Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
j-kidd13
vs

3ο παιχνιδι για τους τελικούς ανάμεσα στους 2 αιωνίους.Ο Ολυμπιακός στο 2ο παιχνίδι διέλυσε τον Παναθηναϊκό επικρατώντας με 89-64 κάνοντας άριστο παιχνίδι σε όλη τη διάρκεια του αγώνα,κόντρα σε μια ομάδα που απλά δεν κατέβηκε ποτέ στο γήπεδο.Ο Ολυμπιακός απο την αρχή επέβαλε το ρυθμό του και με τρομερή ευστοχία στα σουτ 3 πόντων πήρε διαφορά απο νωρίς(η πρώτη περίοδος έκλεισε στο 29-12) και τη διατήρησε σε όλο το ματς.

Το ερώτημα ειναι:Θα μπορέσει αυτή η επικράτηση να δώσει ψυχολογία στον Ολυμπιακό ώστε να ξεφύγει απο τις κακές εμφανίσεις που πραγματοποιεί στο ΟΑΚΑ?Και αντίστοιχα θα επιρρεαστεί ο Παναθηναϊκός απο αυτό το στραπάτσο?Σίγουρα ο Παναθηναικός δεν μπορεί να είναι το ίδιο ανύπαρκτος όσο στο ΣΕΦ και κατα πάσα πιθανότητα θα ενισχυθεί με την επιστροφη του Γκιστ,όπως επίσης δεν ξέρουμε αν η κομβική ευστοχία του Ολυμπιακού απο την περιφέρεια θα συνεχιστεί.Χωρίς αμφιβολία όμως η ιδιαίτερη εξέλιξη του 2ου ματς δίνει άλλο ενδιαφέρον στο 3ο,το οποίο ίσως είναι το πιο κομβικό όλης της σειράς,καθώς όποιος επικρατήσει αυτόματα γίνεται φαβορί,ο μεν Παναθηναϊκός γιατι θα έχει 2 ευκαιρίες να πάρει μια νίκη,με το τελευταίο ματς στο ΟΑΚΑ,ο δε Ολυμπιακός γιατί θα έχει πάρει την έδρα του αντιπάλου του και θα γυρίσει στο ΣΕΦ για τη νίκη-πρωτάθλημα.

Τα highlights του 2ου τελικού.



Αναμένεται ένα συναρπαστικό απο πλευράς ενδιαφέροντος παιχνίδι.


Να ξανατονίσω σαν κλασικός γραφικός οτι γράφουμε με κόσμιο ύφος χωρίς προσβολές,ειρωνίες,εμπρηστικό περιεχόμενο κλπ κλπ κλπ καθώς και οτι ποστ για διαιτησία έχουν ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΠΙΚ...
T.W.Is.M.
Θα επαναλαβω την προφητεια της Δευτερας(σαν το θεατρο της Δευτερας):
Αν η κορη μου μας προλαβει και γεννηθει ή μπουμε στο μαιευτηριο μεχρι την Πεμπτη το απογευμα, θα κερδισουμε. Αλλιως θα χασουμε παλι.
North_gato
QUOTE (T.W.Is.M. @ May 28 2014, 17:47 ) *
Θα επαναλαβω την προφητεια της Δευτερας(σαν το θεατρο της Δευτερας):
Αν η κορη μου μας προλαβει και γεννηθει ή μπουμε στο μαιευτηριο μεχρι την Πεμπτη το απογευμα, θα κερδισουμε. Αλλιως θα χασουμε παλι.



Μηπως να επισπευθει ο τοκετος με τεχνητες ωδινες?
T.W.Is.M.
QUOTE(North_gato @ May 28 2014, 18:27 ) *
Μηπως να επισπευθει ο τοκετος με τεχνητες ωδινες?


Δεν το κανει ο γιατρος. Θα το κανει οταν συμπληρωσουμε τις 40 εβδομαδες(του Αγιου Πνευματος), αλλα δε νομιζω οτι θα φτασουμε ως εκει.
Αν δεις να ξεκιναμε ασχημα και σιγα σιγα να μαζευουμε τη διαφορα, ενω εγω εξαφανιζομαι απο το τοπικ, θα ξερεις τι εχει συμβει. Το μαιευτηριο εχει wi-fi, οποτε δε μου ειναι δυσκολο να βγαλω ιατρικο ανακοινωθεν απο το κινητο(κι εσεις να μαθετε το αποτελεσμα πριν τελειωσει το ματς, αρα να βγαλετε λεφτα στο live betting), απλα δεν πιστευω οτι εκεινη την ωρα θα εχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα... smiley.gif
North_gato
QUOTE (T.W.Is.M. @ May 28 2014, 20:17 ) *
Δεν το κανει ο γιατρος. Θα το κανει οταν συμπληρωσουμε τις 40 εβδομαδες(του Αγιου Πνευματος), αλλα δε νομιζω οτι θα φτασουμε ως εκει.
Αν δεις να ξεκιναμε ασχημα και σιγα σιγα να μαζευουμε τη διαφορα, ενω εγω εξαφανιζομαι απο το τοπικ, θα ξερεις τι εχει συμβει. Το μαιευτηριο εχει wi-fi, οποτε δε μου ειναι δυσκολο να βγαλω ιατρικο ανακοινωθεν απο το κινητο(κι εσεις να μαθετε το αποτελεσμα πριν τελειωσει το ματς, αρα να βγαλετε λεφτα στο live betting), απλα δεν πιστευω οτι εκεινη την ωρα θα εχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα... smiley.gif



