Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BASKETBALL MEETING - Game analysis
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
suspect
Λοιποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοον

Καταρχην θερμες ευχαριστιες στον Dizzy για την ιδεα, τη συλληψη, τη διοργανωση, το παρτι, τα ποτα, τις χορευτριες και ολο το εξαιρετικα οργανωμενο event

Κατά δευτερον δικαιωθηκαν οσοι λεγαμε για μονο γιατι στο διπλο θα τη βγαζαμε για πολύ λιγο.

Κατά τριτον, στο ματς report που θα ακολουθησει ζητω εκ των προτερων συγγνωμη σε οσους παραλειψω αλλα τα γεραματα αφενος δεν μου επιτρεπουν να τους θυμαμαι ολους, αφετερου δεν συστηθηκαμε με ολους.

Κατά τεταρτον μου εκανε θετικοτατη εντυπωση το γεγονος πως τα ματσακια εκτος από ανταγωνιστικα ουτε μια στιγμη, ουτε μια φορα δεν υψωσε κανεις τη φωνη, παιξαμε σε εξαιρετικο κλιμα σαν μια μεγαλη παρεα και από μεριας μου ΜΠΡΑΒΟ σε ολους!

Επειδη η ζωη δεν αξιζει χωρις βραβειο, πρεπει να πηρα αυτό του καλυτερου φωτογραφου! Η φωτο καρτ ποσταλ, θα τη δειτε και σε λιγο θα τη βαλουμε προς πωληση και τα εσοδα θα διατεθουν στις απορες διμετρες Ρωσιδες.

Παιξαμε σε ροτεησον με διαφορετικες ομαδες, οποτε δεν μπορω να κανω αναλυση για κάθε παιχνιδι. Αφηστε που καναμε και αλλαγες αφου μερικοι αντμινιστρεητορς ( ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε ) τα φτυναν μετα το πρωτο 5αλεπτο.

Στην αρχη παιξαμε και στις 2 μπασκετες αλλα μετα το πρωτο ματς εγκαταλειφθηκε η μια και παιζαμε μονο στην άλλη.


ΑΤΟΜΙΚΑ:

Nikefalin:
Το πουλεν μου!
Παιχταρα!
Ενας ολοκληρωμενος φοργουορντ που σουταρει με το δεξι και εχει ως καλη του διεισδυση την αριστερη! Αλτικος, με σουπερ διεισδυση αλλα όχι τοσο καλο σουτ.
Εκανε τον dizzy να βλεπει αστερια, εφιαλτες και οποτε αποφασιζε να παει προς το καλαθι συνηθως δεν εβρισκε εμποδιο.

Παικτης που του ταιριαζει: Ντοζετ του Πανελληνιου και ο Πριντεζης του Ολυμπιακου. Για να μην παω πιο πισω και θυμηθω τον Σον Κεμπ

Parkeroni:
Αν και του αρεσει ο Παρκερ των Σπερς, ο Παρκερ που είναι στους Ραπτορς του παει καλυτερα. Απλος στο παιχνιδι του, αξιοπρεπεστατο σουτ απ εξω και γρηγορος στην εκτελεση.

Παικτης που του ταιριαζει: Ο άλλος Παρκερ από αυτόν που θελει και ο Γουινστον

Gravedigger:

Το παιδι λαστιχο, το παιδι χταποδι, ο ιστος της αραχνης ο ιδιος!
Ειχα καποια στιγμη την κακη εμπειρια να τον μαρκαρω.
Εκανε καποιος ένα σουτ απο το τριποντο και ο gravedigger ηταν περιπου 2 μετρα εξω από αυτο. Εγω στο λοου.
Ε, για ποτε ερχοταν, επαιρνε το ριμπαουντ, εβαζε το καλαθι, καλυτερα θα το δω στο dvd για να το χρονομετρησω!
Φοβερη διεισδυση, αλμα και πρεπει να ηταν ο πρωτος ριμπαουντερ. Μακραν!

