Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πέμπτη 19 Μαρτίου απόγευμα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4
dizzy_fingers
Δεν οργανώνω ακόμα κάποιο basketforum meeting, ένα απλό μπασκετάκι θα πάμε πρώτα να ζυγίσουμε τις δυνάμεις μας και σύντομα θα γίνει και το επίσημο.

Αυτήν την Πέμπτη κάπου στην Αθήνα κατά το απόγευμα (μετά τις 7?) λέμε να πάμε με τον Κεφ για μπάσκετ.

Who's with us?
Gravedigger
Λογικά και εγώ μέσα smile.gif Θα σας πω και σίγουρα την Τετάρτη!

Αρκεί να μην πάτε στου διαόλου την μάνα για μπάσκετ tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 16 2009, 00:57 ) *
Λογικά και εγώ μέσα smile.gif Θα σας πω και σίγουρα την Τετάρτη!

Αρκεί να μην πάτε στου διαόλου την μάνα για μπάσκετ tongue.gif

Αυτο ειναι κατι που ειπα και στον κεφ...Πεμπτη εχω μαθημα στη Χαλκιδα και 5 θα φυγω...Αν ειναι μετα τις 7,θα ερθω απ ευθειας.Αρκει να μην χρειαστει να μεταναστευσουμε για να ερθουμε στο γηπεδο... 69.gif
dizzy_fingers
Πείτε μία περιοχή ρε παιδιά, όμως, αφού δεν ξέρω πού μένετε για να κανονίσω κοντά σας.
(ο digger μένει ήδη στου διαόλου τη μάνα αλλά δε μας νοιάζει κι αν δεν έρθει tongue.gif)

Αν μάλιστα προτείνετε γήπεδο θα είναι ακόμα καλύτερα.
Εγώ (και ο κεφ λογικά αν δε φοβάται τις μηχανές tongue.gif) είμαστε οκ για όπου πείτε.
Xaroumenos loukoumas
Αν δε συμβεί κάτι εξωφρενικά παράλογο και έκτακτο θα έρθω όπου και αν κανονιστεί tongue.gif
Pierce
3-5 εχω μαθημα, οποτε θα ειμαι στο Κεντρο,οτι ωρα απο εκει και μετα, και ιδιαιτερως στα γνωστα γηπεδακια θα με βολευαν μεχρι αηδιας tongue.gif
dizzy_fingers
Θα σας βόλευε δηλαδή στα ανοιχτά πίσω από τη ΓΑΔΑ στο μετρό των Αμπελοκήπων?

Πείτε ποιοί μπορείτε εκεί και αν όχι, προτείνετε ένα άλλο μέρος.
apkat
Kαι εγω για Αμεπλοκηπους μαλλον μεσα..12-4 εχω μαθημα.Λογικα ερχομαι μετα κατευθειαν..
Pierce
οπως καταλαβαινεις για μενα ειναι μια ευθεια τα γηπεδακια αυτα απο τη σχολη tongue.gif οποτε μεσα
apkat
Καλα εμενα δεν ειναι ακριβως μια ευθεια..Ειναι για την ακριβεια 4 ευθειες(Κηφισος,
Παραλιακη Συγγρου,Μιχαλακοπουλου).. laugh.gif laugh.gif
Ελπιζω να βρισκω να παρκαρω τετοια ωρα βεβαια στους Αμεπλοκηπους..
Xaroumenos loukoumas
Είπαμε μέσα όπου και να είναι tongue.gif

