Help - Search - Members - Calendar
Full Version: B' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
BASKETBALL#6
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2008-2009


Σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.2725/99,του Καταστατικού της Ε.Ο.Κ. ,του Καταστατικού της Ε.Σ.Κ.Α.,των Κανονισμών της Ε.Ο.Κ. καθώς και της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων 2008-2009(της ΕΟΚ).

Π ρ ο κ η ρ ύ σ σ ο υ μ ε



Το πρωτάθλημα Β’Κατηγορίας Γυναικών περιόδου 2008-2009 με τους παρακάτω όρους:

ΑΡΘΡΟ 1ο: ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕΝΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Στο πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας Γυναικών δικαιούνται να λάβουν μέρος τα

πιο κάτω 14 (δέκα τέσσερα) σωματεία:

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ

ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
BASKETBALL#6
Εναρξη του Πρωταθλήματος ορίζεται η ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2008. Η Ε.Σ.Κ.Α. διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής της ημερομηνίας έναρξης του πρωταθλήματος.

Η κλήρωση των αγώνων θα γίνει την ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2008 στα γραφεία της Ένωσης – Υδρας 4 - Γαλάτσι και ώρα 18.00 παρουσία των αντιπροσώπων των Σωματείων.
no_way
Καλή χρονιά να εχουμε!!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
doraki7
QUOTE(no_way @ Jul 17 2008, 20:50 ) *
Καλή χρονιά να εχουμε!!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Ανεβασμένο θα είναι το επίπεδο φέτος.
Φαβορί βλέπω τον Θρίαμβο και τον Αρη Πετρούπολης αλλά η έκπληξη μπορεί να γίνει από τον Απόλλωνα.
Καλή επιτυχία σε όλους. blove.gif
plat
Σύμφωνα με την προκήρυξη του πρωταθλήματος ανεβαίνουν 3 ομάδες ενώ πέφτουν 4. Δεν ξέρω αν το επίπεδο θα είναι ανεβασμένο (κάτι που το εύχομαι), αλλά σίγουρα θα γίνει πολύ ενδιαφέρον πρωτάθλημα.
jsoiler
QUOTE(doraki7 @ Jul 17 2008, 21:47 ) *
Ανεβασμένο θα είναι το επίπεδο φέτος.
Φαβορί βλέπω τον Θρίαμβο και τον Αρη Πετρούπολης αλλά η έκπληξη μπορεί να γίνει από τον Απόλλωνα.
Καλή επιτυχία σε όλους. blove.gif


Φαβορί υπάρχουν μόνο στα χαρτιά!!Θα πρέπει να είσαι σταθερός όλη τη χρονιά για να ανέβεις κατηγορία!!Κάτι που μας στοίχησε πέρσυ την άνοδο....Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!Εύχομαι στο φίλο μου Παύλο να ανέβουμε χεράκι χεράκι.... 41.gif
soouza
QUOTE(doraki7 @ Jul 17 2008, 21:47 ) *
Ανεβασμένο θα είναι το επίπεδο φέτος.
Φαβορί βλέπω τον Θρίαμβο και τον Αρη Πετρούπολης αλλά η έκπληξη μπορεί να γίνει από τον Απόλλωνα.
Καλή επιτυχία σε όλους. blove.gif

doraki, φαβορί είναι όντως ο Θρίαμβος.Διατήρεσε κορμό και έκανε πολύ σημαντικές προσθήκες!Ο Απόλλων δε θα μου προκαλέσει έκπληξη αν ανέβει.Δε θα πρέπει να αγνοούμε και την Τούφα.Βέβαια για τις δύο τελευταίες δε γνωρίζω τι κινήσεις έγιναν και απλά θεωρώ πως βάσει φισιολογικής εξέλιξης θα εμφανιστούν ανταγωνιστικές εκ νέου!
Πάμε στα σοβαρά τώρα.Ο Άρης είναι φαβορί για να σωθεί και φέτος!Και ίδωμεν! smile.gif
soouza
QUOTE(jsoiler @ Jul 18 2008, 12:25 ) *
Φαβορί υπάρχουν μόνο στα χαρτιά!!Θα πρέπει να είσαι σταθερός όλη τη χρονιά για να ανέβεις κατηγορία!!Κάτι που μας στοίχησε πέρσυ την άνοδο....Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!Εύχομαι στο φίλο μου Παύλο να ανέβουμε χεράκι χεράκι.... 41.gif

