Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βοηθήστε έναν συνάνθρωπό μας...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
...να πάρει πτυχίο! biggrin.gif

Συγκεκριμένα, η φίλη μας Βasketomania κάνει τη διπλωματική της εργασία αυτόν τον καιρό που έχει να κάνει με την αποτελεσματικότητα των αθλητικών συλλόγων(καλά το είπα? huh.gif ).

Οπότε, όσοι παίζετε σε αθλητικούς συλλόγους, θα βοηθούσατε τη φίλη μας ιδιαίτερα αν ρίχνατε μία ματιά στο ερωτηματολόγιο που θα σας δώσω το λινκ παρακάτω για να κατεβάσετε και το συμπληρώνατε.

Όπως έχουμε ξαναπεί, όλοι είμαστε μία παρέα και βοηθάμε ο ένας τον άλλον όποτε μπορούμε...ειδικά όταν έχει να κάνει με μπασκετικά θέματα wink.gif.

Κατεβάστε το ερωτηματολόγιο από εδώ:
http://www.basketforum.gr/EffectivenessMea...THLETES2005.doc

Κατά προτίμηση, γράψτε τις απαντήσεις σας σε ένα mail με τον εξής τρόπο (αριθμός ερώτησης:απάντηση):
1.1:5
1.2:3
1.3:7
....
...
..
.
και μην ξεχάσετε να γράψετε και τα βασικά δημογραφικά στοιχεία στο τέλος wink.gif.

Τέλος, μόλις τελειώσετε με το ερωτηματολόγιο, στείλτε το κείμενο με τις απαντήσεις σας στο:
basketomania@basketforum.gr

Για οποιαδήποτε άλλη απορία...ρωτήστε την basketomania biggrin.gif.

Καλή επιτυχία!
Green_Fan
Kαλά ρε dizzy έτσι όπως το έγραψες και είδα τον τίτλο φαντάστηκα οτι θα οργανώσουμε καμία επίσημη αιμοδοσία μελών Basket Forum.. biggrin.gif

Kαλή επιτυχία στην Basketomania με την διπλωματική της εργασία..Εύχομαι να πάνε όλα καλα.. wink.gif

Τι ακριβώς σπουδάζει; smile.gif
dizzy_fingers
Δεν είμαι σίγουρος unsure.gif.
Θα μας πει όταν μπει wink.gif.
Basketomania
Διοικηση επιχειρησεων σπουδαζω και η εργασια ειναι πανω στο αθλητικο μανατζμεντ και δυστυχως πρεπει να μαζευψω 250 απο δαυτα...Ευχαριστω εκ των πρωτερων οσους ανταποκριθουν...

Εκτος απ'τον τροπο του Σπυρου εχω να προτεινω και το να στελνετε το ερωτηματολογιο πισω εχοντας αλλαξει χρωμα στον αριθμο της απαντησης που σας εκφραζει...

Οσο για τον τιτλο του thread δεν τον σχολιαζω...
dizzy_fingers
Γιατί, τί έχει? huh.gif



tongue.gif
Live strong
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 27 2005, 12:41 PM)
Γιατί, τί έχει? huh.gif
tongue.gif
*



Ε! Εδώ που τα λέμε dizzy, έχει δίκιο ο Green-fun…χι !χι! tongue.gif tongue.gif
Αλλά ξέρω τι σκέφτηκε το πονηρό μυαλό του dizzy… 39.gif Σου λέει κάτσε να γράψω έτσι για να τους κινήσω το ενδιαφέρον, κατάλαβες…. 65.gif Άντε Λενιώ για σένα δουλεύει ο dizzy…
icon_joy.gif icon_joy.gif
Basketomania
Ετσι λες?Μπορεις να εχεις δικιο...Να νομιζουν δηλαδη οτι προκειται για κανενα ατομο με ειδικες αναγκες και να με λυπηθουν... tongue.gif
Live strong
QUOTE(Basketomania @ Nov 28 2005, 03:16 PM)
Ετσι λες?Μπορεις να εχεις δικιο...Να νομιζουν δηλαδη οτι προκειται για κανενα ατομο με ειδικες αναγκες και να με λυπηθουν... tongue.gif
*


Όχι παιδί μου παρεξήγησες… sad.gif
Να! Θα δούνε τον τίτλο, θα πούνε κάτι συμβαίνει σοβαρό, κάτσε να διαβάσουμε…Κατάλαβες;
39.gif Γιατί κάθε άλλο παρά για άτομο με ειδικές ανάγκες μου κάνεις…!!!!! icon_workout.gif
kolossos
Απάντησα όπως είπε η ενδιαφερόμενη cool.gif Άντε και καλό πτυχίο! bball.gif biggrin.gif 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.