Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΙΛΩΝΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
all-star basket
ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΑΠΑΓΟΥ 88-79 ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 24 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 25 smiley.gif smiley.gif smiley.gif 77.gif
Smrek
QUOTE(all-star basket @ Oct 18 2009, 22:40 ) *
ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΑΠΑΓΟΥ 88-79 ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 24 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 25 smiley.gif smiley.gif smiley.gif 77.gif



Μπράβο ρε γείτονες!

Και για να μην ξεχνιώμαστε: Ουίσκι με πάγο μαμάμε τον παπάγο!!!
aionio talento
QUOTE(Smrek @ Oct 19 2009, 10:41 ) *
Μπράβο ρε γείτονες!

Και για να μην ξεχνιώμαστε: Ουίσκι με πάγο μαμάμε τον παπάγο!!!



Με πληκτρα ολοι ''επιβητορες'' εχουν γινει ! !
Jabar
QUOTE(Smrek @ Oct 19 2009, 13:41 ) *
Μπράβο ρε γείτονες!

Και για να μην ξεχνιώμαστε: Ουίσκι με πάγο μαμάμε τον παπάγο!!!

Αυτό το ποστ είναι παράδειγμα προς αποφυγή.Είσαι καινούριος γιαυτό θα υπάρξει επιείκια.Ξαναδιάβασε τους κανονισμούς.
Σεβασμός +1 φάουλ
Smrek
QUOTE(Jabar @ Oct 19 2009, 15:44 ) *
Αυτό το ποστ είναι παράδειγμα προς αποφυγή.Είσαι καινούριος γιαυτό θα υπάρξει επιείκια.Ξαναδιάβασε τους κανονισμούς.
Σεβασμός +1 φάουλ



Έχεις απόλυτο δίκιο!
Σηκώνω χέρι!
GENERALISSIMO
QUOTE(Smrek @ Oct 19 2009, 15:56 ) *
Έχεις απόλυτο δίκιο!
Σηκώνω χέρι!

Πρόλαβες...Γιατί ημουνα ετοιμος να "μπουκάρω" και θα έτρωγα σίγουρα ντεσκαλιφιέ από το forum με αυτά που θα έγραφα.Μη με προκαλέιτε παιδιά και έχω 3 φάουλ. smiley.gif smiley.gif
Jabar
Το θέμα είναι να μην προκαλούμε.Ας δείχνουμε ότι ξέρουμε από το άθλημα.Γράψτε ανάλυση ,πληροφορείστε το κόσμο για το παιχνίδι.Κάντε πλάκα ,έτσι και αλλιώς τη φυλή του μπάσκετ,την ενώνει η φύση του αθλήματος.Μην απαντάτε στις προκλήσεις,δεν μπορούμε να βλέπουμε τα πάντα άμεσα,έτσι και αλλιώς ο φίλος ήταν καλοπροαίρετος.
ΜΑΥΡΟΣ
QUOTE(Jabar @ Oct 20 2009, 09:10 ) *
Το θέμα είναι να μην προκαλούμε.Ας δείχνουμε ότι ξέρουμε από το άθλημα.Γράψτε ανάλυση ,πληροφορείστε το κόσμο για το παιχνίδι.Κάντε πλάκα ,έτσι και αλλιώς τη φυλή του μπάσκετ,την ενώνει η φύση του αθλήματος.Μην απαντάτε στις προκλήσεις,δεν μπορούμε να βλέπουμε τα πάντα άμεσα,έτσι και αλλιώς ο φίλος ήταν καλοπροαίρετος.


Που καταντησε ο Παπαγος....

Καποτε ειχε ωραια ντερμπι με τον Μπιλλη να ανεβαινει στην εξεδρα 77.gif και να αδειαζει απο τους φιλαθλους του Παπαγου...