χεράκι-χεράκι?Θα μας παρεξηγήσουν.... biggrin.gif Ανέβα εσύ που είναι κι ο στόχος σου κι εμείς οι λοιποί θα παλέψουμε με τα θηρία! tongue.gif w00t.gif laugh.gif
jsoiler
QUOTE(soouza @ Jul 18 2008, 19:28 ) *
χεράκι-χεράκι?Θα μας παρεξηγήσουν.... biggrin.gif Ανέβα εσύ που είναι κι ο στόχος σου κι εμείς οι λοιποί θα παλέψουμε με τα θηρία! tongue.gif w00t.gif laugh.gif

Ας μας παρεξηγήσουν δεν πειράζει!!!Δεν έχουμε ανάγκη κανέναν..... smiley.gif
soouza
QUOTE(jsoiler @ Jul 18 2008, 19:48 ) *
Ας μας παρεξηγήσουν δεν πειράζει!!!Δεν έχουμε ανάγκη κανέναν..... smiley.gif

ώπα..... tongue.gif laugh.gif icon_drunk.gif blove.gif
threat45
Μεταγραφές έκπληξη σε ομάδα Β΄ΕΣΚΑ .Έμαθα οτι 3 παίκτριες με πρόσφατη εμπειρά σε ομάδες Α1 και μία σκόρερ απο Ά ΕΣΚΑ κατηφόρησαν σε ομάδα που πρωταγωνίστησε στο περσυνό πρωτάθλημα.Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα επίσημα,αλλά οι πράκτορες μου με ενημέρωσαν..Δεν είναι ράδιο αρβύλα πάντως ,
οι υπογραφές έπεσαν τελευταία μέρα των μεταγραφών.
41.gif 41.gif 41.gif
doraki7
QUOTE(threat45 @ Jul 20 2008, 22:02 ) *
Μεταγραφές έκπληξη σε ομάδα Β΄ΕΣΚΑ .Έμαθα οτι 3 παίκτριες με πρόσφατη εμπειρά σε ομάδες Α1 και μία σκόρερ απο Ά ΕΣΚΑ κατηφόρησαν σε ομάδα που πρωταγωνίστησε στο περσυνό πρωτάθλημα.Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα επίσημα,αλλά οι πράκτορες μου με ενημέρωσαν..Δεν είναι ράδιο αρβύλα πάντως ,
οι υπογραφές έπεσαν τελευταία μέρα των μεταγραφών.
41.gif 41.gif 41.gif

Ποιά ή ποιές είναι οι καλύτερες μεταγραφές που έγιναν φέτος στην κατηγορία; Για να μάθουμε γιατί πολλά ακούγονται. bball.gif
soouza
QUOTE(doraki7 @ Jul 24 2008, 16:56 ) *
Ποιά ή ποιές είναι οι καλύτερες μεταγραφές που έγιναν φέτος στην κατηγορία; Για να μάθουμε γιατί πολλά ακούγονται. bball.gif

Σίγουρα η Αγγελίδη που πήρε ο Θρίαμβος είναι πολύ καλή μεταγραφή.Όχι τόσο φανφαρισμού κι επίδειξης αλλά πραγματικής ενδυνάμωσης της ομάδος.Ασφαλώς μένει κι η Αθηνά την χείρα να κίνει κι αυτό το ξέρει ο coach evilmonkey.gif
jsoiler
QUOTE(soouza @ Jul 24 2008, 18:26 ) *
Σίγουρα η Αγγελίδη που πήρε ο Θρίαμβος είναι πολύ καλή μεταγραφή.Όχι τόσο φανφαρισμού κι επίδειξης αλλά πραγματικής ενδυνάμωσης της ομάδος.Ασφαλώς μένει κι η Αθηνά την χείρα να κίνει κι αυτό το ξέρει ο coach evilmonkey.gif


