Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Websites ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
ba97200
Καλησπέρα σε όλους... μόλις τελειώσαμε μια νέα δουλειά με το website του Γυναικείου τμήματος μπάσκετ του Ηρακλη
www.irakliswbc.gr
και αναρωτιέμαι αν έχουν οι άλλες ομάδες κάποιο site... Αν μπορούμε ας κάνουμε μια λίστα..
harris
Το σαιτ του Σπορτιγκ είναι sportingbc.tk

Αυτη την στιγμη αναβαθμίζεται και ισως εχετε καποιο προβλημα στο να βρειτε τις ειδησεις...Ο δημιουργος του ειναι ο mentat και μαζι καταφεραμε να εχουμε ενα αξιολογο τοπο για την ομαδα μας.....
dizzy_fingers
Και ο tafos έχει φτιάξει την αντίστοιχη σελίδα για το γυναικείο του ΠΑΟ (πιο συγκεκριμένα, για όλο τον ερασιτέχνη ΠΑΟ αλλά έχει αρκετά και για το θέμα μας):

http://www.pao1908.bravehost.com
harris
http://www.apollon-ptolemaida.gr/

TO σαιτ του απολλωνα πτολεμαιδας wink.gif
Anxel
http://www.freewebs.com/zografos
coach13
:bball www.melasoagioseleutherios.gr το σαιτ του Μελας Αγ.Ελευθεριος
Α εσκα
DxL
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Ζ.Α.Ο.Ν ΚΗΦΙΣΙΑΣ

A' ΕΣΚΑ Γυναικών


shot.gif 77.gif

ZAON ULTRAS FAN CLUB

http://www.zaon-ultras.com/


smilie_schal1.gif 69.gif thumbsup.gif wav.gif
peja
XEREI KANEIS TO SITE TO ARI HOLARGOU???
Live strong
QUOTE(peja @ Feb 1 2006, 04:08 PM)
XEREI KANEIS TO SITE TO ARI HOLARGOU???
*


Δε νομίζω ότι έχει site ο Χολαργός… rolleyes.gif
peja
Στο τελευταίο Basket News που είχε αφιέρωμα ανέφερε ότι έχει...αλλά δεν έγραφε στην διεύθυνση....
froso
QUOTE(ba97200 @ Jun 27 2005, 12:15 AM)
Καλησπέρα σε όλους... μόλις τελειώσαμε μια νέα δουλειά με το website του Γυναικείου τμήματος μπάσκετ του Ηρακλη
www.irakliswbc.gr
και αναρωτιέμαι αν έχουν οι άλλες ομάδες κάποιο site... Αν μπορούμε ας κάνουμε μια λίστα..
*


Καλημέρα!Μοήκα στο site σας και το βρήκα ενδιαφέρον! Θεωρώ πολύ καλή την κίνησή σας για τη δημιουργία του. Ξέρω ότι στο site του Αμύντα (www.amyntas.gr) υπάρχει σελίδα για το γυναικείο τμήμα, χωρίς όμως να την ενημερώνουν πολύ συχνα..(το αντρικό τους ενδιαφέρει περισσότερο)
Delinquent
Aris Xolargou
jsoiler
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΠΟΝΗΤΡΙΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑ... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Grissino
http://www.pgss.gr/www/ για όλα τα τμήματα του Πανιώνιου Γυμναστικού Συλλόγου Σμύρνης, φυσικά με όλα τα νέα του γυναικείου μπάσκετ! biggrin.gif
NRZ
http://www.terpsithea.gr
Tafos toy indoy
ενα μπραβο για τους ανθρωπους της τερψιθεας!
Tafos toy indoy
ξαναλειτουργεισα το αγγλικο site του παο

www.paoathens.bravehost.com
katharoaimo
ανεπισημο site για τα γυναικεια τμηματα της Δαφνης.
WWW.GEOCITIES.COM/DAFNIBASKET.Πολυ καλη δουλεια και συνεχεις ενημερωσεις.
basket4
το καινουριο site Της γυναικειας ομαδας του ΑΘΗΝΑΙΚΟΥ
ΑΘΝΕ FOR EVER
QUOTE(NRZ @ Dec 6 2006, 12:00 ) *

www.athinaikosbc-women.gr , ή www.abc-women.gr είναι το νέο website της γυναικείας ομάδας μπάσκετ του Αθηναικού! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
womanplayer
φοβερο!!!! απιστευτα πραγματα απο τους ανθρωπους του Αθηναικου , μπραβο τους παραδειγμα προς μιμιση 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif
Tafos toy indoy
QUOTE(womanplayer @ Nov 10 2007, 21:38 ) *
φοβερο!!!! απιστευτα πραγματα απο τους ανθρωπους του Αθηναικου , μπραβο τους παραδειγμα προς μιμιση 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif



οντως...μακαρι να κρατησουν και να παραδειγματισουν κ αλλους..
always_try
www.proteasvoulas.piczo.com to site tou prwtea voulas!!..wraiotato!! bball.gif
basket4
QUOTE(always_try @ Nov 12 2007, 04:52 ) *
www.proteasvoulas.piczo.com to site tou prwtea voulas!!..wraiotato!! bball.gif


για τον πρωτεα εχει ανοιξει η μπαλλα ξεχωριστο τοπικ για το site Του πρωτεα.