Ωραια χρονια blove.gif
aionio talento
QUOTE(ΜΑΥΡΟΣ @ Oct 21 2009, 09:00 ) *
Που καταντησε ο Παπαγος....

Καποτε ειχε ωραια ντερμπι με τον Μπιλλη να ανεβαινει στην εξεδρα 77.gif και να αδειαζει απο τους φιλαθλους του Παπαγου...

Ωραια χρονια blove.gif



Μαλλον ''Μαυρα'' τα εβλεπες και τοτε μαυρε ! η ησουν αγεννητος - η πιτσιρικας τοτε και στα εχουν ''διηγηθει''

ΛΑΘΟΣ ! !
ΜΑΥΡΟΣ
QUOTE(aionio talento @ Oct 21 2009, 16:17 ) *
Μαλλον ''Μαυρα'' τα εβλεπες και τοτε μαυρε ! η ησουν αγεννητος - η πιτσιρικας τοτε και στα εχουν ''διηγηθει''

ΛΑΘΟΣ ! !



Εχω προλαβει να παιζουνε στην Δαφνη Φωσσε,Καλαφατακη,Καραμανωλη,Κουτρα (με το γνωστο συνθημα και εσυ Κουτρα χυσ...ς μες τα μουτρα),τον συγχωρεμενο τον Μαρινο,τον Κωνσταντωνη και την αδυναμια μου τον Κυπριωτη...

Εχω δει να παιζουνε στην ομαδα σου ο Παγιδας,ο Κουφος (με το γνωστο συνθημα Κουφε,κοντε....),Λογοθετη,Υφαντη....

Εχω δει Ελληνιαδη με μαλλια,Δεμεναγα,Καλαμπακο,Τζιαλαλη,Στασινο και τον Μανο που πιθανον να τον βλεπεις και εσυ τωρα....

Οποτε ουτε αγγεννητος ημουνα και στο συγκεκριμενο παιχνιδι που ανεβηκε ο Μπιλλης 77.gif 77.gif στην εξεδρα σας ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΣΑ ,δεν ειναι ιστορια του στυλ Ματαφια που λενε εκει οι στρατηγοι στα μερη σου αλλα πραγματικο γεγονος...

Θυμαμαι τοτε εκεινα τα χρονια (1987 με 1993 ...) περιμενα πως και πως το εκτος εδρας παιχνιδι με τον Παπαγο γιατι μεσα στην Αρτακης δεν παταγε κανεις οποτε δεν υπηρχε ΤΖΕΡΤΖΕΛΕΣ... smiley.gif smiley.gif

Εξου και το γνωστο συνθημα ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ αν και το κλειστο τοτε ητανε στην Ν.Σμυρνη....

Ρωτα κανεναν μεγαλυτερο σου εσυ να μαθεις,ειχε πολυ αλητεια εκεινη την εποχη στην ΔΑΦΝΗ......

Ρωτα κανενα Μαρουσιωτη ή Καισαριανιωτη (στο περιβοητο παιχνιδι με τις μπογιες μας διωξανε με κλουβες...) ή ρωτα κανεναν δικο σου μεγαλυτερο για να μαθεις πως ητανε τα πραγματα....

Εχω τα εχω ζησει αυτα.... shot.gif shot.gif


Ευτυχως τωρα εχουνε αλλαξει τα πραγματα peace.gif peace.gif
GENERALISSIMO
QUOTE(ΜΑΥΡΟΣ @ Oct 22 2009, 11:05 ) *
Εχω προλαβει να παιζουνε στην Δαφνη Φωσσε,Καλαφατακη,Καραμανωλη,Κουτρα (με το γνωστο συνθημα και εσυ Κουτρα χυσ...ς μες τα μουτρα),τον συγχωρεμενο τον Μαρινο,τον Κωνσταντωνη και την αδυναμια μου τον Κυπριωτη...

Εχω δει να παιζουνε στην ομαδα σου ο Παγιδας,ο Κουφος (με το γνωστο συνθημα Κουφε,κοντε....),Λογοθετη,Υφαντη....

