Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Miami Heat - New York Knicks
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2, 3, 4
sacarame
VS

Πρόγραμμα :


Game 1 - Sat. April 28, New York at Miami, 3:30 p.m., ABC/R
Game 2 - Mon. April 30, New York at Miami, 7 p.m., TNT
Game 3 - Thu. May 3, Miami at New York, 7 p.m., TNT
Game 4 - Sun. May 6, Miami at New York, 3:30 p.m., ABC/R
Game 5 * Wed. May 9, New York at Miami, TBD
Game 6 * Fri. May 11, Miami at New York, TBD
Game 7 * Sun. May 13, New York at Miami, TBD

* ώρες Αμερικής


Σχόλια για την σειρά...
pete7
ωραιο το σημα των νικς εβαλες smiley.gif
μονο αυτο θα εχουμε στο τελος tongue.gif

προβλεπω 1 ως 2 νικες αν κανουμε -παραπανω θα ειναι μεγαλη επιτυχια
Nuntius
Ένα θα πω.

http://forums.realgm.com/boards/viewtopic....6&t=1177648

546 posts μέσα σε 7 ώρες και 40 λεπτά smiley.gif
pete7
εχουν πιστη οι οπαδοι των νικς κ γιατι οχι αλλα δεν ειμαστε φαβορι
πολλοι πιστευουν κ σε προκριση
Nuntius
QUOTE (pete7 @ Apr 27 2012, 12:09 ) *
εχουν πιστη οι οπαδοι των νικς κ γιατι οχι αλλα δεν ειμαστε φαβορι
πολλοι πιστευουν κ σε προκριση


Δεν έχουν πίστη. Παραφροσύνη έχουν.

Είναι άλλο να λες:

"Ελπίζω να περάσουμε, θέλουμε να περάσουμε, πιστεύω πως μπορούμε να περάσουμε"

Και άλλο να λες:

"Θα περάσουμε και βάζω και στοίχημα"


Αλλά δεν βαριέσαι. Έχω ακούσει αρκετά σε εκείνο το site tongue.gif
j-kidd13
Απο τις πιο ξεκαθαρες σειρες....Δεν βλεπω πως η Νεα Υορκη θα ανησυχησει το Μαιμι....Πανω απο μια νικη για τους Νικς,το θεωρω επιτυχια.....
geo82
Αν και θεωρώ πως δύσκολα θα περάσουμε τους Χιτ, το ήθελα αυτό το ζευγάρι, κυρίως εξαιτίας της παλιάς κόντρας. Βέβαια, άλλες ομάδες τότε, άλλες τώρα. Θα ήθελα πάντως να πάει στα 7 παιχνίδια, ώστε να πέσουν κορμιά στο τέλος. Αλλά δεν το βλέπω... sad.gif
white_mamba
Για να νικησουν παιχνιδια οι Νικς ο Καρμελο πρεπει να βαζει τουλαχιστον 45. 2 παιχνιδια στο μαντισον μπορουνε να τα παρουν εχουνε ψυχολογια γιατι μετα την παραιτηση του Μαικ Ντ'αντονι τα πραγματα πηγανε σχετικα καλα πηρανε δυσκολα ματσ. "σκουπισμα" ειναι επισης ενα πιθανο αποτελεσμα γιατι θελω να ελπιζω οτι ο Γουειντ θα φερει το Α+ παιχνιδι του κ ο Λεμπρον θα συνεχισει τις τρομερες εμφανισεισ του. Το κλειδι για τους νικς ειναι ο Αμαρε . αν μπορεσει και κυριαρχησει εναντια του Μποσ θα υπαρχουν ελπιδες. Ο λεμπρον θα προσπαθησει να κλεισει τον καρμελο, αδυνατον μεν αλλα εχεις εναν απο τους καλυτερους αμυντικους πανω του οποτε ζεις με τα τρελα σουτ που βαζει. Ο Γουειντ θεωρητικα θα εχει τα χερια του γεματα με τον Ιμαν Σαμπερτ.. καταπληκτικος αμυντικος με σωματοτυπο Γουειντ. Οι νικς ειναι μια απο τις απροβλεπτες ομαδες οποτε δεν ξερεις τι επιφυλασει η σειρα αυτη ειναι μια λογικη κ αντικειμενικη προβλεψη. Προσωπικα οι νικς δεν εχουν ελπιδα αλλα τους δινω ενα παιχνιδι ΗΕΑΤ στα 5. Ας μην ξεχναμε οτι οι Σιξερς δεν προσπαθησαν καν να παιξουν στο ντιτροιτ προτιμησανε μπουλς παρα ΗΕΑΤ . οπως και εγω σαν ΗΕΑΤ φαν προτιμουσα σιξερς παρα Νικς
Dwyane ''the flash'' Wade
Η αληθεια ειναι πως κι εγω θα προτιμουσα τη φιλαδελφεια στον πρωτο γυρο επειδη τη θεωρω πιο πολυ του χεριου μας σε σχεση με τους απροβλεπτους νικς.απο την αλλη δεν βλεπω πως μπορουμε να αποκλειστουμε σε αυτη τη σειρα.να ζοριστουμε ναι αλλα σε καμια περιπτωση να μεινουμε εκτος!!κατα την γνωμη μου για τους νικς βαρομετρο θα ειναι ο αμαρε και το τι θα κανει απεναντι στον μπος παρα ο καρμελο.
πιστευω πως θα περασουμε με 4-1 ή με 4-2 στη χειροτερη.
geo82
Ακριβώς. Οι εμφανίσεις του Amare θα είναι καθοριστικές για το μέλλον της σειράς. Αυτό είπε και ο Sir Charles στις προβλέψεις του. Πάντως τα πράγματα είναι ζόρικα για τους Νικς.
hlias_lebron
Θα γινει μαχη γιατι και οι 2 ομαδες εχουνε πολυ καλους παιχτες.μπορει να βγηκανε στη θεση 7 οι νικς αλλα στα πλει οφ πιστευω θα ειναι αλλη ομαδα εκει που ολοι οι παιχτες σοβαρευονται..ελπιζω να περασουνε οι χιτ(λογω λεμπρον χεχεwink.gif) αλλα πανω απ'ολα να δουμε καλο θεαμα!!για να δουμε
captain charisma
το πιο ενδιαφερον ζευγαρι του πρωτου γυρου κιολας...απο πλευρας ομαδων και ονοματων....που να επαιζε κ ο λιν..πανικος θα γινοταν...