Αγιου πνευματος ειναι, αν δεν κανω λαθος, 9 Ιουνιου, οποτε την κατσαμε τη βαρκα..... Εκτος αν ερθει η επιφοιτηση του Αγιου Πνευματος στην κορη σου και βγει νωριτερα, οποτε πιασουν τα γουρια σου...

Ομως το πιο πιθανο ειναι να ξεκινησει ασχημα ο Ολυμπιακος, και σιγα σιγα να μαζεψει τη διαφορα. Το αντιστροφο θα σημαινε ανετη επικρατηση.
assistant
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 28 2014, 20:17 ) *
Δεν το κανει ο γιατρος. Θα το κανει οταν συμπληρωσουμε τις 40 εβδομαδες(του Αγιου Πνευματος), αλλα δε νομιζω οτι θα φτασουμε ως εκει.
Αν δεις να ξεκιναμε ασχημα και σιγα σιγα να μαζευουμε τη διαφορα, ενω εγω εξαφανιζομαι απο το τοπικ, θα ξερεις τι εχει συμβει. Το μαιευτηριο εχει wi-fi, οποτε δε μου ειναι δυσκολο να βγαλω ιατρικο ανακοινωθεν απο το κινητο(κι εσεις να μαθετε το αποτελεσμα πριν τελειωσει το ματς, αρα να βγαλετε λεφτα στο live betting), απλα δεν πιστευω οτι εκεινη την ωρα θα εχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα... smiley.gif

.........εκεινη την ωρα φιλε δε θα θυμασαι τι ομαδα εισαι βασικα.....με το καλο.
T.W.Is.M.
QUOTE(assistant @ May 28 2014, 20:33 ) *
.........εκεινη την ωρα φιλε δε θα θυμασαι τι ομαδα εισαι βασικα.....με το καλο.



Θα μου το θυμισει η μικρη που θα βγει κατακοκκινη(απο το κλαμα)... smiley.gif
frenchman7
Πάντως κι εγώ στα μαιευτήρια γύριζα σήμερα!
Twism έχω φρέσκες πληροφορίες άμα θέλεις!
roko
QUOTE (T.W.Is.M. @ May 28 2014, 21:10 ) *
Θα μου το θυμισει η μικρη που θα βγει κατακοκκινη(απο το κλαμα)... smiley.gif


Να σου ζησει φιλε με το καλο!! Να ειναι τυχερη ευχομαι!

Στα του τελικου τωρα σημερα κατα 90% οποιος το παρει παιρνει και το πρωταθλημα.Κατα τη γνωμη μου ειναι η τελευταια ευκαιρια του Μπαρτζωκα να μας δειξει αν αξιζει να ειναι στον παγγο του χρονου η' αν θα ηταν καλο να χαιρετησει.
sakissab
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 28 2014, 20:10 ) *
Θα μου το θυμισει η μικρη που θα βγει κατακοκκινη(απο το κλαμα)... smiley.gif


Να σού ζήσει αρχηγέ. Ό,τι καλύτερο εύχομαι. Καλά γεννητούρια.

Στα του αγώνα, δε θα έχει μεγάλη διαφορά το παιχνίδι απ' το πρώτο της σειράς. Ο Παναθηναϊκός θα ρίξει το ρυθμό όσο μπορεί. Όσο ο Ολυμπιακός είναι άστοχος από μακριά θα είναι μέσα στο 2-1 ο γηπεδούχος. Διαφορετικά η σειρά μεταφέρεται στο ΣΕΦ. Γνωρίζει κανείς αν θα παίξει σήμερα ο Γκιστ;
AKRG
QUOTE (sakissab @ May 29 2014, 10:14 ) *
Γνωρίζει κανείς αν θα παίξει σήμερα ο Γκιστ;


Κανονικά και με το νόμο !
http://prasinanea.gr/basket/a1/article2812596.ece
frenchman7
Έχω την περιέργεια να δω πως θα μπούνε οι δικοί μας από θέμα συγκέντρωσης και δύναμης.

