Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΣ...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > ΑΕΚ
ashton
Iστορικό κομμάτι ο Χατζής &nsbp; &nsbp; 28/7/2005

Ο Νίκος Χατζής είναι πλέον ένα από τα ιστορικά κομμάτια της ΑΕΚ. Η ομάδα εκτιμώντας τη δεκάχρονη προσφορά του, έκανε δεκτό το αίτημα του παίκτη άφήνοντας τον ελεύθερο, χάρίζοντάς του το μπάι άουτ. Η διοίκηση της ΑΕΚ ΚΑΕ ευχαριστεί θερμά τον Νίκο Χατζή για τα δέκα χρόνια προσφοράς του στην ομάδα και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.

Χατζής «Ευχαριστώ θερμά»

Ο διεθνής παίκτης φανερά συγκινημένος τόνισε: "Μετά από δέκα ολόκληρα χρόνια ένα σημαντικό μέρος της ζωής μου ανήκει πλέον στο παρελθόν. Θέλω να ευχαριστήσω τη διοίκηση, και ιδιαίτερα τον πρόεδρο της ΚΑΕ, κ. Ιωάννη Φιλίππου, για όλα όσα πετύχαμε μαζί. Επίσης θέλω να ευχαριστήσω θερμά και τον κόσμο της ΑΕΚ για την αγάπη που μου έδειξε όλα αυτά τα χρόνια, όπως και όλους τους συμπαίκτες και προπονητές με τους οποίους συνεργάστηκα. Η ΑΕΚ θα είναι πάντα ένα μεγάλο κομμάτι στην καρδιά μου και εύχομαι στην ομάδα ό,τι καλύτερο στη συνέχεια".

aekbc.gr

harris
Ολα τα καλα εχουν ενα τελος sad.gif και για την ΑΕΚ το κεφαλαιο Χατζης εκλεισε εδω και 10 μερες μια για παντα.....

Ο αρχηγος προσεφερε οτι ειχε και δεν ειχε στην ΑΕΚ, ακομα και την τελευταια ικμαδα του και παντα θα ειναι ΑΕΚτζης, οπου και αν βρισκεται, σε οποια ομαδα και αν ειναι, οτι και αν κανει......ειναι φυσιολογικο....

Ευτυχως που οι φιλοι της ΑΕΚ δεν αντεδρασαν στο προσωπο του Χατζη, κατι που τους δινει σιγουρα ενα επιπεδο περισσοτερο απο αυτο των αλλων ομαδων....

Ευχομαι στον Χατζη και σαν γαυρος και σαν φιλαθλος, καλη αρχή και πολλες επιτυχιες με την κοκκινη φανελα και ας ξερω πως θα ειναι για παντα κιτρινος...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.