οσο για τη σειρα νομιζω ευκολα η δυσκολα θα προκριθουν οι χιτ..αλλα οι νικς μετα την αλλαγη προπονητη τα πηγαινουν πολυ καλυτερα...για να δουμε..
pete7
Miami Is Burning

Knicks-Heat brings back fond, and not so fond, memories for New Yorkers. But the truth is, all the pressure is on Miami this time around. For the Knicks, opportunity knocks

απο espn ny


ξεκινα αποψε 10κ30 να δουμετι θα δουμε
τσαντλερ ακουγεταιδεν θα παιξει λογω γριπης αλλα δε νομιζω να μην παιξει
captain charisma
πριν λιγο το διαβασα στο σπορτ24 και λεει οτι τον αποκλεισαν εδω και 2 μερες το τσαντλερ για να μην κολλησουν κ αλλοι παικτες..

το νοβασπορτ3 το δειχνει για οσους εχουν...καπακι μετα το τελικο του κυπελλου ελλαδας...
pete7
ενας δημοσιογραφος στο τουιτερ ειπε οτι δυσκολο να μην παιξει θα δουμε
αποψε μπορουμε να κανουμε το θαυμα εχω μια αισιοδοξια
geo82
Αν και δεν αποκλείω τίποτα, δεν πιστεύω ότι θα χάσει ένα τόσο σημαντικό παιχνίδι. Αν πάντως δεν παίξει οι Χιτ θα κάνουν άνετα το 1-0. Πάντως ο Woodson δεν μας τα λέει καλά

http://tracking.si.com/2012/04/27/mike-woo.../?sct=nba_t2_a4
captain charisma
νομιζω και ο Di-No στο 4 τελικο περσι την ιδια ιωση ειχε αλλα επαιξε κανονικα...μπορει να ειναι και τρικ των νικς αυτο...
geo82
Καλά ο Dirk πέρσι ήταν βιονικός. Μπορεί και να ισχύει αυτό που λες.
Gravedigger
Η διαιτησία σήμερα είναι προκλητικά αστεία.Μόλις πέταξαν έξω τον Chandler με flagrant 2 σε σπρώξιμο πάνω στο screen στον Lebron!

