Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ/Η ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ Α΄ΕΣΚΑΝΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
C05
Ψηφίστε όποιον πιστεύετε εσείς πως είναι ο καλύτερος προπονητής...
Λέω από τώρα οτι η ψηφοφορία θα τελειώσει 20/01/08...
Αφού το άνοιξα θα πω πρώτη οτι ψηφίζω την Κατερίνα Χατζηδάκη. 41.gif
Έχει εμπειρία, έχει αναλάβει πολλές ομάδες όπως Πρωτέας Βούλας, Παιανία κλπ... Στην Εσκανα αν δεν κάνω λάθος την έχουν επιλέξει και σαν προπονήτρια σε κάποια all star game.. Φέτος κάνει πολύ καλή δουλειά στο Καλαμάκι..
Goofy
Συμφωνώ για την Χατζηδάκη,γιατί είναι προπονήτρια που μπορεί να κάνει σωστή και δυνατή προπόνηση,μπορεί να επιβληθεί και ταυτόχρονα μπορεί να είναι κοντά με τις παίχτριες της μέχρι εκεί που επιτρέπει η θέση της..και όντως έχει κάνει πολύ καλή δουλειά στο καλαμάκι! 41.gif 41.gif 41.gif icon_wave.gif
soouza
Θα ψηφίσω τον Λειβάδη.Δε γνωρίζω,βέβαια όλους τους προπονητές,αλλά τον θεωρώ αξιόλογο βάσει των τελευταίων του αποτελεσμάτων! bball.gif
basket4
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif Χατζηδακη 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
και περσι σε αντιστοιχο τοπικ εκεινη ειχα ψηφισει.
(και θα συνεχιζω για τα επομενα χρονια tongue.gif )
την γνωριζω απο τοτε που ξεκινησα το μπασκετ και ειναι οντως πολι καλη προπονητρια και πολυ καλος ανθρωπος...!!
αλλωστε φαινεται και απο τις εμφανισεις που κανουν οι ομαδες που ειχε και εχει (πρωτεας-παιανια-καλαμακι...αντε να βαλω και το ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ που αν δεν κανω λαθος εκει πρεπει να ξεκινησε).


co5...αυτο για τα all star δεν το καταλαβα...για διαφωτισε με λιγακι με τις γνωσεις σου ohmy.gif
C05
QUOTE(basket4 @ Jan 4 2008, 14:37 ) *
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif Χατζηδακη 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
και περσι σε αντιστοιχο τοπικ εκεινη ειχα ψηφισει.
(και θα συνεχιζω για τα επομενα χρονια tongue.gif )
την γνωριζω απο τοτε που ξεκινησα το μπασκετ και ειναι οντως πολι καλη προπονητρια και πολυ καλος ανθρωπος...!!
αλλωστε φαινεται και απο τις εμφανισεις που κανουν οι ομαδες που ειχε και εχει (πρωτεας-παιανια-καλαμακι...αντε να βαλω και το ΓΑΣΕ/ΔΗΜΗΤΡΑ που αν δεν κανω λαθος εκει πρεπει να ξεκινησε).
co5...αυτο για τα all star δεν το καταλαβα...για διαφωτισε με λιγακι με τις γνωσεις σου ohmy.gif

Συμφωνούμε?
Και μην ξεχνάμε οτι το Καλαμάκι πέρασε και στο final four φέτος...
Την είχαν επιλέξει ως προπονήτρια σε all star game της ΕΣΚΑΝΑ το 2004 νομίζω..
basket4
QUOTE(C05 @ Jan 4 2008, 16:53 ) *
Συμφωνούμε?
Και μην ξεχνάμε οτι το Καλαμάκι πέρασε και στο final four φέτος...
Την είχαν επιλέξει ως προπονήτρια σε all star game της ΕΣΚΑΝΑ το 2004 νομίζω..


