Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ατομική τεχνική
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
150882
Γεια σας παίδες.Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Που μπορώ να βρω βίντεο η animations η κλιπς με ασκήσεις βελτίωσης ατομικής τεχνικής κ γενικά των fundamentals του μπάσκετ;
basket4
QUOTE(150882 @ Nov 23 2007, 19:23 ) *
Γεια σας παίδες.Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Που μπορώ να βρω βίντεο η animations η κλιπς με ασκήσεις βελτίωσης ατομικής τεχνικής κ γενικά των fundamentals του μπάσκετ;


Υπαρχει το better basketball dvd αλλα δεν ξερω αν σου κανουν και αν θες κατι τετοιο smile.gif
150882
Ευχαριστώ,το έχω κοιτάξει,αλλά εννοούσα κάτι που να μπορώ να κατεβάσω απο το νετ. blove.gif Ξεκίνησα μπάσκετ μεγάλος (19) και τα θεμελιώδη δεν τα έχω τελειοποιήσει ακόμα.
tsops
QUOTE(150882 @ Nov 24 2007, 08:56 ) *
Ευχαριστώ,το έχω κοιτάξει,αλλά εννοούσα κάτι που να μπορώ να κατεβάσω απο το νετ. blove.gif Ξεκίνησα μπάσκετ μεγάλος (19) και τα θεμελιώδη δεν τα έχω τελειοποιήσει ακόμα.


Υπάρχει μεγάλη (δωρεάν) ηλεκτρονική βιβλιογραφία. Κάποια στιγμή στο Ask the Coach, είχαμε βάλει λίστες από τέτοια sites. Ψάξε λίγο στις σελίδες του και θα τα βρεις smile.gif
sch
QUOTE(tsops @ Nov 26 2007, 22:26 ) *
Υπάρχει μεγάλη (δωρεάν) ηλεκτρονική βιβλιογραφία. Κάποια στιγμή στο Ask the Coach, είχαμε βάλει λίστες από τέτοια sites. Ψάξε λίγο στις σελίδες του και θα τα βρεις smile.gif

υπάρχει και το βιβλιοπωλείο "ΑΘΛΟΤΥΠΟ", σε περίπτωση που θα ήθελες να αγοράσεις, που έχει αρκετά απο αυτά που ζητάς. www.athlotypo.gr
Lazopoulos
πιδια επειδη παιζω 2 χρονια BASKET ...αλλα θελω να εξασκισω τα κολπα μου...μηπως εχει ωρει κανεις κανενα video??? blove.gif blove.gif blove.gif
THE FLASH
sto youtube yparxoyn kati videakia me ton Jordan file moy . isws na se boi8isoyn ayta.... kane search:crossover Micheal Jordan kai 8a soy bgoyn kai polla alla (alla kai crossover) dipla gia na deis . einai poly kala . nomizw mporoyn na se boi8isoyn kapws.....
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Θα σε παρακαλέσω μόνο να μη γράφεις με greeklish αλλά με ελληνικά, αλλά και να βάλεις μικρότερες φωτογραφίες στην υπογραφή σου.

Καλά ποστ να έχεις smile.gif.
NBAer
Μην τον ακους για τις φωτογραφιες. Και 1024x1024 να εχεις, αμα ειναι του Τζορνταν βαλε οτι θες και οσες θες. tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Να βάλει και καμιά μύγα σαν τις προϊστορικές με άνοιγμα φτερών μισό μέτρο να κόβει βόλτες στην υπογραφή του? tongue.gif biggrin.gif


Flash, αυτή που έβαλες, είναι οκ. Ευχαριστώ smile.gif.
NBAer
QUOTE(Lazopoulos @ Nov 28 2007, 15:11 ) *
πιδια επειδη παιζω 2 χρονια BASKET ...αλλα θελω να εξασκισω τα κολπα μου...μηπως εχει ωρει κανεις κανενα video??? blove.gif blove.gif blove.gif


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
MAGIC JOHNSON: The Fundamentals of Basketball.
One of the most comprehensive basketball instructional video on the market. Packed with hours of skills and drills this program will help you become a better ball player.



▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ebooks:
Basketball Advantage.pdf
Build a Better Body.pdf
Height_increase.pdf
Jump Higher.pdf
Jumping Advantage.pdf
Shoot Like A Pro.pdf
Vertical Jump Bible!.pdf

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Better Basketball - Scoring Without the Ball.
Better Basketball - Better passing.
Better Basketball - Better Ball Handling.
Better Basketball - Better Shooting.
Better Basketball - 1on1 offence.
Better Basketball - Better Post Play.






▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

PM me και κατι καλο μπορει να συμβει.... cool.gif
NBAer
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 20 2007, 21:39 ) *
Να βάλει και καμιά μύγα σαν τις προϊστορικές με άνοιγμα φτερών μισό μέτρο να κόβει βόλτες στην υπογραφή του? tongue.gif biggrin.gif
Flash, αυτή που έβαλες, είναι οκ. Ευχαριστώ smile.gif.


Ναι ωραια ιδεα, μπορει να βαλει αυτες: 19.gif 19.gif



This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.