ΥΓ: Γιάννη ετοιμάσου, θα σμπρώξω! 69.gif
j-kidd13
Eγω δεν εχω προβλημα να ερθω Αμπελοκηπους,απλα θα ειμαι εκει μετα τις 7...Δεν ξερω και τι γινεται με τον ηλεκτρικο αφου ακουω οτι εχουν κλεισει καποιυς σταθμους για επισκευη.
sacarame
Τώρα το είδα το τόπικ...Παιδιά αν είναι για τα γήπεδα πίσω από τη ΓΑΔΑ στους Αμπελόκηπους ,μπορώ κι εγώ να έρθω ...Αν είναι να συμφωνήσουμε και στην ώρα ....
Air Kef
Μου φαίνεται απίστευτο ότι κανονίζεται κάτι τέτοιο, και επιτέλους, μετά απο 4 χρόνια, παρακολουθώ απο άμεσο ενδιαφέρον σκεφτόμενος τι θα γίνει εκεί, και όχι το τι ωραία που θα ηταν να ημουν εκεί! biggrin.gif

Ότι είπε ο Σπύρος, ότι ώρα και όπου θέλετε.

Μετά τις 7 στα ανοικτά πίσω από την ΓΑΔΑ ακούγονται perfect.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Μετα απο παρακληση του fun club μου απο την Μοσχα,
αποφασισα να ριξω το υψηλο επιπεδο μου και να σας κανω την τιμη να ερθω.

Γινεται να το κανουμε κατα τις 20,30???
Μεχρι τις 20,00 βλεπω την ΛΟΛΑ.
Mamuwalde
μην ξεχάσετε να αναφέρετε άμεσα μετά το ... χμ .... 39.gif ματς , τις εντυπώσεις όπως και την προηγούμενη φορά .

να δω την εξέλιξή σας 21.gif
Gravedigger
Μέσα και εγώ έστω και αν μένω στου διαόλου την μάνα tongue.gif Μια χαρά στους Αμπελόκηπους.
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 16 2009, 22:56 ) *
Μέσα και εγώ έστω και αν μένω στου διαόλου την μάνα tongue.gif Μια χαρά στους Αμπελόκηπους.

Kαλα που μενεις?????????
Btw κι εγω μακρυα μενω...
Flash
Εγώ που μένω δίπλα δε θα έρθω.
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ Mar 16 2009, 22:58 ) *
Kαλα που μενεις?????????
Btw κι εγω μακρυα μενω...

Καλά δεν είμαι και τόσο μακριά!Απλά πρέπει να αλλάξω αρκετές συγκοινωνίες..Κολωνό μένω

QUOTE (Flash @ Mar 16 2009, 23:03 ) *
Εγώ που μένω δίπλα δε θα έρθω.

Έλα,2 βήματα είσαι tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 16 2009, 23:06 ) *
Καλά δεν είμαι και τόσο μακριά!Απλά πρέπει να αλλάξω αρκετές συγκοινωνίες..Κολωνό μένω


Έλα,2 βήματα είσαι tongue.gif

Eγω που μενω Θρακομακεδονες τι να πω???Aν και θα ερθω κατ ευθειαν απο Χαλκιδα...
Xaroumenos loukoumas
Εντάξει υπάρχει ένα ενδεχόμενο να μη μπορώ να είμαι τελικά, αλλά θα το ξέρω μάλλον Τετάρτη.
Οπότε επιφυλάσσομαι
apkat
Παντως εγω για την ωρα διαφωνω.Αν πουμε 7 σημαινει οτι πριν τις 7:30 δεν θα εχουμε μαζευτει και φανταζομαι οτι μετα τις 9 τα γηπεδα θα κλεινουν..Εγω λεω να το κανουμε κατα 5-6 ωστε να εχουμε χρονο..!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 17 2009, 00:23 ) *
Eγω που μενω Θρακομακεδονες τι να πω???Aν και θα ερθω κατ ευθειαν απο Χαλκιδα...

Δεν περνας να με παρεις κι εμενα απο την Κηφισια???

Τι ωρα τελικα θα αρχισει το all-ampal???
dizzy_fingers
Κάντε το 18:00.

Λύκε σε προειδοποιώ: επειδή υπάρχει η πιθανότητα να κάνουν προπονήσεις σε εκείνα τα γήπεδα ίσως χρειαστεί να πεταχτούμε απέναντι στα ανοιχτά, πίσω από το γήπεδο του Παναθηναϊκού 19.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 17 2009, 19:50 ) *
Κάντε το 18:00.