EDIT:Το άλλαξαν τελικά σε flagrant 1.Έστω,ήταν 1 απλό επιθετικό.
a.car
QUOTE(Gravedigger @ Apr 28 2012, 23:42 ) *
Η διαιτησία σήμερα είναι προκλητικά αστεία.Μόλις πέταξαν έξω τον Chandler με flagrant 2 σε σπρώξιμο πάνω στο screen στον Lebron!

EDIT:Το άλλαξαν τελικά σε flagrant 1.Έστω,ήταν 1 απλό επιθετικό.



Ο Τζέιμς σήμερα βάζει υποψηφιότητα για χρυσό βατόμουρο με τις συνεχείς βουτιές.
geo82
Μπορεί να μετονομαστεί σε LeActor. Εντάξει, έχουν κάνει και οι Νικς λάθη, αλλά η διαιτησία είναι τραγική. Περίμενα πώς και πώς να δω αυτή τη σειρά, αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναδώ άλλο παιχνίδι της.
aegeansheed
Οι Knicks πρώτο φαβορί για sweep αν συνεχίσουν έτσι..
HLR CENATION
Aπολαυση οι Χιτ στο πρωτο ημιχρονο.

Φοβερος ο Λεμπρον παραμαζωμα τους εχει παρει.

Ντροπη στον τσαντλερ για το χτυπημα πανω στον Λεμπρον.
a.car


Οσοι έχουμε κατηγορήσει τους Ναβάρο και σια για ηλεκτροπληξία δεν είχαμε δει τίποτε μέχρι σήμερα. ο Αντονυ έκανε

hand checking στον Λεμπρον και αυτός σωριάστηκε λες και τον χτύπησε κεραυνος. Ντροπή!
Gravedigger
QUOTE (HLR CENATION @ Apr 29 2012, 00:01 ) *
Ντροπη στον τσαντλερ για το χτυπημα πανω στον Λεμπρον.