εννοειται πως συμφωνουμε!!
δεν το ξερα αυτο με το all star game... blink.gif
wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif
ok!!
ελεος με την Χατζηδακη παιδια εχουν ακουστει τα χειροτερα οταν ειχε δημητρα την διαλυσε την ομαδα.......ψηφισα βαραταση
basket4
QUOTE(ok!! @ Jan 7 2008, 00:56 ) *
ελεος με την Χατζηδακη παιδια εχουν ακουστει τα χειροτερα οταν ειχε δημητρα την διαλυσε την ομαδα.......ψηφισα βαραταση


ελεος με Χατζηδακη?? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
εχουν ακουστει τα χειροτερα???? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
διαλυσε και τη Δημητρα??σοβαρα μιλας τωρα??
σε ολους τους εντος της Δημητρας μεσα ημουνα!
...σε παρακαλω τωρα...
μπορεις να πεις την αποψη σου...αλλα στηριξε την καπου.
θα ηθελα να μαθω απλα απο περιεργια κιολας... peace.gif
jsoiler
Α ωραία αρχίσαμε πάλι......Θα ψηφίσω και γω τον Λειβάδη γιατί είναι αξιόλογος προπονητής και με ένα θαύμα (κύπελο) πέρσυ με αντίπαλο τον Κρόνο!!
peja
Εγώ ψήφισα Χατζηδάκη γιατί επανέφερε την 1-3-1 άμυνα στην θύμιση όλων μας.....
soouza
QUOTE(peja @ Jan 7 2008, 09:54 ) *
Εγώ ψήφισα Χατζηδάκη γιατί επανέφερε την 1-3-1 άμυνα στην θύμιση όλων μας.....

Ωραία άμυνα για γερά πόδια και πνευμόνια!Μήπως όμως ο λόγος είναι άλλος?Θέλω να πω, μήπως την ψηφίζεις για τη συνολικότερη παρουσία της?
sch
QUOTE(soouza @ Jan 7 2008, 18:52 ) *
Ωραία άμυνα για γερά πόδια και πνευμόνια!Μήπως όμως ο λόγος είναι άλλος?Θέλω να πω, μήπως την ψηφίζεις για τη συνολικότερη παρουσία της?

δε πιστεύω να την ψηφίζει ειδικά για την 1-3-1, αν και δω δεν υπάρχει λογική, πιστεύω πως είναι η γενικότερη παρουσία της Κατερίνας. Αν είναι δυνατόν να ψηφίζεται ένας προπονητής μόνο για ένα πράγμα. Ωραία και γω θα ψηφίσω Pat Riley γιατί φοράει ωραίο ζελε και είναι καλοντυμένος.
bsk
pedes xatzidaki...to kalamaki paei gia koupa fetos 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
basket4
QUOTE(bsk @ Jan 8 2008, 02:11 ) *
pedes xatzidaki...to kalamaki paei gia koupa fetos 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


οχι κουπΑΑΑΑΑΑ...κουπΕΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!πρωταθλημα και κυπελο!ολεεεεεεεε
πατα και το κυκλακι διπλα στο ονομα της να τη ψηφισες βρε κιολας.αχαχχαχαχαχαχα tongue.gif tongue.gif
μαζι σου ειμαι...
αλλα γραφε ελληνικα σε παρακαλω γιατι τα Greeklish απαγορευονται peace.gif
jsoiler
QUOTE(sch @ Jan 7 2008, 18:32 ) *
δε πιστεύω να την ψηφίζει ειδικά για την 1-3-1, αν και δω δεν υπάρχει λογική, πιστεύω πως είναι η γενικότερη παρουσία της Κατερίνας. Αν είναι δυνατόν να ψηφίζεται ένας προπονητής μόνο για ένα πράγμα. Ωραία και γω θα ψηφίσω Pat Riley γιατί φοράει ωραίο ζελε και είναι καλοντυμένος.


Έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα με τον Pat???Εγώ ψηφίζω Αντρέα Ματσόν!!!Ο πιο καλοντυμένος προπονητής..... smiley.gif
tsops
QUOTE(sch @ Jan 7 2008, 20:32 ) *
Ωραία και γω θα ψηφίσω Pat Riley γιατί φοράει ωραίο ζελε και είναι καλοντυμένος.


laugh.gif
sch
QUOTE(jsoiler @ Jan 8 2008, 06:45 ) *
Έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα με τον Pat???Εγώ ψηφίζω Αντρέα Ματσόν!!!Ο πιο καλοντυμένος προπονητής..... smiley.gif

ναι αλλά, δεν βάζει ωραίο ζελέ tongue.gif
gasol#4#
QUOTE(basket4 @ Jan 8 2008, 00:43 ) *
οχι κουπΑΑΑΑΑΑ...κουπΕΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!πρωταθλημα και κυπελο!ολεεεεεεεε
πατα και το κυκλακι διπλα στο ονομα της να τη ψηφισες βρε κιολας.αχαχχαχαχαχαχα tongue.gif tongue.gif
μαζι σου ειμαι...
αλλα γραφε ελληνικα σε παρακαλω γιατι τα Greeklish απαγορευονται peace.gif
biggrin.gif Προσγειωθείτε λιγάκι..το Καλαμάκι μόνο μία κούπα μπορεί να διεκδικήσει..εφόσον έχασε και το παιχνίδι με τον Κρόνο μες στην έδρα του χάθηκε κάθε ελπίδα ανόδου..μη σας πω ότι με την Μάνδρα εκτός ήταν η πιο ουσιαστική ήττα..όχι ότι πήγαινε για άνοδο..πάντως είναι οργανωμένη ομάδα και αμέσως πρωταγωνίστησε κι αυτό οφείλεται στην ΔΟΥΛΕΙΑ της Χατζηδάκη Κατερίνας,όλων των Παικτριών και της Διοίκησης..όσον αναφορά για το κύπελλο σίγουρα θα το παλέψει..ψηφίζω λοιπόν την Χατζηδάκη..όμως στο γυναικείο της Εσκανα είναι κι άλλοι αξιόλογοι προπονητές..από γυναίκες φέτος μακράν καλύτερη η Χατζηδάκη.. bball.gif smile.gif
goldfinger80
Εγω παιδια ψηφιζω Λειβαδη.Βαση των αποτελεσματων και την εικονα του τελευταιου παιχνιδιου με τον Ατρομητο δειχνει οτι μπορει να κανει αξιολογα πραγματα.

Οσο για την Χατζηδακη παιδια μην βιαζεστε
gasol#4#
QUOTE(goldfinger80 @ Jan 8 2008, 13:18 ) *
Εγω παιδια ψηφιζω Λειβαδη.Βαση των αποτελεσματων και την εικονα του τελευταιου παιχνιδιου με τον Ατρομητο δειχνει οτι μπορει να κανει αξιολογα πραγματα.

Οσο για την Χατζηδακη παιδια μην βιαζεστε

bball.gif Δε βιάζομαι..αλλά σίγουρα από τις γυναίκες προπονήτριες στην Εσκανά φέτος σίγουρα αναδεικνύεται η καλύτερη.. bball.gif smile.gif
peja
QUOTE(soouza @ Jan 7 2008, 16:52 ) *
Ωραία άμυνα για γερά πόδια και πνευμόνια!Μήπως όμως ο λόγος είναι άλλος?Θέλω να πω, μήπως την ψηφίζεις για τη συνολικότερη παρουσία της?



Έγραψα "Εγώ ψηφίζω Χατζηδάκη...."
δεν έγραψα την Χατζηδάκη, μήπως μπορεί να τον Χατζηδάκη; μήπως το έγραψα ειρωνικά; γιατί 1-3-1 ανάγεται στις αλχημείες των προπονητών πριν πολλά πολλά χρόνια!
balou
ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΔΙΚΟΥΝΤΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ
ΕΝΩ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ Α2 ΚΑΙ Α1. ΕΧΩ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΠΕΙΡΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ Α2. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΚΑΙ ΨΗΛΟΤΕΡΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΩΗΦΙΣΩ ΟΜΩΣ ΛΕΙΒΑΔΗ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΩ ΒΑΘΥΤΑΤΑ ΑΛΛΑ ΨΗΦΙΖΩ ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ
ΝΕΟΤΕΡΟΣ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ 50.
dolly12
Εγω ψηφιζω Κουκουζελη γιατι απλα ειναι ΘΕΟΣ!!!!! smiley.gif

Περα απο την πλακα, την ορεξη του για δουλεια δεν την εχει κανενας αλλος στην ΕΣΚΑΝΑ και αδικειται απο την θεση που εχει.... για αυτο του αξιζει μια επιβραβευση...