Εχω δει Ελληνιαδη με μαλλια,Δεμεναγα,Καλαμπακο,Τζιαλαλη,Στασινο και τον Μανο που πιθανον να τον βλεπεις και εσυ τωρα....

Οποτε ουτε αγγεννητος ημουνα και στο συγκεκριμενο παιχνιδι που ανεβηκε ο Μπιλλης 77.gif 77.gif στην εξεδρα σας ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΣΑ ,δεν ειναι ιστορια του στυλ Ματαφια που λενε εκει οι στρατηγοι στα μερη σου αλλα πραγματικο γεγονος...

Θυμαμαι τοτε εκεινα τα χρονια (1987 με 1993 ...) περιμενα πως και πως το εκτος εδρας παιχνιδι με τον Παπαγο γιατι μεσα στην Αρτακης δεν παταγε κανεις οποτε δεν υπηρχε ΤΖΕΡΤΖΕΛΕΣ... smiley.gif smiley.gif

Εξου και το γνωστο συνθημα ΕΝΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΠΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ αν και το κλειστο τοτε ητανε στην Ν.Σμυρνη....
O Μπιλλής ανέβηκε στην εξέδρα.Στην μπλέ πισω απο το ταμπλώ.Ημουνα ακριβως εκεί.Ομως μάζεψε...Δεν είναι και ο σούπερμαν να τα βάλει με τόσους.Ασε που ηταν ,αζεμενη εκί όλη η τοτε "αλητεια" Παπάγου αλλά και Χολαργού.

Ρωτα κανεναν μεγαλυτερο σου εσυ να μαθεις,ειχε πολυ αλητεια εκεινη την εποχη στην ΔΑΦΝΗ......

Ρωτα κανενα Μαρουσιωτη ή Καισαριανιωτη (στο περιβοητο παιχνιδι με τις μπογιες μας διωξανε με κλουβες...) ή ρωτα κανεναν δικο σου μεγαλυτερο για να μαθεις πως ητανε τα πραγματα....

Εχω τα εχω ζησει αυτα.... shot.gif shot.gif


Ευτυχως τωρα εχουνε αλλαξει τα πραγματα peace.gif peace.gif

O Μπιλλής ανέβηκε στην εξέδρα.Στην μπλέ πισω απο το ταμπλώ.Ημουνα ακριβως εκεί.Ομως μάζεψε...Δεν είναι και ο σούπερμαν να τα βάλει με τόσους.Ασε που ηταν ,αζεμενη εκί όλη η τοτε "αλητεια" Παπάγου αλλά και Χολαργού.

ΜΑΥΡΟΣ
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 22 2009, 12:34 ) *
O Μπιλλής ανέβηκε στην εξέδρα.Στην μπλέ πισω απο το ταμπλώ.Ημουνα ακριβως εκεί.Ομως μάζεψε...Δεν είναι και ο σούπερμαν να τα βάλει με τόσους.Ασε που ηταν ,αζεμενη εκί όλη η τοτε "αλητεια" Παπάγου αλλά και Χολαργού.


Ουτε που τον ακουμπησαν,καποιος απο τους δυο μας δεν θυμαται καλα.... rolleyes.gif rolleyes.gif

Η «αλητεια» του Παπαγου και Χολαργου γιατι δεν ειχε ερθει ποτε στην Αρτακης;;;

Εγω θυμαμαι μια χρονια που ριξατε μια μολοτωφ στο πουλμαν των οπαδων μας εκει που ειναι τωρα ο Βασιλοπουλος και μετα τρεχατε.... smiley.gif smiley.gif

Ωραια χρονια,μια χρονια ειχαμε μπει γιατι δεν ειχαμε εισιτηριο απο ενα παραθυρακι απο τις τουαλετες σας....




