Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Radio Rafaldo
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
colonel gomelsky
Μόλις πρόσφατα εγώ και άλλοι φίλοι του φόρουμ ανακαλύψαμε το radio rafaldo. Περιγραφές που ξεπερνάνε τον Χατζηγεωργίου ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΣΠΑΝΙΚΑ.

Δίδυμο ένας τυπάς με την Ελίζα....

Ανοίγω το τόπικ για να μην ανακατώνουμε τα άλλα με τις επικες περιγραφές των αγώνων από το ραφάλντο, αλλά και για να δίνουμε τα ραντεβού μας για εκεί. Υπάρχει και τσατ ρουμ (όπου δεν ισχύουν οι κανόνες του basketforum) tongue.gif
nikefalin
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 23 2010, 21:37 ) *
Μόλις πρόσφατα εγώ και άλλοι φίλοι του φόρουμ ανακαλύψαμε το radio rafaldo. Περιγραφές που ξεπερνάνε τον Χατζηγεωργίου ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΙΣΠΑΝΙΚΑ.

Δίδυμο ένας τυπάς με την Ελίζα....

Ανοίγω το τόπικ για να μην ανακατώνουμε τα άλλα με τις επικες περιγραφές των αγώνων από το ραφάλντο, αλλά και για να δίνουμε τα ραντεβού μας για εκεί. Υπάρχει και τσατ ρουμ (όπου δεν ισχύουν οι κανόνες του basketforum) tongue.gif


σε 15 λεπτα δείχνει Πολωνία - Βουλγαρία και οι καννόνες ισχύουν, μη γράφετε με γκρίκλις εκεί...
Gidovoskos
καλη αρχη smiley.gif
colonel gomelsky
Αρχίζει το Γαλλία - Βραζιλία. Όσοι πιστοί ελάτε στο αγαπημένο ραφάλντο.

ΕΝΤΙΤ: Περισσότερο σταρ οι διαιτητές από τους παίκτες. Μπραζάουσκας και Μπελόσεβιτς παρακαλώ!
colonel gomelsky
Ποιοί ψήνονται για εθνική με τα αμερικανά στο ραφάλντο??? 8Θα το δείξει μάλλον.
SG3ptshooter
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 25 2010, 18:46 ) *
Ποιοί ψήνονται για εθνική με τα αμερικανά στο ραφάλντο??? 8Θα το δείξει μάλλον.

Mόλις διαπίστωσα ότι το profile του rafaldo στο ustream είναι banned... Bad news, probably..
colonel gomelsky
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 25 2010, 19:09 ) *
Mόλις διαπίστωσα ότι το profile του rafaldo στο ustream είναι banned... Bad news, probably..


Λες γι αυτό χθες να μας κρέμασε στο Γαλλία - Βραζιλία; Κανα άλλο λινκ?


ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΡΑΦΑΛΝΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΕΔΩ: http://telerafaldo.blogspot.com/2010/08/na...ntro-entre.html
morrison
Kαθηστε να περασει κανα 20λεπτο να δουμε τι υπαρχει και τι παιζει...
Προς το παρον υπαρχουν αρκετα,αυτα εδω για παραδειγμα αλλα την ωρα του ματς κρινονται ολα.
http://www.ustream.tv/channel/usa---greece
http://iraqgoals.net/11962-usa-vs-greece.html
colonel gomelsky
Καταπληκτική χθες η περιγραφή από τον Ράφα και την Ελίζα. Για όλους τους λάτρεις του ραφάλντο να ενημερώσω ότι άλλαξε διεύθυνση. Πλέον εδώ:

http://www.telerafaldo.blogspot.com/

H φάτσα του τρέλο Ράφα όλα τα λεφτά:

xristos_metal
Καμμια φωτογραφια απο την Ελιζα εχουμε?????? wub.gif happy.gif
colonel gomelsky
QUOTE(xristos_metal @ Aug 26 2010, 17:38 ) *
Καμμια φωτογραφια απο την Ελιζα εχουμε?????? wub.gif happy.gif


