Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βοηθεια παιδια..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
air
Καλησπέρα παιδιά..Θα ηθελα την βοήθεια όποιου γνωρίζει..Τώρα που έχει το Ακροπολις κ κοιταμε ολοι υποθέτω..Πρόσεξα τα παπούτσια που φοράει ο Πρίντεζης...Μπασ κ ξέρει κανείς ποιά παπούτσια ειναι..?????Ειναι πολυ ομορφα οπως τα βλεπεις απο την τηλεοραση...Οποιος ξερει...ασ βοηθήσει...!!!!!!!!!!!!!!!!
sn3
QUOTE(air @ Aug 19 2010, 00:00 ) *
Καλησπέρα παιδιά..Θα ηθελα την βοήθεια όποιου γνωρίζει..Τώρα που έχει το Ακροπολις κ κοιταμε ολοι υποθέτω..Πρόσεξα τα παπούτσια που φοράει ο Πρίντεζης...Μπασ κ ξέρει κανείς ποιά παπούτσια ειναι..?????Ειναι πολυ ομορφα οπως τα βλεπεις απο την τηλεοραση...Οποιος ξερει...ασ βοηθήσει...!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.sneakerobsession.com/21052/air-...-available-now/ αυτα ειναι νομιζω αλλα δεν παιρνω κ ορκο smiley.gif
traveller

QUOTE(sn3 @ Aug 19 2010, 00:19 ) *
http://www.sneakerobsession.com/21052/air-...-available-now/ αυτα ειναι νομιζω αλλα δεν παιρνω κ ορκο smiley.gif


σωστός thumbsup.gif







QUOTE(air @ Aug 18 2010, 22:00 ) *
Καλησπέρα παιδιά..Θα ηθελα την βοήθεια όποιου γνωρίζει..Τώρα που έχει το Ακροπολις κ κοιταμε ολοι υποθέτω..Πρόσεξα τα παπούτσια που φοράει ο Πρίντεζης...Μπασ κ ξέρει κανείς ποιά παπούτσια ειναι..?????Ειναι πολυ ομορφα οπως τα βλεπεις απο την τηλεοραση...Οποιος ξερει...ασ βοηθήσει...!!!!!!!!!!!!!!!!


kai που να τα φορέσεις...θα χάσεις το φως σου smiley.gif

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=393370

Πολύ ψαγμένος ο Γιωργάκης στην επιλογή παπουτσιού

tongue.gif
audi2010
QUOTE(traveller @ Aug 19 2010, 04:46 ) *
σωστός thumbsup.gif









kai που να τα φορέσεις...θα χάσεις το φως σου smiley.gif

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=393370

Πολύ ψαγμένος ο Γιωργάκης στην επιλογή παπουτσιού

tongue.gif



Καλημέρα σε όλους. Από έγκυρη πηγή μέσα από την Nike Hellas δουλευει ένας φίλος μου εκεί, μου είπε ό,τι επειδή δεν είχαν διαθέσιμο νουμερο, το πήραν από έναν πελάτη τους που το είχε παραγγείλει & φυσικά μεγάλα νούμερα 15 ή 16 φοράει ο Πριντεζης (συνολικα 2 μαγαζια σε όλοι την Ελλαδα το είχαν φέρει μου είπε & εγινε πανικός το παπούτσι ) (έγω από εκεί το πήρα) διατηρει και ιστοσελίδα στο ίντερνετ e-shop www.europesports.eu . Έχει πολλά Jordan από οτι θυμαμαι.
ZEUS
Τα πιό όμορφα Jordan είναι και βέβαια πιό επιτυχημένα από πλευράς πωλήσεων παγκοσμίως. Τα XI τα έχω με κόκκινη σιλικόνη από κάτω. Το λουστρίνι μαζί με το κόκκινο και το λευκό κάνει πολύ μπαμ, αλλά έχει γούστο. Σας το λέω εμπειρικά γιά ψηλό παίκτη είναι μάπα το παπούτσι από άποψη δεσίματος του ποδιού. Εγώ τα φοράω μόνο γιά τον δρόμο και τίποτα άλλο. Ίσως για γκάρντ να βολεύουν καλύτερα, αλλά γιά ψηλούς καλύτερα ψάχτε κάτι άλλο!
air
Παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ..Κι εγω αυτα ειχα στο μυαλο αλλα ηθελα κ να το σιγουρεψω...!!!!!Αλλα αν ειναι οντως αυτα, που ειναι το πιθανοτερο,δν διατιθεμαι να δωσω 500$..Γιατι απο οτι διαβασα στο θεμα με τα παπουτσια αυτα που λενε retro δν ειναι για παιχνιδι,κι αυτα που ειναι κοστιζουν γυρω στα 500$..οποτε μαλλον θα βολευτω με τα UPTEMPO που ηταν κ αγαπημενα το 90,εκτος αν εχει κανεις κανενα site που μπορω να τα βρω τα Jordan σε ποιο λογικη τιμη....!!!!! rolleyes.gif
sn3
QUOTE(air @ Aug 19 2010, 23:34 ) *
Παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ..Κι εγω αυτα ειχα στο μυαλο αλλα ηθελα κ να το σιγουρεψω...!!!!!Αλλα αν ειναι οντως αυτα, που ειναι το πιθανοτερο,δν διατιθεμαι να δωσω 500$..Γιατι απο οτι διαβασα στο θεμα με τα παπουτσια αυτα που λενε retro δν ειναι για παιχνιδι,κι αυτα που ειναι κοστιζουν γυρω στα 500$..οποτε μαλλον θα βολευτω με τα UPTEMPO που ηταν κ αγαπημενα το 90,εκτος αν εχει κανεις κανενα site που μπορω να τα βρω τα Jordan σε ποιο λογικη τιμη....!!!!! rolleyes.gif