Παικτης που του ταιριαζει: Ο Χερμαν ο αργεντινος, ο Ταπουτος και ο Κιριλενκο

Ginobili:

Καταζητειται.
Τρομερος σκορερ και μου εκανε ιδιατερη εντυπωση πως πηδαγε συνεχεια στα ριμπαουντ, πηρε πολλα χωρις να είναι ψηλος και οποιον τον μαρκαρε, του εδινε το στομαχι και τη μεση στα χερια! Υδραυλικος, τριαξονικος και δυσκολα αντιμετωπισιμος.

Παικτης που του ταιραιζει:

Ο Μπαζιλε, ο Λακοβιτς ( με το δεξι όμως ) και ο Γκραντι

Dizzy:

Η ντροπη του αθληματος.
Αν αγαπας το μπασκετ, παρατα το!
Βεβαια εχει μια σοβαρη δικαιολογια. Όπως εγραψε η εγκυρη espresso και η traffic ο Σπυρος μας χθες βραδι ηπιε 2 μπουκαλια ουισκι, συνοδευοταν από 4 βραζιλιανες χορευτριες και ξεφαντωσε. Το παιδι.
Αυτό όμως ειχε σαν αποτελεσμα:
- να βγει από μονος του στο πρωτο 5αλεπτο λογω …ζαλης!
- Να ξαναμπει και να τα χανει από κατω
- Να ξαναβγει γιατι δεν μπορουσε άλλο
- Να ξαναμπει και να νομιζουμε ολοι οτι τελικα ηταν στον παγκο.

Στην αμυνα ειδικα ηταν φοβερος.
Στητος, αγερωχος, μεγαλοπρεπης και ...ακινητος!
Καποιος πρεπει να του ειπε πως αν κανει ενα βημα, εχει ναρκη και θα εκραγει για αυτο και οποιον τον ειχε αντιπλαο αισθανοταν πολυ ευτυχισμενος!

smile.gif smile.gif smile.gif

Παντως, εριξε μια ταπα στον nikefalin που θα τη θυμαται για χρονια!
Αν και ηταν 2 το μεσημερι, ο ουρανος σκοτενιασε και εβρεξε φρατζολες!

Παικτης που του ταιριαζει: Οποιονδηποτε μεθυσμενο βρειτε σε καποιο μπαρ. Χα! Από παλαιοτερες εμφανισεις του, ο Ρεμπρατσα


B for basketball

Σκληρος στην αμυνα, πολύ καλο σουτ από μεση αποσταση, δεν δισταζε να τα βαλει με 2 και 3 αντιπαλους

Παικτης που του ταιριαζει: Παπαμακαριος

Pierce

Καταρχην εξαιρετικα συμπαθης αλλα είναι λογικο αφου το παιδι είναι ΑΕΚαρα!
Highlight του ένα φοβερο τριποντο υπο πιεση που μπηκε μεσα με ταμπλο!!!
Εκει που δεν σου πολυγεμιζει το ματι, κανει μια πλαστικουρα με το σωμα του και τελειωνει τη φαση χωρις καν να το παρεις χαμπαρι

Παικτης που του ταιριαζει: Παπαιωακειμ – Ζιζιτς


Keyser Sose

Φαινεται ότι το εχει το μαπσκετ αλλα ενας τραυματισμος στο ποδι δεν τον αφησε να τα βγαλει στο γηπεδο. Ομαδικος, με καλο σουτ και καλες κινησεις κοντα στο καλαθι με και χωρις τη μπαλα.

Παικτης που του ταιριαζει: Γκαρμπαχοσα

Apkat:

Ωραιος. Ηρθε επαιξε, βγηκε, εκανε το τσιγαρακι του, ξαναμπηκε! Αρχοντας!

Παικτης που του ταιριαζει: Βασιλιεβιτς

Lebron:

Καλος στα ριμπαουντ και στην αμυνα.

