Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΕΣΚΑΝΑ 2010-11
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2
coachzach
12 ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΟΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ,ΔΗΛΑΔΗ 11 ΜΑΤΣ.ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ 2 ΟΜΙΛΟΥΣ ΜΕ ΔΙΠΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ.

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ blove.gif
nikos zhshs 06
γιατι κανεις δεν γραφει για τισ νεανιδες τησ εσκανα??????? shot.gif icon_wave.gif
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Jan 22 2011, 01:31 ) *
γιατι κανεις δεν γραφει για τισ νεανιδες τησ εσκανα??????? shot.gif icon_wave.gif



εγω εκανα την αρχη αλλα κανεις δεν ενδιαφερθηκε να γραψει το παραμικρο και ετσι δεν ηθελα να συνεχισω να γραφω μονος.... blove.gif
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Jan 22 2011, 11:43 ) *
εγω εκανα την αρχη αλλα κανεις δεν ενδιαφερθηκε να γραψει το παραμικρο και ετσι δεν ηθελα να συνεχισω να γραφω μονος.... blove.gif

υπαρχουν πολλοι καλες ομαδες και καλες παικτριες για τις οποιες δεν ενδιαφερεται καποιος....ειναι ΚΡΙΜΑ sad.gif
kasper7
QUOTE(coachzach @ Jan 22 2011, 14:43 ) *
εγω εκανα την αρχη αλλα κανεις δεν ενδιαφερθηκε να γραψει το παραμικρο και ετσι δεν ηθελα να συνεχισω να γραφω μονος.... blove.gif

Σόρι που το αναφέρω, αλλά δεν έγινε καμία αρχή από την στιγμή που κανένας δεν πόσταρε κανένα αποτέλεσμα και κανένα σχόλιο έστω και για έναν αγώνα. Δεν ξέρουμε ούτε τις ομάδες, ούτε τους ομίλους, ούτε τις αγωνιστικές! Αυτό θα ήταν μία αρχή. Και κατά την άποψή μου, δεν έχει σημασία αν θα είσαι ο μόνος που θα γράφει... γιατί πολύ απλά θα ξεχωρίζεις από όλους τους υπόλοιπους που αδιαφορούν!! Σε κάθε τόπικ αυτοί που γράφουν είναι σταθερά 3-4... όλοι οι υπόλοιποι είναι παρατηρηρές... χωρίς άποψη!!!
coachzach
QUOTE(kasper7 @ Jan 23 2011, 01:17 ) *
Σόρι που το αναφέρω, αλλά δεν έγινε καμία αρχή από την στιγμή που κανένας δεν πόσταρε κανένα αποτέλεσμα και κανένα σχόλιο έστω και για έναν αγώνα. Δεν ξέρουμε ούτε τις ομάδες, ούτε τους ομίλους, ούτε τις αγωνιστικές! Αυτό θα ήταν μία αρχή. Και κατά την άποψή μου, δεν έχει σημασία αν θα είσαι ο μόνος που θα γράφει... γιατί πολύ απλά θα ξεχωρίζεις από όλους τους υπόλοιπους που αδιαφορούν!! Σε κάθε τόπικ αυτοί που γράφουν είναι σταθερά 3-4... όλοι οι υπόλοιποι είναι παρατηρηρές... χωρίς άποψη!!!



φιλε κασπερ σορρυ αλλα το ενδιαφερομαι η' οχι ασε με να το ξερω καλυτερα.....δεν ηθελα να γραφω μονος μου για τις ομαδες κριτικες.δε θελω να χρεωνομαι οτι ασκω κριτικη.απλα δεν ηθλα να ποσταρω σκετα σκορ χωρις να λεγεται καιτι για τα ματς και δε μπορουσα να ξερω σαφως για ολα τα παιχνιδια.....
τεταρτη 26 ιανουαριου ξεκιναει η β' φαση με τισ ομαδες ποθ πηραν τισ θεσεις 1-6(εσπεριδες,πανιωνιος,κρονος,φαρος,τερψιθεα
,πρωτεας βουλας)
η ομαδα μου και οι αλλες 3 θα ξεκινησουμε λιγο αργοτερα γιατι θα ειμαστε ομιλος 4 ομαδων....
οσο για το φιλο νικο ζηση ναι εχει καποιες πολυ καλεσ ομαδες και παιχτριες το πρωταθλημα.....
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Jan 23 2011, 09:06 ) *
φιλε κασπερ σορρυ αλλα το ενδιαφερομαι η' οχι ασε με να το ξερω καλυτερα.....δεν ηθελα να γραφω μονος μου για τις ομαδες κριτικες.δε θελω να χρεωνομαι οτι ασκω κριτικη.απλα δεν ηθλα να ποσταρω σκετα σκορ χωρις να λεγεται καιτι για τα ματς και δε μπορουσα να ξερω σαφως για ολα τα παιχνιδια.....
τεταρτη 26 ιανουαριου ξεκιναει η β' φαση με τισ ομαδες ποθ πηραν τισ θεσεις 1-6(εσπεριδες,πανιωνιος,κρονος,φαρος,τερψιθεα
,πρωτεας βουλας)
η ομαδα μου και οι αλλες 3 θα ξεκινησουμε λιγο αργοτερα γιατι θα ειμαστε ομιλος 4 ομαδων....
οσο για το φιλο νικο ζηση ναι εχει καποιες πολυ καλεσ ομαδες και παιχτριες το πρωταθλημα.....