Νομίζω πως άμα μπούμε δυνατά και προηγηθούμε (και δεν χεστούμε όπως άλλες φορές), το ψυχολογικό βάρος θα
μεταφερθεί στον Παο. Έχει δημιουργηθεί ένα κλίμα υπεραισιοδοξίας στον κόσμο (και με την επιστροφή Γκιστ) του
τύπου στο ΟΑΚΑ δεν θα νικήσετε ποτέ, και άμα στραβώσει θα στραβώσει για τα καλά το κλίμα στο γήπεδο.
pain of salvation
QUOTE(roko @ May 29 2014, 07:43 ) *
Να σου ζησει φιλε με το καλο!! Να ειναι τυχερη ευχομαι!

Στα του τελικου τωρα σημερα κατα 90% οποιος το παρει παιρνει και το πρωταθλημα.Κατα τη γνωμη μου ειναι η τελευταια ευκαιρια του Μπαρτζωκα να μας δειξει αν αξιζει να ειναι στον παγγο του χρονου η' αν θα ηταν καλο να χαιρετησει.


Το μάμησες...
Δλδ. αν πάμε 5ο παιχνίδι,θα κατέβουμε με Τόμιτς?

υγ. TWIsM,welcome to the club
tzagasdog
Δύσκολο να κερδίσει ο Ολυμπιακός μέσα στο ΟΑΚΑ.

ο Παο τώρα βέβαια δύο ματς έχει παρουσιαστεί κακός.

Ελπίζω να ξεκινήσει Σιμονς ο Μπάρτζι.
AKRG
QUOTE (tzagasdog @ May 29 2014, 12:23 ) *
ο Παο τώρα βέβαια δύο ματς έχει παρουσιαστεί κακός.


πια δύο ?? εγώ έχω ξεχάσει πιο είναι το τελευταίο ματς που δεν ήμασταν κακοί !! ειλικρινά !! smiley.gif
Zephyr
Καλά μιλάμε on fire οι συμφορουμίτες, με το καλό να υποδεχτήτε όλοι τους γιούς σας και τις κόρες σας! Εγώ έχω λίγο καιρό ακόμα για τον διάδοχο - επόμενο μεγάλο playmaker του Ολυμπιακού και της Εθνικής, μετά το μουντιάλ να 'μαστε καλά!

QUOTE(tzagasdog @ May 29 2014, 12:23 ) *
Δύσκολο να κερδίσει ο Ολυμπιακός μέσα στο ΟΑΚΑ.

ο Παο τώρα βέβαια δύο ματς έχει παρουσιαστεί κακός.

Ελπίζω να ξεκινήσει Σιμονς ο Μπάρτζι.


Εξαρτάται με τι mentality θα μπουν και οι δυο ομάδες. Αν μπούμε για να κερδίσουμε μπορούμε να το χτυπήσουμε το ματς. Αν μπούμε σαν γατιά όπως στο 1ο, χαιρέτα μας, πάλι θα κυνηγάμε 2ψήφιες διαφορές.
Πολύ σωστό το να ξεκινήσει ο Σίμονας, αγγούρι όρθιο μεν αλλά θα τραβήξει τα πρώτα φάουλ (γιατί να τα χρεωθεί ο Ντάνστον από την αρχή?) και θα ρίξει και το ξυλάκι του. Και ο Σέρμα πάντως δεν ήταν κακός στο προηγούμενο παιχνίδι.
reignman
μονο που ο σερμα δεν στριβει ουτε με κλαρκ , δεν πηδαει και ειναι λιγο πιο αργος απο τον θανατο :Ρ
Air Kef
QUOTE(reignman @ May 29 2014, 13:58 ) *
μονο που ο σερμα δεν στριβει ουτε με κλαρκ , δεν πηδαει και ειναι λιγο πιο αργος απο τον θανατο :Ρ



Δεν ξερω ρε γμτ, πόσο πιο αργός είναι από τον Μαυροκεφαλίδη; Εμένα μου άρεσε η κίνηση Μπαρτζώκα να τον βάζει μόνο όταν ειναι και ο Μαυροκεφ μέσα, στο λόου ποστ δείχνει να τον έχει, θα τον χάνει λίγο αν τραβιέται ο Λουκάς στα 5-6 μέτρα και κολλάει τα σουτάκια του, αλλά πόσα να κολλήσει πια; Kαι ο Σέρμα επιθετικά νομίζω είναι πιο άνετος με τον Μαυροκεφαλίδη που δεν ειναι τέρας άμυνας.

Κλειδί πάντως βλέπω Λοτζέσκι-Πρίντεζη για μας. Ο πρώτος να τραβήξει στο σκορ βάζοντας 3-4 τρίποντα, ο δεύτερος βάζοντας 1-2 μακρυνά και κάνοντας μια εμφάνιση όσο το δυνατόν καλύτερη. Αν δώσουν μαζί αυτοί οι δύο 25-30 πόντους έχουμε ελπίδα.