Μέχρι στιγμής η μεταγραφή της Βιβής είναι η καλύτερη!!Θα δούμε μέχρι την αρχή του πρωταθλήματος αν θα είναι η μεγαλύτερη γιατι καμία από τις υπόλοιπες ομάδες δεν έχει μιλήσει για τις μεταγραφές που έχουν κάνει!Λες και θα κρύψουνε τίποτα.....
soouza
QUOTE(jsoiler @ Jul 24 2008, 20:25 ) *
Μέχρι στιγμής η μεταγραφή της Βιβής είναι η καλύτερη!!Θα δούμε μέχρι την αρχή του πρωταθλήματος αν θα είναι η μεγαλύτερη γιατι καμία από τις υπόλοιπες ομάδες δεν έχει μιλήσει για τις μεταγραφές που έχουν κάνει!Λες και θα κρύψουνε τίποτα.....

Πάντως εγώ έδωσα αναλυτικό post για το ρόστερ της δικής μου ομάδας!Τι να κρύψω?Η Μπαρτσελόνα είμεθα laugh.gif Βέβαια,φαντάζομαι σε ποιους αναφέρεσαι 19.gif evilmonkey.gif
nikol
δεν ξερω για Θριαμβο και για Αρη Πετρουπολης, την διαφορα θα την κανει φετος η ομαδα του αμυντα, εχει παρει και ενα παιχτρονι πολυ καλο....
LITSA#4#
QUOTE(jsoiler @ Jul 24 2008, 20:25 ) *
Μέχρι στιγμής η μεταγραφή της Βιβής είναι η καλύτερη!!Θα δούμε μέχρι την αρχή του πρωταθλήματος αν θα είναι η μεγαλύτερη γιατι καμία από τις υπόλοιπες ομάδες δεν έχει μιλήσει για τις μεταγραφές που έχουν κάνει!Λες και θα κρύψουνε τίποτα.....


Φιλε μαλλον δεν βλεπεις καλα ολα τα παραπανω post.Η Αμιλλα Περιστεριου ηταν απο τις πρωτες ομαδες που ανεφερε τις αλλαγες της στην ομαδα.Για αυτο μη βαζουμε ολες τις ομαδες στο ιδιο ''καζανι''!περα απο τον αρη κ θριαμβο ε και λιγο απολλωνα.Πως κανετε ετσι Β εσκα ειμαστε!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!
soouza
QUOTE(LITSA#4# @ Jul 25 2008, 13:49 ) *
Φιλε μαλλον δεν βλεπεις καλα ολα τα παραπανω post.Η Αμιλλα Περιστεριου ηταν απο τις πρωτες ομαδες που ανεφερε τις αλλαγες της στην ομαδα.Για αυτο μη βαζουμε ολες τις ομαδες στο ιδιο ''καζανι''!περα απο τον αρη κ θριαμβο ε και λιγο απολλωνα.Πως κανετε ετσι Β εσκα ειμαστε!ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ!

Tρελανε μας αλ φαγιέντ!Δεν αναφέρεται σε εσένα ο άνθρωπος. blink.gif tongue.gif
soouza
QUOTE(nikol @ Jul 24 2008, 22:56 ) *
δεν ξερω για Θριαμβο και για Αρη Πετρουπολης, την διαφορα θα την κανει φετος η ομαδα του αμυντα, εχει παρει και ενα παιχτρονι πολυ καλο....

Και ποιο είναι αυτό το παιχτρόνι που θα αλλάξει το ρου της κατηγορίας?Ο Αμύντας είναι πολύ καλή ομάδα και για δεύτερη χρονιά θα παρουσιαστεί με ένα ρόστερ χωρίς ιδιαίτερες αλλαγές.Λόγω χημείας λοιπόν αναμένεται να είναι πολύ καλύτερος από πέρυσι. bball.gif
chica
QUOTE(soouza @ Jul 25 2008, 12:07 ) *
Και ποιο είναι αυτό το παιχτρόνι που θα αλλάξει το ρου της κατηγορίας?Ο Αμύντας είναι πολύ καλή ομάδα και για δεύτερη χρονιά θα παρουσιαστεί με ένα ρόστερ χωρίς ιδιαίτερες αλλαγές.Λόγω χημείας λοιπόν αναμένεται να είναι πολύ καλύτερος από πέρυσι. bball.gif




H μια και μοναδική Τζονούλα Κορφούλα! 77.gif (Οι συμπαίχτριες της την γνώρισαν καλά για ένα μήνα και την συμπάθησαν πολύ...)
soouza
QUOTE(chica @ Jul 25 2008, 15:22 ) *
H μια και μοναδική Τζονούλα Κορφούλα! 77.gif (Οι συμπαίχτριες της την γνώρισαν καλά για ένα μήνα και την συμπάθησαν πολύ...)