θα συμφωνησω με τον coachzach...καθονται ολοι και ασχολουνται με το πρωταθλημα της εσκα ενω υπαρχει και η εσκανα που εχει καλεσ ομαδες και αξιολογες παικτριες....καλη συνεχεια σε ολα τα κοριτσια αν και νομιζω στον α ομιλο θα υπαρξει αναγωνισμοσ
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Jan 23 2011, 21:35 ) *
θα συμφωνησω με τον coachzach...καθονται ολοι και ασχολουνται με το πρωταθλημα της εσκα ενω υπαρχει και η εσκανα που εχει καλεσ ομαδες και αξιολογες παικτριες....καλη συνεχεια σε ολα τα κοριτσια αν και νομιζω στον α ομιλο θα υπαρξει αναγωνισμοσ



ναι θα γινουν καποια πολυ ωραια παιχνιδια αν και τουλαχιστον στην κορυφη βλεπω να μενει ιδια η κατασταση οπως εληξε η πρωτη φαση.δηλαδη οι εσπεριδες πρωτες που ειναι μια ομαδα με απιστευτο υλικο(προσωπικη μου παντα αποψη)....δε ηερω ποιες ομαδες εχεις δει και αν συμφωνεις...
kasper7
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Jan 23 2011, 21:35 ) *
θα συμφωνησω με τον coachzach...καθονται ολοι και ασχολουνται με το πρωταθλημα της εσκα ενω υπαρχει και η εσκανα που εχει καλεσ ομαδες και αξιολογες παικτριες....καλη συνεχεια σε ολα τα κοριτσια αν και νομιζω στον α ομιλο θα υπαρξει αναγωνισμοσ

Δεν νομίζω πως κάθονται όλοι και ασχολούνται με τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ, αλλά απλά όσοι ασχολούνται με την ΕΣΚΑΝΑ δεν ενδιαφέρονται να ασχοληθούν παραπέρα!! Νομίζω πως η ΕΣΚΑΝΑ γενικότερα είναι πολύ υποβαθμισμένη σαν ένωση και από χρόνο σε χρόνο πάει από το κακό στο χειρότερο. Εδώ δεν ασχολούνται καν με το πρωτάθλημα της Α' ΕΣΚΑΝΑ γυναικών!!!!!!! Δεν κάνει καλό στην Αθήνα και τον Πειραιά να υπάρχουν 2 διαφορετικές ενώσεις. Πρέπει να λειτουργήσει και πάλι μία και μόνο ένωση για να γίνουν και πάλι ανταγωνιστικά όλα τα πρωταθλήματα και σε όλες τις κατηγορίες... ειδικά στο γυναικείο μπάσκετ!!!!
coachzach
QUOTE(kasper7 @ Jan 24 2011, 15:32 ) *
Δεν νομίζω πως κάθονται όλοι και ασχολούνται με τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ, αλλά απλά όσοι ασχολούνται με την ΕΣΚΑΝΑ δεν ενδιαφέρονται να ασχοληθούν παραπέρα!! Νομίζω πως η ΕΣΚΑΝΑ γενικότερα είναι πολύ υποβαθμισμένη σαν ένωση και από χρόνο σε χρόνο πάει από το κακό στο χειρότερο. Εδώ δεν ασχολούνται καν με το πρωτάθλημα της Α' ΕΣΚΑΝΑ γυναικών!!!!!!! Δεν κάνει καλό στην Αθήνα και τον Πειραιά να υπάρχουν 2 διαφορετικές ενώσεις. Πρέπει να λειτουργήσει και πάλι μία και μόνο ένωση για να γίνουν και πάλι ανταγωνιστικά όλα τα πρωταθλήματα και σε όλες τις κατηγορίες... ειδικά στο γυναικείο μπάσκετ!!!!



