Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γειά σας αδέρφια!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
grigoris
Χαιρετώ όσους μοιράζονται την ίδια μπασκετική τρέλα μ'εμένα και την ίδια αγάπη για το άθλημα των επιτυχιών!!!Καλώς σας βρήκα!!!
dizzy_fingers
Γειά σου Γρηγόρη αδερφέ μπασκετικέ!!!! biggrin.gif

Καλές συζητήσεις σου εύχομαι να έχεις εδώ και να πήξεις στο μπάσκετ. biggrin.gif
dimitrisp
Γεια σου αδελφε Γρηγορη & welcome here as well.

Ειμαι και γω σιγουρος οτι θα ζαλιστεις εδω περα με την καλη εννοια με πολλα θεματα για το αγαπημενο μας αθλημα.

Οσο για την Λαμία θα περασουμε τελεια στο All-Star wink.gif
Dimitra
Καλώς τον Γρηγόρη!

Το φόρουμ είναι SUPER! bball.gif bball.gif bball.gif
morfi
QUOTE
Γειά σας αδέρφια!!!

Δεν εχω αδελφια... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ... δεν ξερω γιατι... ισως ο θεος να μην ηθελε... ισως να με ετοιμαζει για κατι μεγαλο...

Οπως και να χει, καλως ηρθες ! banana.gif
Dimitra
QUOTE(morfi @ Jan 22 2007, 08:40 PM) *
Δεν εχω αδελφια... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ... δεν ξερω γιατι... ισως ο θεος να μην ηθελε... ισως να με ετοιμαζει για κατι μεγαλο...

Οπως και να χει, καλως ηρθες ! banana.gif



Είσαι δηλαδή κάτι σαν αυτό που λένε....

"Μετα από σένα το χάος..." 77.gif 77.gif
liolias
Γεια σου Γρηγορη! Καλη διαμονη στο φορουμ!!!!!
jjc
Υο bro Greg
nikefalin
Μπασκετικέ ξάδερφε Γρηγόρη,

Από το δικό σου πόστ χαιρετίζω επίσημα κι εγώ την αγαπητή "Μασονία μας", οι πρώτες εντυπώσεις είναι εξαιρετικές 41.gif

Νιώθω πολύ ικανοποιημένος,να ευχηθώ τα καλύτερα και λευτεριά στους σκλαβωμένους smile.gif

Ελπίζω πολύ σύντομα με κάποια από τα μέλη αυτής της κοινότητας να τα πούμε από κοντά σε κάποιο γηπεδάκι αναλύωντας τα rotation στην άμυνα, ta pick & roll, τα high-lows κλπ.


Νίκος "nikefalin"
liolias
Καλως Ηρθες συνονοματε Νικο!!!
trefoil 13
Καλά ποστς grigoris!
morfi
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 7 2007, 12:18 AM) *
Καλά ποστς grigoris!

Tωρα για καλο του εδωσες την ευχη σου ?
mikri prasini ollandeza
Από πότε κι εγώ έχω αδερφό γρηγόρη?Μόνο γιώργο, νίκο, τάκη, στράτο, φάνη, μαρία, κατερίνα, αδαμαντία και θεονόη έχω αδέρφια...Πλακίζω βρε...
καλώς μας ήρθες, καλά να περάσεις!
morfi
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Feb 11 2007, 10:21 AM) *
Από πότε κι εγώ έχω αδερφό γρηγόρη?Μόνο γιώργο, νίκο, τάκη, στράτο, φάνη, μαρία, κατερίνα, αδαμαντία και θεονόη έχω αδέρφια...Πλακίζω βρε...
καλώς μας ήρθες, καλά να περάσεις!

Θα μου γνωρισεις την θεονοη ? rolleyes.gif
mikri prasini ollandeza
μπα...είναι μικρή για σένα...είναι 3242043908828301243048142 χρονών....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.