H κόρη του Τζόν? tongue.gif
chica
QUOTE(soouza @ Jul 26 2008, 15:34 ) *
H κόρη του Τζόν? tongue.gif




Στο περίπου... laugh.gif
basket is life
και ο απολλων πιστευω θα εχει πρωταγωνιστικο ρολο αλλα βλεπω να κανει καλη πορεια και ο αγιος νικολαος που εχει τις προοπτικες! wink.gif
soouza
QUOTE(basket is life @ Jul 30 2008, 10:54 ) *
και ο απολλων πιστευω θα εχει πρωταγωνιστικο ρολο αλλα βλεπω να κανει καλη πορεια και ο αγιος νικολαος που εχει τις προοπτικες! wink.gif

Ο Απόλλων σίγουρα θα πρωταγωνιστήσει.Ζητώ συγγνώμη που λέω καλή κουβέντα για την ομάδα της ριζούπολης αλλά γενικά μόνο καλά λόγια λέω.(ξέρει αυτός του οποίου βαράει η καμπάνα γιατί το λέω).Ο Άγιος Νικόλαος Παλλήνης σαφώς έχει προοπτικές.Έτυχε να δω το ντέρμπι με τις Αμαζόνες στο τέλος του πρωταθλήματος.Είναι μία τρεχαλατζίδικη ομάδα με καλό ρυθμό και τρεις πολύ καλές παίκτριες.Ένα point guard,μία περιφερειακή και μία ρακέτας.Αν όμως δεν ενισχύθηκε δύσκολα θα κρατηθεί στην κατηγορία. bball.gif
basket for ever
QUOTE(soouza @ Jul 30 2008, 15:32 ) *
Ο Απόλλων σίγουρα θα πρωταγωνιστήσει.Ζητώ συγγνώμη που λέω καλή κουβέντα για την ομάδα της ριζούπολης αλλά γενικά μόνο καλά λόγια λέω.(ξέρει αυτός του οποίου βαράει η καμπάνα γιατί το λέω).Ο Άγιος Νικόλαος Παλλήνης σαφώς έχει προοπτικές.Έτυχε να δω το ντέρμπι με τις Αμαζόνες στο τέλος του πρωταθλήματος.Είναι μία τρεχαλατζίδικη ομάδα με καλό ρυθμό και τρεις πολύ καλές παίκτριες.Ένα point guard,μία περιφερειακή και μία ρακέτας.Αν όμως δεν ενισχύθηκε δύσκολα θα κρατηθεί στην κατηγορία. bball.gif

