Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
thrylos7
Μα είναι δυνατόν, σε δύο αγώνες που ολοκληρώθηκαν (το κατέβασμα) σήμερα, ν' ακούω την ίδια εκνευριστική ισπανική φωνή! Κι εντάξει στο Ελλάδα - Σλοβενία, αλλά και στο Utah - Chicago;

(Παίζει να είναι ο ίδιος που κοροϊδεύαμε σ' ένα τόπικ, νομίζω σε βίντεο με τον Kobe...)
Air Kef
Ο "ΡΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑ";;;


Ειναι θεος.

Οποτε δειχνει τον Ροντμαν τραγουδαει "Κρουελα Ντεβιλ,Κρουελα Ντεβιλ"!!!!! 24.gif


Σου εγγυομαι πως ειναι προτιμοτερος απο τους Ιαπωνες. Sorry dizzy. biggrin.gif
nikefalin
QUOTE(thrylos7 @ Oct 4 2007, 03:12 ) *
Μα είναι δυνατόν, σε δύο αγώνες που ολοκληρώθηκαν (το κατέβασμα) σήμερα, ν' ακούω την ίδια εκνευριστική ισπανική φωνή! Κι εντάξει στο Ελλάδα - Σλοβενία, αλλά και στο Utah - Chicago;

(Παίζει να είναι ο ίδιος που κοροϊδεύαμε σ' ένα τόπικ, νομίζω σε βίντεο με τον Kobe...)

Αδερφέ το χω και σε ελληνική μετάδοση το Ελλάδα - Σλοβενία και επίσης υπάρχει στο youtube το τελευταίο λεπτό σε γαλλική μετάδοση (που είναι όλα τα λεφτά να ακούς τους Γάλλους να λένε "το ξανακάνουν οι τρελοί Ελληνες όπως πριν από 2 χρόνια")
thrylos7
QUOTE
Ο "ΡΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑΤΑ";;;


Ναι, αυτός! Εκτός αν το έχουν συνήθεια εκεί στην Ιβηρική χερσόνησο...

Αποκλείεται να είναι κάποιος χειρότερος... Μέχρι και τον Χατζηγεωργίου θα προτιμούσα!

QUOTE
Αδερφέ το χω και σε ελληνική μετάδοση το Ελλάδα - Σλοβενία και επίσης υπάρχει στο youtube το τελευταίο λεπτό σε γαλλική μετάδοση (που είναι όλα τα λεφτά να ακούς τους Γάλλους να λένε "το ξανακάνουν οι τρελοί Ελληνες όπως πριν από 2 χρόνια")


Εγώ το θέλω σε οποιαδήποτε, πλην Ισπανικής!

Το είχα ψάξει αυτό, μόλις το είχες πει, αλλά δεν κατάφερα να το βρω... Δεν άνοιξα και πολλά links βέβαια.. Το που έπεσα νομίζω πως δε χρειάζεται να το πω... στον Ρατατούη!
nikefalin
QUOTE(thrylos7 @ Oct 4 2007, 12:14 ) *
Αποκλείεται να είναι κάποιος χειρότερος... Μέχρι και τον Χατζηγεωργίου θα προτιμούσα!
Εγώ το θέλω σε οποιαδήποτε, πλην Ισπανικής!

Το είχα ψάξει αυτό, μόλις το είχες πει, αλλά δεν κατάφερα να το βρω... Δεν άνοιξα και πολλά links βέβαια.. Το που έπεσα νομίζω πως δε χρειάζεται να το πω... στον Ρατατούη!

http://www.youtube.com/watch?v=Sc_qIGfoT0A
Εδώ είναι η γαλλική μετάδοση του τελευταίου λεπτού...πολύ γέλιο smile.gif

Για την ελληνική μετάδοση έχω όλον τον αγώνα, στείλε μου πμ για να δω πως θα στην στείλω
thrylos7
laugh.gif Πολύ ωραίος ο τύπος!