συμφωνω και γω πως θα ηταν καλο να υπαρχει μια ενωση.οσο για την ενωση ναι εχει πολλα προβληματα και υπαρχουν παραπονα......αλλα υπαρχουν ομαδες που δουλευουν σοβαρα και απο αυτες που εχουν λεφτα και απο αλλες που δεν εχουν λεφτα αλλα οραμα και ορεξη για δουλεια και αγαπη για το μπασκετ....
δυστυχως ειναι αληθεια θεωρω πως ασχολουνται περισσοτεροι με την εσκα....και ας υπαρχουν ομαδες εσκανα καλυτερες και πιο σοβαρες απο ομαδες εσκα...
coachzach
QUOTE(kasper7 @ Jan 24 2011, 15:32 ) *
Δεν νομίζω πως κάθονται όλοι και ασχολούνται με τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ, αλλά απλά όσοι ασχολούνται με την ΕΣΚΑΝΑ δεν ενδιαφέρονται να ασχοληθούν παραπέρα!! Νομίζω πως η ΕΣΚΑΝΑ γενικότερα είναι πολύ υποβαθμισμένη σαν ένωση και από χρόνο σε χρόνο πάει από το κακό στο χειρότερο. Εδώ δεν ασχολούνται καν με το πρωτάθλημα της Α' ΕΣΚΑΝΑ γυναικών!!!!!!! Δεν κάνει καλό στην Αθήνα και τον Πειραιά να υπάρχουν 2 διαφορετικές ενώσεις. Πρέπει να λειτουργήσει και πάλι μία και μόνο ένωση για να γίνουν και πάλι ανταγωνιστικά όλα τα πρωταθλήματα και σε όλες τις κατηγορίες... ειδικά στο γυναικείο μπάσκετ!!!!



και τυπικα για να ξεκαθαρισω κατι απλα για να μην παρεξηγηθω ουτε απο σενα φιλε κασπερ ουτε απο οποιον τυχον διαβασει την κουβεντα μας εχω δουλεψει και σε ομαδες εσκα καποια χρονια μην θεωρηθει πως εχω προβλημα με τις ομαδες της εσκα.ισα ισα το ακριβως αντιθετο θεωρω πως ειναι πολυ καλο που στην εσκα ειναι πιο οργανωμενα τα πραγματα και καλο θα ηταν η εσκανα να μην πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο και να λειτουργει σωστα......
το βασικο ειναι ν' αγαπαμε και να προσπαθουμε να γινομαστε καλυτεροι και να προσφερουμε στ' αθλημα που αγαπαμε ειτε σε αντρικο ειτε σε γυναικειο ειτε στην εσκα ειτε στην εσκανα ειτε οπουδηποτε..... blove.gif
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Jan 24 2011, 10:10 ) *
ναι θα γινουν καποια πολυ ωραια παιχνιδια αν και τουλαχιστον στην κορυφη βλεπω να μενει ιδια η κατασταση οπως εληξε η πρωτη φαση.δηλαδη οι εσπεριδες πρωτες που ειναι μια ομαδα με απιστευτο υλικο(προσωπικη μου παντα αποψη)....δε ηερω ποιες ομαδες εχεις δει και αν συμφωνεις...

ολες τις ομαδες εχω δει και συμφωνω απολυτος....πιστευω οτι οι εσπεριδες ειναι πολυ καλες και αξια πιστευω μεχρι τωρα ειναι πρωτες...ειναι μακραν οι καλυτερες και οι κοπελες παιζουν ΜΠΑΣΚΕΤ..... blove.gif

QUOTE (kasper7 @ Jan 24 2011, 12:32 ) *
Δεν νομίζω πως κάθονται όλοι και ασχολούνται με τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ, αλλά απλά όσοι ασχολούνται με την ΕΣΚΑΝΑ δεν ενδιαφέρονται να ασχοληθούν παραπέρα!! Νομίζω πως η ΕΣΚΑΝΑ γενικότερα είναι πολύ υποβαθμισμένη σαν ένωση και από χρόνο σε χρόνο πάει από το κακό στο χειρότερο. Εδώ δεν ασχολούνται καν με το πρωτάθλημα της Α' ΕΣΚΑΝΑ γυναικών!!!!!!! Δεν κάνει καλό στην Αθήνα και τον Πειραιά να υπάρχουν 2 διαφορετικές ενώσεις. Πρέπει να λειτουργήσει και πάλι μία και μόνο ένωση για να γίνουν και πάλι ανταγωνιστικά όλα τα πρωταθλήματα και σε όλες τις κατηγορίες... ειδικά στο γυναικείο μπάσκετ!!!!