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el εδω μοιαζουν πιο νορμαλ τα πραγματα.χαχαχα
traveller
Το site που δίνει πιο πάνω ο sn3 έχει την πιο φθηνή τιμή αυτή τη στιγμή σε όλο το internet ελληνικό και ξένο. Απίστευτο αλλά αληθινό.
sn3
QUOTE(traveller @ Aug 20 2010, 02:34 ) *
Το site που δίνει πιο πάνω ο sn3 έχει την πιο φθηνή τιμή αυτή τη στιγμή σε όλο το internet ελληνικό και ξένο. Απίστευτο αλλά αληθινό.

traveller τα ειδα κ απο κοντα σ αυτο το μαγαζι,κ ειναι οντως ερωτας το παπουτσι... 77.gif
LFO
εχθες παντως ερχομενος στο γηπεδο, κατεβηκε απο την λευκη πορσε του με λευκή σαγιοναρα...
saou
Δεν είναι τυχαίο που όποιος θέλει ενα ωραίο μπασκετικό παπουτσάκι πηγαίνει σε ρέτρο και παλιά μοντέλα. Τα καινούργια είναι επιεικώς μάπα.

sn3
QUOTE(saou @ Aug 20 2010, 14:19 ) *
Δεν είναι τυχαίο που όποιος θέλει ενα ωραίο μπασκετικό παπουτσάκι πηγαίνει σε ρέτρο και παλιά μοντέλα. Τα καινούργια είναι επιεικώς μάπα.

Πολυ περριτη τεχνολογια τα καινουρια.κ στον βωμο να τα βγαλουν οσο πιο εξελιγμενα γινεται τα @@@ κ σε εμφανιση κ σε αποδοση για τον μεσο παιχτη.
air
[quote name='sn3' date='Aug 20 2010, 00:12 ' post='428178']
http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el εδω μοιαζουν πιο νορμαλ τα πραγματα.χαχαχα
[/quote

Ναι οντως μοιαζουν πιο νορμαλ τα πραγματα και ειναι..!!!!!!!!ειναι ομως φασιον παπουτσι(για τζιν κλπ) ή κανουν και για αγωνες.. δν θα ηθελα να μου μεινει η σολα στο παρκε στηβν μεση του αγωνα..!!!! rolleyes.gif εχει παρει καποιος απο εκει..???τα χει δοκιμασει σε παιχνιδι..???σορυ που ρωταω συνεχεια αυτο αλλα 2 ποδια εχουμε..να μν εχουμε κανενα τραυματισμο..δν λεει..!!!!!!!!!!!
sn3
[/quote

Ναι οντως μοιαζουν πιο νορμαλ τα πραγματα και ειναι..!!!!!!!!ειναι ομως φασιον παπουτσι(για τζιν κλπ) ή κανουν και για αγωνες.. δν θα ηθελα να μου μεινει η σολα στο παρκε στηβν μεση του αγωνα..!!!! rolleyes.gif εχει παρει καποιος απο εκει..???τα χει δοκιμασει σε παιχνιδι..???σορυ που ρωταω συνεχεια αυτο αλλα 2 ποδια εχουμε..να μν εχουμε κανενα τραυματισμο..δν λεει..!!!!!!!!!!!
[/quote]
εδω κ δυο χρονια απο κει αγοραζω μπασκετικα,ειναι μαγαζι στην λαρισα οπου μενω.το site τους ειναι προσφατο.μην ανυσηχεις παντως για θεματα γνησιοτητας του παπουτσιου κλπ..τωρα για το συγκεκριμενο δεν ξερω αν ειναι fashion shoe.καλυτερα κανε ενα τηλεφωνο στο μαγαζι κ ρωτα τους
traveller
As το συγχωνεύσει ένας mod μαζί με το νήμα περί παπουτσιών. Συζητάμε "παράλληλα" τα ίδια πράγματα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.