Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Θέμα για κατασκευή ιστοσελίδας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
liolias
Αν αποφασιζατε να κανετε μια ιστοσελιδα τι θεμα θα επιλεγατε??
dizzy_fingers
Φόρουμ για μπάσκετ.

Α wait...το έχω κάνει ήδη laugh.gif icon_drunk.gif.

Δεν ξέρω..σε συνεργασία με μία ψυχή μπορεί να σηκώσω κανένα site για το south park στο μέλλον.


Έχεις κάτι στο μυαλό σου? (Vince Carter fan page? biggrin.gif)
liolias
Κοιτα αυτο σκεφτηκα αρχικα αλλα μετα σκεφτομαι να κανω μια σελιδα που να εχει κινηση.Και τωρα δεν ξερω κατα ποσο ενα site ενος παικτη μπορει να εχει μεγαλη κινηση.
NBAholic
Αν είχα χρόνο και τη δυνατότητα να οργανώσω μια προσωπική ιστοσελίδα;
Πιθανώς μπασκετικού περιεχομένου θα ήταν, με έμφαση στο ΝΒΑ. Γνώμες, αφιερώματα με στατιστικά (με έμφαση στα σπάνια, όχι στις "το ξέρατε ότι ο Γουιλτ Τσάμπερλεν έβαλε 100 πόντους σε ένα παιχνίδι;" τυπικούρες, που βρίσκει και η κουτσή Μαρία), σελίδα σχολίων αναγνωστών, όχι φόρουμ, ούτε σημειώσεις σε στιλ blog. Θα είχα επίσης και μια Off Topic σελίδα με διάφορα άλλα θέματα, είτε trivia είτε πιο εξειδικευμένα, όπως το αν είμαι υπέρ ή κατά της χοληδοχοδωδεκαδακτυλοστομίας (λέμε τώρα...), κτλ. Όχι πάντως ποίηση, ούτε πολιτική, ούτε κηπουρική, ούτε μαγειρική.
Achilleas13
Αllen Iverson Fan page 77.gif 77.gif
Alexmei
QUOTE
Δεν ξέρω..σε συνεργασία με μία ψυχή μπορεί να σηκώσω κανένα site για το south park στο μέλλον.


με εισαγωγή "Ohh my GOD! they killed Kenny! You B@stards!!!" biggrin.gif biggrin.gif

liolia εγώ θα σήκωνα σελίδα με Ενημέρωση π.χ. για αθλητικά ή μουσική... θέλει βέβαια πολύ δουλειά... μια ιδέα σου δίνω... cool.gif
mikri prasini ollandeza
Xα!Εγώ έχω κάνει!!(ευχαριστώ, ευχαριστώ!)

Τώρα για άλλη ιστοσελίδα...δεν το έχω σκεφτεί!!
morfi
Δεν εχω καμμια ορεξη να ασχοληθω με ιστοσελιδες και ιντερνετ... εχω σημαντικοτερα πραγματα να κανω...
GET A LIFE παιδες...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.