Μπα... στο προφίλ του ράφα στο facebook έχει μόνο τη φάτσα του με τον ραούλ λόπεζ και κατι αλλους και αυτήν.
CrossoverOnE
Where Rafaldo Happens που λεει και στο σποτ...παντως η Ελισα απο φωνη δεν λεει και πολλα..
nikefalin
QUOTE(xristos_metal @ Aug 26 2010, 17:38 ) *
Καμμια φωτογραφια απο την Ελιζα εχουμε?????? wub.gif happy.gif



Click to view attachment
CrossoverOnE
QUOTE(nikefalin @ Aug 26 2010, 18:17 ) *

Kι εκει που φανταζεσαι οτι θα ειναι ενα μελανουρι λατινα που θα χωρευει σαμπα σου σκαει μια που θυμιζει Σκανδιναβη και σου χαλαει η μερα tongue.gif
SG3ptshooter
Για γυναίκα που είναι σχολιάστρια σε λάιβ στρίμιν στο ίντερνετ μαζί με έναν χοντρούλη τυπά με παπιγιόν και μπόλικα κιλά γραφικότητας, είναι μια χαρά εμφανίσιμη. Εγώ περίμενα κάτι τέτοιο στην καλύτερη:
colonel gomelsky
Σήμερα στο ραφάλντο το Ιταλία Μαυροβούνιο. Η Ελίζα μου είπε ότι θα το δέιξει στις 8.30. Τι ώρα ελλάδος είναι;
Manu7
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 26 2010, 19:39 ) *
Σήμερα στο ραφάλντο το Ιταλία Μαυροβούνιο. Η Ελίζα μου είπε ότι θα το δέιξει στις 8.30. Τι ώρα ελλάδος είναι;

9:30
xristos_metal
Φιλαρακο μακρια απο την Ελιζα !!!!!! 24.gif
colonel gomelsky
2 μέρες χωρίς ραφάλντο λέει η αγαπημένη. Ο Ράφα είναι στο marca.tv. Μεγαλοπιάστηκε...
SG3ptshooter
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 28 2010, 21:22 ) *
2 μέρες χωρίς ραφάλντο λέει η αγαπημένη. Ο Ράφα είναι στο marca.tv. Μεγαλοπιάστηκε...

Mπράβο στο Ραφάλντο πάντως! Τελικά η Ισπανία παντού δείχνει μέριμνα στο να αναδεικνύει τα ταλέντα της. Αν καθόμασταν π.χ. εγώ με σένα να κάνουμε περιγραφή στο νετ θα καταλήγαμε στη Νόβα, στην ΕΡΤ ή στο ΣΚΑΙ; Μάλλον στο ίδιο κελί στον Κορυδαλλό, με αφίσες του ΠΑΟ και της Μίλαν στους τοίχους και θα αναπτύσσαμε θεωρίες για τρόπους περιορισμούς του κρατικού παρεμβατισμού στην κοινωνία του διαδικτύου.. (ή θα τσακωνόμασταν που σου αρέσει η Πάρκερ tongue.gif )
nikefalin
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 28 2010, 21:36 ) *
Mπράβο στο Ραφάλντο πάντως! Τελικά η Ισπανία παντού δείχνει μέριμνα στο να αναδεικνύει τα ταλέντα της. Αν καθόμασταν π.χ. εγώ με σένα να κάνουμε περιγραφή στο νετ θα καταλήγαμε στη Νόβα, στην ΕΡΤ ή στο ΣΚΑΙ; Μάλλον στο ίδιο κελί στον Κορυδαλλό, με αφίσες του ΠΑΟ και της Μίλαν στους τοίχους και θα αναπτύσσαμε θεωρίες για τρόπους περιορισμούς του κρατικού παρεμβατισμού στην κοινωνία του διαδικτύου.. (ή θα τσακωνόμασταν που σου αρέσει η Πάρκερ tongue.gif )


ναι αλλά αυτός έχει την ελίσα μαζί, αλλά το καθικάκι δεν την πήρε παρέα στο μάρκα ΤV
SG3ptshooter
QUOTE(nikefalin @ Aug 28 2010, 21:38 ) *
ναι αλλά αυτός έχει την ελίσα μαζί, αλλά το καθικάκι δεν την πήρε παρέα στο μάρκα ΤV

νταξ δεν υπήρχε περίπτωση να τους αφήσουν μόνους τους να περιγράψουν κανονικά, πήραν τον σόουμαν και θα του βάλουν κι έναν έμπειρο δίπλα να καθοδηγεί..

