Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΓΑΛΑΤΣΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Diamandidis
Και νέα ήττα για το Γαλάτσι, 7 στα 7.
Δεν ιδρώνει κανενός το αυτί; δε νοιάζεται κανείς για την ομάδα; Όλα έχουν θυσιαστεί στο βωμό του να τα έχω καλά με τον προπονητή που είναι ίδιος στο ανδρικό, στο παιδικό, στο Μίνι, στις Ακαδημίες, γενικός διευθυντής(μήπως ξέχασα κάτι), να παίζει το παιδί μου και τι με νοιάζει. Κύριοι της Διοίκησης η ομάδα βρίσκεται με το ένα πόδι στην Α΄ΕΣΚΑ (άν όχι και με τα δύο). Κάντε κάτι τώρα, γιατί θα έρθει και η ώρα που θα λογοδοτήσετε σε όλο αυτό τον κόσμο που γεμίζει το γήπεδο. Αν δε μπορείτε να κάνετε κάτι ή δεν τολμάτε φοβούμενοι τις επιπτώσεις, ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΤΕ.
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ.
aballos
QUOTE (Diamandidis @ Dec 3 2013, 08:54 ) *
Και νέα ήττα για το Γαλάτσι, 7 στα 7.
Δεν ιδρώνει κανενός το αυτί; δε νοιάζεται κανείς για την ομάδα; Όλα έχουν θυσιαστεί στο βωμό του να τα έχω καλά με τον προπονητή που είναι ίδιος στο ανδρικό, στο παιδικό, στο Μίνι, στις Ακαδημίες, γενικός διευθυντής(μήπως ξέχασα κάτι), να παίζει το παιδί μου και τι με νοιάζει. Κύριοι της Διοίκησης η ομάδα βρίσκεται με το ένα πόδι στην Α΄ΕΣΚΑ (άν όχι και με τα δύο). Κάντε κάτι τώρα, γιατί θα έρθει και η ώρα που θα λογοδοτήσετε σε όλο αυτό τον κόσμο που γεμίζει το γήπεδο. Αν δε μπορείτε να κάνετε κάτι ή δεν τολμάτε φοβούμενοι τις επιπτώσεις, ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΤΕ.
ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ.



οσοι γνωρίζουν το συγκεκριμένο προπονητή ξέρουν πολύ καλά τι συμβαίνει στο Γαλάτσι.
αυτό που συνέβαινε για χρόνια στην Ραφήνα κα δεν πρόλαβε να συμβεί στον Παπάγου γιατί το αντιλήφθηκαν νωρίς και δεν βρέθηκε πρόσφορο έδαφος.
Και με το πρόσφορο έδαφος εννοώ ματαιόδοξοι γονείς που πείστηκαν να μπουν στο ΔΣ για να παίζει το τέκνο τους και φυσικά αφελής και ευκολόπιστος πρόεδρος.
η αξιοπρέπεια έχει κάνει φτερά εδώ και καιρό.
astanapane
Ξέρει κάποιος να μας πει που πήγαν όλα τα παικτρόνια του Γαλατσίου που από Παιδικά-Εφηβικά πάντα ήταν στη κορυφή των μικρών πρωταθλημάτων και έπαιζαν μπαράζ ανόδου? Δεν βλέπω κανένα στην Ανδρική...σκόρπισαν όλοι;
Κάθε απαντηση δεκτή.

smiley.gif
HighLow
Το ΓΑΛΑΤΣΙ έχει κάθε χρόνο περίπου 200 παιδιά στις Ακαδημίες του και πάντα ΠΑΙΔΙΚΟ και ΕΦΗΒΙΚΟ είναι πολύ ανταγωνιστικά στα πρωταθλήματα ΕΣΚΑ. Τώρα τι γίνεται και τα παιδιά αυτά σκορπάνε και χάνονται από το μπασκετικό χάρτι του ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ, μάλλον θα πρέπει να ρωτήσετε τη Διοίκηση. Ο κάθε προπονητής δεν μπορεί να κάνει του κεφαλιού του χωρίς τη στήριξη της διοίκησης. Και διοίκηση δεν είναι ΜΟΝΟ ο πρόεδρος! Αυτά!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.