η ομαδα του αγιου νικολαου σιγουρα θα πρωταγωνιστησει και φετος!!ολοι περιμενουμε με ανυπομονησια!!γνωριζει κανεις αν πραγματοποιηθηκε καμια μεταγραφη?κατι ακουσα οτι εχασε καποια καλη παικτρια ο αγιος νικολαος.ισχυει?αν εχασε το 4 ή το 7-ειδικα αυτο-τοτε θα ειναι δυσκολα τα πραγματα!ας μας ενημερωσει καποιος για τις μεταγραφες των ομαδων!ευχαριστω!
icon_wave.gif
soouza
Χρόνια πολλά σε όλους τους χρήστες του forum και τις οικογένειες τους! smile.gif
soouza
Καλημέρα σε όλους.Για να ζεστενόμαστε,όπως λέγει κι ο tsops tongue.gif
Δευτέρα 25 Αυγούστου ξεκινάει η προετοιμασία του Άρη Πετρούπολης και του Θρίαμβου,απ΄όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω!Καλή αρχή σε όλες τις ομάδες!Είμαι ακόμα εκτός όποτε από την ερχόμενη εβδομάδα θα αρχίσουν τα όργανα.Αγιασμοί,μαυρισμένα κορμιά με λευκά δοντάκια,αστειάκια,τρεχάτε ανεβείτε το βουνό κατεβείτε το κι ελάτε όπως κάνει ο G.M. κτλ.
Θα ποστάρω μία γνώμη περί προετοιμασίας που θα εμφανίζεται η φιλοσοφία μου πως δομείται η προαγωνιστική περίοδος. bball.gif Όποιος θέλει να καταστρέψει απλά ας αντιγράψει. icon_drunk.gif laugh.gif 19.gif shot.gif w00t.gif
jsoiler
QUOTE(soouza @ Aug 22 2008, 12:32 ) *
Καλημέρα σε όλους.Για να ζεστενόμαστε,όπως λέγει κι ο tsops tongue.gif
Δευτέρα 25 Αυγούστου ξεκινάει η προετοιμασία του Άρη Πετρούπολης και του Θρίαμβου,απ΄όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω!Καλή αρχή σε όλες τις ομάδες!Είμαι ακόμα εκτός όποτε από την ερχόμενη εβδομάδα θα αρχίσουν τα όργανα.Αγιασμοί,μαυρισμένα κορμιά με λευκά δοντάκια,αστειάκια,τρεχάτε ανεβείτε το βουνό κατεβείτε το κι ελάτε όπως κάνει ο G.M. κτλ.
Θα ποστάρω μία γνώμη περί προετοιμασίας που θα εμφανίζεται η φιλοσοφία μου πως δομείται η προαγωνιστική περίοδος. bball.gif Όποιος θέλει να καταστρέψει απλά ας αντιγράψει. icon_drunk.gif laugh.gif 19.gif shot.gif w00t.gif


Ρε φίλε συγνώμη αλλά την άδεια μου δεν την πήρες για να ανακοινώσεις την έναρξη της προετοιμασίας μου!!!Έλεος δηλαδή!!!Τώρα θα πρέπει να κάνω δηλώσεις στα ΜΜΕ και δεν έχω καθόλου όρεξη!!!Δεν πειράζει όμως θα τους στείλω κατευθείαν σε σένα....... tongue.gif
basket for ever
καλησπερα σε ολους!οι περισσοτερες ομαδες εχουν ξεκινησει την προετοιμασια τους για ενα πρωταθλημα γεματο εκπληξεις κι ανατροπες!ομαδα εκπληξη θα αποτελεσει ο Αγιος Νικολαος Παλληνης που πραγματοποιησε εξαιρετη πορεια περσι!βεβαια ας ελπισουμε πως δεν θα υπαρξουν αδικιες κι επισκιασεις των παικτων(οπως περσι παρατηρησαμε με το 7)..αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι αν γνωριζει καποιος τι εγινε με τις μεταγραφες των ομαδων για να ξερουμε τι επιπεδο αγωνων θα παρακολουθησουμε φετος!καλο σας απογευμα! icon_wave.gif
soouza
QUOTE(basket for ever @ Aug 23 2008, 16:02 ) *
καλησπερα σε ολους!οι περισσοτερες ομαδες εχουν ξεκινησει την προετοιμασια τους για ενα πρωταθλημα γεματο εκπληξεις κι ανατροπες!ομαδα εκπληξη θα αποτελεσει ο Αγιος Νικολαος Παλληνης που πραγματοποιησε εξαιρετη πορεια περσι!βεβαια ας ελπισουμε πως δεν θα υπαρξουν αδικιες κι επισκιασεις των παικτων(οπως περσι παρατηρησαμε με το 7)..αυτο που θα ηθελα να μαθω ειναι αν γνωριζει καποιος τι εγινε με τις μεταγραφες των ομαδων για να ξερουμε τι επιπεδο αγωνων θα παρακολουθησουμε φετος!καλο σας απογευμα! icon_wave.gif