συμφωνω απολυτος με τα οσα ειπες ναι η ΕΣΚΑΝΑ ειναι παρα πολυ οποβαθμισμενη και παει απ'το κακο στο χειροτερο αλλα και εμεις που το βλεπουμε δεν νομιζω να κανουμε κατι...εστω αυτο το λιγο που μπορει ο καθενας μας...διαφωνεις με την αποψη οτι υπαρχουν καλυτερες ομαδες και πολυ ενδιαφερουσες παικτριες για τισ οποιες εκτος απο τις ομαδες τους δεν ενδιαφερεται κανεις αλλος??????περυσι τα χριστουγεννα ειχαν κανει μια προσπαθεια και ειχαν κανει για πρωτη φορα ΑLL STAR γυναικων οπου συμμετειχαν και νεανιδες και πηγε παρα πολυ καλα ενω αντιθετα φετος δεν κανανε ΤΙΠΟΤΑ
kasper7
Όλοι μας είμαστε στην ίδια πλευρά, μιας και όλοι μας ασχολούμαστε και αγαπάμε το μπάσκετ!! Δεν υπάρχει αντιπαράθεση, αλλά ανταλλαγή απόψεων. Εξάλλου έχω παίξει πολλά χρόνια στην ΕΣΚΑΝΑ ως παίκτης και έχω από πρώτο χέρι άποψη για τα της ΕΣΚΑΝΑ. Σίγουρα υπάρχουν ομάδες που δουλεύουν πολύ σοβαρά και παράγουν έργο, απλά το πρόβλημα είναι πως δεν είναι αρκετές για να συγκροτήσουν ανταγωνιστικό πρωτάθλημα!! Σε μία πιθανή ένωση των 2 ενώσεων... θα γινόταν ένα πάρα πολύ καλό πρωτάθλημα Α' κατηγορίας γυναικών... αντάξιο της Α2 αυτήν την στιγμή... και αυτό θα ανέβαζε και όλες τις παρακάτω κατηγορίες!! Και τα πρωταθλήματα των νεανίδων(μιας και για αυτές πρόκειται το τόπικ!!!) θα είχαν ένα πολύ πιο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα σε σχέση με τα 2 διαφορετικά που υπάρχουν αυτήν την στιγμή στην Αθήνα και τον Πειραιά...
coachzach
QUOTE(kasper7 @ Jan 24 2011, 16:31 ) *
Όλοι μας είμαστε στην ίδια πλευρά, μιας και όλοι μας ασχολούμαστε και αγαπάμε το μπάσκετ!! Δεν υπάρχει αντιπαράθεση, αλλά ανταλλαγή απόψεων. Εξάλλου έχω παίξει πολλά χρόνια στην ΕΣΚΑΝΑ ως παίκτης και έχω από πρώτο χέρι άποψη για τα της ΕΣΚΑΝΑ. Σίγουρα υπάρχουν ομάδες που δουλεύουν πολύ σοβαρά και παράγουν έργο, απλά το πρόβλημα είναι πως δεν είναι αρκετές για να συγκροτήσουν ανταγωνιστικό πρωτάθλημα!! Σε μία πιθανή ένωση των 2 ενώσεων... θα γινόταν ένα πάρα πολύ καλό πρωτάθλημα Α' κατηγορίας γυναικών... αντάξιο της Α2 αυτήν την στιγμή... και αυτό θα ανέβαζε και όλες τις παρακάτω κατηγορίες!! Και τα πρωταθλήματα των νεανίδων(μιας και για αυτές πρόκειται το τόπικ!!!) θα είχαν ένα πολύ πιο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα σε σχέση με τα 2 διαφορετικά που υπάρχουν αυτήν την στιγμή στην Αθήνα και τον Πειραιά...



να σου πω την αληθεια δεν περιμενω δυστυχως πολλες και σοβαρες βελτιωσεις για αυτο και φροντιζω να δουλευω την ομαδα μου ανεξαρτητα απο τους αντιπαλους μας ειτε ειναι πιο δυνατοι η' πιο αδυναμοι με σκοπο να υπαρχει ενας πολυ καλος κορμος για το μελλον...
παντως αξιζει για οποιον εχει χρονο να δει τα παιχνιδια της β φασης.εγω σιγουρα οποτε προλαβαινω θα προτιμησω να δω καλα παιχνιδια νεανιδων παρα καποια μετρια γυναικειου!!!!
σιγουρα θα ηταν μια πολυ δυνατη ενωμενη α κατηγορια και καλυτερο επιπεδο και σε β κατηγορια και σε νεανιδες αν γινοταν μια τετοια συνενωση.....
καλη συνεχεια και στην ομαδα σου στο πρωταθλημα τησ κασπερ
kasper7
QUOTE(coachzach @ Jan 24 2011, 23:59 ) *
καλη συνεχεια και στην ομαδα σου στο πρωταθλημα τησ κασπερ