Σ' ευχαριστώ πολύ Νίκο, αλλά προς το παρόν δε μου είναι απαραίτητος. Αν και μετά από αυτό το βίντεο, την επόμενη φορά που θα το ψάξω ίσως προσπαθήσω να το βρω με τη γαλλική περιγραφή! biggrin.gif

Εκτός βέβαια κι αν το έχεις με ποιότητα τηλεόρασης οπότε αλλάζει το θέμα! tongue.gif
nikefalin
QUOTE(thrylos7 @ Oct 4 2007, 12:36 ) *
laugh.gif Πολύ ωραίος ο τύπος!

Σ' ευχαριστώ πολύ Νίκο, αλλά προς το παρόν δε μου είναι απαραίτητο. Αν και μετά από αυτό το βίντεο, την επόμενη φορά που θα το ψάξω ίσως προσπαθήσω να το βρω με τη γαλλική περιγραφή! biggrin.gif

Εκτός βέβαια κι αν το έχεις με ποιότητα τηλεόρασης οπότε αλλάζει το θέμα! tongue.gif

Είναι 2 αρχεία avi, (τα 2 ημίχρονα), ανάλυση 512 Χ 384 pixels, μονοφωνικό ήχο , με frame rate 25/second.
thrylos7
Οπότε, δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να σε βάλω σε κόπο... smile.gif

Ευχαριστώ πολύ πάντως!
geosider
ρε παιδιά τί έγινε εκείνη η
mikri prasini ollandeza;

έχει εξαφανιστεί sad.gif
NBAer
Με αυτα που βλεπω στον Τριανταφυλλοπουλο(ΑΛΤΕΡ) για τις εκλογες, λυπαμαι που ψηφισα.
Οπως φαινεται, τα αποτελεσματα των εκλογων ηταν διαστρεβλωμενα αφου δεν βασιζονταν σε αδιαφανεις δημοκρατικες διαδικασιες και αφου η καταμετρηση των ψηφων περιειχε αμετρητα λαθη.....

Οι δε του ΛΑΟΣ υποστηριζουν οτι τους εχουν αφαιρεθει τοσοι ψηφοι σε εναν νομο, ωστε θα κερδιζαν μια εδρα την οποια πηρε η ΝΔ.
Ακομα και αν δεν ειναι αληθεια αυτο, οι ολες περιπτωσεις αλλοιωσης της ψηφοφοριας ηταν πραγματικα αμετρητες και απορω αν αυτες λεγονται εκλογες!
soz
Εδω ρε φίλε έχουν ψηφίσει παλαιότερα και τα δέντρα αποδεδειγμένα,τι να λέμε τώρα.Και δεν έγινε το παραμικρό.Κάθε λίγο και λιγάκι γίνεται μια "αποκάλυψη" η οποία ξεχνιέται μετά απο λίγο καιρό...

Ηλίθιος λαός είμαστε οι έλληνες και μια ζωή στα τέσσερα.
sofo4
Ξέρεις ότι ζεις στο έτος 2007, όταν...

> 1) άθελα πληκτρολογείς το PIN σου στο φούρνο μικροκυμάτων
> 2) χρόνια έχεις να παίξεις πασιέντζα με αληθινές κάρτες
> 3) έχεις μια λίστα με 15 αριθμούς τηλεφώνων για να επικοινωνείς με την
> οικογένειά σου που αποτελείται από 3 άτομα
> 4) στέλνεις Mail στον συνάδελφο σου που κάθεται στο διπλανό γραφείο
> 5) έχεις χάσει κάθε επαφή με φίλους σου γιατί δεν έχουν E - mail
> 6) επιστρέφεις μετά από μακριά και κουραστική ημέρα εργασίας στο σπίτι σου
> και στο τηλέφωνο απαντάς με το όνομα την εταιρίας
> 7) στο τηλέφωνο σου στο σπίτι παίρνεις το 9 για βγάλεις εξωτερική γραμμή
> 8) επί 4 χρόνια βρίσκεσαι στην ίδια θέση αλλά για 3 διαφορετικές εταιρίες
> 10) όλες οι διαφημίσεις στην τηλεόραση έχουν στο κάτω μέρος την ιστοσελίδα
> 11) πανικοβάλλεσαι επειδή βγήκες από το σπίτι χωρίς να πάρεις το κινητό
> σου και επιστρέφεις αμέσως για να το πάρεις
> 12) σηκώνεσαι το πρωί και η πρώτη δουλειά που κάνεις είναι να ανοίξεις το
> Outlook / LotusNotes πριν κάνεις καφέ
> 13) γέρνεις το κεφάλι για να χαμογελάσεις
> 14) διαβάζεις αυτό το κείμενο και χαμογελάς
> 15) χειρότερα ακόμη, ξέρεις ήδη σε ποιόν θα το στείλεις
> 16) είσαι πολύ απασχολημένος για να καταλάβεις ότι σε αυτή τη λίστα λείπει
> το 9
> 17) ξαναπέρασες τη λίστα για να διαπιστώσεις ότι πράγματι λείπει το 9