Παικτης που του ταιριαζει:
Τσαρτσαρης

Χαρηκα επισης που γνωρισα τον ΧΠ ( αν και δεν ετυχε να παιξουμε )


Αυτά από μενα, ελπιζω η επομενη φορα να μην είναι σε κανα χρονο!!!
Οσο για μενα ...θαψτε με εσεις!
smile.gif


Υγ σορι Σπυρο για το ξεχωριστο τοπικ αλλα λεω την «αναλυση», σχολια, φωτο κλπ να τα κανουμε εδω γιατι ηδη το προηγουμενο εφτασε τις 13 σελιδες. Αν εκανα λαθος, σορι και παλι, ξαποστειλε το στο ηδη υπαρχον.
Keyser_Soze
Ωραίο ποστ Ύποπτε, μόνο που κάπου μπερδεύτηκες. Γιατί ο nikefalin έπαιξε λίγο στην κάτω μπασκέτα και πιθανότατα να μιλάς για τον air kef όταν λες nikefalin. Όχι πιθανότατα δηλαδή... Σίγουρα!

Γαμώ τις παρουσιάσεις πάντως!

ΥΓ. Περιττό να σου πω ότι σκέφτομαι να πάρω φανέλα Γκαρμπαχόθα... biggrin.gif
suspect
Δεκτη η διορθωση, ευχαριστω

...Γκαρμπαχοθα παιχταρα!!!

biggrin.gif
Pierce
Απολαυστικος. Ημουν σιγουρος οτι θα ακολουθουσε τετοια αναλυση, και τολμω να πω οτι αυτο ειναι το καλυτερο σκελος της συναντησης... biggrin.gif
Ωραιο μου ακουγεται το zizic tongue.gif (σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και ανταποδίδω τις φιλοφρονησεις biggrin.gif )


YΓ: Οντως καλυτερα σε ξεχωριστο τοπικ, τα του τριτου ημιχρονου
Gravedigger
w00t.gif Φοβερή ανάλυση!Εννοείται ότι αξίζει ξεχωριστό τόπικ,εδώ έχουμε άλλα και άλλα!
QUOTE(suspect @ Apr 12 2008, 22:10 ) *
Gravedigger:
Το παιδι λαστιχο, το παιδι χταποδι, ο ιστος της αραχνης ο ιδιος!
Ειχα καποια στιγμη την κακη εμπειρια να τον μαρκαρω.
Εκανε καποιος ένα σουτ απο το τριποντο και ο gravedigger ηταν περιπου 2 μετρα εξω από αυτο. Εγω στο λοου.
Ε, για ποτε ερχοταν, επαιρνε το ριμπαουντ, εβαζε το καλαθι, καλυτερα θα το δω στο dvd για να το χρονομετρησω!
Φοβερη διεισδυση, αλμα και πρεπει να ηταν ο πρωτος ριμπαουντερ. Μακραν!
Παικτης που του ταιριαζει: Ο Χερμαν ο αργεντινος, ο Ταπουτος και ο Κιριλενκο
Υπερβάλλεις σε μέγιστο βαθμό νομίζω!Και να έπαιζα και καλά θα έλεγα ΟΚ αλλά σήμερα ήμουν τραγικός...Ειδικά στο συγκεκριμένο μονό που βρέθηκα απέναντι σου!Δεν ξέρω πάντως γιατί όλοι λέτε για το άλμα μου!Εντάξει δεν λέω είναι σχετικά καλό αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να καρφώσω!(αυτό για τις φωνές που άκουγα από τον πάγκο!).δεν πορώ να κρατήσω την μπάλλα... sad.gif
QUOTE(suspect @ Apr 12 2008, 22:10 ) *
B for basketball

Σκληρος στην αμυνα

24.gif 24.gif Είπες να βάλεις μια γερή δόση χιούμορ στο ποστ σου!
B for Basketball
QUOTE
B for basketball

Σκληρος στην αμυνα

Παπαμακάριος


blink.gif blink.gif
Να και καποιος που πραγματικα βλεπει με εμπειρο ματι!! biggrin.gif
Suspect ανταποδιδω (οπως εγραψα κ στο αλλο τοπικ) smile.gif

