Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum Meeting @ Central Park
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
Pages: 1, 2
leonkalf
Χθες βράδυ έγινε στο Central Park στους Αμπελόκηπους συγκέντρωση-γνωριμία μερικών από τα παιδιά που είναι ενεργοί στα topics των υπόλοιπων κατηγοριών.

Περάσαμε μια υπέροχη βραδιά!! 69.gif

Γνωριστήκαμε, τα είπαμε, τραγουδήσαμε, χορέψαμε, ήπιαμε τα ποτά μας και δώσαμε υπόσχεση ανάλογων βραδιών στο μέλλον...


Παρόντες στη χθεσινή βραδιά ήταν τα αξιότιμα μέλη:

christinan10, dolly12, tatr6 (οι γυναίκες της παρέας)
dominoman,spch,pepe,mixalopoulos17,basketfun,kobra,v-span,tiramolas

συν 2 παιδιά που δεν είναι (...ακόμα) μέλη του forum. Ένας συμπαίκτης μου κι ένας συμπαίκτης των basketfun,michalo.

Και να και μερικές φώτο...


Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment

Click to view attachment


Παιδιά, εγώ πέρασα πολύ καλά (όπως πιστεύω και όλοι οι υπόλοιποι) και χάρηκα που σας γνώρισα και από κοντά.
Να΄μαστε καλά και να ανοίξουμε και στο μέλλον κι άλλα παρόμοια topic με συναντήσεις μας!!

Και την επόμενη φορά... περισσότεροι!!!
dizzy_fingers
Πολύ ωραία! 41.gif

Να κανονίσετε κι άλλα τέτοια, καμιά φορά κι εντός παρκέ. wink.gif
christina n10
καλησπερα και απο εμενα ,θα συμφωνησω με λεωνιδα,ηταν μια υπεροχη βραδια και περασαμε πολυ καλα και με πολυ γελιο αν υπολογισεις οτι οι περισσοτεροι δεν γνωριζομαστε μεταξυ μας..θεωρω οτι εδεσε το "γλυκο" πολυ καλα και ειμαι σιγουρη οτι θα υπαρξουν και αλλες....ελπιζουμε βεβαια και σε μεγαλυτερη συμμετοχη.

οσο για σενα λεωνιδακο,μας εξεθεσες αλλα χαλαλι ...... wink.gif

φιλακια
tatr6
Έρχομαι και εγώ να επιβεβαιώσω τα όσα είπαν οι προλαλήσαντες... smiley.gif

Περάσαμε όντως πολύ καλά, παρότι πολλοί βρισκόμασταν για πρώτη φορά...

Μάλλον η τρέλα και το κέφι τρέχει στο αίμα των μπασκετόπαιδων του forum... smile.gif
Φανταστείτε τι θα γίνει στην επόμενη συνάντηση!!! icon_drunk.gif

Παιδάκια thanks για την υπέροχη βραδυά!!!

Φιλούθκια!!!

υγ: εντάξει, οι φώτο ήταν αρκετές...
τα υπόλοιπα μεταξύ μας... wink.gif rolleyes.gif
kobra
ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΙΑ??????ΧΑΛΙΑ ΗΤΑΝΕ.....ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ...ΟΥΤΕ ΗΠΙΑΜΕ ΟΥΤΕ ΧΟΡΕΨΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ....ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΧΘΡΟΙ...ΑΜΑΝ ΠΙΑ..... 69.gif 69.gif 69.gif
Πλακίτσα όπως καταλάβατε έτσι..Ήταν ...ματα χθές.. 77.gif 77.gif 77.gif Όλοι είναι ..μω τα παιδιά και όντως κολλήσαμε πολύ αν και δεν γνωριζόμασταν..Ωραίες οι φωτο Λεωνίδα..Δεν περίμενα βέβαια να κυκλοφορήσουν τόσο γρήγορα στο forum..Εγώ πρότεινα και χθές την άλλη εβδομάδα να μαζευτούμε γαλάτσι αν θέλετε αν και το μαγαζάκι που πήγαμε ήταν πολύ καλό τελικά..Και δεν του φαινόταν στην αρχή(απ΄έξω)..Εις το επανιδείν λοιπόν κύριοι και κυρίες..και σύντομα ελπίζω..
[size=7]ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ...ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...ΑΝΤΕ... shot.gif shot.gif
kobra
QUOTE(christina n10 @ Apr 21 2007, 11:57 AM) *
καλησπερα και απο εμενα ,θα συμφωνησω με λεωνιδα,ηταν μια υπεροχη βραδια και περασαμε πολυ καλα και με πολυ γελιο αν υπολογισεις οτι οι περισσοτεροι δεν γνωριζομαστε μεταξυ μας..θεωρω οτι εδεσε το "γλυκο" πολυ καλα και ειμαι σιγουρη οτι θα υπαρξουν και αλλες....ελπιζουμε βεβαια και σε μεγαλυτερη συμμετοχη.