Σιγά το χτύπημα...Ένα σκληρό screen ήταν.Ο Lebron το σκέφτηκε πρώτα και μετά αποφάσισε ότι πρέπει να πέσει κάτω και ότι πόνεσε.Μπορεί όντως να πόνεσε αλλά πολύ δράμα ρε παιδί μου.Μεταγραφή στην Barca κατευθείαν.
geo82
Ήταν στραβό το κλίμα, το 'φαγε κι ο γάιδαρος (τραυματισμός Shumpert)...
pete7
δυστηχως καταποντιστηκαμε
ξεκινησαμε καλα αλλα μετα το χαος
παμε στο επομενο τωρα
aegeansheed
Ο Chandler έχει άλλα 2 ή 3 παιχνίδια στην καριέρα του με +7 λάθη. Είδα σίγουρα 3 επιθετικά. Όταν ο Chandler εκνευρίζεται χάνει την ψυχραιμία του. Θυμάμαι ένα παιχνίδι κόντρα στον Humphries που τον κόντραρε αρκετά και είχε εκνευριστεί σε σημείο που έχανε την αυτοκυριαρχία του. Χωρίς τον Chandler οι Knicks δεν υπάρχουν, δεν κάνουν καν τα βασικά (δεν πάνε καν στο αμυντικό).
Razorblade Fish
Το περσινο κολπακι της Σιενα δοκιμαζουν οι Νικς;
white_mamba
Το παιχνιδι το ειδα ολο μιας και μας βολεψε εμας η ωρα. Ειμαι τρελος ΗΕΑΤ φαν και χαρηκα για την απιστευτη εμφανιση του λεμπρον. Η διαιτησια αδικησε τους νικς σε μερικα σημεια στην 2η περιοδο αλλα οχι τιποτα τρομερο. Οι νικς δεν εχουνε το δικαιωμα να μοιραζουν ευθυνες μετα απο μια τετοια εμφανιση . 27 λαθη, τραγικα ποσοστα και το πιο ανησυχητικο ειναι πως δεν μπορουσαν να "βγαλουν" μια φαση που λενε... στην 1η περιοδο υπηρξαν μονο επειδη εβαλε καποια σουτ ο Μπαρον Ντειβις. Ολη η επιθεση τους προσπαθουσε να περασει απο τα χερια του Μελο.. οσοι ειδαν το ματσς θα καταλαβουν, την αμυνα που επαιξε ο λεμπρον κ ο Μπατιρ στον μελο για να μην παρει την μπαλα η να την παρει τουλαχιστον στο τριποντο.. εριχνε το ενα τουβλο μετα το αλλο οταν επαιρνε την μπαλα κ οταν δεν την επαιρνε ο Σμιθ ντριπλαρε λιγο κ σουταρε ενα κακο τριποντο η καναν λαθος.. Δοξα στους ΗΕΑΤ που ξεκινησαν μουδιασμενα αλλα στρωσανε μετα.. ο τζειμς ουδεν σχολιο, μιλλερ του βγηκαν μετα τα σουτ ειχε στην αρχη 0-5 νομιζω, ο γουειντ μια απλα καλη εμφανιση. Του τσαντλερ ηταν φλειγκραντ και οσο για τον τζειμς τα περι ηθοποιου γελοια. δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα μεχρι τωρα στην καριερα του και με το "αθωο" "σκριν" αμα το δειτε προχωραει προς τον τζειμς σκοπιμως κ βαζει τα χερια του πανω του καποιο αλλο φλοπ δεν εκανε απλα οι διαιτητες δωσαν μερικα φτηνα φαουλ στους χιτ. Πρεπει να σοβαρευτουν οι ΝΙκς..
Flash
Brian, στο φάουλ του Chandler (που για μένα δεν είναι flagrant) συμφωνώ πως δεν κάνει flop γιατί δεν καταλαβαίνει καν από που του έρχεται. Υπάρχει όμως η φάση με το hand checking/σπρώξιμο του Melo που δεν υπάρχει περίπτωση ένα θηρίο όπως ο Lebron να πέσει σχεδόν κάτω. Και στο πρώτο ημίχρονο μετά από ένα εξαιρετικό κλέψιμο του πέφτει εκτός παρκέ με μια απλή διεκδίκηση. Σε σχέση με αρκετούς αστέρες του ΝΒΑ δεν έχει δώσει δικαιώματα ο Lebron για flopping αλλά σήμερα "πούλαγε" τις επάφες πολύ. Δεν ξέρω, ίσως φέτος είναι διατεθειμένος να κάνει τα πάντα για να κερδίσει...

Γενικά πάντως, η άμυνα των Heat και ειδικά τα deny στον Melo ήταν απίστευτα. Εκνευρίστηκε και ο Chandler και διαλύθηκε και η άμυνα μετά την επίθεση τους οπότε ήρθε και η 30αρα.
Nuntius
QUOTE (Razorblade Fish @ Apr 29 2012, 00:56 ) *
Το περσινο κολπακι της Σιενα δοκιμαζουν οι Νικς;


laugh.gif
white_mamba
Ναι, το "σπρωξιμο" τωρα το θυμηθηκα που μου το ειπες εκει το πουλησε ωραια ο Λεμπρικ, στη διεκδικηση ομως επεσε εκτος χωρις να προσπαθησει να πουλησει φαουλ απλα ο διαιτητης εκει διπλα εκανε ενα αθλιο σφυριγμα. Στο σκριν παντως δεν θα μαθουμε ποτε αν οντως πονεσε τοσο πολυ. Υπηρξαν κ μερικες ακομη φασεις που δωσανε φτηνα φαουλ υπερ των ΗΕΑΤ κ ο τζειμς οντως προσπαθησε λιγο παραπανω να τα παρει . Δεν το παρατραβηξε αλλα δεν ηταν και Τιμ ντανκαν.
T.W.Is.M.
QUOTE(a.car @ Apr 29 2012, 00:09 ) *
Οσοι έχουμε κατηγορήσει τους Ναβάρο και σια για ηλεκτροπληξία δεν είχαμε δει τίποτε μέχρι σήμερα. ο Αντονυ έκανε

hand checking στον Λεμπρον και αυτός σωριάστηκε λες και τον χτύπησε κεραυνος. Ντροπή!