Ευχαριστώ!! smiley.gif

Καλή συνέχεια και σε σας και εύχομαι να πετύχετε τους στόχους σας!!!
coachzach
QUOTE(kasper7 @ Jan 26 2011, 10:05 ) *
Ευχαριστώ!! smiley.gif

Καλή συνέχεια και σε σας και εύχομαι να πετύχετε τους στόχους σας!!!



πανιωνιος-φαρος 70-47
κρονος αγ.δημητριου-πρωτεας βουλας 56-37
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Jan 27 2011, 10:57 ) *
πανιωνιος-φαρος 70-47
κρονος αγ.δημητριου-πρωτεας βουλας 56-37
η β' φαση με τον 2ο ομιλο ξερετε ποτε θα αρχισει?????
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Jan 28 2011, 00:11 ) *
η β' φαση με τον 2ο ομιλο ξερετε ποτε θα αρχισει?????


η ενημερωση που εχω απο την εσκανα ειναι πως θα αρχισει λιγο αργοτερα γιατι δε θα ειμαστε 6 ομαδες στον αλλο ομιλο αλλα 4.δε θα κατεβουν φοινικας πειραια και φοινικας αγ.σοφιας
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Jan 27 2011, 21:30 ) *
η ενημερωση που εχω απο την εσκανα ειναι πως θα αρχισει λιγο αργοτερα γιατι δε θα ειμαστε 6 ομαδες στον αλλο ομιλο αλλα 4.δε θα κατεβουν φοινικας πειραια και φοινικας αγ.σοφιας

α ουτε ο φοινικας αγιας σοφιας???
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Jan 28 2011, 00:36 ) *
α ουτε ο φοινικας αγιας σοφιας???



οχι δε θα κατεβουν ειναι σιγουρο!!
coachzach
QUOTE(coachzach @ Jan 28 2011, 00:37 ) *
οχι δε θα κατεβουν ειναι σιγουρο!!



εσπεριδες-τερψιθεα 87-24
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Jan 31 2011, 10:08 ) *
εσπεριδες-τερψιθεα 87-24

2η αγωνιστικη β φαση
Εσπερίδες Καλλιθέας -Κρόνος Αγ Δημητρίου 65-46
nikos zhshs 06
QUOTE (nikos zhshs 06 @ Feb 2 2011, 22:40 ) *
2η αγωνιστικη β φαση
Εσπερίδες Καλλιθέας -Κρόνος Αγ Δημητρίου 65-46

Φάρος Κερατσινίου-Τερψιθέα Γλυφάδας 39-29
Πρωτέας Βούλας -Πανιώνιος 30-51
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Feb 3 2011, 14:26 ) *
Φάρος Κερατσινίου-Τερψιθέα Γλυφάδας 39-29
Πρωτέας Βούλας -Πανιώνιος 30-51


πολυ χαμηλα σκορ.ειδες κανενα παιχνιδι απο τα 3 η' μονο τ' αποτελεσματα απο το σαιτ της εσκανα?
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 3 2011, 11:44 ) *
πολυ χαμηλα σκορ.ειδες κανενα παιχνιδι απο τα 3 η' μονο τ' αποτελεσματα απο το σαιτ της εσκανα?

ειδα το παιχνιδι με τις εσπεριδες....αρκετα λαθη απ'τον κρονο κοντρα σε μια πολυ καλη ομαδα...περιμενω να δω εσπεριδες-πανιωνιος...
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Feb 3 2011, 15:52 ) *
ειδα το παιχνιδι με τις εσπεριδες....αρκετα λαθη απ'τον κρονο κοντρα σε μια πολυ καλη ομαδα...περιμενω να δω εσπεριδες-πανιωνιος...


και γω θελω να μπορεσω να δω αυτο το ματς.αν και θα ειναι κριμα να αλλαξει κατι σε σχεση με τον πρωτο γυρο.καλυτερη ομαδα οπως ειχα πει οι εσπεριδες απο πανιωνιο
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 3 2011, 13:27 ) *
και γω θελω να μπορεσω να δω αυτο το ματς.αν και θα ειναι κριμα να αλλαξει κατι σε σχεση με τον πρωτο γυρο.καλυτερη ομαδα οπως ειχα πει οι εσπεριδες απο πανιωνιο

κι'εγω το πιστευω αυτο...μακραν η καλυτερη ομαδα...
coachzach
QUOTE (nikos zhshs 06 @ Feb 3 2011, 20:10 ) *
κι'εγω το πιστευω αυτο...μακραν η καλυτερη ομαδα...