Αλλα ρε παιδι μου....Παπαμακαριος??? tongue.gif
Mπαζιλε/Γκραντι/Λακοβιτς '̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿ ετοιμασου για το επομενο Meeting...Παπαμακαριος is here. laugh.gif
Na ευχεσαι να εχω 40 πυρετο την επομεμη φορα...Αλλιως... rolleyes.gif
(Μην τολμησεις να το ευχηθεις angry_red.gif )
̿
dizzy_fingers
Ύποπτε, σου επιστρέφω το χαρακτηρισμό "άμπαλος" καθώς τα στεφάνια στη Λ.Αλεξάνδρας δεν έχουν υποφέρει ποτέ τόσο πολύ από τους βομβαρδισμούς των άστοχων σουτ σου tongue.gif.
Καλή ιδέα πάντως να ανοίξεις νέο τόπικ. wink.gif

Και παρόλο που σε διόρθωσε ο keyser για τον nikefallin-air_kef, να το επαναλάβω γιατί πρέπει να ακουστεί.
Ο kef έφαγε την τάπα της χρονιάς και δε με νοιάζει αν ήμουν ανύπαρκτος σε όλα τα (μισά) μονά που έπαιξα, αυτή η φάση άξιζε όλο το trash talk που ανεχόμουν από τους εξίσου ανύπαρκτους apkat-rchos που είχαν αράξει αγκαλιασμένοι με φραπεδιές στα sidelines.
Κι επειδή ξέρω ότι το παλικάρι θα ταξιδεύει τώρα και για 10 μέρες δε θα ακουστεί η αντίθετη άποψη, οι φήμες ότι έφυγε με ματωμένα χέρια, σπασμένα δόντια και ζυγωματικά (ξέρει ο flash από αυτά laugh.gif ) είναι ψευδείς 65.gif.

Πρέπει, όμως, να ανακτήσω την χαμένη (πραγματικά ανύπαρκτη χθες) φυσική κατάσταση γιατί στην επίθεση ούτε να λυγίσω τα γόνατα δε μπορούσα με αποτέλεσμα να σουτάρω σαν όρθιο αγγούρι ενώ στην άμυνα έμοιαζα στον Γιάο....σχιστομάτης κι ακίνητος - να είχα μόνο το ύψος του...με βλέπω στα επόμενα meeting να πιάνω αμέσως θέσεις στους έξω πάγκους παρέα με τους δύο γέρους του μάπετ σόου (απκάρτσος)...

Πάρτε μερικές φωτό (οι μοναδικές που τραβήχτηκαν, αν και σκόπευα να τραβήξω περισσότερες και μερικά βίντεα...).

Ο σούπερ καζ' σε νέες περιπέτειες (αντλεί δύναμη από τα μαλλιά του):
Click to view attachment


Ο πίρσι με την κλασσική φανέλα:
Click to view attachment


Dynamic duo(apkarchos) σε τρυφερό στιγμιότυπο:
Click to view attachment


Οι ίδιοι με αθλητικά βοηθήματα:
Click to view attachment





Η θρυλική φωτό-wallpaper (αν τη θέλετε σε μεγαλύτερη ανάλυση πείτε μου):
Click to view attachment






Για τους υπόλοιπους θα έγραφα κάτι, αλλά από τις ζαλάδες χθες μου έχει μείνει ένας μεγάλος πονοκέφαλος, οπότε από αύριο που θα θυμάμαι περισσότερα πράγματα και θα έχω μεγαλύτερη όρεξη θα γράψω την αλήθεια.
Das Kapital
Ωραια η φωτογραφια,αυτο θα πει μπασκετικος λαος biggrin.gif ,τωρα για το meeting δεν εχω να πω τιποτα το ιδιαιτερο αφου ολα οσα εγιναν ειπωθηκαν παραπανω ή στο official topic,το μονο που εχω να πω ειναι οτι περασα καλα! 69.gif
Flash
Και καλύτερη ανάλυση θέλουμε και λεζάντα με τα ονόματα των εικονιζόμενων θέλουμε.