> ....και τώρα γελάς...
Pierce
QUOTE(sofo4 @ Oct 5 2007, 15:08 ) *
Ξέρεις ότι ζεις στο έτος 2007, όταν...

> 1) άθελα πληκτρολογείς το PIN σου στο φούρνο μικροκυμάτων
> 2) χρόνια έχεις να παίξεις πασιέντζα με αληθινές κάρτες
> 3) έχεις μια λίστα με 15 αριθμούς τηλεφώνων για να επικοινωνείς με την
> οικογένειά σου που αποτελείται από 3 άτομα
> 4) στέλνεις Mail στον συνάδελφο σου που κάθεται στο διπλανό γραφείο
> 5) έχεις χάσει κάθε επαφή με φίλους σου γιατί δεν έχουν E - mail
> 6) επιστρέφεις μετά από μακριά και κουραστική ημέρα εργασίας στο σπίτι σου
> και στο τηλέφωνο απαντάς με το όνομα την εταιρίας
> 7) στο τηλέφωνο σου στο σπίτι παίρνεις το 9 για βγάλεις εξωτερική γραμμή
> 8) επί 4 χρόνια βρίσκεσαι στην ίδια θέση αλλά για 3 διαφορετικές εταιρίες
> 10) όλες οι διαφημίσεις στην τηλεόραση έχουν στο κάτω μέρος την ιστοσελίδα
> 11) πανικοβάλλεσαι επειδή βγήκες από το σπίτι χωρίς να πάρεις το κινητό
> σου και επιστρέφεις αμέσως για να το πάρεις
> 12) σηκώνεσαι το πρωί και η πρώτη δουλειά που κάνεις είναι να ανοίξεις το
> Outlook / LotusNotes πριν κάνεις καφέ
> 13) γέρνεις το κεφάλι για να χαμογελάσεις
> 14) διαβάζεις αυτό το κείμενο και χαμογελάς
> 15) χειρότερα ακόμη, ξέρεις ήδη σε ποιόν θα το στείλεις
> 16) είσαι πολύ απασχολημένος για να καταλάβεις ότι σε αυτή τη λίστα λείπει
> το 9
> 17) ξαναπέρασες τη λίστα για να διαπιστώσεις ότι πράγματι λείπει το 9

> ....και τώρα γελάς...

σε προλαβαν,και μαλιστα ανοιξε και σε τοπικ tongue.gif http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=3424
sofo4
QUOTE(pierce21 @ Oct 5 2007, 15:22 ) *
σε προλαβαν,και μαλιστα ανοιξε και σε τοπικ tongue.gif http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=3424


αλήθεια? δεν το πρόσεξα laugh.gif σβήστε το τότε
Pierce
σιγα ρε που θα το σβησω δεν εγινε και τπτ biggrin.gif
NBAer
Τραγικο περιστατικο:

Ομοσπονδιακο δικαστηριο των ΗΠΑ επεβαλε προστιμο υψους 220 000 δολαρίων σε μια 30χρονη για την διακινηση(uploading) 24 τραγουδιων μεσω p2p δικτυου!!!!
Η βαση των κατηγοριων ηταν η μαρτυρια του παροχου της ιντερνετ η οποια κατεγραφε τις "κινησεις" της (οπως κανουν ολοι οι παροχοι βεβαια σε ολους μας).

banana.gif banana.gif Μεγαλη η χαρα μας νομιζω!
Ενας τετοιος δεινος εγκληματιας τιμωρηθηκε αυστηρα! Ολοι μας πλεον ησυχασαμε. Μπορουμε να κοιμηθουμε ησυχοι τωρα.... icon_drunk.gif


Σοβαρα τωρα: Το λεω τραγικο γιατι, δεν χρειαζεται καν να εξηγησω. Για 10000002 λογους. Η τιμωρια μεσω παραδειγματισμου ειναι ουτως ή αλλως τραγικη απο μονη της, και ειναι κριμα για την καημενη την 30χρονη η οποια ειναι ανυπαντρη μητερα δυο παιδιων εχοντας και οικονομικά προβλήματα.