Λύκε σε προειδοποιώ: επειδή υπάρχει η πιθανότητα να κάνουν προπονήσεις σε εκείνα τα γήπεδα ίσως χρειαστεί να πεταχτούμε απέναντι στα ανοιχτά, πίσω από το γήπεδο του Παναθηναϊκού 19.gif

Καλυτερα, θα εχουμε και που να ουρησουμε blech.gif tongue.gif

Εγω θα ερθω με την φανελα του Ταρπλευ οπου και να παιξουμε.

18,00 ειναι λιγο νωρις.

a bullet for your head
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 17 2009, 20:22 ) *
Καλυτερα, θα εχουμε και που να ουρησουμε blech.gif tongue.gif

Εγω θα ερθω με την φανελα του Ταρπλευ οπου και να παιξουμε.

Αρκει να μην εχει κοντρα ανεμο... tongue.gif cool.gif
Ο ''δικος'' σου ο Ροι,ηταν σε δικαστικη διαμαχη με τους Νταλλας κ την λιγκα και μου φαινεται οτι κατι κερδισε απ'αυτην την υποθεση η οποια κατεληξε σε συμβιβασμο..
j-kidd13
6????Δυσκολα να προλαβω....Θα με βαλετε να διαλεξω αναμεσα στη λογικη(μαθημα) και το συναισθημα(μπασκετ),οπου μαλλον θα επικρατησει το δευτερο...
dizzy_fingers
Ρε σεις, 6 έρχεται όποιος θέλει.
Εγώ θα έρθω κατά τις 7.
j-kidd13
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 17 2009, 21:55 ) *
Ρε σεις, 6 έρχεται όποιος θέλει.
Εγώ θα έρθω κατά τις 7.

Eγω αν πουμε οτι παω στη σχολη,θα ειμαι Αμπελοκηπους πανω κατω 7.30...Τεσπα,ας οριστικοποιησουμε το 6 η 7,και βλεπουμε...
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 17 2009, 20:22 ) *
Καλυτερα, θα εχουμε και που να ουρησουμε blech.gif tongue.gif

Εγω θα ερθω με την φανελα του Ταρπλευ οπου και να παιξουμε.

18,00 ειναι λιγο νωρις.


Παρακαλεισθε οσοι παρευρεθειτε,να τραβηξετε τον Λυκο video
μολις περασουν 5 λεπτα και τρεξει στην γωνια του γηπεδου
να ξερασει και να πεσει λιποθυμος..
Αυτες οι στιγμες δεν πρεπει να χαθουνε!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Xaroumenos loukoumas
Εεε ας πούμε 6.30 να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι 69.gif
dizzy_fingers
Οριστικό:

18:30 αύριο στα ανοιχτά πάνω από το μετρό Αμπελοκήπων (ΓΑΔΑ)

Όποιος θέλει έρχεται στην ώρα του, όποιος θέλει έρχεται μετά.
Εγώ μπορώ μετά τις 7, ο apkat, ο kef θα είναι εκεί από τις 18:30, πείτε ποιοί μπορείτε ποιά ώρα και βρισκόμαστε εκεί.

Απλά πράγματα ρε.
Pierce
εγω με τον κυριακο θα ειμαστε απο τις 6 tongue.gif
ισως σας φερω και μια παρουσια εκπληξη rolleyes.gif
j-kidd13
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 18 2009, 11:15 ) *
Οριστικό:

18:30 αύριο στα ανοιχτά πάνω από το μετρό Αμπελοκήπων (ΓΑΔΑ)

Όποιος θέλει έρχεται στην ώρα του, όποιος θέλει έρχεται μετά.
Εγώ μπορώ μετά τις 7, ο apkat, ο kef θα είναι εκεί από τις 18:30, πείτε ποιοί μπορείτε ποιά ώρα και βρισκόμαστε εκεί.

Απλά πράγματα ρε.

