστούν πρέπει να πατήσει refresh.
Warrior
Α,θα με τρελανεις εσυ!!! Tοσο καιρο μου ελεγες "Explorer user"??Και τωρα που αξιωθηκα και το αλλαξα....
μου λες Firefox user??? angry.gif hammer.gif

biggrin.gif
dizzy_fingers
Μάλλον το αντίθετο σου έλεγα...αποκλείεται να σου έλεγα να χρησιμοποιείς IE tongue.gif.
Warrior
Αυτο λεω και γω(ή τουλαχιστον ηθελα να πω biggrin.gif)!

Τωρα ουτε τα στατιστικα της euroleague δεν μπορω να δω! tongue.gif
sihainas
άσχετο αλλά σήμερα μου έχει βγάλει αρκετές φορέ το εξής μήνυμα...

500 - Internal Server Error

Με μια ανανέωση διορθώνεται αλλά θεώρησα σωστό να το επισημάνω...
dizzy_fingers
Server issue.
We're working on it smile.gif.
dizzy_fingers
Άλλαξα κάτι που φαινόταν ύποπτο για αυτό το error.

Δυστυχώς επειδή είναι πρόβλημα που εμφανίζεται κάθε τόσο δεν ξέρω αν όντως διορθώθηκε ή όχι, οπότε αν το ξαναδείτε από τώρα πείτε μου.
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 12 2007, 01:40 AM) *
- Βαθμολογία ΝΒΑ (από ΝΒΑ.com...είναι πιο ελαφριά από την αρχική, οπότε μην ανησυχείτε για το χρόνο φορτώματος)

ρε ντιζι.τα τοπικ με τις βαθμολογιες τις ανανεωνω με εντιτ και εγω καθε μερα σε καθε περιφερεια.μαλλον μονο εγω τα βλεπω sad.gif
το ερορ εμενα παντως δεν μου εχει ξαναεμφανιστει.
dizzy_fingers
Το ξέρω ότι τα ανανεώνεις.

Αλλά δε μπορώ να βάλω 6 λινκ (ένα για το κάθε τόπικ) εκεί πάνω wink.gif.
Pierce
το καταλαβαινω smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.