Αν αναλογιστουμε οτι περιπου 80 000 000 ατομα κατεβαζουν καθε μερα ανα τον κοσμο παρανομα, τοτε αυτο που καταφεραν με την απαγγελια κατηγοριων προς αυτην και την ενοχοποιηση της ειναι τρομερο επιτευγμα. tongue.gif shot.gif

Υπολογιστηκε οτι τωρα η αρκετα φτωχη 30χρονη θα πρεπει να πληρωνει καθε μηνα ΟΛΟ τον μισθο της για τα επομενα 40 χρονια για να εξοφλησει! Και καλα θα κανει βεβαια να τα πληρωνει για να μην φτωχαινουν οι καημενες οι δισκογραφικες εταιριες....


Εχουν ηδη οργανωθει προσπαθειες στηριξης της και αν δεχτει αυτη θα οργανωθουν δωρεες μεσω διαδικτυου.
220000 ατομα δινοντας ενα μονο δολλαριο(ουτε ενα €) και η δουλεια γινεται και εκτος απο την βοηθεια σε μια ανυπερασπιστη απο τα παμφτωχα τερατα, τα παμφτωχα τερατα θα δεχτουν αλλο ενα ηχηρο μηνυμα.....! 19.gif


http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntit...79&lngDtrID=252
http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/7029229.stm

Αναλυτικοτερα μεσω του εκπροσωπου των παμφτωχων τερατων(RIAA):
http://arstechnica.com/news.ars/post/20071...dict-is-in.html
Pierce
[nbaermodeon] δηλαδη εγω που εχω ανεβασει περι τα 5000 τραγουδια χοντρικα θα πρεπει να πληρωσω 46 εκατ. δολλαρια προστιμο ! [/nbaermodeoff] tongue.gif

+1 για ολα τα σχολια σου. smile.gif
eftychia
Να ρωτησω, εχει τυχει κανεις σας να παει στο Αλταμιρα (στο Μαρουσι) για φαγητο?
Εκλεισε σημερα τραπεχι η κολλητη μου για να παμε και δεν εχω ξαναπαει. Εχω ακουσει οτι ειναι λιγο πιασοκωλε αλλα αξιζει?
thrylos7
Τελικά πώς ήταν;

cosmo.gr:
QUOTE
Ακολουθώντας το στίχο «είμαι άντρας και το κέφι μου θα κάνω και θα πιω και δυο ποτήρια παραπάνω», ένας άνδρας από τη Θεσσαλονίκη ήπιε τόσο πολύ, ώστε το μηχάνημα του αλκοτέστ δεν κατάφερε να μετρήσει την ακριβή ποσότητα αλκοόλ στο αίμα του.
Άντρες της Τροχαίας Θεσσαλονίκης είχαν στήσει μπλόκο αλκοτέστ στη συμβολή των οδών Φιλίππου και Χαλκέων στο κέντρο της πόλης, το απόγευμα της Κυριακής (8/10). Γύρω στις 5 σταμάτησαν ένα 43χρονο άνδρα, χωρίς όμως να καταφέρουν να μετρήσουν τελικά την ακριβή ποσότητα αλκοόλ στο αίμα του, καθώς ο δείκτης «χτύπησε κόκκινο», καταγράφοντας 2 μιλιγκράμ ανά λίτρο που είναι η ανώτατη ένδειξη.

Ο οδηγός συνελήφθη και αναμένεται να οδηγηθεί στο αυτόφωρο τη Δευτέρα (8/10), καθώς το επιτρεπτό όριο κατανάλωσης αλκοόλ είναι καθορισμένο στα 0,25 μιλιγκράμ, ενώ αυτός υπολογίζεται ότι κατανάλωσε ποσότητα τουλάχιστον 8 φορές μεγαλύτερη από αυτό.