βασικα περιμενα να κοντραρει λιγο παραπανω και ο κρονος που μου αρεσε αρκετα σαν ομαδα....οι εσπεριδες για μενα ειναι ομαδα για να διεκδικησει πανελληνιο οχι απλα το πρωταθλημα της εσκανα.......
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 3 2011, 19:02 ) *
βασικα περιμενα να κοντραρει λιγο παραπανω και ο κρονος που μου αρεσε αρκετα σαν ομαδα....οι εσπεριδες για μενα ειναι ομαδα για να διεκδικησει πανελληνιο οχι απλα το πρωταθλημα της εσκανα.......

στο site της εσκανα δεν εχουν βγαλει καμια ενημερωση για τη β' φαση του δευτερου ομιλου....γνωριζετε αν θα αρχισει και ποτε???
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Feb 9 2011, 13:56 ) *
στο site της εσκανα δεν εχουν βγαλει καμια ενημερωση για τη β' φαση του δευτερου ομιλου....γνωριζετε αν θα αρχισει και ποτε???



οχι δεν υπαρχει καμια ενημερωση......αν αρχισει θα γινει μεχρι τελος φεβρουαριου αλλιως παει να πει πως δε θα γινει τιποτα δυστυχως.......
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 9 2011, 11:33 ) *
οχι δεν υπαρχει καμια ενημερωση......αν αρχισει θα γινει μεχρι τελος φεβρουαριου αλλιως παει να πει πως δε θα γινει τιποτα δυστυχως.......

τουλαχιστον οι ομαδες τους να κανονιζουν για φιλικα γιατι ειναι κριμα να τελειωνει ενα πρωταθλημα τοσο νωρις και τα κοριτσια να κανουν μονο προπονησεις...
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Feb 9 2011, 15:26 ) *
τουλαχιστον οι ομαδες τους να κανονιζουν για φιλικα γιατι ειναι κριμα να τελειωνει ενα πρωταθλημα τοσο νωρις και τα κοριτσια να κανουν μονο προπονησεις...


δε μπορω να ξερω για τους υπολοιπους για την ομαδα μου που μπορω να μιλησω κλεινω οποτε μπορω και βρισκω ομαδες φιλικα.απο τοτε που τελειωσε εχουμε παιξει ηδη 2 και τα περισσοτερα ερχονται..
περσυ νομιζω οι ομαδες ειδικα της β ειχαν παιξει λιγοτερα ματς ακομα.σιγουρα ειναι δυσκολο να κρατησεις το ενδιαφερον των κοριτσιων χωρις αγωνες.
ασ ελπισουμε πως εκτος απο φιλικα θα γινουν και καποια τουρνουα μεσα στην ανοιξη
coachzach
QUOTE(coachzach @ Feb 9 2011, 15:51 ) *
δε μπορω να ξερω για τους υπολοιπους για την ομαδα μου που μπορω να μιλησω κλεινω οποτε μπορω και βρισκω ομαδες φιλικα.απο τοτε που τελειωσε εχουμε παιξει ηδη 2 και τα περισσοτερα ερχονται..
περσυ νομιζω οι ομαδες ειδικα της β ειχαν παιξει λιγοτερα ματς ακομα.σιγουρα ειναι δυσκολο να κρατησεις το ενδιαφερον των κοριτσιων χωρις αγωνες.
ασ ελπισουμε πως εκτος απο φιλικα θα γινουν και καποια τουρνουα μεσα στην ανοιξη


Εσπερίδες Καλλιθέας Φάρος Κερατσινίου 59 23

Πανιώνιος Κρόνος Αγ Δημητρίου 59 37
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 10 2011, 14:41 ) *
Εσπερίδες Καλλιθέας Φάρος Κερατσινίου 59 23

Πανιώνιος Κρόνος Αγ Δημητρίου 59 37

την επομενη βδομαδα θα δουμε το καλυτερο ματς...ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Feb 10 2011, 18:15 ) *
την επομενη βδομαδα θα δουμε το καλυτερο ματς...ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ


ε ναι και γω αυτο θελω να παω να το δω.......
coachzach
QUOTE(coachzach @ Feb 10 2011, 18:24 ) *
ε ναι και γω αυτο θελω να παω να το δω.......