Φανταζομαι δεν εννοεις τα γηπεδα απεναντι απο το γηπεδο του Παναθηναικου ε???Πως τα βρισκουμε τα γηπεδα αφου βγουμε απο το μετρο??
dizzy_fingers
Υποθέτω πως μιλάμε για τα ίδια. Βγαίνεις από την έξοδο μετρό της ανόδου Λ.Αλεξάνδρας (δε θυμάμαι όνομα, είναι η απέναντι από το Απόστολος Νικολαΐδης) και είναι ακριβώς από πάνω. Δεν υπάρχει περίπτωση να τα χάσεις.

Επίσης, είναι πιθανόν να έχουμε γυναικεία παρουσία οπότε μπορεί να έρθει και όποια κορασίδα θέλει.
j-kidd13
Εγω αναφερομαι στα γηπεδα που ειναι απο την μερια του γηπεδου,στην οδο Τσοχα.Ακριβως απεναντι απο την μπουτικ και τη θυρα 13.Εσυ προφανως δεν εννοεις αυτα.Νομιζω εχει κατι γηπεδα απο την αλλη μερια της Αλεξανδρας,στο ρευμα προς Πατησιων...Αυτα εννοεις?
dizzy_fingers
Όχι, δεν εννοώ αυτά στην Τσόχα με τις παιδικές μπασκέτες biggrin.gif (αν και μπορεί να πεταχτούμε προς τα εκεί αν είναι γεμάτα τα γήπεδα στη ΓΑΔΑ), εννοώ ακριβώς αυτά στο ρεύμα προς πατησίων. smile.gif
j-kidd13
Οκ...Εχεις καποιο λινκ απο κανενα διαδικτυακο χαρτη για να δουμε που ακριβως ειναι?
dizzy_fingers
Είχα ανεβάσει κάποια εικόνα αλλά με τη μεταφορά του σέρβερ χάθηκε μάλλον.
Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να το χάσεις, ακόμα και στην απέναντι έξοδο να βγεις θα τα δεις τα γήπεδα απέναντι.
Flash
Κοίτα στο facebook group ρε ηγέτη. Τον έχω ανεβάσει εγώ.

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#...oid=16360435201

smile.gif
dizzy_fingers
Γειά σου άρχοντα!

Να κάνω ένα ρεζουμέ λοιπόν:
Εγώ + 2 άτομα
jkidd
kef
pierce + 1
digger
apkat
sacarame
λύκος
λουκουμάς(?)

12 άτομα, μια χαρά.
nikefalin
Δεν μπορώ να αγωνισθώ , γρίπη γαρ το προηγούμενο weekend, αλλά θα περάσω να σας θαυμάσω , να σας φωτογραφήσω, να κρατήσω σκόρ κλπ smiley.gif
leonkalf
Εσύ Νίκο μην ξεχνάς το "επάγγελμά" σου... smile.gif

Γι' αυτό καλός είσαι... που να παίξεις τώρα πια??? smiley.gif


Καλά να περάσετε παιδιά...!!! bball.gif

Περιμένουμε φωτορεπορτάζ και σχόλια... tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Mar 18 2009, 14:18 ) *
Δεν μπορώ να αγωνισθώ , γρίπη γαρ το προηγούμενο weekend, αλλά θα περάσω να σας θαυμάσω , να σας φωτογραφήσω, να κρατήσω σκόρ κλπ smiley.gif

Εσυ φερε μονο χαρτι και στυλο.

Μπαλα ποιος θα φερει???

Ειναι τελικα πισω ακριβως απο την ΓΑΔΑ τα γηπεδα???
Κανουμε στο φαναρι δεξια???
j-kidd13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 18 2009, 14:33 ) *
Εσυ φερε μονο χαρτι και στυλο.

Μπαλα ποιος θα φερει???

Ειναι τελικα πισω ακριβως απο την ΓΑΔΑ τα γηπεδα???
Κανουμε στο φαναρι δεξια???