αλλα ειναι οντως παρα πολυ ωραιο 41.gif
center
Εντελώς τυχαία βρήκα και την ιστοσελίδα μιας ομάδας που παίζει στο πρωτάθλημά μας...
Η ομάδα αυτή λέγεται ΠΑΣ Φιλοθέης Άρτας και η ιστοσελίδα της βρίσκεται εδώ
Μπράβο τα παιδιά...!!!
basket4
QUOTE(center @ Nov 30 2007, 02:06 ) *
Εντελώς τυχαία βρήκα και την ιστοσελίδα μιας ομάδας που παίζει στο πρωτάθλημά μας...
Η ομάδα αυτή λέγεται ΠΑΣ Φιλοθέης Άρτας και η ιστοσελίδα της βρίσκεται εδώ
Μπράβο τα παιδιά...!!!


πολυ καλο ειναι 41.gif
nickwtbd
kserei kaneis an exoun kapoio site oi esperides kai ta anw liwsia
tsops
QUOTE(nickwtbd @ Dec 20 2007, 19:01 ) *
kserei kaneis an exoun kapoio site oi esperides kai ta anw liwsia


Οι Εσπερίδες φτιάχνουν tongue.gif και τα Λιόσια κάτι είχαν επί εποχής Ντάκουρη νομίζω. Δεν ξέρω αν το έχουν ακόμα...
basket4
QUOTE(nickwtbd @ Dec 20 2007, 21:01 ) *
kserei kaneis an exoun kapoio site oi esperides kai ta anw liwsia


σε παρακαλω αν μπορεις να γραφεις και με ελληνικους χαρακτηρες γιατι τα Greeklish απαγορευονται
center
το site της ΑΟ Σχερίας βρίσκεται εδώ
KB24
Παιδια ξερετε αν εχει site ο Παγχιακος??(Λογω καταγωγης)
center
QUOTE(KB24 @ Jan 13 2008, 22:10 ) *
Παιδια ξερετε αν εχει site ο Παγχιακος??(Λογω καταγωγης)

έψαξα στο google αλλά δεν βρήκα κάτι... Το μόνο που έχει είναι κάποια site με ειδήσεις γενικά από την Χίο με ειδήσεις από τον αθλητικό τοπικό τομέα bball.gif
KB24
Το ξερω και εγω αυτα βρισκω. Tnx παντως peace.gif
open 9
ανανεωμενο site του μελα....www.melasoagioseleutherios.gr
basket4
και το περιστερι εχει ενα site.
αναφερεται σε ολα τα τμηματα του.
αλλα εχει υλικο και για το γυναικειο

www.peristerigs.gr
jsoiler
Ανανεομένο και το site μας (www.thriamvos.com) με φωτογραφικό υλικό από την κοπή της πίτας μας καθώς και φωτογραφίες από τη κατάκτηση του κυπέλου.....
Wilkinson
Kserei kanenas ama exei site o Megas apo A1???
basket4
QUOTE(Wilkinson @ Feb 25 2008, 08:12 ) *
Kserei kanenas ama exei site o Megas apo A1???


οχι.δεν εχει bball.gif
center
To Μεσολόγγι έφτιαξε site:

ΛΟΡΔΟΣ ΒΥΡΩΝ
Rebound
H ιστοσελίδα του Αχιλλέα Θερμαϊκου www.achilleasbasket.gr
Αναφέρεται σε όλα τα τμήματα άλλα έχει και υλικό, πληροφορίες και για το γυναικείο μπάσκετ.
akadimia2008
η Ακαδημια 2008 Ηλιουπολης εφτιξε το blog της http://akadimia2008.blogspot.com/ !!!!!!!
Live strong
Ένα νέο site που αφορά το γυναικείο μπάσκετ εγκαινιάστηκε!!!!
Έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα και όχι φορουμικό. Αξίζει να το επισκεφτείτε!!!
www.weplayball.gr
Ένα μεγάλο μπράβο σ αυτούς που είχαν την ιδέα και την υλοποίησαν!!!!
basket4
QUOTE(Live strong @ Feb 16 2009, 15:04 ) *
Ένα νέο site που αφορά το γυναικείο μπάσκετ εγκαινιάστηκε!!!!
Έχει καθαρά ενημερωτικό χαρακτήρα και όχι φορουμικό. Αξίζει να το επισκεφτείτε!!!
www.weplayball.gr
Ένα μεγάλο μπράβο σ αυτούς που είχαν την ιδέα και την υλοποίησαν!!!!