οσο για σενα λεωνιδακο,μας εξεθεσες αλλα χαλαλι ...... wink.gif

φιλακια

Εσύ Χριστινούλα και καλά δεν ήθελες να βγείς φωτό αλλά πρώτη μούρη είσαι σχεδόν σε όλες......
Εύγε κορίτσι μου... 41.gif 41.gif
dolly12
α ρε λεωνιδα με τις ιδεες σου!!!!.... και τις φωτογραφιες σου!!!

η αληθεια ειναι οτι περασαμε παρα πολυ ωραια και πολυ γελιο!!! βεβαια θα ηθελα 5 λεπτά ακομά ρε παιδια!!!! smiley.gif

να το επαναλαβουμε συντομα αλλα εγω προτεινω μπουζουκοκατάνυξη!!! tongue.gif blink.gif blink.gif

φιλακια σε ολους!!!
tatr6
QUOTE(dolly12 @ Apr 21 2007, 04:10 PM) *
α ρε λεωνιδα με τις ιδεες σου!!!!.... και τις φωτογραφιες σου!!!

η αληθεια ειναι οτι περασαμε παρα πολυ ωραια και πολυ γελιο!!! βεβαια θα ηθελα 5 λεπτά ακομά ρε παιδια!!!! smiley.gif

να το επαναλαβουμε συντομα αλλα εγω προτεινω μπουζουκοκατάνυξη!!! tongue.gif blink.gif blink.gif

φιλακια σε ολους!!!



Kαι τώρα απέδειξες ότι όντως είμαστε διδυμάκια!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif 77.gif
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Apr 21 2007, 07:10 PM) *
α ρε λεωνιδα με τις ιδεες σου!!!!.... και τις φωτογραφιες σου!!!

η αληθεια ειναι οτι περασαμε παρα πολυ ωραια και πολυ γελιο!!! βεβαια θα ηθελα 5 λεπτά ακομά ρε παιδια!!!! smiley.gif

να το επαναλαβουμε συντομα αλλα εγω προτεινω μπουζουκοκατάνυξη!!! tongue.gif blink.gif blink.gif

φιλακια σε ολους!!!
καλημερα,κοριτσακια ,θα συμφωνησω μαζι σας μπουζουκοκατασταση ,θα ειναι ολα τα λεφτα.....!!!!!!!!1 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif .αντε γιατι καποια αγορακια που δεν χορευαν την παρασκευη ,ελεγαν οτι αφηνουν τον εαυτο τους ελευθερο μονο σε μπουζουκια....αντε να τα δουμε λοιπον.....

φιλακια θα τα πουμε στο chat
leonkalf
Δείτε το παρακάτω link (σχετικό με την έξοδο της Παρασκευής)

faces2places


Ψάξτε το παραπάνω link και θα δείτε και την παρακάτω φώτο στο Event PhotoAlbum


Click to view attachment
christina n10
βλεπω λεωνιδακο ,δεν υπαρχει περιπτωση να μας αφησεις σε ησυχια ετσι????ην σε πετυχω πουθενα την εβαψες....
tatr6
QUOTE(christina n10 @ Apr 23 2007, 07:26 AM) *
βλεπω λεωνιδακο ,δεν υπαρχει περιπτωση να μας αφησεις σε ησυχια ετσι????ην σε πετυχω πουθενα την εβαψες....