Mπαλα εχω εγω μια....Καλουλα ειναι,θα την φερω.Οποιος αλλος εχει ας την φερει...
dizzy_fingers
Λύκε,

Αν έρχεσαι από Κηφισίας και εννοείς ως φανάρι αυτό στη διασταύρωση με την Πανόρμου, ναι, μπορείς να κάνεις κι εκεί δεξιά.
Τα γήπεδα είναι όμως (σχεδόν) πάνω στη Λ.Αλεξάνδρας οπότε δε μπορείς να παρκάρεις μπροστά.
Καλή τύχη στο ψάξιμο για πάρκινγκ.

Μπάλα θα φέρω (και) εγώ.

Πάρτε και μία ευρεία εικόνα της περιοχής από το ελικόπτερό μου:
Click to view attachment
Στο κέντρο είναι το σταυροδρόμι Αλεξάνδρας-Πανόρμου (φανάρι), με την Κηφισίας να βρίσκεται στα αριστερά και την Πατησίων στα δεξιά.

Λίγο πιο δεξιά-κάτω από το σταυροδρόμι βλέπεται τα δύο γήπεδα - εκεί θα μαζευτούμε.
Κομμένη στα δεξιά είναι η ΓΑΔΑ.
Λοξά απέναντί της είναι η τράπεζα Κύπρου ενώ στην πολυκατοικία στο κάτω αριστερά μέρος της εικόνας μία υμίγυμνη γυναίκα απλώνει τα ρούχα.

Τώρα λογικά δε θα έχετε πρόβλημα να το βρείτε smiley.gif .
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 18 2009, 15:54 ) *
Λύκε,

Αν έρχεσαι από Κηφισίας και εννοείς ως φανάρι αυτό στη διασταύρωση με την Πανόρμου, ναι, μπορείς να κάνεις κι εκεί δεξιά.
Τα γήπεδα είναι όμως (σχεδόν) πάνω στη Λ.Αλεξάνδρας οπότε δε μπορείς να παρκάρεις μπροστά.
Καλή τύχη στο ψάξιμο για πάρκινγκ.

Μπάλα θα φέρω (και) εγώ.

Πάρτε και μία ευρεία εικόνα της περιοχής από το ελικόπτερό μου:
Click to view attachment
Στο κέντρο είναι το σταυροδρόμι Αλεξάνδρας-Πανόρμου (φανάρι), με την Κηφισίας να βρίσκεται στα αριστερά και την Πατησίων στα δεξιά.

Λίγο πιο δεξιά-κάτω από το σταυροδρόμι βλέπεται τα δύο γήπεδα - εκεί θα μαζευτούμε.
Κομμένη στα δεξιά είναι η ΓΑΔΑ.
Λοξά απέναντί της είναι η τράπεζα Κύπρου ενώ στην πολυκατοικία στο κάτω αριστερά μέρος της εικόνας μία υμίγυμνη γυναίκα απλώνει τα ρούχα.

Τώρα λογικά δε θα έχετε πρόβλημα να το βρείτε smiley.gif .

Ειχα μια γκομενα εκει διπλα στα γηπεδακια ρε, ξερω που ειναι.
Θα την παρω τηλεφωνο, να της κανω καμια ''επισκεψη'' μετα.
a bullet for your head
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 18 2009, 15:07 ) *
Ειχα μια γκομενα εκει διπλα στα γηπεδακια ρε, ξερω που ειναι.
Θα την παρω τηλεφωνο, να της κανω καμια ''επισκεψη'' μετα.

Σαν τα Μακ Ντοναλτς εισαι ΛΥΚΕ..??
Σε καθε περιοχη και ενα ''παραρτημα-φραντσαιζ''..??
Μπρρρρραααααβο... smiley.gif
sacarame
Ωραία παιδιά γύρω στις 6.30 θα είμαι κι εγώ εκεί...

12 άτομα ε?Μια χαρά είμαστε...Να ρωτήσω...ασθενοφόρο να μας μαζέψει μετά έχουμε κλείσει??? laugh.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.