τελικα θα κατεβει και οι ελευσινα στη β φαση νεανιδων οποτε ο β ομιλος θα εχει 4 ομαδες και ισως να διεξαχθει 2η φαση
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 13 2011, 11:07 ) *
τελικα θα κατεβει και οι ελευσινα στη β φαση νεανιδων οποτε ο β ομιλος θα εχει 4 ομαδες και ισως να διεξαχθει 2η φαση

γιατι ηταν να μην κατεβει???????????
nikos zhshs 06

κατι ακουσα οτι μαλλον αρχιζει στις 18
coachzach
QUOTE (nikos zhshs 06 @ Feb 13 2011, 19:44 )
γιατι ηταν να μην κατεβει???????????


ναι αυτο μου ειχαν πει απο την ομαδα
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 13 2011, 20:59 ) *
ναι αυτο μου ειχαν πει απο την ομαδα

ακουσα βγηκε το προγραμμα...
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Feb 14 2011, 02:37 ) *
ακουσα βγηκε το προγραμμα...



πανιωνιος-εσπεριδες 47-40

παιχνιδι ντερμπυ.τη διαφορα την πηρε ο πανιωνιος στο τελευταιο λεπτο.σε ολη τη διαρκεια σχεδον ηταν μπροστα με απο 2-5 ποντους...ματς που σου κραταγε το ενδιαφερον λογω σκορ.
δυστυχως ομως προσωπικη μου παντα αποψη ειδα ενα πολυ κακο παιχνιδι με παρα πολλα λαθη περισσοτερα οι εσπεριδες πολλα βηματα και λαθος πασες.οι εσπεριδεσ εχασαν αιφνιδιασμους λόγω καταχρησης τριπλας και ειχαν πολυ κακη κυκλοφορια της μπαλας στο 5 εναντιον 5 οποτε δεχονταν παγιδα στο low-post ειχαν λαθος πασες η' η μπαλα αλλες φορες αργοθσε να παει στον ελευθερο παιχτη στη weak-side.
στην αμυνα ζωνη!!!!!!!!!!!!
ουτε ο πανιωνιος σε καλη μερα.πηρε πολυ παιχνιδι η γιαμπανη στο δευτερο και τελειωσε πολλες φασεις....
εξακολουθω να θεωρω τις εσπεριδες καλυτερη ομαδα με πιο πληρες ροστερ και ομαδα που θα παρει την πρωτη θεση στο τελος
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 16 2011, 21:36 ) *
πανιωνιος-εσπεριδες 47-40

παιχνιδι ντερμπυ.τη διαφορα την πηρε ο πανιωνιος στο τελευταιο λεπτο.σε ολη τη διαρκεια σχεδον ηταν μπροστα με απο 2-5 ποντους...ματς που σου κραταγε το ενδιαφερον λογω σκορ.
δυστυχως ομως προσωπικη μου παντα αποψη ειδα ενα πολυ κακο παιχνιδι με παρα πολλα λαθη περισσοτερα οι εσπεριδες πολλα βηματα και λαθος πασες.οι εσπεριδεσ εχασαν αιφνιδιασμους λόγω καταχρησης τριπλας και ειχαν πολυ κακη κυκλοφορια της μπαλας στο 5 εναντιον 5 οποτε δεχονταν παγιδα στο low-post ειχαν λαθος πασες η' η μπαλα αλλες φορες αργοθσε να παει στον ελευθερο παιχτη στη weak-side.
στην αμυνα ζωνη!!!!!!!!!!!!
ουτε ο πανιωνιος σε καλη μερα.πηρε πολυ παιχνιδι η γιαμπανη στο δευτερο και τελειωσε πολλες φασεις....
εξακολουθω να θεωρω τις εσπεριδες καλυτερη ομαδα με πιο πληρες ροστερ και ομαδα που θα παρει την πρωτη θεση στο τελος

εγω δεν μπορεσα να παω....κριμα για τισ εσπεριδες παντως...πιστευα οτι και να εχαναν θα ηταν με κανα δυο ποντους μονο....μακαρι να υπαρξει καλυτεροw aγωνας στο δευτερο γυρο και με λιγοτερα λαθη και πιστευω πωσ οι εσπεριδες θα παρουν τη πρωτη θεση
coachzach
[quote name='nikos zhshs 06' date='Feb 17 2011, 02:49 ' post='463022']
εγω δεν μπορεσα να παω....κριμα για τισ εσπεριδες παντως...πιστευα οτι και να εχαναν θα ηταν με κανα δυο ποντους μονο....μακαρι να υπαρξει καλυτεροw aγωνας στο δευτερο γυρο και με λιγοτερα λαθη και πιστευω πωσ οι εσπεριδες θα παρουν τη πρωτη θεση
[/quote