E ναι βρε χριστινάκι...
Στις προηγούμενες δεν φαινόμασταν και τόσο καλά και είπε να το διορθώσει...!!! tongue.gif
Δεν πειράζει μωρέ. αν δεις σε κανένα γήπεδο να σε χαιρετάει κανένας άγνωστος, χαιρέτα και εσύ... evilmonkey.gif
Από το forum θα σε ξέρει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w00t.gif
christina n10
QUOTE(tatr6 @ Apr 23 2007, 11:47 AM) *
E ναι βρε χριστινάκι...
Στις προηγούμενες δεν φαινόμασταν και τόσο καλά και είπε να το διορθώσει...!!! tongue.gif
Δεν πειράζει μωρέ. αν δεις σε κανένα γήπεδο να σε χαιρετάει κανένας άγνωστος, χαιρέτα και εσύ... evilmonkey.gif
Από το forum θα σε ξέρει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w00t.gif
ωρα ειναι να δουμε και κανενα τετοιο...πω,πω,που θα κρυφτω μετα δεν ξερω.....

παντως ειναι οντως πολυ καλη αυτη....
Live strong
QUOTE(leonkalf @ Apr 23 2007, 06:40 AM) *
Δείτε το παρακάτω link (σχετικό με την έξοδο της Παρασκευής)

faces2places
Ψάξτε το παραπάνω link και θα δείτε και την παρακάτω φώτο στο Event PhotoAlbum
Click to view attachment


Μια χαρά σας βλέπω όλους!
Από τα χαρούμενα πρόσωπα φαίνεται ότι περάσατε υπέροχα, άρα σταματήστε να πρήζεται τον Λεωνίδα για τις φωτογραφίες!
Ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να κάνει!
Άντε την επόμενη φορά εύχομαι να είναι περισσότεροι!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
leonkalf
Άλλωστε πως θα τους γνώριζες κι εσύ???
Να ξέρεις και πως είναι οι συνομιλητές σου... έτσι δεν είναι Live?

Thanks για την υποστήριξη, κόντεψαν να με φάνε γι'αυτές τις φώτο!!
Και να πω ότι έχουν κάτι... Μια χαρά παιδιά όλοι τους!!! smile.gif
k_sal_15
Ζηλεύω... Το καλοκαίρι να έρθετε διακοπές Χαλκιδική να σας γνωρίσω και εγώ... Να σας παίξω και κανα μονό 19.gif ...! icon_wave.gif
kobra
QUOTE(leonkalf @ Apr 23 2007, 11:14 AM) *
Άλλωστε πως θα τους γνώριζες κι εσύ???
Να ξέρεις και πως είναι οι συνομιλητές σου... έτσι δεν είναι Live?

Thanks για την υποστήριξη, κόντεψαν να με φάνε γι'αυτές τις φώτο!!
Και να πω ότι έχουν κάτι... Μια χαρά παιδιά όλοι τους!!! smile.gif

Λεωνίδα και εγώ μαζί σου είμαι..Άστους να φωνάζουν όλοι...Και αμα σε τσαντίσουν και πολύ βγάλε και τα βιντεάκια στο forum που χορεύανε.. icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Τι λές???
leonkalf
χμμμ, δεν είναι κακή ιδέα...!! tongue.gif
tatr6
QUOTE(leonkalf @ Apr 23 2007, 09:18 PM) *
χμμμ, δεν είναι κακή ιδέα...!! tongue.gif



Nαι βρε...
Μην ακούσεις για βιντεάκια εσύ...
Καλά με εσένα Αντώνη θα τα πούμε...
Δεν θα ξαναβγούμε...? Θα δείτε και οι δυο σας...!!!
evilmonkey.gif
christina n10
QUOTE(leonkalf @ Apr 24 2007, 12:18 AM) *
χμμμ, δεν είναι κακή ιδέα...!! tongue.gif
μην χασεις εσυ !!!ακουσες για βιντεακια και γυαλισε το ματακι σου... 19.gif 19.gif
ωραιες οι ιδεες σου βρε αντωνη,θα σε παρω και στον γαμο μου να μου πεις και του χρονου!!!! tongue.gif tongue.gif (λεω εγω τωρα)!!!!!

