Έχω ένα excel έτοιμο που του περνάς τα αποτελέσματα από την ΕΣΚΑ (με μικρές μετατροπές) και στα βγάζει αυτόματα! Σας τα παραθέτω με κάθε επιφύλαξη!
Α' ΦΑΣΗ 1ος ΌμιλοςΑποτελέσματαΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 19- 30
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 98- 9
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 14- 70
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 20- 0
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 20- 0
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 38- 20
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0- 20
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 30- 38
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 0- 0ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 20- 0
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 53- 25
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 20- 0
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 2- 1
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 2- 1
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 9- 57
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 20- 0
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 21- 44
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 20- 0
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 20
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 14- 40
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 20
ΒαθμολογίαΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 12 (6-0)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 11 (5-1)ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
10 (4-2)
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
8 (2-4)
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ
6 (2-2 +1μηδ) *
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ
4 (1-2 +2μηδ) *
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
0 (0-0 +6μηδ)
* ομάδες με αγώνα λιγότερο
2ος ΌμιλοςΑποτελέσματαΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 85- 10
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 11- 75
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 0- 20
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 20- 0
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 33- 25
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 29- 42
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 0- 0ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1- 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 0- 20
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 20- 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0- 20
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1- 2
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1- 13
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0- 20
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 25- 39
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0- 20
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 20- 0
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0- 20
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 20- 0
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 2- 1
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 26- 36
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0- 20
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 20- 0
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0- 20
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ 20- 0
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 20
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 20- 64
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 47- 26
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 49- 51
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0- 0ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0- 20
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 0- 20
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 20- 0
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ 20- 0
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 53- 62
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0- 0ΒαθμολογίαΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 15 (7-1) [1-1 +7]
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 15 (7-1) [1-1 -1]ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
15 (7-1) [1-1 -6]
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ.
11 (4-3) *
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
11 (4-3) *
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
8 (2-4 +1μηδ) *
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
5 (2-1 +4μηδ) *
ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ
0 (0-0 +7μηδ) *
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
0 (0-0 +7μηδ) *
* ομάδες με αγώνα λιγότερο
3ος ΌμιλοςΑποτελέσματαΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14- 29
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 0- 0ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 20- 0
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 18- 40
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 10- 62
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 35- 8
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 55- 21
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 7- 37
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 5- 76
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 47- 21
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 81- 23
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 21- 46
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24- 30
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 55- 24
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 22- 49
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 21- 64
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 52- 17
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 25- 45
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ 1- 2
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 50- 22
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 21- 36
ΒαθμολογίαΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 12 (6-0)
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11 (5-1)ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
10 (4-2)
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ
7 (2-3) *
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
7 (2-3 +1μηδ)
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
6 (1-4) *
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
6 (0-6)
* ομάδες με αγώνα λιγότερο
4ος ΌμιλοςΑποτελέσματαΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 38- 23
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 28- 21
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' 13- 64
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 34- 38
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 20- 0
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 69- 18
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1- 2
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' 21- 87
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 63- 18
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0- 20
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 36- 39
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 43- 30
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 64- 23
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' 26- 24
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 43- 75
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 40- 23
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 28- 41
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 16- 70
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54- 33
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 40- 29
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 0- 20
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 47- 19
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1- 2
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 35- 45
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' - ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 20- 0
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' 18- 74
ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 20- 0
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0- 20
ΒαθμολογίαΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 14 (7-0)
ΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β' 13 (6-1)ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
12 (5-2)
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
11 (4-3)
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
10 (3-4)
ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
7 (2-3 +2μηδ)
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
6 (1-4 +2μηδ)
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
5 (0-5 +2μηδ)
5ος ΌμιλοςΑποτελέσματαΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 12- 71
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 20- 0
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 20- 0
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 39- 31
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 0- 20
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 73- 12
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 20- 0
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 20- 0
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 49- 43
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 38- 23
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0- 20
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 20- 0
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 29- 34
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 20- 0
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 47- 22
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 34- 37
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 33- 35
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 36- 24
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 19- 36
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 21- 41
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 39- 29
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 46- 21
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. 0- 20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 30- 43
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0- 20
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1- 2
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 20- 0
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 20- 0
ΒαθμολογίαΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 14 (7-0)
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 13 (6-1)ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
12 (5-2)
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ.
10 (3-4)
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
9 (4-1 +2μηδ)
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
8 (2-4 +1μηδ)
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
6 (1-4 +2μηδ)
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
0 (0-0 +7μηδ)
6ος ΌμιλοςΑποτελέσματαΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 20- 0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 13- 54
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 28- 11
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 20- 0
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 38- 12
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1- 2
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 54- 33
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 20- 0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20- 0
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 37- 29
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 1- 2
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 20- 0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 20- 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 20- 0
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40- 17
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 57- 19
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 23- 41
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 13- 51
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 20- 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ 41- 5
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ 20- 0
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0- 20
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 39- 40
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 20- 0
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1- 2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 25- 24
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 20- 0
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 32- 37
ΒαθμολογίαΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 13 (6-1) [+1]
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ 13 (6-1) [-1]ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
12 (5-2)
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
10 (4-2 +1μηδ)
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
9 (2-5)
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
7 (3-1 +3μηδ)
ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
5 (1-3 +3μηδ)
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.
3 (1-1 +5μηδ)
Οι ομάδες που προκρίθηκαν στη Β' Φάση δημιούργησαν τέσσερις (4) ομίλους των τρίων (3) ομάδων ο καθένας. Προκρίνεται η πρώτη ομάδα του κάθε ομίλου για το final-four του τουρνουά των παγκορασίδων.
Β' ΦΑΣΗ1ος ΌμιλοςΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
2ος ΌμιλοςΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
3ος ΌμιλοςΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
4ος ΌμιλοςΑΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β'
ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
Ελπίζω να σας κάλυψα!