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
soz
Να του κατασχεθεί το δίπλωμα εφ όρου ζωής.
Δολοφόνοι...
Das Kapital
Πριν λιγο που μπηκα στο forum ειδα ενα τοπικ στο ''καδο των αχρηστων'' που καποιο ΞΕΝΟ μελος διαφημιζε ενα σαιτ!

Gravedigger,δεν υπηρχε λογος να επιτεθεις στο συγκεκριμενο ατομο γιατι πολυ απλα δε καταλαβε τι του ειπες αλλα και παλι δε μιλαμε ετσι σε νεα μελη smile.gif !

Για οσους δεν καταλαβαν ειμαι σιγουρος πως για να μας πουλησει μουρη οτι ξερει ελληνικα tongue.gif ή για να μας φερει πιο κοντα χρησιμοποιησε το altavista για να διαφημισει το σαιτ του και λογικο ειναι να μη μεταφραστει το κειμενο του σε κανονικα ελληνικα!

Ετσι δεν ειναι ενας βλακας που δεν ξερει ελληνικα αλλα ενας ξενος που δεν ξερει ελληνικα! wink.gif
Gravedigger
Έ αφού δεν κατάλαβε δεν πειράζει...!Και να κατάλαβε δηλαδή πάλι δεν με πειράζει αλλά τέλος πάντων...ΑΝ όντως είναι καινούριο μέλος και δεν πέρασε απλά για διαφήμιση τότε θα τον καλωσορίσω και θα ζητήσω και συγνώμη.Αλλά δεν το νομίζω...
FANISTELROOY
QUOTE(eftychia @ Oct 6 2007, 12:27 ) *
Να ρωτησω, εχει τυχει κανεις σας να παει στο Αλταμιρα (στο Μαρουσι) για φαγητο?
Εκλεισε σημερα τραπεχι η κολλητη μου για να παμε και δεν εχω ξαναπαει. Εχω ακουσει οτι ειναι λιγο πιασοκωλε αλλα αξιζει?

Eιχα παει πριν 2χρονια που δεν εκτιμουσα την ξενη κουσινα και δεν μου αρεσε, αλλα φετος εχω σκοπο να παω. Αυτο για την τιμη το θυμαμαι,οπως και οι κωλοι μας που τους επιασαν,βεβαια ειχαμε και μια πανεξυπνη φιλη μου που ηθελε κρασι και μαλιστα φιρμα,το πληρωσαμε κανενα 80αρι ευρα 68.gif και εγω με την αδερφη μου ουτε που δοκιμασαμε...
Anyway πες μας και συ πως σου φανηκε γιατι σκεφτομαι να ξαναπαω φετος...
tongue.gif tongue.gif
αν μπορεις στειλε μου με ενα πμ ενα τηλεφωνο του μαγαζιου
Air Kef
QUOTE
βεβαια ειχαμε και μια πανεξυπνη φιλη μου που ηθελε κρασι και μαλιστα φιρμα,το πληρωσαμε κανενα 80αρι ευρα



Με την Βουλα ειχατε παει;; 24.gif tongue.gif tongue.gif



QUOTE
Anyway πες μας και συ πως σου φανηκε γιατι σκεφτομαι να ξαναπαω φετος...



Ερωταααα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif 19.gif 24.gif
FANISTELROOY
QUOTE(Air Kef @ Oct 9 2007, 00:55 ) *
Με την Βουλα ειχατε παει;; 24.gif tongue.gif tongue.gif

Oχι ρε με τη Νικη που μου εκανε Βιολογια στο λυκειο...
QUOTE(Air Kef @ Oct 9 2007, 00:55 ) *
Ερωταααα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif 19.gif 24.gif