Smrek
QUOTE(ΜΑΥΡΟΣ @ Oct 22 2009, 12:54 ) *
Ουτε που τον ακουμπησαν,καποιος απο τους δυο μας δεν θυμαται καλα.... rolleyes.gif rolleyes.gif

Η «αλητεια» του Παπαγου και Χολαργου γιατι δεν ειχε ερθει ποτε στην Αρτακης;;;

Εγω θυμαμαι μια χρονια που ριξατε μια μολοτωφ στο πουλμαν των οπαδων μας εκει που ειναι τωρα ο Βασιλοπουλος και μετα τρεχατε.... smiley.gif smiley.gif

Ωραια χρονια,μια χρονια ειχαμε μπει γιατι δεν ειχαμε εισιτηριο απο ενα παραθυρακι απο τις τουαλετες σας....



Αντε ρε Μαύρε πόρωσε μας λιγάκι, γιατί όλοι ξεχνάνε ή δεν τους τα έχουν πει καλά!

Γράψε στο δικό μας τόπικ σύντροφε! (ΑΟΔΑΦΝΗΣ)
Μιλάμε τόσες μέρες για τα δικά μας στο τόπικ του Μίλωνα!
ΜΑΥΡΟΣ
Μαλλον πρεπει να εισαι μικρος σε σχεση με εμενα....

Θα σου πω ιστοριες απο τα παλια....

Αντε παμε στην Δαφνη!!!
aionio talento
QUOTE(ΜΑΥΡΟΣ @ Oct 22 2009, 10:54 ) *
Ουτε που τον ακουμπησαν,καποιος απο τους δυο μας δεν θυμαται καλα.... rolleyes.gif rolleyes.gif

Η «αλητεια» του Παπαγου και Χολαργου γιατι δεν ειχε ερθει ποτε στην Αρτακης;;;

Εγω θυμαμαι μια χρονια που ριξατε μια μολοτωφ στο πουλμαν των οπαδων μας εκει που ειναι τωρα ο Βασιλοπουλος και μετα τρεχατε.... smiley.gif smiley.gif

Ωραια χρονια,μια χρονια ειχαμε μπει γιατι δεν ειχαμε εισιτηριο απο ενα παραθυρακι απο τις τουαλετες σας....



ΛΟΙΠΟΝ : Προς μαυρους ασπρους και λοιπους που υποστηριζουν - γουσταρουν ( και καλα κανουν ) τη δαφνη !


Αρχικα νομιζω πως καλο θα ηταν να κοιταζετε την ομαδα σας οταν μαλιστα εσεις οι ιδιοι αναφερατε πιο πανω

οτι ''κορυφαια'' στελεχη σας ουτε να ακουσουν δεν θελουν λυστε 1α τα δικα σας καλυτερα ! !


απο κει και περα αυτοι οι λιγοι που υποστηριζουν τον Α.Σ. οπως ακολουθουσαν στην Α1 απο την οποια πεσαμε οπως

και ανεβηκαμε ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣκαι οχι να θελουμε να ανεβουμε ως 3οι κατι που ο πασιγνωστος ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ σας

εχει πολλακις επιχειρησει ! ! ! ακολουθουν και τωρα στα δυσκολα χρονια της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ !


Οσο για τις αλητειες το ποιος ειναι μικρος κλπ κλπ πηγαινε στο οχι και τοσο μακρινο 2003 στην Α2 που η εξεδρα

πισω απο το καλαθι σας ηταν γεματη απο ''ΕΜΑΣ'' ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΠΟΤΕ ! ! ! και

στον αγωνα η ''ταριφα'' για εσας εγραψε - 15 με το επικο συνθημα ΤΣΟΛΑΚΗ ΓΕΡΑ ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ και

φυσικα αναφερομαι στον COACH που 1 μηνα πριν μας παρατησε συξυλους για να ερθει σε εσας ! ! !