παρα πολυ ωραιο site
εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ..
εχει αν οχι τα παντα τα περισσοτερα θεματα γυρω απο τη γυναικειο μπασκετ
το αρνητικο παντως ειναι οτι δεν αναφερεται καθολου σε μικρες ηλικιακα κατηγοριες....πγκορασιδες-κορασιδες-νεανιδες.

παντως αν ξεκινησε τωρα το πανε πολυ καλα οποιος το εφτιαξε smiley.gif blove.gif
weplayball
QUOTE(basket4 @ Feb 16 2009, 22:34 ) *
παρα πολυ ωραιο site
εμενα προσωπικα μου αρεσει πολυ..
εχει αν οχι τα παντα τα περισσοτερα θεματα γυρω απο τη γυναικειο μπασκετ
το αρνητικο παντως ειναι οτι δεν αναφερεται καθολου σε μικρες ηλικιακα κατηγοριες....πγκορασιδες-κορασιδες-νεανιδες.

παντως αν ξεκινησε τωρα το πανε πολυ καλα οποιος το εφτιαξε smiley.gif blove.gif

Καλημέρα!Σας ευχαριστούμε για την ανταπόκριση.Σκοπεύουμε να επεκταθούμε και στα τμήματα υποδομών.Άλλωστε είναι η βάση του αθλήματος που αγαπάμε και θέλουμε να προωθήσουμε.Άρα όλες οι προτάσεις σας, μας βοηθάνε να κάνουμε το weplayball ακόμα καλύτερο και πιο πλήρες.
Ναι, το site ξεκίνησε τώρα και προσπαθούμε για το καλύτερο. Θα ακολουθήσουν πολλές εκπλήξεις.Η υποστήριξή σας είναι απαραίτητη!
marsbar
Κι εμένα μου άρεσε πολύ το site.
Συμφωνώ κι εγώ απόλυτα με τον/την weplayball
σχετικά ότι δεν αναφέρεσται στις υποδομές.
Και μην ξεχνάμε ελλάδα δεν είναι μόνο ΑΘΗΝΑ!!!
weplayball
QUOTE(marsbar @ Feb 17 2009, 16:18 ) *
Κι εμένα μου άρεσε πολύ το site.
Συμφωνώ κι εγώ απόλυτα με τον/την weplayball
σχετικά ότι δεν αναφέρεσται στις υποδομές.
Και μην ξεχνάμε ελλάδα δεν είναι μόνο ΑΘΗΝΑ!!!

Εντός της ερχόμενης εβδομάδας θα ανεβάσουμε και αποτελέσματα από τις υπόλοιπες ενώσεις και απο πρωταθληματα κορασίδων και νεανίδων.Ελλάδα δεν είναι μόνο η Αθήνα, όπως λες και στο weplayball θα το αποδείξουμε.
Ευχαριτούμε και πάλι για τις επισημάνσεις σας και για τις όποιες παρατηρήσεις σας παρακαλούμε να επικοινωνείτε μαζί μας στο info@weplayball.gr
marsbar
QUOTE(weplayball @ Feb 18 2009, 17:23 ) *
Εντός της ερχόμενης εβδομάδας θα ανεβάσουμε και αποτελέσματα από τις υπόλοιπες ενώσεις και απο πρωταθληματα κορασίδων και νεανίδων.Ελλάδα δεν είναι μόνο η Αθήνα, όπως λες και στο weplayball θα το αποδείξουμε.
Ευχαριτούμε και πάλι για τις επισημάνσεις σας και για τις όποιες παρατηρήσεις σας παρακαλούμε να επικοινωνείτε μαζί μας στο info@weplayball.gr



Μέχρι να το δώ δεν πιστεύω τίποτα. icon_blahblah.gif
Αν δεν υπύρχαν και τα FORUM να αναφέρουμε και λίγο το τι γίνεται
στην Επαρχία κανένας δεν θα ενδιαφερότανε!!
ΑΣ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ!!! 41.gif
center
Ένα ιστότοπος για την αθλητική δραστηριότητα όλων των ομάδων της περιοχής της Ναυπάκτου. Έχει και πληροφορίες για τους αγώνες της γυναικείας ομάδας του ΠΑΣ Ναυπάκτου. Παρακάτω ο σύνδεσμος:
nafpaktia
a.n.r00u *n-e*
Mήπως ξέρει κανείς websites ομάδων της Γ'ΕΣΚΑ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.