H γυναίκα του Κασίγιας και η πριγκίπισσα δημοσιογράφοι είναι κι αυτές.. rolleyes.gif
colonel gomelsky
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 28 2010, 21:36 ) *
Mπράβο στο Ραφάλντο πάντως! Τελικά η Ισπανία παντού δείχνει μέριμνα στο να αναδεικνύει τα ταλέντα της. Αν καθόμασταν π.χ. εγώ με σένα να κάνουμε περιγραφή στο νετ θα καταλήγαμε στη Νόβα, στην ΕΡΤ ή στο ΣΚΑΙ; Μάλλον στο ίδιο κελί στον Κορυδαλλό, με αφίσες του ΠΑΟ και της Μίλαν στους τοίχους και θα αναπτύσσαμε θεωρίες για τρόπους περιορισμούς του κρατικού παρεμβατισμού στην κοινωνία του διαδικτύου.. (ή θα τσακωνόμασταν που σου αρέσει η Πάρκερ tongue.gif )


Βασικά πιστεύω ότι θα κάναμε καλή περιγραφή (σε καμένο site) και να σου πω γιατί:

Διάβασα το ποστ σου για τους πορτορικανούς. Εγώ ξέρεις τι σκέφτηκα όταν η μορφή ο προπονητής τους τσατίστηκε λίγο με τους διαιτητές;

Ότι είναι ο Σόσα από το scarface και το βράδυ θα σκάσουν στα σπίτια των διαιτητών οι ...νίντζα... smiley.gif icon_drunk.gif

ΥΓ. Όποιος δεν έχει παίξει grand theft auto vice city δεν μπορεί να εκτιμήσει το πουέρτο ρίκο! smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 28 2010, 21:48 ) *
Βασικά πιστεύω ότι θα κάναμε καλή περιγραφή (σε καμένο site) και να σου πω γιατί:

Διάβασα το ποστ σου για τους πορτορικανούς. Εγώ ξέρεις τι σκέφτηκα όταν η μορφή ο προπονητής τους τσατίστηκε λίγο με τους διαιτητές;

Ότι είναι ο Σόσα από το scarface και το βράδυ θα σκάσουν στα σπίτια των διαιτητών οι ...νίντζα... smiley.gif icon_drunk.gif

ΥΓ. Όποιος δεν έχει παίξει grand theft auto vice city δεν μπορεί να εκτιμήσει το πουέρτο ρίκο! smiley.gif

το είπα για πλάκα αλλά κάτι ο Σημαδεμένος, κάτι το Vice City (εν-νο-εί-ται ότι ο κόουτς είναι ίδιος ο Diaz!), έχω αρχίσει και ψήνομαι.. icon_drunk.gif
colonel gomelsky
To ισπανία γαλλία εδώ με αμερικάνικη περιγραφή

http://www.fromsport.com/v-0/4/48/v-44905.html
CrossoverOnE
QUOTE(colonel gomelsky @ Aug 28 2010, 21:48 ) *
ΥΓ. Όποιος δεν έχει παίξει grand theft auto vice city δεν μπορεί να εκτιμήσει το πουέρτο ρίκο! smiley.gif

Aιτιανους δεν ειχε το vice city? lol
SG3ptshooter
Έχω αγώνα στο ΤελεΡαφάλντο Αυστραλούς, εδώ και τώρα.

ΠΑΜΕΕΕΕΕ
nikefalin
QUOTE(SG3ptshooter @ Aug 30 2010, 20:35 ) *
Έχω αγώνα στο ΤελεΡαφάλντο Αυστραλούς, εδώ και τώρα.

ΠΑΜΕΕΕΕΕ

εφτασε!!
SG3ptshooter
Νέα αποκλειστικότητα, προέβλεψε ημιτελικούς Ελλάδα - Αργεντινή και Ισπανία - ΗΠΑ.

Πολύ ρίσκαρε tongue.gif
colonel gomelsky
Λοιπόν: ΗΠΑ - Βραζιλία στο ραφάλντο! Ο Ράφα επέστρεψε και η Ελίζα θα μάθει Ισπανικά στον nikefalin όσο αυτός θα της μαθαίνει μπάσκετ. Και ως γνωστόν το μπάσκετ είναι παιχνίδι επαφών... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.