Αυτό το βουνό στη μέση που είναι ίσος με το άθροισμα οποινδήποτε δύο άλλων παρευρισκομένων είναι ο Τζαμπάρ ;;; blink.gif ohmy.gif Για Σακ ή Σόφο (πριν την Ελβετία) φέρνει περισσότερο.

Πιρς είπες να το παίξεις Αναζ στο ποζάρισμα; tongue.gif

Ο εκ δεξιών (στη φώτο πάντα) του Πιρς είναι ο μέγας Κεφ;

Επίσης, που είναι ο ύποπτος ; Δεν τον βρίσκω παρότι έχω δει παλιότερες φωτογραφίες.

Rchos7 μην αφήνεις το τζαπόνι να σε πιάνει σε ακατάλληλες στιγμές (για τη δεύτερη φώτο που δείχνεις χαρακτηριστικά που έχεις γράψει το bfm λέω- η πρώτη είναι γλυκύτατη...αααχ).

Lebron15 πως εχεις γίνει έτσι φέτας αγορινά μου ;;;;;;
Μήπως περισσεύουν τίποτα συμπληρώματα από την άρση βαρών και σας δίνουν εκεί στο hometown; 41.gif

Nikefalin έχασες και συ λίγο από το εκτόπισμα center σου ;

Ωραία φωτογραφία, ωραία παρέα. Ειδικά εξαιτίας της ανομοιογένειας της. Καλά να είμαστε όλοι, να το επαναλάβουμε πολλάκις και το καλοκαιράκι ελπίζω να είμαι κι εγώ εκεί.
suspect
η φωτογραφια ειναι υπεροχη γιατι την τραβηξε αυτος που λειπει!!!!!

smiley.gif smiley.gif
Pierce
QUOTE(Flash @ Apr 13 2008, 18:53 ) *
Πιρς είπες να το παίξεις Αναζ στο ποζάρισμα; tongue.gif
Ο εκ δεξιών (στη φώτο πάντα) του Πιρς είναι ο μέγας Κεφ;


Στα δεξια μου ειναι ο Καζ (με τα σταυρωμενα χερια) και αυτος που εχω αγκαλιτσα ( tongue.gif ) ειναι ο κεφ.
Kαι τι εχει το ποζαρισμα μου, δεν καταλαβα cool.gif


Κατω σειρα απο τα αριστερα

ginobili-dizzy-tsoks99-nikefalin-xaroumenos loukoumas

στην απο πανω σειρα παλι απο αριστερα

parkeroni-redpyramid-bforbasketball-gravedigger-pierce-keyzer-kef-ΧΠ-jabar-lebron-rchos-apkat-cliff ac
cliff_ac
παλι σα πρεζακι βγήκα tongue.gif
Flash
QUOTE(pierce21 @ Apr 13 2008, 21:18 ) *
Στα δεξια μου ειναι ο Καζ (με τα σταυρωμενα χερια) και αυτος που εχω αγκαλιτσα ( tongue.gif ) ειναι ο κεφ.
Kαι τι εχει το ποζαρισμα μου, δεν καταλαβα cool.gif


Αυτόν εννοούσα ρε, ο Καζ είναι μπροστά σου και όχι δεξιά. Όσο για το ποζάρισα, άσε ρε wanna be Ethan Hawk tongue.gif . Και όπως έγραψε πριν: ΡΟΥΦΙΑΝΟΛΕΖΑΝΤΑ ΡΕ!!!!!
nikefalin
QUOTE(Flash @ Apr 13 2008, 18:53 ) *
Και καλύτερη ανάλυση θέλουμε και λεζάντα με τα ονόματα των εικονιζόμενων θέλουμε.

Αυτό το βουνό στη μέση που είναι ίσος με το άθροισμα οποινδήποτε δύο άλλων παρευρισκομένων είναι ο Τζαμπάρ ;;; blink.gif ohmy.gif Για Σακ ή Σόφο (πριν την Ελβετία) φέρνει περισσότερο.