εκεινη την σαββατιακη βροχερη βραδυα ΚΑΙ Ο ΜΟΥΓΓΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ! ! !


αυτα τα λιγα και φιλια στα μαγουλα ! ! !
GENERALISSIMO
QUOTE(aionio talento @ Oct 22 2009, 16:28 ) *
ΛΟΙΠΟΝ : Προς μαυρους ασπρους και λοιπους που υποστηριζουν - γουσταρουν ( και καλα κανουν ) τη δαφνη !


Αρχικα νομιζω πως καλο θα ηταν να κοιταζετε την ομαδα σας οταν μαλιστα εσεις οι ιδιοι αναφερατε πιο πανω

οτι ''κορυφαια'' στελεχη σας ουτε να ακουσουν δεν θελουν λυστε 1α τα δικα σας καλυτερα ! !


απο κει και περα αυτοι οι λιγοι που υποστηριζουν τον Α.Σ. οπως ακολουθουσαν στην Α1 απο την οποια πεσαμε οπως

και ανεβηκαμε ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣκαι οχι να θελουμε να ανεβουμε ως 3οι κατι που ο πασιγνωστος ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ σας

εχει πολλακις επιχειρησει ! ! ! ακολουθουν και τωρα στα δυσκολα χρονια της Γ ΕΘΝΙΚΗΣ !


Οσο για τις αλητειες το ποιος ειναι μικρος κλπ κλπ πηγαινε στο οχι και τοσο μακρινο 2003 στην Α2 που η εξεδρα

πισω απο το καλαθι σας ηταν γεματη απο ''ΕΜΑΣ'' ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΜΕ ΠΟΤΕ ! ! ! και

στον αγωνα η ''ταριφα'' για εσας εγραψε - 15 με το επικο συνθημα ΤΣΟΛΑΚΗ ΓΕΡΑ ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ και

φυσικα αναφερομαι στον COACH που 1 μηνα πριν μας παρατησε συξυλους για να ερθει σε εσας ! ! !


εκεινη την σαββατιακη βροχερη βραδυα ΚΑΙ Ο ΜΟΥΓΓΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ! ! !


αυτα τα λιγα και φιλια στα μαγουλα ! ! !

Και ο "γαιδαρος" έλεγε:Δεν γίνονται αυτά!ηρθαν οι Παπαγιώτες εδω μέσα και κερδισαν κιόλας!Πάντως μακαρι να ανβίωναν οι παλιές κόντρες των συνοικιών (μπασκετικά)...
ΜΑΥΡΟΣ
QUOTE(GENERALISSIMO @ Oct 22 2009, 16:32 ) *
Και ο "γαιδαρος" έλεγε:Δεν γίνονται αυτά!ηρθαν οι Παπαγιώτες εδω μέσα και κερδισαν κιόλας!Πάντως μακαρι να ανβίωναν οι παλιές κόντρες των συνοικιών (μπασκετικά)...



Στην Αρτακης Π Ο Τ Ε

Αν εχετε παει στο καινουργιο κλειστο (οι οπαδοι σας) δεν ξερω,αλλα απο το 1986 εως οταν παιζαμε στην Αρτακης φιλε μου το αποκλειω,δεν ειχα χασει κανενα παιχνιδι και δεν εχει πατησει κανενας απο καμμια ομαδα εκει μεσα στο κλειστο της Αρτακης για τους γνωστους λογους....

Οταν εβλεπες αυτα που καναμε εκτος με τι ψυχη να πας εκει (Ν.Σμυρνη....)
aionio talento
QUOTE(ΜΑΥΡΟΣ @ Oct 22 2009, 13:42 ) *
Στην Αρτακης Π Ο Τ Ε

Αν εχετε παει στο καινουργιο κλειστο (οι οπαδοι σας) δεν ξερω,αλλα απο το 1986 εως οταν παιζαμε στην Αρτακης φιλε μου το αποκλειω,δεν ειχα χασει κανενα παιχνιδι και δεν εχει πατησει κανενας απο καμμια ομαδα εκει μεσα στο κλειστο της Αρτακης για τους γνωστους λογους....