περα απο το γεγονος αυτο ηταν πολυ καλα, και ξερουμε οτι τις φωτο τις εβαλες για να ξερει η βιργινια ποιοι ειμαστε!!!!! rolleyes.gif wink.gif


φιλακια.
cliff_ac
a re o aris petroupolis kati modela p exi gia na vgainun stis fotografies ... p na deite k tin ipolipi petroupoli omws... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif ...wink.gif
Delinquent
Λοιπον Λεωνίδα...πλέον επιστρέφω Αθήνα με την ομάδα του Ναυτικού οπότε στην επόμενη συνάντηση θα είμαι παρόν!
ΥΓ : Τον φίλο μου και πρών συμπαίκτη μου τον Πέπε που τον τρέχεις στις εξόδους? smile.gif
leonkalf
OK, καλώς να έρθεις και να τα πούμε και από κοντά!! icon_wave.gif

Γιατί, δε του δίνεις άδεια του pepe να βγαίνει μαζί μας ?? biggrin.gif
pepe
QUOTE(Delinquent @ Apr 25 2007, 03:18 PM) *
Λοιπον Λεωνίδα...πλέον επιστρέφω Αθήνα με την ομάδα του Ναυτικού οπότε στην επόμενη συνάντηση θα είμαι παρόν!
ΥΓ : Τον φίλο μου και πρών συμπαίκτη μου τον Πέπε που τον τρέχεις στις εξόδους? smile.gif


μονο εσυ λειπεις!!!αντε ρεμαλι ολο το καλοκαιρι it's going down..
kobra
[b]Και μιας και γνωριστήκαμε πλέον θέλω να ευχαριστήσω και εδώ όσους ήρθαν να δούν το παιχνίδι της ομάδας μου (Φίλιππος) με τα Σπάτα (Χριστίνα-Τόνια-Ντορίνα-Αντρέα-Διονύση-Άγγελο,με τυχαία σειρά αν και οι γυναίκες προηγούνται αδέρφια)..Σόρυ αν ξέχασα κάποιον..Ελπίζω και πιστεύω οτί το χαρήκατε...Μεγάλο μάτς-μεγάλη νίκη...ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leonkalf
Mετά από ένα 6μηνο από την συνάντηση που αναφέρεται στο παρών topic, πιστεύω ήρθε ο καιρός να κάνουμε ένα replay!! 69.gif

Καιρός να ξανασυναντηθούμε οι παλιοί (όχι ότι μερικοί δεν συναντιόμαστε..) και να γνωριστούμε με τα καινούργια μέλη καλύτερα (μακριά από παρκέ, οθόνες και πληκτρολόγια)

Προτείνω να κανονιστεί συνάντηση για την άλλη Παρασκευή 9 Νοεμβρίου 2007 στον ίδιο χώρο με τότε..

Τι λέτε παιδιά?

Περιμένω συμμετοχές...
icon_drunk.gif
tatr6
QUOTE(leonkalf @ Oct 31 2007, 08:00 ) *
Mετά από ένα 6μηνο από την συνάντηση που αναφέρεται στο παρών topic, πιστεύω ήρθε ο καιρός να κάνουμε ένα replay!! 69.gif

Καιρός να ξανασυναντηθούμε οι παλιοί (όχι ότι μερικοί δεν συναντιόμαστε..) και να γνωριστούμε με τα καινούργια μέλη καλύτερα (μακριά από παρκέ, οθόνες και πληκτρολόγια)

Προτείνω να κανονιστεί συνάντηση για την άλλη Παρασκευή 9 Νοεμβρίου 2007 στον ίδιο χώρο με τότε..

Τι λέτε παιδιά?

Περιμένω συμμετοχές...
icon_drunk.gif


Λεωνιδάκο επαναφέραμε τον καφενέ και θυμήθηκες τις συναντήσεις...??? χεχε
Νομίζω πως θα προσέλθουν πολλοί πιστοί...tongue.gif
Kαι έπειτα από τηλεφώνημα που είχα, όχι ότι χρειαζόταν να μιλήσουμε κιόλας αλλά λέμε τώρα, ερχόμαστε να δηλώσουμε πρώτες πρώτες συμμετοχή εγώ και η φίλτατη mpalla... (ούτως ή άλλως εκεί θα είμασταν...) tongue.gif
dolly12
σιγα μη δε δηλωνες εσυ συμμετοχη!!!!

