Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nea "kaloudia" sto forum?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Aytolucus
.?
dizzy_fingers
Καλώς ήλθες στο φόρουμ μας φίλε Αytolucus.
Τι εννοείς με τα "νέα καλούδια"?
harris
εεεε???????????/
Warrior
huh.gif ?

39.gif
harris
καλουδια η κακουδια????τι λες γουοριορ?
Warrior
Λεω...Λες να ξερει τιποτα περισσοτερο απο μας?? huh.gif

Ε,Σπυρο....???
dizzy_fingers
Γιατί ανησυχείτε παίδες?
kolossos
Forum gia ton kolosso pote tha bei? biggrin.gif biggrin.gif
harris
Γουελκαμ φιλε κολοσσε....συγχαρητηρια για την ομαδα σου....

ελπιζω το Βενετοκλειο να κατακλυζεται του χρονου...τωρα που γινεται και η αναβαθμιση του ποιος σας πιανει....

Αντε καλα ποστς και να σε βλεπουμε ονλαιν που και που biggrin.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήλθες φίλτατε κολοσσέ. icon_wave.gif
Πέρνα καμιά βόλτα πιο συχνά για να γνωριστούμε και καλύτερα αλλά και για να μάθεις τα κατατόπια εν όψει της νέας σεζόν που η ομάδα σου θα συμμετάσχει στην Α1 wink.gif.

Όσον αφορά την ερώτησή σου, περιμένουμε να τελειώσει το πρωτάθλημα πρώτα και μέσα στο καλοκαίρι θα γίνουν όλες οι απαραίτητες αλλαγές για να υποδεχτούμε πανέτοιμοι τη σεζόν 2005-2006 - ήδη οι mods έχουμε αρχίσει το σχεδιασμό για τη νέα σεζόν wink.gif.

Αν μπορείς να με βοηθήσεις σε κάτι μόνο...ξέρεις που μπορώ να βρώ το σήμα του Κολοσσού αλλά και του Γυμναστικού στο ίντερνετ?
Ξέρεις, για να τα βάλω στα αντίστοιχα φόρουμ (ο esake τα έχει στη σελίδα του αλλά αν κρίνουμε από πέρσι που τα ανανέωσε μία βδομάδα πριν αρχίσει το πρωτάθλημα....).

Αυτά! (α, και γράφε αν μπορείς με ελληνικά και όχι με greeklish wink.gif ).
kolossos
Ορίστε το σήμα της ομάδας αν και όχι σε πολύ καλή ανάλυση...



Όσο για το σήμα των πελατών (ακόμα το παλεύουν να μασ νικήσουν biggrin.gif ) δεν έχω ιδέα που μπορείς να το βρεις sad.gif

Πάντως άμα ψάχνεις mods για το φόρουμ που θα δημιουργηθεί μπορώ να βοηθήσω smile.gif

QUOTE
ελπιζω το Βενετοκλειο να κατακλυζεται του χρονου...τωρα που γινεται και η αναβαθμιση του ποιος σας πιανει....


Πονεμένη ιστορία το γήπεδο. Πόσα χρόνια δήμος και νομαρχία μας κοροιδεύουν ψιλό γαζί. Και λοτι πάει να γίνει τώρα, γίνεται με αρκετές αυθαιρεσίες θα έλεγα. Τέλος πάντων ελπίζω να ολοκληρωθούν όλα χωρίς πρόβλημα και η ομάδα του χρόνου να έχει γήπεδο να παίζει. Άντε να δούμε και περισσότερο κόσμο φέτος στο γήπεδο γιατί περσι κάποιοι περιμένανε το παιχνίδι με τον Γυμναστικό για να αποφασίσουν να πατήσουν στο γήπεδο, αν και η ομάδα πήγενε πολύ καλά. Εδώ είχαμε κάνει νίκη μέσα στο Λίντο και στο επόμενο ματς με τον ΔΑΣΑΛ το γηπεδο δεν γέμισε... blink.gif blink.gif sad.gif


harris Σπορτινκ είσαι? Φέτος φάγαμε μεγάλη νίλα μέσα στα Πατήσσια laugh.gif
harris
ναι φιλε μου , Σπορτιγκ ειμαι απο μικρος....

Στο παιχνιδι στα Πατησια αν και ηταν κεκλεισμενων ημουν μεσα.....
Η ομαδα σου ηταν συνεχεια μπροστα εως και 15 ποντους αλλα στο τελευταιο δεκαλεπτο καναμε την ανατροπη και νικησαμε στην παραταση.....
Ηταν η καλυτερη αμυνα που εχω δει στην ζωη μου.....δεν το πιστευα....παρα πολυ καλο ματς...
morfi
Eιμαι ο ξαδελφος του σουπερμαν! 69.gif
Alexmei
περι τίνος πρόκειται το όλο φόρουμ;;; blink.gif
Warrior
Κανεις δεν ξερει Alexmei..πιστεψε με!!
biggrin.gif
dizzy_fingers
Το φόρουμ "Προτάσεις"?

Για να κάνετε προτάσεις και παρατηρήσεις σε κάτι πάνω στο basketforum.gr...και σίγουρα όχι άσχετα σχόλια..
nikoleta21
QUOTE(morfi @ Apr 2 2006, 08:25 AM)
Eιμαι ο ξαδελφος του σουπερμαν! 69.gif
*
αυτο που κολαει ρε morfi
hammer.gif fast.gif lal1-sm.gif nba-sm.gif
morfi
QUOTE(nikoleta21 @ Apr 18 2006, 05:36 PM)
αυτο που κολαει ρε morfi
hammer.gif  fast.gif  lal1-sm.gif  nba-sm.gif
*

Ζηλευεις που εχω διασημο ξαδελφο? blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
nikoleta21
siga pou se zhlebo icon_tomato.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.