Οταν εβλεπες αυτα που καναμε εκτος με τι ψυχη να πας εκει (Ν.Σμυρνη....)





Eκει ειναι και η διαφορα μας ρε μαγκα ! αναφερεσαι μονο στα καλα και σε αυτα που θελεις να θυμασαι !

εφτασες μεχρι το 1986 ! ! τωρα δεν εισαι και στην δικη μας μοιρα ( 2 κατηγοριες πιο πανω παιζεις ) τι ? ? ?

ενω εγω σε ολα απο τα ωραια ευρωπη ( κορατς ) 2πλα σε αλεξανδρειο - ιβανωφειο ( ΑΡΗ - ΗΡΑΚΛΗ ) ασσο

με πρωταθλητη ευρωπης ο.σ.φ.π. ΑΕΚ με ιωαννιδη κλπ κλπ μεχρι σημερα στα ''ασχημα''

για να μην το παω στο ποσους παικτες ( πλην του ΜΕΓΙΣΤΟΥ ΦΑΝΗ ) εχετε βγαλει στην Α1 σε σχεση με εμας

γιατι θα γελαμε ! ! !
Jabar
Αυτά δεν έχουν σχέση με Μίλωνα.Δεν πάτε στο Καφενείο της ΕΣΚΑ να τα γράψετε?Πάντως αν φτάσουμε να αναπολούμε νεράτζια με ξυραφάκια και ξύλο με σπασίματα πούλμαν δεν πάμε καλά.
ΜΑΥΡΟΣ
Εσυ ελεγες οτι η φαση με τον Μπιλλη δεν ειχε γινει ποτε..... και δικος σου σε διεψευσε...
Παραλιγο να μας βγαλεις και ψευτες smiley.gif

Ο Μιλωνας εχει καλη ομαδα φετος;;; rolleyes.gif rolleyes.gif
aionio talento
QUOTE(ΜΑΥΡΟΣ @ Oct 21 2009, 09:00 ) *
Που καταντησε ο Παπαγος....

Καποτε ειχε ωραια ντερμπι με τον Μπιλλη να ανεβαινει στην εξεδρα 77.gif και να αδειαζει απο τους φιλαθλους του Παπαγου...

Ωραια χρονια blove.gif




Aυτο ηταν ψεμα οχι το περιστατικο ! το οτι ηταν - ειναι ? μπραβοι δε σημαινει οτι μπορουν να τα βαλουν με 1 ολοκληρη

κερκιδα ! χαλαρωστε λιγο εκει περα ! και υποστητιξτε την ομαδα σας που ειναι σε ενα σχετικα καλο επιπεδο ακομα ( Α2 )

Ψευτομακιες του κ . .. ου που ελαβαν χωρα πριν απο 2 δεκαετιες το λιγοτερο ΑΚΥΡΕΣ !
ΜΑΥΡΟΣ
Μπροστα ημουνα,μπροστα ητανε και ο δικος σου ο Παπαγιωτης...

Ξερω ειναι δυσκολο να το πιστεψεις αλλα ΟΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ smiley.gif

Εμπας περιπτωση μην χαλασουμε τον .... Μιλωνα.