λειπει ο μαης απο τη σαρακοστη!!!!! smiley.gif

το site με τις φωτο γιατι το εχεις ρε λεω active!!! δε μας λυπάσαι!!! tongue.gif
kobra
Άν και θα δούλευα κανονικά Παρασκευή βράδυ,λέω να πάρω ρεπό για να έρθω....
Να πιούμε και κανένα ποτάκι γιατί την τελευταία φορά δεν ήπιαμε τίποτα....
ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ.......
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Άντε να δούμε και ποιός αντέχει και εκτός ΠΑΡΚΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mpalla
Βλέπω όλα τα καλά παιδιά μαζεύονται σιγά σιγά...
Άντε να αυξάνονται οι συμμετοχές!!!
Προβλέπεται μεγάλο derby tongue.gif
kobra
QUOTE(mpalla @ Nov 1 2007, 00:47 ) *
Βλέπω όλα τα καλά παιδιά μαζεύονται σιγά σιγά...
Άντε να αυξάνονται οι συμμετοχές!!!
Προβλέπεται μεγάλο derby tongue.gif

Έλα κοριτσάρα μου κι εσύ και σε περιμένω για το μεγάλο DERBY...Μαζί με τον Λεω για να πιούμε και τίποτα....
Κι εσένα Τόνια μου....
Θέλω να σας δώ να φεύγετε μεθυσμένοι....
Όλοι.....
tatr6
QUOTE(kobra @ Nov 1 2007, 01:03 ) *
Έλα κοριτσάρα μου κι εσύ και σε περιμένω για το μεγάλο DERBY...Μαζί με τον Λεω για να πιούμε και τίποτα....
Κι εσένα Τόνια μου....
Θέλω να σας δώ να φεύγετε μεθυσμένοι....
Όλοι.....



Nτέρμπυ ακούω.....
Μπορώ να κάνω τον ref?????
xixixi
(απαπα αθλητές και μεθυσμένοι... τστστσtongue.gif)
mpalla
QUOTE(kobra @ Nov 1 2007, 03:03 ) *
Έλα κοριτσάρα μου κι εσύ και σε περιμένω για το μεγάλο DERBY...Μαζί με τον Λεω για να πιούμε και τίποτα....
Κι εσένα Τόνια μου....
Θέλω να σας δώ να φεύγετε μεθυσμένοι....
Όλοι.....


Καθώς με το μαγαζί αυτό έχω ένα... άλφα παρελθόν να το πω???? tongue.gif
Εγώ θα φύγω στα ποδαράκια μου και με πλήρεις τις αισθήσεις μου laugh.gif
Αλλά άμα θες βοήθεια για τους υπόλοιπους.... μέσα χαλαρά smiley.gif
kobra
QUOTE(tatr6 @ Nov 1 2007, 01:06 ) *
Nτέρμπυ ακούω.....
Μπορώ να κάνω τον ref?????
xixixi

Χλωμό το βλέπω.....
Θα πάρεις κι εσύ μέρος στον διαγωνισμο που θα οργανώσω.....
kobra
QUOTE(mpalla @ Nov 1 2007, 01:09 ) *
Καθώς με το μαγαζί αυτό έχω ένα... άλφα παρελθόν να το πω???? tongue.gif
Εγώ θα φύγω στα ποδαράκια μου και με πλήρεις τις αισθήσεις μου laugh.gif
Αλλά άμα θες βοήθεια για τους υπόλοιπους.... μέσα χαλαρά smiley.gif

Μπαααα..Δεν ψήνομαι....
Και όσο για το πώς θα φύγεις.....Θα δείξει....Ξέρεις ότι σε αγαπάω αλλά.........
tatr6
Το ηράκι έχει την προιστορία και εσύ αντωνάκη το μέλλον... :pppppp
mpalla
QUOTE(tatr6 @ Nov 1 2007, 03:12 ) *
Το ηράκι έχει την προιστορία και εσύ αντωνάκη το μέλλον... :pppppp


U go girl!!!
Λοιπόν έκλεισε... έχουμε κοινό στόχο μικρή μου, πρέπει να αποδείξουμε την αξία μας wink.gif
kobra
QUOTE(tatr6 @ Nov 1 2007, 01:12 ) *
Το ηράκι έχει την προιστορία και εσύ αντωνάκη το μέλλον... :pppppp