Φανταζεσαι να ειχε βρεθει στη θεση του Harden την περασμενη Κυριακη? Θα ειχε κατεβασει το δικηγορο του απο τις εξεδρες να κανει μηνυση και ασφαλιστικα μετρα... shot.gif
geo82
http://www.nba.com/2012/news/04/28/shumper...ls=iref:nbahpt2

Τέλος ο Shumpert. Ο στόχος πλέον είναι να πάρουμε ένα ματς στο Madison. Αν και δεν το βλέπω...
pete7
εξω 6 με 8 μηνες
Johnaros
Το πιο αδιάφορο ζευγάρι για μένα προσωπικά, 2 από τις πιο αντιπαθείς ομάδες, με τους πιο αντιπαθείς σε μένα παίκτες και τέτοια.
Ένιγουεη, δε βλέπω πως μπορούν να πάρουν οι Νικς πάνω από ένα παιχνίδι, και αν αυτό.
GreekNick
Καλή η εμφάνιση τον Heeat εμφατική.

Επιτρέψτε μου όμως να την βάλω στο Νο1 της λίστας με τις πλέων αντιπαθέστατες ομάδες. Κατάφεραν και έριξαν την εθνική Ισπανίας στο το Νο2 της λίστας.

Τα ίδια γίνανε και πέρυσι στους τελικούς της Ανατολής με τα flopping του Λεμπρον και Γουειντ αλλά το χτεσινό δεν έχει προηγούμενο.

Κατά την άποψη μου και πέρυσι ο θείος Στερν είχε αποφασίσει αλλά λογάριαζε χωρίς τον Μέγα Ντίρκ. Φέτος όχι μόνο δείχνει να έχει αποφασίσει και πάλι ( ας μην βιαστώ μιας και ένας αγώνας έγινε μόνο αλλά τι αγώνας θεέ μου ) αλλά μετά τον τραυματισμό του περσινού MVP δίνετε η ευκαιρία να πάει τελικούς ΝΒΑ ο LeBrick ξεκούραστος
pete7
σαν να τον εριξε κεραυνος επεσε ο λεμπρον
NBAer
QUOTE(Gravedigger @ Apr 29 2012, 00:21 ) *
Σιγά το χτύπημα...Ένα σκληρό screen ήταν.Ο Lebron το σκέφτηκε πρώτα και μετά αποφάσισε ότι πρέπει να πέσει κάτω και ότι πόνεσε.Μπορεί όντως να πόνεσε αλλά πολύ δράμα ρε παιδί μου.Μεταγραφή στην Barca κατευθείαν.

Yep....




white_mamba
5-6 Λανθασμενα σφυριγματα και 1-2 προσπαθειες του Λεμπρον να πουλησει το φαουλ ειναι μια κανονικη μερα για το ΝΒΑ..
Απλα επειδη ειναι ο λεμπρον ολοι βγηκανε να φωναξουν και να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα .. πως ο τζειμς επαιζε σαν να επαιζε με παιδακια. οσο για τα "στημενα" ματσ του στερν αυτα ειναι χαζα . Στημενα εχουν περασει κ απο το ΝΒΑ αλλα ποτε για χαρη του λεμπρον.. (2002) λεικερς-κινγκς . αλλα αφου ηταν ο πολυαγαπητος κομπι κ Σακ κανεις δεν εβγαλε αχνα.. ενω τωρα εκανε 1 φλοπ ο λεμπρον κ τον φωναζουν και ηθοποιο. αχαχαχ λιγο αντικειμενικοτητα δεν ειναι κακη γιατι τοσο μισος για τον λεμπρικ δεν μπορω να το καταλαβω. πραγματικα ευχομαι να παρουν το πρωταθλημα οι Χιτ με ΜνΡ λεμπρον
GreekNick
QUOTE(white_mamba @ Apr 29 2012, 17:07 ) *
5-6 Λανθασμενα σφυριγματα και 1-2 προσπαθειες του Λεμπρον να πουλησει το φαουλ ειναι μια κανονικη μερα για το ΝΒΑ..
Απλα επειδη ειναι ο λεμπρον ολοι βγηκανε να φωναξουν και να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα .. πως ο τζειμς επαιζε σαν να επαιζε με παιδακια. οσο για τα "στημενα" ματσ του στερν αυτα ειναι χαζα . Στημενα εχουν περασει κ απο το ΝΒΑ αλλα ποτε για χαρη του λεμπρον.. (2002) λεικερς-κινγκς . αλλα αφου ηταν ο πολυαγαπητος κομπι κ Σακ κανεις δεν εβγαλε αχνα.. ενω τωρα εκανε 1 φλοπ ο λεμπρον κ τον φωναζουν και ηθοποιο. αχαχαχ λιγο αντικειμενικοτητα δεν ειναι κακη γιατι τοσο μισος για τον λεμπρικ δεν μπορω να το καταλαβω. πραγματικα ευχομαι να παρουν το πρωταθλημα οι Χιτ με ΜνΡ λεμπρον




