Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΕΜΠΤΗ 23-8
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pierce
σιγα σιγα εχει αρχισει να μεζευεται ο κοσμος πισω οποτε λεω να παμε για κανα μπασκετακι στο γνωστο μερος πισω απο την ΓΑΔΑ την πεμπτη 23-8 κατα τις 6 . τι λετε;
πονταρω ηδη στον apkat
dizzy_fingers
dizzy no come.

Καλά να περάσετε smile.gif.
Jimar
εγω ειμαι μεσα.
apkat
Για μενα καλα εκανες..Ελα να μαζευομαστε κι αλλοι..Αναζ ελα να σε εξαφανισω.. icon_wave.gif
Flash
Κι εγώ πιθανότατα μέσα smile.gif
morfi
banana.gif
Pierce
μεχρι στιγμης

apkat
jimar
flash
morfi
pierce21
Flash
almost in alphabetical order laugh.gif
Anaz
50-50% για μενα. Θελω πολυ...
Σημερα επαιξα κ το πρωτο μου μπασκετακι μετα απο 1-2 μηνες. Φυσικα εβγαλα ματια οπως παντα banana.gif ,αλλα κουραστηκα ΠΑΡΑ πολυ. Παιδια αν εχει τοση ζεστη δεν παλευεται..Εχω πιει 4 λιτρα νερο κι ακομα διψαω συνεχεια..
morfi
Ισχύει ακόμα για αύριο, έτσι ?
Pierce
βεβαιως
Jimar
εγω τελικα δεν θα ερθω γιατι δεν βρηκα εισιτηρια ουτε για χθες , ουτε για σημερα ουτε για αυριο το πρωι για να γυρισω αθηνα...
Pierce
apkat
anaz(?)
flash
morfi
pierce21
Anaz
μαλλον εξω κι εγω.. sad.gif
apkat
Ισχυει κανονικα για το απογευμα??

Αν ειναι παμε εστω και εμεις οι 4 και θα βρουμε εκει κι αλλους να παιξουμε..
Pierce
και βεβαια ισχυει. ηρθε η ωρα να λιωσουμε. w00t.gif σιογυρα θα βρουμε λαο εκει να παιξουμε.
nikefalin
QUOTE(pierce21 @ Aug 23 2007, 16:56 ) *
και βεβαια ισχυει. ηρθε η ωρα να λιωσουμε. w00t.gif σιογυρα θα βρουμε λαο εκει να παιξουμε.

σόρυ παιδιά, η κατάσταση του λαιμού μου μετά το weekend δεν επιτρέπει παρά μόνο παρακολούθηση (είμαι με καραμέλες Χώλς , ζεστά το πρωί κλπ)
Flash
Συμφωνώ και ξεκίνώ.

See you in the court boyzzzzzzzzz
Pierce
QUOTE(nikefalin @ Aug 23 2007, 17:05 ) *
σόρυ παιδιά, η κατάσταση του λαιμού μου μετά το weekend δεν επιτρέπει παρά μόνο παρακολούθηση (είμαι με καραμέλες Χώλς , ζεστά το πρωί κλπ)

περαστικα νικ. κοιτα να γινεις συντομα καλα γιατι ερχεται μεγαλο ταξιδι και περιμενουμε ανταποκρισεις οπως σου ειπα tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.