Μπραβοι shot.gif εξακολουθουνε να ειναι τα παιδια rolleyes.gif ειναι κοντα στην ποδοσφαιρικη ομαδα της Ηλιουπολης 68.gif

Πιθανον να εχω και αποκομματα της τοτε εφημεριδας στο πατρικο μου σπιτι φιλε μου αν δεν εχεις καλυφτει για το συγκεκριμενο γεγονος icon_wave.gif

ghate
Χαχαχα.ωραίο τοπικ ανοίξαμε.θα μας πει κανείς για τον Μιλωνα τπτ;
ΜΑΥΡΟΣ
QUOTE(ghate @ Oct 28 2009, 12:48 ) *
Χαχαχα.ωραίο τοπικ ανοίξαμε.θα μας πει κανείς για τον Μιλωνα τπτ;


Noικοκυρεμενη ομαδα ο Μιλωνας (για τα παλια χρονια λεω...) που «αδικηθηκε» γιατι οι Νεοσμυρνιωτες φιλαθλοι προτιμουσανε τον Πανιωνιο...

Εχει βγαλει και εναν Νεοκοσμιτη που επαιξε σε μεγαλες κατηγοριες τον Γιαννη Σιουτη,ο οποιος σωθηκε γιατι δεν πηγε στον Θριαμβο Αθηνων και ειχε το μυαλο μικρος να παει στην Ν. Σμυρνη...
all-star basket
ΜΙΛΩΝ-ΑΛΙΜΟΣ 96-84 ΚΑΛΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΟΝΙΜΑ ΕΚΒΙΑΖΕ ΦΑΟΥΛ ΣΤΑ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΤΗ ΠΕΤΑΓΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΜΠΑΙΝΑΝΕ -ΜΠΑΙΝΑΝΕ .ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟ .ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΣΑΝ ΠΑΛΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΜΙΛΩΝΑClick to view attachment

all-star basket
ΨΥΧΙΚΟ-ΜΙΛΩΝ 90-83Click to view attachmentClick to view attachmentClick to view attachment
all-star basket
Click to view attachmentΛΕΥΚΑΔΑ-ΜΙΛΩΝΑΣ 73-74 ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑ 8 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ
KIRILENKO14
QUOTE(all-star basket @ Nov 29 2009, 20:04 ) *
Click to view attachmentΛΕΥΚΑΔΑ-ΜΙΛΩΝΑΣ 73-74 ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΤΑ 8 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ

are paixtara triantafulou aytoi oi m*****s sta trikala den xeran na se krathsoun dikstous twra
all-star basket
ΜΙΛΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ 84-80 ΠΑΡΑΤΑΣΗ 74-74 ΜΕ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΛΑΘΙ

PAGRATIOTIS
paidia o milon me pappa den paei pou9ena........
ckatos
QUOTE(PAGRATIOTIS @ Mar 23 2010, 15:04 ) *
paidia o milon me pappa den paei pou9ena........

Ο Παππας μαζι με τον Βουρνα ειναι οι καλυτεροι προπονιτες στην κατηγορια.
Το μονο προβλημα με την ομαδα του Μιλωνα ειναι η αμυνα.Ενω στην επιθεση εχει εχει πολυ
ταλεντο στην αμυνα εχει προβλημα.Το να μαθεις τους παιχτες σου να παιζουν αμυνα ειναι αρκετα δυσκολο.
Η γνωμη μου ειναι του χρονου με ενα καλο σεντερ (ρακετας) και ενα πλειμεικερ (καλος στο σετ παιχνιδι) ο Μιλωνας θα ανεβει ευκολα.


vosporos
QUOTE(ckatos @ May 12 2010, 00:18 ) *
Ο Παππας μαζι με τον Βουρνα ειναι οι καλυτεροι προπονιτες στην κατηγορια.
Το μονο προβλημα με την ομαδα του Μιλωνα ειναι η αμυνα.Ενω στην επιθεση εχει εχει πολυ
ταλεντο στην αμυνα εχει προβλημα.Το να μαθεις τους παιχτες σου να παιζουν αμυνα ειναι αρκετα δυσκολο.
Η γνωμη μου ειναι του χρονου με ενα καλο σεντερ (ρακετας) και ενα πλειμεικερ (καλος στο σετ παιχνιδι) ο Μιλωνας θα ανεβει ευκολα.