και γω ελπιζω να δουμε καλο ματς στο δευτερο γυρο γιατι ςραιο το ντερμπυ και η αγωνια αλλα απο τετοιεσ ομαδες περιμενεις να δεις και μπασκετ οσο το επιτρεπουν βεβαια οι περιστασεις,απλα σιγουρα καλυτερο απο το χτεσινο.......
nikos zhshs 06
[quote name='coachzach' date='Feb 17 2011, 09:31 ' post='463075']
[quote name='nikos zhshs 06' date='Feb 17 2011, 02:49 ' post='463022']
εγω δεν μπορεσα να παω....κριμα για τισ εσπεριδες παντως...πιστευα οτι και να εχαναν θα ηταν με κανα δυο ποντους μονο....μακαρι να υπαρξει καλυτεροw aγωνας στο δευτερο γυρο και με λιγοτερα λαθη και πιστευω πωσ οι εσπεριδες θα παρουν τη πρωτη θεση
[/quote

και γω ελπιζω να δουμε καλο ματς στο δευτερο γυρο γιατι ςραιο το ντερμπυ και η αγωνια αλλα απο τετοιεσ ομαδες περιμενεις να δεις και μπασκετ οσο το επιτρεπουν βεβαια οι περιστασεις,απλα σιγουρα καλυτερο απο το χτεσινο.......
[/quote
για τον β ομιλο δεν εχουμε μαθει κατι?????
coachzach

εγω δεν μπορεσα να παω....κριμα για τισ εσπεριδες παντως...πιστευα οτι και να εχαναν θα ηταν με κανα δυο ποντους μονο....μακαρι να υπαρξει καλυτεροw aγωνας στο δευτερο γυρο και με λιγοτερα λαθη και πιστευω πωσ οι εσπεριδες θα παρουν τη πρωτη θεση
[/quote

και γω ελπιζω να δουμε καλο ματς στο δευτερο γυρο γιατι ςραιο το ντερμπυ και η αγωνια αλλα απο τετοιεσ ομαδες περιμενεις να δεις και μπασκετ οσο το επιτρεπουν βεβαια οι περιστασεις,απλα σιγουρα καλυτερο απο το χτεσινο.......
[/quote
για τον β ομιλο δεν εχουμε μαθει κατι?????
[/quote]

oxi kanena neo.........
nikos zhshs 06
QUOTE (coachzach @ Feb 21 2011, 13:14 ) *
εγω δεν μπορεσα να παω....κριμα για τισ εσπεριδες παντως...πιστευα οτι και να εχαναν θα ηταν με κανα δυο ποντους μονο....μακαρι να υπαρξει καλυτεροw aγωνας στο δευτερο γυρο και με λιγοτερα λαθη και πιστευω πωσ οι εσπεριδες θα παρουν τη πρωτη θεση
[/quote

και γω ελπιζω να δουμε καλο ματς στο δευτερο γυρο γιατι ςραιο το ντερμπυ και η αγωνια αλλα απο τετοιεσ ομαδες περιμενεις να δεις και μπασκετ οσο το επιτρεπουν βεβαια οι περιστασεις,απλα σιγουρα καλυτερο απο το χτεσινο.......
[/quote
για τον β ομιλο δεν εχουμε μαθει κατι?????


oxi kanena neo.........

αρχιζει η β' φαση του 2ου ομιλου ειδα αλλα τι γινεται ρε παιδια η ΕΑ και ο ιωνικος ποτε παιζουν?????
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Mar 16 2011, 14:06 ) *
αρχιζει η β' φαση του 2ου ομιλου ειδα αλλα τι γινεται ρε παιδια η ΕΑ και ο ιωνικος ποτε παιζουν?????


σημερα στο σελεπιτσαρη 5 και μιση ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.-ΑΡΗΣ Ν και στις 7 ΕΑΝ-ΕΛΕΥΣΙΝΑ
nikos zhshs 06
οι αγωνες ειναι διπλοι???ποτε τελειωνει η β φαση???
coachzach
QUOTE(nikos zhshs 06 @ Mar 27 2011, 17:34 ) *
οι αγωνες ειναι διπλοι???ποτε τελειωνει η β φαση???


ναι ειναι διπλοι.ειναι 4 ομαδες αρα 6 παιχνιδια.

ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.-ΑΡΗΣ Ν 1
nikos zhshs 06
συγχαρητηρια και στισ 2 ομαδες....η ελευσινα εχασε απο την εα 57-37

μια διορθωση 57-27 εχασε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.