basket for ever καλησπέρα.Φαίνεται πως δεν παρακολούθησες τα δρώμενα των μεταγραφών.Αφού επιμένεις να λες για έκλπηξη στο πρωτάθλημα της Παλλήνης πες μας σε παρακαλώ αν έχουν γίνει κάποιες προσθήκες.Ευχαριστώ. bball.gif
Τώρα όσο αφορά την άδεια που πήρα να ανακοινώσω την έναρξη προετοιμασίας του Θριάμβου δε φαντάζομαι να υπενίσεσαι πως ψεύδομαι γιατί θα πω κι άλλα.... laugh.gif tongue.gif smiley.gif κύριε jsoiler?
basket for ever
QUOTE(soouza @ Aug 23 2008, 18:51 ) *
basket for ever καλησπέρα.Φαίνεται πως δεν παρακολούθησες τα δρώμενα των μεταγραφών.Αφού επιμένεις να λες για έκλπηξη στο πρωτάθλημα της Παλλήνης πες μας σε παρακαλώ αν έχουν γίνει κάποιες προσθήκες.Ευχαριστώ. bball.gif
Τώρα όσο αφορά την άδεια που πήρα να ανακοινώσω την έναρξη προετοιμασίας του Θριάμβου δε φαντάζομαι να υπενίσεσαι πως ψεύδομαι γιατί θα πω κι άλλα.... laugh.gif tongue.gif smiley.gif κύριε jsoiler?

δεν καταλαβαινω γιατι μου απευθυνεσαι με τετοιο υφος....δεν εχω μαθει κατι για την παλληνη...γι'αυτο απευθυνθηκα στα μελη του ποστ!η παλληνη απεδειξε πως αξιζει την ανοδο και θα παλεψει γι'αυτο,οπως και ο τυφων...θα υπαρξει μεγαλο ενδιαφερον!!η παλληνη παντως εχει ξεκινησει προετοιμασια νωριτερα απο καθε αλλη ομαδα κι αυτο αποδεικνυει πολλα!!!καλο βραδυ.. smiley.gif
Peritri
Τώρα, εάν πάρω το μέρος του soouza θα με παρεξηγήσει κανείς;

Κράτα μικρό καλάθι basket for ever.

Πάντα έτσι πρέπει, γενικότερα στη ζωή...
soouza
QUOTE(basket for ever @ Aug 23 2008, 21:17 ) *
δεν καταλαβαινω γιατι μου απευθυνεσαι με τετοιο υφος....δεν εχω μαθει κατι για την παλληνη...γι'αυτο απευθυνθηκα στα μελη του ποστ!η παλληνη απεδειξε πως αξιζει την ανοδο και θα παλεψει γι'αυτο,οπως και ο τυφων...θα υπαρξει μεγαλο ενδιαφερον!!η παλληνη παντως εχει ξεκινησει προετοιμασια νωριτερα απο καθε αλλη ομαδα κι αυτο αποδεικνυει πολλα!!!καλο βραδυ.. smiley.gif

Kαλημέρα.Δεν σου είπα τίποτα κακό ούτε με ύφος.Έτυχε να γράψεις δύο φορές το ίδιο post και σε κάλεσα να μας δώσεις πληροφορίες.Ανέφερες πως θα είναι η έκπληξη του πρωταθλήματος κι εύλογα γεννιέται το ερώτημα αν ενισχύθηκε.Αυτά. smile.gif bball.gif
nikefalin
Κλήρωση έγινε, καλό πρωτάθλημα σε όλες τις ομάδες , χωρίς τραυματισμούς, με περισσότερο κόσμο και καλύτερο θέαμα

συμμετέχουν

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ


και η 1η αγωνιστική στις 28 Σεπτεμβρίου είναι

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
no_way
QUOTE(nikefalin @ Aug 27 2008, 20:59 ) *
Κλήρωση έγινε, καλό πρωτάθλημα σε όλες τις ομάδες , χωρίς τραυματισμούς, με περισσότερο κόσμο και καλύτερο θέαμα

συμμετέχουν

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
και η 1η αγωνιστική στις 28 Σεπτεμβρίου είναι

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ



Άντε, καλή χρονιά να εχουμε......χωρίς τραυματισμούς!
smiley.gif
soouza
QUOTE(nikefalin @ Aug 27 2008, 20:59 ) *
Κλήρωση έγινε, καλό πρωτάθλημα σε όλες τις ομάδες , χωρίς τραυματισμούς, με περισσότερο κόσμο και καλύτερο θέαμα

συμμετέχουν

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ
ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
και η 1η αγωνιστική στις 28 Σεπτεμβρίου είναι