ναι πόλυ ευκολα.ασε μας πε φιλε αν δεν επερνες το φαντασμα του φαληρου θα επεφτες!!!
ghate
QUOTE(ckatos @ May 12 2010, 00:18 ) *
Ο Παππας μαζι με τον Βουρνα ειναι οι καλυτεροι προπονιτες στην κατηγορια.
Το μονο προβλημα με την ομαδα του Μιλωνα ειναι η αμυνα.Ενω στην επιθεση εχει εχει πολυ
ταλεντο στην αμυνα εχει προβλημα.Το να μαθεις τους παιχτες σου να παιζουν αμυνα ειναι αρκετα δυσκολο.
Η γνωμη μου ειναι του χρονου με ενα καλο σεντερ (ρακετας) και ενα πλειμεικερ (καλος στο σετ παιχνιδι) ο Μιλωνας θα ανεβει ευκολα.


Να δουμε ποιοι θα μεινουν και ποιοι θα ερθουν με αυτα που γινονται!
krotalias
apo pou sumperanes esu oti o papas einai o kaluteros proponitis tis katigorias;;;;mallon den to murizeis kai polu..sorru kiolas..
KBA
Παππας τέλος απο ΜΙΛΩΝΑ. Κουτσούρης Ανδρέας ανέλαβε. Απο Δευτέρα νέα για μεταγραφές.
billups13
Πολύ δύσκολη είναι η κατάσταση που επικρατεί τη δεδομένη χρονική στιγμή στον Μίλωνα. Η ιστορική ομάδα της Νέας Σμύρνης αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα και οι ιθύνοντές της δεν μπορούν να κάνουν τον προγραμματισμό τους ενόψει της επόμενης σεζόν. Ο Αλέξης Παππάς αποτελεί ήδη παρελθόν από το τιμόνι του συλλόγου και αναζητείται ο αντικαταστάτης του.

Παράλληλα, στον... αέρα βρίσκεται και το μέλλον της πλειονότητας των παικτών, οι οποίοι δύσκολα θα συνεχίσουν. Έτσι, είναι ορατός ο κίνδυνος οι Νεοσμυρνιώτες να παραταχθούν του χρόνου με αρκετούς Έφηβους, συν κάποιους παίκτες με χαμηλό κασέ.

basketblog.gr
all-star basket
QUOTE(billups13 @ Jun 25 2010, 17:07 ) *
Πολύ δύσκολη είναι η κατάσταση που επικρατεί τη δεδομένη χρονική στιγμή στον Μίλωνα. Η ιστορική ομάδα της Νέας Σμύρνης αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα και οι ιθύνοντές της δεν μπορούν να κάνουν τον προγραμματισμό τους ενόψει της επόμενης σεζόν. Ο Αλέξης Παππάς αποτελεί ήδη παρελθόν από το τιμόνι του συλλόγου και αναζητείται ο αντικαταστάτης του.

Παράλληλα, στον... αέρα βρίσκεται και το μέλλον της πλειονότητας των παικτών, οι οποίοι δύσκολα θα συνεχίσουν. Έτσι, είναι ορατός ο κίνδυνος οι Νεοσμυρνιώτες να παραταχθούν του χρόνου με αρκετούς Έφηβους, συν κάποιους παίκτες με χαμηλό κασέ.

basketblog.gr

προπονητής του Μίλωνα ανέλαβε ο Αντρέας Κουτσούρης με βοηθό τον Πέτρο Τσιτσόπουλο ήδη σε θετικό κλίμα είναι οι συζητήσεις τούς παίκτες της περσινής ομάδας ενώ καθημερινά δοκιμάζονται νέοι παίχτες προκειμένου να ενισχύσουν την ομάδα .Στόχος φέτος είναι να αξιοποιηθούν και ταλαντούχοι παίχτες που προέρχονται από τις υποδομές του συλλόγου .
all-star basket
Σαλτουρίδης στο Μίλωνα

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.