Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
gavronick
ΠΕΥΚΗ - ΦΙΛΟΘΕΗ 20 - 30
gavronick
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42 - 34
gavronick
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 34 - 47
ijo
Καλημέρα σε όλους!

τι θα γίνει εκει στην ΕΣΚΑ θα ξυπνήσουν για να ενημερώσουν το site με τα αποτελέσματα του μίνι?????
Zourinho

QUOTE(ijo @ May 26 2011, 12:44 ) *
Καλημέρα σε όλους!

τι θα γίνει εκει στην ΕΣΚΑ θα ξυπνήσουν για να ενημερώσουν το site με τα αποτελέσματα του μίνι?????

Ειμαι παρα πολυ περιεργος ρε σι 'ijo' γιατι τοσο θυμο αληθεια για τα μινι δηλαδη εαν εχεις καποιον μπομπιρα του 1998 και κατω ειναι τοσο σημαντικο για εσενα οπου η εσκα δεν ανεβασε τα σκορ?
Δηλαδη σε ενα χρονο που θα ναι παμπαιδας τι θα κανεις θα τους βριζεις ολη μερα κ ολη νυχτα και εαν παει εφηβος???? σε 4 χρονια????
Δεν σε καταλαβαινω και στο λεω πολυ φιλικα ειναι μικρα τα παιδια δεν εχουν παει ουτε γυμνασιο και σε εναν σαιτ γραφεις ποτε θα ξυπνησουν για τα σκορ απο παιδια που καλα καλα δεν ξερουν ποιες ειναι οι θεσεις στο μπασκετ!
Ασε τον μικρο να κανει προπονησεις να πηγαινει να τρεχει να δουλευει και αν ο θεος τον κανει τυχερο να οτιδηποτε....

καλη συνεχεια blove.gif smiley.gif
gavronick
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΠΕΥΚΗ 34 - 29
ijo
QUOTE(Zourinho @ May 27 2011, 16:55 ) *
Ειμαι παρα πολυ περιεργος ρε σι 'ijo' γιατι τοσο θυμο αληθεια για τα μινι δηλαδη εαν εχεις καποιον μπομπιρα του 1998 και κατω ειναι τοσο σημαντικο για εσενα οπου η εσκα δεν ανεβασε τα σκορ?
Δηλαδη σε ενα χρονο που θα ναι παμπαιδας τι θα κανεις θα τους βριζεις ολη μερα κ ολη νυχτα και εαν παει εφηβος???? σε 4 χρονια????
Δεν σε καταλαβαινω και στο λεω πολυ φιλικα ειναι μικρα τα παιδια δεν εχουν παει ουτε γυμνασιο και σε εναν σαιτ γραφεις ποτε θα ξυπνησουν για τα σκορ απο παιδια που καλα καλα δεν ξερουν ποιες ειναι οι θεσεις στο μπασκετ!
Ασε τον μικρο να κανει προπονησεις να πηγαινει να τρεχει να δουλευει και αν ο θεος τον κανει τυχερο να οτιδηποτε....

καλη συνεχεια blove.gif smiley.gif

βρε δίκαιο έχεις για την γενικη αναφορά σου, αλλά το θέμα είναι της γενικότερης οργάνωσης και όχι τόσο το ενδιαφέρον για τα αποτελέσματα - ε και δεν ήταν θυμός στην αναφορά μου - παραίνεση ήταν! Απο εκεί και πέρα στην εποχή του internet καλό θα είναι να εκμεταλεόμαστε τις δυνατότητες πληροφορησης που μας δίνει. (στην ΕΣΚΑ δεν γνωρίζω αν τη διαχείριση του site την έχει καποιος εθελοντής ή κάποιος υπάλληλος - συγνώμη και για τη αγνοια μου)
Αντε καλό καλοκαίρι cool.gif
Zourinho
QUOTE(ijo @ Jun 2 2011, 00:35 ) *
βρε δίκαιο έχεις για την γενικη αναφορά σου, αλλά το θέμα είναι της γενικότερης οργάνωσης και όχι τόσο το ενδιαφέρον για τα αποτελέσματα - ε και δεν ήταν θυμός στην αναφορά μου - παραίνεση ήταν! Απο εκεί και πέρα στην εποχή του internet καλό θα είναι να εκμεταλεόμαστε τις δυνατότητες πληροφορησης που μας δίνει. (στην ΕΣΚΑ δεν γνωρίζω αν τη διαχείριση του site την έχει καποιος εθελοντής ή κάποιος υπάλληλος - συγνώμη και για τη αγνοια μου)
Αντε καλό καλοκαίρι cool.gif


99% Μονιμο προσωπικο πρεπει να ειναι που το κανει υπαλληλος δηλαδη τωρα εδω η εσκα βαζει τις ομαδες και πληρωνουν συμμετοχη στις διοργανωσεις οι διαιτητες πληρωνονται απο τις ομαδες και οι γραμματειες αρα για να κανεις ενα παιχνιδι των μινι που ειναι και το τοπικ πρεπει να δωσεις 28 ευρο σε καθε εντος παιχνιδι και αλλα 100 για συμμετοχη στην διοργανωση.
Πρεπειι ολα τα παιδια να εχουν δελτιο αρα ολοι να εχουν ξαναπαει σε γιατρο ............. αρα για μια ομαδα ερασιτεχνικη που τα χρηματα τα οποια παιρνει απο τα παιδια ειναι ελαχιστα και δεν μαζευουν ουτε τον κοουτσ του αντρικου να πληρωνουν το να κανει μινι ειναι υπερ - πολυτελεια!!
Αρα εχεις δικιο πρεπει να μπαινουν αμεσα τα σκορ!

ΚΑλο καλοκαιρι και σε εσενα φιλε καλη ξεκουραση και ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!! blove.gif
gavronick
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 32 - 50
gavronick
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 36 - 33
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.