Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ποιος πιστευετε θα νικήσει?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
ALdaperan
1 ώρα πριν τον αγώνα..κάναμε τις αναλύσεις μας,τις κριτικες μας ας ψηφίσουμε τώρα..

ποιος νομίζεται οτι θα κερδίσει? rolleyes.gif
LFO
o θρύλος
greeneyes13
με την ψήφο μου τα ποσοστά είναι 50-50 και πραγματικά πιστεύω πως το απιχνίδι ξεκινάει με ίσες πιθανότητες και για τους δύο

εύχομαι να δούμε έναν ωραίο αγώνα και χωρίς έκτροπα (εντάξει ξέρω ότι είναι ουτοπικό αλλά οφείλουμε να το ευχόμαστε)

πάντως συνεχίζω να πιστέυω και ας γίνομαι κουραστική πως το όλο αρνητικό κλίμα θα πεισμώσει τον σπανούλη, ελπίζω να μην κάνει καμιά χειρονομία στον κόσμο όπως έκανε στο παιχνίδι με τον κολοσσό, κάτι που θεώρησα τραγικό 68.gif
rchos
QUOTE(greeneyes13 @ Jan 12 2011, 20:33 ) *
με την ψήφο μου τα ποσοστά είναι 50-50 και πραγματικά πιστεύω πως το απιχνίδι ξεκινάει με ίσες πιθανότητες και για τους δύο

μιλαμε για 4 ψηφους βεβαια μονο ετσι. tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(rchos @ Jan 12 2011, 20:36 ) *
μιλαμε για 4 ψηφους βεβαια μονο ετσι. tongue.gif


Νομιζω οτι ο Παναθηναικος εχει ενα ελαφρυ προβαδισμα,λογω εδρας,λογω πιο σοβαρου προσωπου απο τον Ολυμπιακο ως τωρα,και καλυτερης αμυντικης λειτουργιας...Εχει ενα θεμα με την ετοιμοτητα των Νικολας Μπατιστ και την μοναξια του Διαμαντιδη,αλλα αυτα θα φανουν στο παρκε...
greeneyes13
QUOTE(rchos @ Jan 12 2011, 20:36 ) *
μιλαμε για 4 ψηφους βεβαια μονο ετσι. tongue.gif

χαχαχα ναι το ξέρω αλλά μ αρεσε το 50-50.... smiley.gif
T.W.Is.M.
Διεκδικωντας το βραβειο του πιο σουρρεαλιστικου ποστ του 2011, θα ψηφισω Παναθηναικο μια ωρα μετα το τελος του αγωνα! smiley.gif
berry
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 13 2011, 00:53 ) *
Διεκδικωντας το βραβειο του πιο σουρρεαλιστικου ποστ του 2011, θα ψηφισω Παναθηναικο μια ωρα μετα το τελος του αγωνα!


77.gif
T.W.Is.M.
Και συνεχιζοντας στο ιδιο κλιμα με το προηγουμενο ποστ εχω να παρατηρησω οτι μετα τη δικη μου ψηφο το σκορ ηταν 9-3 υπερ του ΠΑΟ. Τωρα ειναι 13-7, αρα αλλοι 4 ακολουθησαν το παραδειγμα μου και ψηφισαν νικη του Παναθηναικου αφου το ματς ειχε τελειωσει και ο Παναθηναικος ειχε χασει! smiley.gif
comrade
Ηθελαν να μοιραστουν μαζι σου το βραβειο απ οτι φαινεται biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.