Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ποσο καιρο κανει να βγει ενα δελτιο??
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
kopelia1992
παιδια θελω να δω αν προλαβαινει να βγει το δελτιο μου μεχρι να αρχισει το πρωτάθλημα. οποιος ξερει ποσο καιρο κανει να βγει ενα δελτιο απο την εοκ ας μου πει... rolleyes.gif
george06
γεια σου φιλε...ο προπονητης μου ειπε σε 10 εργασιμες μερες...το ξερω γιατι και εγω περιμενω το δικο μου...παιζω στην τοπικη μου ομαδα....εσυ σε ποια παιζεις μπας και παιξουμε μαζι smiley.gif (παιδια αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ,ειμαι καινουριος και εχω να πω οτι το φορουμ απλα ειναι τελειο...μπραβο!
kopelia1992
QUOTE(george06 @ Sep 29 2009, 17:25 ) *
γεια σου φιλε...ο προπονητης μου ειπε σε 10 εργασιμες μερες...το ξερω γιατι και εγω περιμενω το δικο μου...παιζω στην τοπικη μου ομαδα....εσυ σε ποια παιζεις μπας και παιξουμε μαζι smiley.gif (παιδια αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ,ειμαι καινουριος και εχω να πω οτι το φορουμ απλα ειναι τελειο...μπραβο!



κοπελα ειμαι...νεανιδες παιζω οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να παιξουμε...ευχαριστω παντως
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(kopelia1992 @ Sep 28 2009, 21:52 ) *
παιδια θελω να δω αν προλαβαινει να βγει το δελτιο μου μεχρι να αρχισει το πρωτάθλημα. οποιος ξερει ποσο καιρο κανει να βγει ενα δελτιο απο την εοκ ας μου πει... rolleyes.gif

ναι κ εγώ το ίδιο έχω ακούσει, σε 10 εργάσιμες μέρες, άσχετα αν εμένα έκανε να βγεί 2 μήνες αλλα αυτό ειναι μια άλλη ιστορία...... tongue.gif
kotzito
Αναλογα με τις περιστασεις.Εγω οταν εβγαλα το πρωτο μου δελτιο εκανε 5-7 εργασιμες μερες νομιζω να βγει.Αν εχεις παει σε αλλη ομαδα χρειαζεται περισσοτερος καιρος μεχρι να παρεις τα χαρτια απο την προηγουμενη σου ομαδα,να κανεις την αιτηση κτλ.
pitto
Παιδιά, μπορείτε σας παρακαλώ να καταννοήσετε που ζείτε ?
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ που τα πάντα είναι δυνατά : τί εννοώ ? έχω δει και δελτί να βγαίνουν αυθυμερόν.....
απλά πρέπει -όπως για τα πάντα στην Ελλάδα- να ξέρεις τον κατάλληλο άνθρωπο στην κατάλληλη θέση.

Π.Χ. η ομάδα μου έδωσε ένα χαρτί για παραχώρηση πρώην παίχτη μας, την Παρασκευή, και το Σάββατο απόγευμα έπαιξε εναντίον μας !!!!!
sn3
QUOTE(pitto @ Oct 2 2009, 12:54 ) *
Παιδιά, μπορείτε σας παρακαλώ να καταννοήσετε που ζείτε ?
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ που τα πάντα είναι δυνατά : τί εννοώ ? έχω δει και δελτί να βγαίνουν αυθυμερόν.....
απλά πρέπει -όπως για τα πάντα στην Ελλάδα- να ξέρεις τον κατάλληλο άνθρωπο στην κατάλληλη θέση.

Π.Χ. η ομάδα μου έδωσε ένα χαρτί για παραχώρηση πρώην παίχτη μας, την Παρασκευή, και το Σάββατο απόγευμα έπαιξε εναντίον μας !!!!!

σωστος...κ εμενα ο coach με τισ γνωριμιες του μ εβγαλε δελτιο σε 2 μερες..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.