Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ LG 42''
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
SlobodaN
Καλημέρα παιδιά.

Για όποιον ενδιαφέρεται η τηλεόραση μου η 42'' Full HD, μάρκας LG βγαίνει στο σφυρί. smile.gif Λόγω αγοράς νέας.

Πρόκειται γι'αυτό το μοντέλο http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=9...amp;ext=skroutz.

Απλά σας παραθέτω το link για να μην κάθομαι να γράφω τα χαρακτηριστικά της. Την τιμή μην την βλέπετε, είναι αγορασμένη πριν 1,5 χρόνο απο Eshop στα 1126 ευρώ. Είναι σε άριστη κατάσταση.

Λαμβάνοντας υπόψην ότι η εγγύηση έχει τελειώσει,καθώς και το χρόνο αγοράς , την κοστολογώ στα 370 ευρώ.

Όποιος ενδιαφερθέι μπορεί να μου στείλει pm για λεπτομέρειες.

Σας ευχαριστώ!


PM: Επίσης μπορούμε να προσθέσουμε στο συγκεκριμένο πακέτο και XboX 360 (ατσιπάριστο) με καλώδιο HD, 2 ασύρματα χειριστήρια, και 2 παιχνίδια (2κ8,2κ9). Όπως και η τηλεόραση έτσι και η παιχνιδομηχανή μου είναι σε αρίστη κατάσταση. 2 μήνες χρησιμοποιημένο αγοράσμένο πριν 1 χρόνο περίπου.

Τιμή στο πακέτο συζητίσημη. Να είστε καλά!
SlobodaN
Μods αν μπορείτε κλείστε το topic, το deal έγινε.

Ευχαριστώ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.