ναι είναι ο Jabar smile.gif

QUOTE(Flash @ Apr 13 2008, 18:53 ) *
Nikefalin έχασες και συ λίγο από το εκτόπισμα center σου ;


αυτό ακούγεται και προσβλητικό laugh.gif , και για να διαψεύσω τέτοιες κακόβουλες ειδήσεις έσπευσα το ίδιο βράδυ χτες σε γνωστό γυράδικο για να ανακτήσω τα 7,6 γραμμάρια που απώλεσα κατά τη διάρκεια της τιτάνιας προσπάθειας
Ginobili
Καλοί βγήκαμε ε...??? laugh.gif Την επόμενη φορά πάντως...θα φοράω φανέλα Τζινόμπιλι....για να εμπνέομαι περισσότερο.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
apkat
Μην με προπαγανδιζεις Ντιζυ.Ναι μπορει να μουν αγκαλιασμενος με τον rcho στα sidelines αλλα δεν επινα φραπε.Φρεντο εσπρεσσο μονο..!!!Ο Σταματης επινε φραπε.
Flash
QUOTE(apkat @ Apr 13 2008, 23:09 ) *
Μην με προπαγανδιζεις Ντιζυ.Ναι μπορει να μουν αγκαλιασμενος με τον rcho στα sidelines αλλα δεν επινα φραπε.Φρεντο εσπρεσσο μονο..!!!Ο Σταματης επινε φραπε.


Αντικομφορμιστής και trendy συγχρόνως ο ηγέτης (τώρα πως συμβαδίζουν αυτά μη με ρωτήσετε icon_drunk.gif )
apkat
Δεν ειναι θεμα τρεντι..Απλα ειναι θεμα ποιοτητας.Αυτος ο εσπρεσσο ειναι φανταστικος καφες.
nikefalin
QUOTE(apkat @ Apr 13 2008, 22:24 ) *
Δεν ειναι θεμα τρεντι..Απλα ειναι θεμα ποιοτητας.Αυτος ο εσπρεσσο ειναι φανταστικος καφες.

ότι και να λέτε εγώ ξέρω πως αποχώρησε στο 5ο λεπτό μην αντέχωντας να ανταπεξέλθει στις συνθήκες ενός αγώνα με εμένα αντίπαλο tongue.gif
rchos
QUOTE
ότι και να λέτε εγώ ξέρω πως αποχώρησε στο 5ο λεπτό μην αντέχωντας να ανταπεξέλθει στις συνθήκες ενός αγώνα με εμένα αντίπαλο


μετα και τις φωτο που δημοσιευτηκαν ηρθε η ωρα να αποκαλυψουμε οτι ο απκατ αποχωρησε απο τον αγωνα για να παει να πιει τον φρεντο του.οι απολαυσεις στη ζωη ειναι λιγες και για κανεναν λογο δεν πρεπει να τις παραμελουμε!
B for Basketball
QUOTE(nikefalin @ Apr 13 2008, 19:27 ) *
ότι και να λέτε εγώ ξέρω πως αποχώρησε στο 5ο λεπτό μην αντέχωντας να ανταπεξέλθει στις συνθήκες ενός αγώνα με εμένα αντίπαλο tongue.gif

Naι αποχωρησε προς σεβασμο στους μεγαλυτερους....
Ας εβλεπες μετα πως αντεχε εναντιον μας!!
Χαρη σου εκανε!!
laugh.gif laugh.gif
apkat
Παιδια ο Σταματης αποκαλυψε την πραγματικοτητα.Ο Απκατ δεν γινεται ακριβως στις 13:31 να μην πιει τον φρεντο του και να καπνισει.Τωρα τι λεει ο Νικεφαλιν δεν ξερω.Ημουν ακμαιοτατος καθ'ολη την διαρκεια αλλα ειπαμε.Σε αυτην την ζωη υπαρχουν προταιρεοτητες..
captain charisma
pierce χωρις παρεξηγηση μου θυμησεις λιγο τον ουρος σλοκαρ απο την σλοβενια
Pierce
Σιγα, καμια παρεξηγηση tongue.gif
Στα χρωματα και στο χτενισμα (!!) ισως του μοιαζω ,αλλα γενικοτερα δεν νομιζω smile.gif
apkat
Μια διορθωση στα λεγομενα του suspect..Οταν ελεγε οτι παικτης που μου ταιριαζει ειναι ο Βασιλιεβιτς μπερδευτηκε..Αιβερσον ηθελε να πει και επειδη μοιαζουν τα ονοματα εγραψε Βασιλιεβιτς.. tongue.gif tongue.gif