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ

Καλή χρονιά κι από εμένα.Αν και θα προηγηθεί το κύπελο και η 28η Σεπτεμβρίου είναι λίγο μακριά,από την πρώτη αγωνιστική ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Αμύντα με το Θρίαμβο.Σαφώς κι είναι νωρίς για προγνωστικά. bball.gif
jsoiler
Δυνατό φιλικό το χθεσινό για την ομάδα μου με τον Άρη Πετρούπολης!!!Πολύ καλά στοιχεία έδειξε η ομάδα του φίλου μου Παύλου (δεν θέλω να πω περισσότερα καθώς οι κίνδυνοι παραμονεύουν).Το παράπονο μου το μεγάλο είναι το διαιτητικό τριο το οποίο ηταν απαράδεκτο!!! icon_drunk.gif Καλή επιτυχία στα κορίτσια του Άρη και στο προπονητικό team..... 41.gif
I love this game !!!
QUOTE(soouza @ Jul 18 2008, 19:24 ) *
doraki, φαβορί είναι όντως ο Θρίαμβος.Διατήρεσε κορμό και έκανε πολύ σημαντικές προσθήκες!Ο Απόλλων δε θα μου προκαλέσει έκπληξη αν ανέβει.Δε θα πρέπει να αγνοούμε και την Τούφα.Βέβαια για τις δύο τελευταίες δε γνωρίζω τι κινήσεις έγιναν και απλά θεωρώ πως βάσει φισιολογικής εξέλιξης θα εμφανιστούν ανταγωνιστικές εκ νέου!
Πάμε στα σοβαρά τώρα.Ο Άρης είναι φαβορί για να σωθεί και φέτος!Και ίδωμεν! smile.gif


Στο site της Τούφας (www.fot.gr) "ανέβασαν" το ρόστερ της ομάδας. Ενδιαφέρον φαίνεται , αλλά κατά τη διάρκεια της χρονιάς θα δείξει που μπορεί να φθάσει .
melrok
QUOTE(jsoiler @ Sep 12 2008, 04:23 ) *
Δυνατό φιλικό το χθεσινό για την ομάδα μου με τον Άρη Πετρούπολης!!!Πολύ καλά στοιχεία έδειξε η ομάδα του φίλου μου Παύλου (δεν θέλω να πω περισσότερα καθώς οι κίνδυνοι παραμονεύουν).Το παράπονο μου το μεγάλο είναι το διαιτητικό τριο το οποίο ηταν απαράδεκτο!!! icon_drunk.gif Καλή επιτυχία στα κορίτσια του Άρη και στο προπονητικό team..... 41.gif

Καλα,που ηταν χθες οι ''γνωστοι'' με τα μπλοκακια αλα Μουρινιο???? wink.gif Οντως το διαιτητικο τριο σφυριζε αλλοπροσαλλα και προκαλουσε εκνευρισμο laugh.gif ....Εκτος αυτων, πιστευω οτι ο Θριαμβος θα ειναι πολυ καλυτερος φετος.....
soouza
QUOTE(jsoiler @ Sep 12 2008, 04:23 ) *
Δυνατό φιλικό το χθεσινό για την ομάδα μου με τον Άρη Πετρούπολης!!!Πολύ καλά στοιχεία έδειξε η ομάδα του φίλου μου Παύλου (δεν θέλω να πω περισσότερα καθώς οι κίνδυνοι παραμονεύουν).Το παράπονο μου το μεγάλο είναι το διαιτητικό τριο το οποίο ηταν απαράδεκτο!!! icon_drunk.gif Καλή επιτυχία στα κορίτσια του Άρη και στο προπονητικό team..... 41.gif

Δυνατό-χαλαρό θα το έλεγα εγώ.Σε τέσσερα μικτά τέταρτα ο Άρης ηττήθηκε 34-43 από το Θρίαμβο.Είναι γεγονός πως οι ομάδες είναι ανέτοιμες.Ο Θρίαμβος δεν είναι ακόμα ούτε στο 50% κι ο Άρης έδειξε κουρασμένος μετά από δεύτερο συνεχόμενο φιλικό.Τα τρία νούμερα που σφύριζαν δέχονται την πρώτη κίτρινη κάρτα. tongue.gif Θα ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου καλή επιτυχία στο Θρίαμβο και καλή δύναμη. 41.gif
soouza
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι off topic?O lord που είναι? tongue.gif
basket is life
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ (δν εχω δει καθολου παπαγου)
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
soouza
QUOTE(basket is life @ Sep 18 2008, 20:11 ) *
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ (δν εχω δει καθολου παπαγου)
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1