Αγορι μου, ειμαστε φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλο, ΤΕΛΟΣ!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif
eftychia
Πηγα με μια διαθεση οτι δε θα μου αρεσει και ειμαι στην ευχαριστη θεση να σου πω οτι ειχα αδικο!
Ενταξει οι τιμες ακομα ακριβες ηταν(γυρω στα 30 ευρω το ατομο) αλλα ειναι κατι διαφορετικο αυτο που σου προσφερει ετσι, εγω προσωπικα τα διαθετω. Λοιπον εγω εφαγα "εντσιλαδα" οπως και η κολλητη μου (διαλλεξαμε μεξικανικα γιατι και τα ορντεβ που πηραμε ηταν η σαλατα αλταμιρα-απλα γαματη! και νατσος με τυρι) ενω ο Σπυρος προτιμησε ινδικο και πηρε κοτοπουλο με κασιους και καρι και ναι πρεπει να το παραδεχτω δημοσια... Για πρωτη φορα στη σχεση μας διαλλεξε καλυτερο πιατο απο το δικο μου. Το αγοτι της κολλητης μου πηρε κοτοπουλο με καρυδα (δεν εκφερω αποψη γιατι δεν εφαγα και δεν ξερω, αυτουνου του αρεσε της κολλητης μου οχι...). Απο κρασι προτιμησαμε ενα των 18 ευρω (νομιζω 6W λεγοταν ηταν λευκο) και ηταν παρα πολυ ωραιο, στο συνιστω οπωσδηποτε, βεβαια εγω επειδη ηπια και το πιο πολυ οταν σηκωθηκα απο την καρεκλα για να παω τουαλετα ψιλοζαλιζομουν(αλλα το ευχαριστο το ζαλισμα). Στο τελος ο πολυ ευγενικος σερβιτορος μας κερασε κατι ποτα, απλα τελεια (μας εφερε 2 στον καθενα κι αν θελαμε κι αλλο ηταν προθυμος να ξαναφερει) τα οποια ηταν απο μεξικανικο τσαι, ιβισκο, τεκιλα και εντονη γευση δυοσμου!
Το τηλεφωνο θα στο στειλω θα ρωτησω την φιλη μου!
Να πας παντως ειναι κατι ιδιαιτερο
Air Kef
Φανη κανονισε ενα τραπεζι για 4.


Eγω,εσυ,ο κωστας και ο κληρος. banana.gif 24.gif
FANISTELROOY
Εγω και συ σιγουρα, η Ευδοκια με τη Νικη ακομα πιο σιγουρα, θα πουμε και σε Λουιζα και Κληρο και ο Κωστας αμα γουσταρει ερχεται...Θα προσπαθησω μεχρι τοτε να τον αποκαταστησω και εκεινον για να ερθει σιγουρα. Οποτε τραπεζι 6-8 ατομων.. Κοιτα θα ανεβω Κομοτηνη αρχες Νοεμβρη, οποτε μεσα με τελη Νοεμβρη που θα κατεβει η γυναικα κανονισε να εισαι Αθηνα αμπαλε,αλλιως λος πουλος... Περιμενε χριστουγεννα για επομενο.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Καλα το μαγαζι ειναι υπεροχο απ οσο θυμαμαι παντως, φοβερη διακοσμηση και εχει και πολλες κουζινες να διαλεξεις.... 77.gif 77.gif
FANISTELROOY
QUOTE(Air Kef @ Oct 9 2007, 15:34 ) *
Eγω,εσυ,ο κωστας και ο κληρος. banana.gif 24.gif


μπαι δε γουεη Κωστας-Κληρος-εγω ειμασταν η μια κλικα κατα τον Γουλια.... Εσυ τωρα μπηκες;; χαχαχαχα...τωρα τους εχουμε σιγουρα τους αλλους 69.gif 69.gif 19.gif 19.gif 19.gif
sarounas
επίπεδο!!!
χθες το βράδυ λίγο πριν πέσω για ύπνο σε αθλητικό ραδιοσταθμό, μη με ρωτάτε ποιον δεν θυμάμαι

μόλις συντονίζομαι,

ακροατής: ας κερδίσει 5-0 ο Άρης και την άλλη μέρα ας πεθάνει η μάνα μου!!!