Δεν πειραζει Suspect τα λαθη ειναι ανθρωπινα.. tongue.gif tongue.gif
Wilkinson
Emena pantos o Bfb mou thimizei fatsika ligo ton farmar(ine kai lakers tongue.gif )
Ginobili
QUOTE(Wilkinson @ Apr 14 2008, 02:23 ) *
Emena pantos o Bfb mou thimizei fatsika ligo ton farmar(ine kai lakers tongue.gif )

Καμία σχέση.Εμένα τον Γκασόλ που θυμίζει(φατσικά..) tongue.gif
Sir Charles
όχι ρε παιδιά έχασα συνάντηση - sorry. Και τώρα τελευταία σκεφτόμουνα γιατί δεν κανονίζουμε καμία μπασκετική συνάντηση καιρό τώρα. Μας έχει φάει η δουλειά όμως και που χρόνος για το φόρουμ...

Τέλος πάντων, να κανονίσουμε την επόμενη συνάντηση και γρήγορα... αν σας έχει μείνει καθόλου συκώτι μέσα σας tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Apr 14 2008, 12:55 ) *
Καμία σχέση.Εμένα τον Γκασόλ που θυμίζει(φατσικά..) tongue.gif



Καταλαβαινεις..... rolleyes.gif
captain charisma
μου εκλεψες τα πνευματικα δικαοωματα laugh.gif
Anaz
Ντροπη να χασω αυτη τη συναντηση.. Δεν θα σας το συγχωρέσω ποτε που δεν πήρε κανεις τηλεφωνο... shot.gif shot.gif

Εχασα και τις τρυφερες στιγμες των απκατ-αρτσος.. Απκατ στην φωτο που ο Αρτσος χαιδευει το αυτι σου, οι ρωγες σου κοβουν γυαλι... icon_wave.gif
Flash
QUOTE
Ντροπη να χασω αυτη τη συναντηση.. Δεν θα σας το συγχωρέσω ποτε που δεν πήρε κανεις τηλεφωνο... shot.gif shot.gif


Μην στεναχωριέσαι συν-σοφέ. Εφόσον λείπαμε εμείς δε λογίζεται για σοβαρό meeting. Ένα πανηγυράκι ήταν...

QUOTE
Εχασα και τις τρυφερες στιγμες των απκατ-αρτσος.. Απκατ στην φωτο που ο Αρτσος χαιδευει το αυτι σου, οι ρωγες σου κοβουν γυαλι... icon_wave.gif


w00t.gif thumbsup.gif 24.gif 24.gif
Air Kef
tongue.gif Ηρθε η σειρα μου.

Ηρθε η σειρα μου να απαντησω στα λιβελογραφήματα και τις ανακρίβειες που έγραψε αυτή η κακή ασιατική απομίμηση του Μπιλ Λαμπίερ των Αθηναικών playground,o γνωστός και ως αν-σ'αρεσει-μπαρμπα-Λαμπρο-ξαναπερνα-απο-την-Ανδρο (οπου Λαμπρο βαλτε αντιπαλος και οπου Ανδρος βαλτε ρακέτα),αυτός ο τρισάθλιος,ποταπός,άξεστος,τραγελαφικός,αυ
τός που ήξερε οτι θα αντεξει 3:43 λεπτά μέσα στο γήπεδο και γιαυτό επρεπε να κανει οτιδήποτε για να τον θυμόμαστε.
Dizzy fingers ladies and gentlemen.