Ο καθένας μπορεί να εύχεται ότι θέλει. Αντικειμενικότητα και Lebron δεν ξέρω αν συμβαδίζουν, όπως και ο καθολικός σεβασμός από όλους που ασχολούνται με το ΝΒΑ δεν ξέρω αν ποτέ μπορέσει να τον κερδίσει ο Lebron αντίθετα με άλλους τεράστιους παίχτες που έπαιξαν στο μαγικό αυτό κόσμο του ΝΒΑ. Anyway τα anti-Lebron αισθήματα μου είναι γνωστά και τα flops σε συνδυασμό με το free ticket to the NBA finals που του δίνει ο ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ROSE μόλις τον έκανε εκτός από αντιπαθητικό και μέγιστα τυχερό για να μην πω άλλη λέξη.


geo82
Δυστυχώς οι τραυματισμοί έχουν "κάψει" και άλλες ομάδες στο παρελθόν (π.χ. Kings, Celtics). Αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι. Ούτε και το χτεσινό παιχνίδι κρίθηκε από τη διαιτησία. 33 πόντους φάγαμε στο κεφάλι. Εντάξει, οι διαιτητές έκαναν λάθη, εκνεύρισαν τους Νικς, αλλά το Μαϊάμι μας βραχυκύκλωσε με την άμυνά του. Όσον αφορά τον Τζέιμς κι εγώ εκνευρίστηκα με τους θεατρινισμούς του, ειδικά από τη στιγμή που πρόκειται και για "θωρηκτό" από πλευράς δύναμης. Ας πάρει τον τίτλο, αλλά χωρίς τέτοιες αηδίες.
white_mamba
QUOTE (GreekNick @ Apr 29 2012, 17:32 ) *


Ο καθένας μπορεί να εύχεται ότι θέλει. Αντικειμενικότητα και Lebron δεν ξέρω αν συμβαδίζουν, όπως και ο καθολικός σεβασμός από όλους που ασχολούνται με το ΝΒΑ δεν ξέρω αν ποτέ μπορέσει να τον κερδίσει ο Lebron αντίθετα με άλλους τεράστιους παίχτες που έπαιξαν στο μαγικό αυτό κόσμο του ΝΒΑ. Anyway τα anti-Lebron αισθήματα μου είναι γνωστά και τα flops σε συνδυασμό με το free ticket to the NBA finals που του δίνει ο ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ROSE μόλις τον έκανε εκτός από αντιπαθητικό και μέγιστα τυχερό για να μην πω άλλη λέξη.



Τα φλοπς? 39.gif Ο τραυματισμος του ροουζ κανει τον τζειμς τον πιο αντιπαθητικο παικτη ? αυτο δεν βγαζει νοημα.

τυχερος ναι, μονο που θα χρειζοταν κατι παραπανω απο ροουζ για να αποκλεισουν τουσ ΗΕΑΤ οι μπουλς ο τραυματισμος διευκολυνει την διαδικασια σε μεγαλο βαθμο. Τωρα ομως εχετε το οφελος της αμφιβολιας
τον σεβασμο ο τζειμς τον εχει ηδη κερδισει κ οχι απο τους φαν απο πολλους παλαιους αστερες κ απο τον κοσμο του ΝΒΑ κ ειναι αναγωνρισμενος οχι μονο για το ταλεντο του κ το αθλητικο του σωμα αλλα και σαν ανθρωπος απλα καποιοι ειναι αντιθετοι με την επιτυχια HATERS γιατι φορανε την προκαταληψη στα μανικια τους, βλεπουν επιλεκτικα και δεν αντεχουν ενα ατομο να ειναι τυχερο στην ζωη του αλλα ειναι φυσιολογικο στην κορυφη εχεις πολλους εχθρους αποδεδειγμενο απο τον τομεα της ανθρωπινης συμπεριφορας
Αμα αγαπας το αθλημα πρεπει ακομα και αν τον αντιπαθεις να τον εκτιμησεις εστω κ λιγο αν δεν μπορεις να το κανεισ δεν εκτιμας το μπασκετ