μετά από 1 λεπτό (δεν πρόσεχα και πολύ, είχα εκπλαγεί με τον προηγούμενο)

παραγωγός: που πα ρε χoντρε σαπιοκοιλιά, άντε ρε καράφλα που θα μου πεις εσύ

εκεί το έκλεισα γιατί δεν μπορούσα να κρατηθώ από τα γέλια laugh.gif
Pierce
NEW RECORD HIGH

ΓΑΔΑ-φιλοθεη 55 λεπτα. ειχα την πανεξυπνη ιδεα να μην μπω απο τον φαρο μεσα στο ψυχικο και να ανεβω την κηφισιας! Κηφισιας+βροχη= πιο αργη και απο τον θανατο
Das Kapital
Εχετε βαρεθει να κλειδωνετε τοπικ τον τελευταιο καιρο ή μου φαινεται; rolleyes.gif Επισης υπαρχει και πολυ κινηση στον καδο biggrin.gif

Ρε μαγκες ειναι γραμμενος κανεις στο sport-scene; Θελω να μου κανετε invitation εχω πολοοοοους αγωνες να κατεβασω ακομα!
thrylos7
Ναι, βάλαμε τις οδηγίες για ένα καλό ποστ κι εσείς μας "τιμωρείτε"...

Διαβάστε βρε παιδιά πριν γράψετε...

Όσο για τον κάδο, πλέον ότι διαγράφεται μεταφέρεται εκεί πρώτα, κάτι που δε γινόταν ως τώρα... Τα περισσότερα (αν όχι όλα) είναι διπλά (ή και τριπλά) ποστ.
Air Kef
lebron15 αν θες να κατεβαζεις απο τετοια σαιτ,πρεπει και να ανεβαζεις. tongue.gif


Α ρε Θεσσαλονικη..Πως σε καταντησαν ετσι;;Ολη η Εγνατια σκαμμενη για το Μετρο Θεσσαλονικης..Ελπιζω να τελειωσουν γρηγορα τουλαχιστον απο τα πολυσυχναστα κομματια του δρομου.

Τα επιπεδα των πιτογυρων παραμενουν σε υψηλα επιπεδα,οπως και η νυχτερινη της ζωή εννοειται.

Καιρο ειχα να παω.Πλεον οι επισκεψεις θα ξαναγινουν πολυ συχνες. smile.gif
FANISTELROOY
Για πιττογυρα πηγες ΚΕΦ στο Σαλονικα;;; biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 19.gif 19.gif
Air Kef
Tσ,τσ,τσ...


Για οτι και να πας στην Σαλονικα,αν δν φας ενα πιτογυρο ειναι ασεβεια. tongue.gif
tsitum
38 guests, 40 members 1 anonymous members

το μπασκετ επιστρεφει ... πολυς κοσμος ρε παιδια σημερα
Air Kef
Οντως.

Οι μερες που οποτε ημασταν 5 ατομα την ιδια ωρα ονλαιν οργανωναμε μεσω πμ ή σαουτμποξ ή ακομα και sms, συναντηση στο τσατ του φορουμ,εχουν περασει ανεπιστρεπτι νομιζω.24.gif
NBAholic
Κεφ, μιας και μιλάς για γύρο Θεσ/νίκης, έχεις υπόψη σου τη "Γυρομανία"; Κι αν ναι, γνωρίζεις αν είναι ακόμη ανοικτοί;
Air Kef
Δεν εχω ιδεα απο trademark στην Θεσσαλονικη μιας και σε οποιο εχω μπει τα σπαει,λιγο εως πολυ. biggrin.gif

Θα μαθω παντως,αρκετα συντομα,ειναι ευκολο.Ποτε θα εισαι ρε να παμε να χτυπησουμε κανα γυρο;
NBAholic
Αυτό τον καιρό θα είμαι Θεσ/νίκη.
Άμα είναι ειδοποιούμε και τον Thrylich7 και οργανώνουμε το North Μeeting, με φωτογραφίες και δηλώσεις.
Air Kef
Παρασκευη-Σαββατο-Κυριακη θα εχω την τιμη να ειμαι κι εγω.Ο θρυλος7 ειναι αρκετα ενημερωμενος και διαθεσιμος. smile.gif


Αν θες ανοιξε τοπικ στο interactive,μιας και εχεις περισσοτερο "ειδικο βαρος" απο μενα! biggrin.gif


Για μπασκετ,για καφε,για μπυρες,για γυρους,για οτιδηποτε,ειμαι πολυ μεσα.
FANISTELROOY
Ti egine Kef??? chat to kaname to forum???
Air Kef
Καταρχας,γραφε με ελληνικους χαρακτηρες σε παρακαλω. tongue.gif