Truth is οτι πραγματικά έφαγα την τάπα της ημέρας. biggrin.gif

Truth is though, οτι ουτε καν ειχα σηκωθεί απο το έδαφος,οποτε αν καποιοι τον πιστέψατε που σας εκανε να νομιζετε οτι με τάπωσε επειδη σηκωθηκε 1 μετρο πανω απο την στεφάνη,he didn't. 19.gif

Truth is οτι δεν μασουσα κανονικα για 2 μέρες απο την αφελέστατη,με τραγικά κακό timing και accuracy προσπάθεια του να μου κλέψει την μπαλα,καταφέρνοντας παντως να με κανει να θυμαμαι για καιρο την στιγμή που το χέρι του έπεσε με ιαπωνικό μισος πανω στα δοντια μου. wacko.gif 30.gif 45.gif tongue.gif




Τελος,truth is, ότι χάρηκα παρα πολύ που επιτέλους βρέθηκα σε ενα μιτινγκ,και δη ενα τοσο μεγάλο μιτινγκ,επαιξα πολύ μπάσκετ με παιδιά που αγαπούν το άθλημα και φυσικά που γνωρισα επιτέλους απο κοντά ιντερνετικούς φιλους και γνωστούς,οπως τον πιρς21 που μιλαμε σχεδον καθημερινα μεσω μσν,τον σασπεκτ που εδω και 3 χρονια τα λεμε(περισσοτερο τον διαβαζω βασικα tongue.gif ) μεσω του φορουμ (κι ας με μπερδεψε με τον νικεφαλιν biggrin.gif ),τον ρτσο7,τον απκατ,τον ντιγκερ,τον λουκουμα κτλ ενω γνώρισα και νέους οπως το παρκερόνι9 .

Θα κανω οτι μπορώ για να ξαναβρεθώ οταν μου ξαναδωθει η ευκαιρια,οποτε ειναι αυτή. smile.gif


Υ.Γ.(προς haroumeno loukouma,aka ειδωλο,aka hd): στο επομενο μιτινγκ θα σκασω μυτη με μια εξαδα μπύρες. Και αυτό ειναι δέσμευση. 19.gif
Υ.Γ.2 (προς suspect) : thnx πάρα πολύ για τα καλα σου λόγια,άλλά ποιος ειναι ο Ντοζετ;;; biggrin.gif Το Κούκοτς που ακουσα σε καποια φάση που άρεσε πολυ περισσοτερο (ειμαι και ψωναρα αν δεν το εχετε καταλάβει ακομα). 24.gif
Υ.Γ.3: Σπύρο περίμενε τηλεφωνο μετά τις 21.30 το βράδυ,μην μου κοιμηθείς απο τις 22.00 και σε ψάχνω.
dizzy_fingers
Πωπω...δύο μέρες?
Το είχα καταλάβει ότι ήταν πολύ άτσαλο και δυνατό το χτύπημα αλλά δεν το περίμενα τόσο fast.gif.

Έχεις ακόμα πάντως μέχρι να φτάσεις τον flash...ο άνθρωπος στο πρώτο meeting υπέφερε από την άμυνα αλά bowen 19.gif .


Για το βράδυ ξέχνα το. Είμαι άρρωστος με τα κωλοτερτίπια του καιρού.
Αύριο θα είσαι αθήνα?
j-kidd13
Επιτελους ξαναμπαινω στο φορουμ μετα απο κανα 3μηνο αποχης λογω κολυμματος του υπολογιστη...!!!!φανταζομαι ποσα μητινγκς θα εχασα.....καημο το εχω να ερθω...θα περιμενω την επομενη συναντηση...
dizzy_fingers
1 έχασες, όχι και πολλά tongue.gif.


Μετά το πάσχα λογικά θα κανονιστεί κάτι.
j-kidd13
Θα εχω το νου μου για το επομενο...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.