Καλησπέρα basket is life.Βλέπω έδωσες προγνωστικά και στο κύπελο.Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ξερεις τις ομάδες. smile.gif
basket is life
QUOTE(soouza @ Sep 19 2008, 01:16 ) *
Καλησπέρα basket is life.Βλέπω έδωσες προγνωστικά και στο κύπελο.Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν ξερεις τις ομάδες. smile.gif

καλημερα σας!επαιζα παλιοτερα αλλα τωρα εχω καταπιαστει με αλλο αθλημα,ωστοσο εξακολουθω να παρακολουθω!βλεπω κυριως παιχνιδια ομαδων της περιοχης που ευτυχως παιζουν σε ολες τις κατηγοριες και ετσι εχω μια πολυ επιφανειακη εικονα και για τις υπολοιπες ομαδες που παιζουν ως αντιπαλοι!δεν ειναι και πολυ αναξιοπιστα τα προγνωστικα μου δηλαδη! biggrin.gif
soouza
QUOTE(basket is life @ Sep 19 2008, 13:34 ) *
καλημερα σας!επαιζα παλιοτερα αλλα τωρα εχω καταπιαστει με αλλο αθλημα,ωστοσο εξακολουθω να παρακολουθω!βλεπω κυριως παιχνιδια ομαδων της περιοχης που ευτυχως παιζουν σε ολες τις κατηγοριες και ετσι εχω μια πολυ επιφανειακη εικονα και για τις υπολοιπες ομαδες που παιζουν ως αντιπαλοι!δεν ειναι και πολυ αναξιοπιστα τα προγνωστικα μου δηλαδη! biggrin.gif

Προς Θεού,τα προγνωστικά του καθενός είναι σεβαστά.Αν αυτή τη γνώμη έχεις αυτή θα υποστηρίξεις. smile.gif
soouza
QUOTE(basket is life @ Sep 18 2008, 20:11 ) *
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ (δν εχω δει καθολου παπαγου)
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
soouza
QUOTE(basket is life @ Sep 18 2008, 20:11 ) *
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ (δν εχω δει καθολου παπαγου)
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1

Kαλημέρα.Πλησιάζει η πρώτη αγωνιστική και ας δώσω κι εγώ μία γνώμη.

Δαφνη-Ηράκλειο 1
Παλλήνη-Παπάγου 2
Αμύντας-Θρίαμβος 2
Αμαζόνες-Ιωνία 2
Τούφα-Φοα 1

Αυτά και καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες. bball.gif smile.gif
natty
QUOTE(soouza @ Sep 23 2008, 11:08 ) *
Kαλημέρα.Πλησιάζει η πρώτη αγωνιστική και ας δώσω κι εγώ μία γνώμη.

Δαφνη-Ηράκλειο 1
Παλλήνη-Παπάγου 2
Αμύντας-Θρίαμβος 2
Αμαζόνες-Ιωνία 2
Τούφα-Φοα 1

Αυτά και καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες. bball.gif smile.gif


Ας πω και εγω ..
Δαφνη - Ηρακλειο 1
Παλληνη -Παπαγου 2
Αμαζονες - Ιωνια 2
Τουφα-Φοα 1
Αμμιλα - Αρης Πετρουπολης 2

Καλη επιτυχια σε ολους smile.gif
melrok
QUOTE(natty @ Sep 23 2008, 14:37 ) *
Ας πω και εγω ..
Δαφνη - Ηρακλειο 1
Παλληνη -Παπαγου 2
Αμαζονες - Ιωνια 2
Τουφα-Φοα 1
Αμμιλα - Αρης Πετρουπολης 2

Καλη επιτυχια σε ολους smile.gif

γιατι βρε παιδια αποφευγετε την προβλεψη στο απολλων-αγιος θωμας????
kaftis
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΥΦΩΝ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ den exw dei ton agio thoma an kai pontarw apollona
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΛ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ den exw dei omades
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΑΟΝΝΝΕ ΑΜΑΖΟΝΕΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.