το free ticket εγω δεν το βλεπω ολη την χρονια παλεψε, ηταν ο carrier της ομαδας, ο καλυτερος παικτης του ΝΒΑ φετος του αξιζει το ΜνΡ τωρα μονο μενει να δουμε αν συνεχισει στα πλειοφφς
GreekNick
QUOTE(white_mamba @ Apr 29 2012, 18:12 ) *
Τα φλοπς? 39.gif Ο τραυματισμος του ροουζ κανει τον τζειμς τον πιο αντιπαθητικο παικτη ? αυτο δεν βγαζει νοημα.



Διάβασε καλά τι έγραψα

Anyway τα anti-Lebron αισθήματα μου είναι γνωστά και τα flops σε συνδυασμό με το free ticket to the NBA finals που του δίνει ο ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ROSE μόλις τον έκανε εκτός από αντιπαθητικό και μέγιστα τυχερό για να μην πω άλλη λέξη.


Όπως και να έχει καλή επιτυχία του εύχομαι ας το πάρει το δαχτυλίδι γιατί δεν αντέχετε άλλο χειρότερος από τον Ναβάρο θα γίνει για να το πάρει
white_mamba
Αντιπαθητικος γιατι ειναι; την απορια την ειχα παντα

σορρυ λαθος μου αλλα να υποθεσω στα υπολοιπα που εγραψα συμφωνεις ;

και btw το παιχνιδι το ειδες ;


εντιτ: ναβαρο ΗΑΤΕΡ ειμαι κ εγω αλλα για εμφανης λογους συγκρινεις ναβαρο - τζειμ ; ε οχι ρε!
vastravoud
QUOTE(white_mamba @ Apr 29 2012, 18:23 ) *
Αντιπαθητικος γιατι ειναι; την απορια την ειχα παντα


Προσωπικά τον αντιπαθώ σφόδρα λόγω του "μ@μ@ω" στυλ του που με με εκνευρίζει γενικά σε ΟΛΟΥΣ τους ανθρώπους που το έχουν.
Dwyane ''the flash'' Wade
δεν νομιζω πως υπαρχει καμια αμφιβολια για το ποια ομαδα θα περασει στον επομενο γυρο οπως επισης και το ποιος ειναι ο mvp της σεζον!!με τετοιον λεμπρον σαν τον προχθεσινο το δαχτυλιδι ειναι σιγουρο!!ο καρμελο φαινοταν γατακι μπροστα του...
παμε σημερα για το 2-0...

QUOTE(GreekNick @ Apr 29 2012, 14:32 ) *
Anyway τα anti-Lebron αισθήματα μου είναι γνωστά και τα flops σε συνδυασμό με το free ticket to the NBA finals που του δίνει ο ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ROSE μόλις τον έκανε εκτός από αντιπαθητικό και μέγιστα τυχερό για να μην πω άλλη λέξη.


το ποσο πολυ σας εχει πειραξει το οτι ο λεμπρον ηρθε στο μαιαμι φαινεται ακομα μια φορα!!!!δεν καταλαβαινω ποια ειναι η σχεση της πολυ ατυχης στιγμης του ροουζ με τον λεμπρον????!!! wink.gif το συμπερασμα σου ειναι πραγματι φοβερο!!!!!
επισης επειδη δεν θυμασαι καλα να σου θυμισω πως στο περσινο 4-1 δεν ειδα καμια διαιτησια να παιζει ρολο!!!αν ειναι να κανουμε και το ΝΒΑ σαν τους τελικους της α1 τοτε οκ....
nikolas12
Φοβερό ζευγάρι. Οι Heat θα περάσουν κατ'εμέ, αλλά στα 5-7 παιχνίδια, καθώς δεν πιστεύω ότι μπορεί να γίνει ακριβής πρόβλεψη.
Dwyane ''the flash'' Wade
πολυ νωθρα εχουμε ξεκινησει...29-31 ειμαστε πισω στο 14...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.