Τότε θα γίνω και προϊστορία και μέλλον την Παρασκευή....
Ηράκι σε ΠΕΡΙΜΕΝΩ..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
mpalla
QUOTE(kobra @ Nov 1 2007, 03:15 ) *
Τότε θα γίνω και προϊστορία και μέλλον την Παρασκευή....
Ηράκι σε ΠΕΡΙΜΕΝΩ..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Εκεί θα είμαι icon_drunk.gif .....
dolly12
Αντωνακη θα κανεις το παιχνιδι με τα νουμερα????
smiley.gif

γιατι αμα ειναι ετσι να σου θυμισω οτι τωρα ηρες τις πινακιδες tongue.gif tongue.gif

ρε σαυρακι εσυ τι να πιεις που δε καταλαβαινεις τιποτα πια... εχεις γινει ΑΑ!!!
kobra
QUOTE(dolly12 @ Nov 1 2007, 09:19 ) *
Αντωνακη θα κανεις το παιχνιδι με τα νουμερα????
smiley.gif

γιατι αμα ειναι ετσι να σου θυμισω οτι τωρα ηρες τις πινακιδες tongue.gif tongue.gif

ρε σαυρακι εσυ τι να πιεις που δε καταλαβαινεις τιποτα πια... εχεις γινει ΑΑ!!!

Δεν θα έχω αμάξι κορίτσι μου εγώ.....
Το έχω μάθει πλέον το παραμύθι....
smiley.gif
dolly12
Πες το ντε και ανησύχησα!!!!!

Δηλαδη να έχουμε φάει ετσι????
ερχεσαι ορεξάτοςsmiley.gif
kobra
QUOTE(dolly12 @ Nov 1 2007, 14:11 ) *
Πες το ντε και ανησύχησα!!!!!

Δηλαδη να έχουμε φάει ετσι????
ερχεσαι ορεξάτοςsmiley.gif

Κανονικότατα....
Νιώθω ότι είμαι σε φόρμα....
kobra
Νίκο περιμένω κι εσένα...
girl7
γεια σας παιδια και απο μενα ειμαι καινουρια και παρακολουθω το forum με πολυ ενδιαφερον και θα ηθελα να συμμετεχω και εγω σε αυτη την συναντηση!ευχαριστω
mpalla
QUOTE(girl7 @ Nov 2 2007, 12:27 ) *
γεια σας παιδια και απο μενα ειμαι καινουρια και παρακολουθω το forum με πολυ ενδιαφερον και θα ηθελα να συμμετεχω και εγω σε αυτη την συναντηση!ευχαριστω


Καλώς την.. Πολύ χαιρόμαστε που αυξανόμαστε και σε περιμένουμε smile.gif
Για αναλυτικότερες πληροφορίες φροντίζει ο leonkalf, ενώ μην αφήνεις τους πιτσιρικάδες μας ( tongue.gif ) να σε "τρομάξουν"... tongue.gif
kobra
QUOTE(mpalla @ Nov 2 2007, 10:53 ) *
Καλώς την.. Πολύ χαιρόμαστε που αυξανόμαστε και σε περιμένουμε smile.gif
Για αναλυτικότερες πληροφορίες φροντίζει ο leonkalf, ενώ μην αφήνεις τους πιτσιρικάδες μας ( tongue.gif ) να σε "τρομάξουν"... tongue.gif

Όταν λές πιτσιρικάδες τι εννοείς Ηράκι μου??
mpalla
QUOTE(kobra @ Nov 2 2007, 13:38 ) *
Όταν λές πιτσιρικάδες τι εννοείς Ηράκι μου??


Βζζζζζζζζζζζζζζζζζζ................ τι ακούγεται?????? καμιά μύγα ίσως???? tongue.gif
girl7
ευχαριστω πολυ αλλα οπως ειπες ειναι πιτσιρικαδες οποτε δεν εχω τιποτα να φοβηθω!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kobra
QUOTE(mpalla @ Nov 2 2007, 11:48 ) *
Βζζζζζζζζζζζζζζζζζζ................ τι ακούγεται?????? καμιά μύγα ίσως???? tongue.gif

Καλάαααα......Μετά δεν θα φταίω εγώ..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.