υ.γ. μου χρωστας κερασμα μετα απο αυτα που ειπα!!!! tongue.gif tongue.gif
tsops
QUOTE(balou @ Jan 9 2008, 23:00 ) *
ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΔΙΚΟΥΝΤΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ
ΕΝΩ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΙ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ Α2 ΚΑΙ Α1. ΕΧΩ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΠΕΙΡΑ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΝΤΡΕΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ Α2. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΚΑΙ ΨΗΛΟΤΕΡΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΩΗΦΙΣΩ ΟΜΩΣ ΛΕΙΒΑΔΗ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΩ ΒΑΘΥΤΑΤΑ ΑΛΛΑ ΨΗΦΙΖΩ ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ
ΝΕΟΤΕΡΟΣ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ 50.


Καλώς ήλθες στη παρέα μας αλλά θα σε παρακαλούσα να γράφεις πεζά smile.gif Όσον αφορά στην άποψή σου, θα συμφωνήσω με τον Κουκουζέλη (χθες παρεπιπτόντως ήμουν μαζί του), αξιόλογο παιδί, όντως με γνώσεις, όρεξη και καλό χαρακτήρα. Γνωρίζεις σχεδόν όλους τους προπονητές? Μπράβο δημόσιες σχέσεις...αστειεύομαι tongue.gif

QUOTE(dolly12 @ Jan 10 2008, 00:18 ) *
Εγω ψηφιζω Κουκουζελη γιατι απλα ειναι ΘΕΟΣ!!!!! smiley.gif

Περα απο την πλακα, την ορεξη του για δουλεια δεν την εχει κανενας αλλος στην ΕΣΚΑΝΑ και αδικειται απο την θεση που εχει.... για αυτο του αξιζει μια επιβραβευση...

υ.γ. μου χρωστας κερασμα μετα απο αυτα που ειπα!!!! tongue.gif tongue.gif


Γιατί? μπαίνει στο φόρουμ ο Κουκουζέλης? α, το πουλάκι μου γιαυτό μου κάνει τη πάπια κάθε φορά που μιλάμε, ε? laugh.gif
balou
QUOTE(tsops @ Jan 10 2008, 08:02 ) *
Καλώς ήλθες στη παρέα μας αλλά θα σε παρακαλούσα να γράφεις πεζά smile.gif Όσον αφορά στην άποψή σου, θα συμφωνήσω με τον Κουκουζέλη (χθες παρεπιπτόντως ήμουν μαζί του), αξιόλογο παιδί, όντως με γνώσεις, όρεξη και καλό χαρακτήρα. Γνωρίζεις σχεδόν όλους τους προπονητές? Μπράβο δημόσιες σχέσεις...αστειεύομαι tongue.gif
Γιατί? μπαίνει στο φόρουμ ο Κουκουζέλης? α, το πουλάκι μου γιαυτό μου κάνει τη πάπια κάθε φορά που μιλάμε, ε? laugh.gif

Καλησπερα. Η αληθεια ειναι πως νοιωθω πολυ τυχερη που εχω αυτες τις γνωριμιες. Καλα το ειπες δημοσιες σχεσεις δεν ειναι κακο οταν δεν τους εκμεταλευσαι ειναι πολυ καλο να το εχεις αυτο.Sorry για τα κεφαλαια ξεχνιεμαι.
Πολυ θα το ηθελα να τον ειχα πρωτο προπονητη,παντως,καποια στιγμη στο μελλον...το ευχομαι αρκει βεβαια να με θελει και αυτος. Δεν ξερω αμα μπαινει δεν νομιζω.
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.