Κατα δευτερον,το συγκεκριμενο τοπικ,απεχει πολυ απο το να χαρακτηριστει...σοβαρο τοπικ.
Δεν ειναι δα και "Μεταγραφες Ολυμπιακου". 19.gif
k_sal_15
Δεν κανονίζουμε και κανα μπασκετάκι Θεσσαλονίκη... Μπορεί να είμαι εκεί Παρασκευή-Σάββατο οπότε καλό θα ήταν να σας γνωρίσω και εγώ... Όμως δεν είναι και σίγουρο ότι θα μπορέσω, ανάλογα με τις αγωνιστικές μου υποχρεώσεις biggrin.gif ... Αν μου βάλουν παιδικό το Σάββατο δεν θα έρθω καν Θεσ/νίκη..
Wilkinson
QUOTE(k_sal_15 @ Oct 15 2007, 16:23 ) *
Δεν κανονίζουμε και κανα μπασκετάκι Θεσσαλονίκη... Μπορεί να είμαι εκεί Παρασκευή-Σάββατο οπότε καλό θα ήταν να σας γνωρίσω και εγώ... Όμως δεν είναι και σίγουρο ότι θα μπορέσω, ανάλογα με τις αγωνιστικές μου υποχρεώσεις biggrin.gif ... Αν μου βάλουν παιδικό το Σάββατο δεν θα έρθω καν Θεσ/νίκη..

Kai emena tha me voleve an kanonozame gia otidipote icon_drunk.gif metaksi 27 kai 3... tongue.gif
jois21
Οσοι θελετε να βοηθησετε σε μια εργασια που εξαρταται απο την επισκεψιμοτητα του σαιτ παρακαλω πατηστε εδω: http://newsmovies4u.blogspot.com και μετα βγειτε οποτε θελετε. smile.gif

θενξ
Air Kef
Μολις συνειδητοποιησα πως το ερχομενο Σαββατοκυριακο 27-28 Οκτωβριου,στην Θεσσαλονικη πρεπει να διεξαχθουν τα μπασκετικα Αρης-Ολυμπιακος και ΠΑΟΚ-ΠΑΟ,το 2ο μαλλον στο Ιβανωφειο λογω αδιαθεσιας της Πυλαιας.

Το προβλημα ειναι πως τα 2 αυτα γηπεδα απεχουν γυρω στα 5 λεπτα με τα ποδια!

"Ε ας γινει το ενα ματς το Σαββατο και το αλλο Κυριακη".


Ομως παιζουν και ΠΑΟΚ-Αρης στο υπερτατο ντερμπυ της Θεσσαλονικης.

ΠΑΝΙΚΟΣ.

Βαλτε και τις παρελασεις.. biggrin.gif

ΕΑΛΩ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. w00t.gif
NBAer
QUOTE(Air Kef @ Oct 18 2007, 02:50 ) *
Μολις συνειδητοποιησα πως το ερχομενο Σαββατοκυριακο 27-28 Οκτωβριου,στην Θεσσαλονικη πρεπει να διεξαχθουν τα μπασκετικα Αρης-Ολυμπιακος και ΠΑΟΚ-ΠΑΟ,το 2ο μαλλον στο Ιβανωφειο λογω αδιαθεσιας της Πυλαιας.


Σοβαρα? Τι επαθε η Πυλαια? tongue.gif


Ωραια ματς λοιπον εχουμε για ΣΚ! icon_drunk.gif
Με την κακη αμυνα του Αρη, την κακιστη του Ολυμπιακου και την καλη επιθεση του Ολυμπιακου θα εχουμε εντυπωσιακο παιχνιδι και κανενα 112-123 σκορ....

Το Αρης-ΟΣΦΠ θα το δειξει κανενα καναλι?
McRae
Στην Πυλαια γινεται το φεστιβαλ τραγουδιου(ζζζζζζζζζζ) και ο ΠΑΟΚ ξενιτευεται για 3 εβδομαδες! Ουτε τα Οσκαρ να διοργανωναν..Παντως Κεφ το ντερμπι στην μπαλα διεγαγεται την Κυριακη,τα του μπασκετ ειναι για το επομενο ΣΚ..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.