Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πώς φαίνεται ο άνθρωπος που προτρέχει....
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
IlyaZ
Αντί να έρθω να χαιρετήσω σαν άνθρωπος, έσπευσα να δείξω την αγενή πλευρά του χαρακτήρα μου και άρχισα να γράφω αλλού...

Γειά σας λοιπόν κι από μένα, χαίρομαι για το επίπεδο που διακρίνω κι ας άργησα μήνες να αποφασίσω να ενταχθώ. Δεν ξέρω αν πρέπει να γράψω κάτι άλλο, οπότε, ό,τι θέλετε το ρωτάτε. (Αρκεί να μην είναι η ηλικία μου, γιατί εμείς οι γυναίκες προσβαλλόμαστε με κάτι τέτοια tongue.gif )
liolias
Καλως Ηρθες!!!
thrylos7
Καλώς ήρθες! Άλλη μια γυναίκα στο forum... Αλήθεια αν κάνουμε μια ...απογραφή ποιο φύλο υπερισχύει; rolleyes.gif

Εντάξει, μην ανησυχείς... σκέψου ότι δεν εγώ έχω ποστάρει ακόμα σ' αυτό... biggrin.gif
kostasvc15
Καλως ηρθες Ilyaz icon_wave.gif
IlyaZ
smile.gif Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!
dizzy_fingers
Καλά ποστ να έχεις smile.gif.
Keyser_Soze
Ναι αλλά δεν μας είπες κάτι πολύ σημαντικό... Πόσο χρονών είσαι;;; biggrin.gif tongue.gif laugh.gif
morfi
QUOTE
Πώς φαίνεται ο άνθρωπος που προτρέχει....

Ειναι που πηγαινεις αργα και προσεκτικα... 69.gif

QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 15 2007, 11:10 PM) *
Ναι αλλά δεν μας είπες κάτι πολύ σημαντικό... Πόσο χρονών είσαι;;; biggrin.gif tongue.gif laugh.gif

IlyaZ μην του δινεις σημασια, ειναι αγενης. Πες μας για την μερα που γεννηθηκες...
IlyaZ
Είμαι σίγουρα μεγαλύτερη από εσάς τα πιτσιρίκια, γι'αυτό σεβασμό......
tongue.gif
Alexmei
hallo!! Have a nice staying here and make good postings!! lol 69.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.