Α, εχει επισης ενδιαφέρον, αν ο Σπανούλης κάνει ακόμα ένα "κλασσικο ματς ΟΑΚΑ", και το ματς παει στο τέλος πόντο-πόντο τι θα κάνει ο Μπαρτζώκας. Πολλοί απο μας μετά τον πρώτο αγώνα φωνάζαμε ότι έπρεπε να τον βγάλει έξω καθώς οι τρομπιές του στα τελευταία 3 λεπτά ήταν εκπληκτικές και καταδικαστικές.

Αυτά.
roko
QUOTE (pain of salvation @ May 29 2014, 12:16 ) *
Το μάμησες...
Δλδ. αν πάμε 5ο παιχνίδι,θα κατέβουμε με Τόμιτς?

υγ. TWIsM,welcome to the club


Συγνωμη αν αισθανεσαι μαμημενος δεν ηταν προθεση μου.Για του χρονου εννοουσα.
Dred11
Μια διαφορετική οπτική από έναν παίκτη της ομάδας:
http://www.tokoulouri.com/opinions/mercy/
SteveNashidis


Να δω τι άλλο θα κάνει η ΚΑΕ Παναθηναικός για να γεμίσει το γήπεδο .. w00t.gif
louie
QUOTE (Voyager @ May 29 2014, 16:56 ) *


Να δω τι άλλο θα κάνει η ΚΑΕ Παναθηναικός για να γεμίσει το γήπεδο .. w00t.gif



ενταξει την προηγουμενη φορα που τα ειχε πεταξει εξω ειχαμε 1/20 τριποντα. ισως και να ειναι καλο
North_gato
QUOTE (Voyager @ May 29 2014, 16:56 ) *


Να δω τι άλλο θα κάνει η ΚΑΕ Παναθηναικός για να γεμίσει το γήπεδο .. w00t.gif



Εγω παντως δεν θα εβλεπα τον αγωνα.
North_gato
Παει να τιναχτει στον αερα ο αγωνας, πριν καν αρχισει.
roko
QUOTE (North_gato @ May 29 2014, 19:14 ) *
Παει να τιναχτει στον αερα ο αγωνας, πριν καν αρχισει.


Λες να αρχισουμε εμεις με +3 του χρονου? rolleyes.gif
sarounas
χαχαχαχαχαχαχ 77.gif μόνο σε ένα ΠΑΟ-ΟΣΦΠ τα βλέπεις αυτά

ευτυχώς που έχουμε και τα πλέι οφ στο ΝΒΑ icon_wave.gif
plo koon
Ο επίσημος ΠΑΟ επιβεβαιώνει την αγωνιστική ανωτερότητα του ΟΣΦΠ.
HackerBaby
QUOTE (plo koon @ May 29 2014, 19:17 ) *
Ο επίσημος ΠΑΟ επιβεβαιώνει την αγωνιστική ανωτερότητα του ΟΣΦΠ.


Καλα εσυ το απογειωσες icon_drunk.gif
roko
QUOTE (plo koon @ May 29 2014, 19:17 ) *
Ο επίσημος ΠΑΟ επιβεβαιώνει την αγωνιστική ανωτερότητα του ΟΣΦΠ.


Eπειδη το 'χασα λιγο τι ακριβως εγινε? Γιατι λες ο επισημος?
nikolas12
Άνοιξα λίγο αργά την τηλεόραση και δεν κατάλαβα γιατί ο τελικός βρισκόταν στον αέρα. Σε περίπου 7 λεπτά αρχίζει κανονικά το ματς τελικά.
SteveNashidis
O Lasme ξενέρωσε την ζωή του ! icon_drunk.gif
reignman
ζηταει απο τους παιχτες του παναθηναικου να αποχωρησουν απο το παρκε, επειδη η αποστολη του ολυμπιακου νομιζω εχει 25 ατομα αντι για 22. κατι τετοιο.
plo koon
QUOTE (HackerBaby @ May 29 2014, 19:18 ) *
Καλα εσυ το απογειωσες icon_drunk.gif

Το να πιάνεσαι από τέτοια πράγματα για να κάνεις σαματά και να ξυπνήσεις την εξέδρα πάει να πει ότι το έχεις ανάγκη. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη εξήγηση, από το ότι ό ίδιος ο ΔΓ δεν νιώθει ότι οι πιθανότητες του ΠΑΟ είναι καλές. Αν έχεις άλλη εξήγηση είμαι ανοιχτός.
Zoys
Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός άλλωστε πάντοτε μέσα στην έδρα της ομάδας επιδιώκει να είναι τα πάντα σύμφωνα με το γράμμα του νόμου. Ποτέ δεν έγινε παρατυπία με τα εισιτήρια ενώ οι κανόνες ασφαλείας τηρούνται ανελλιπώς σε κάθε αγώνα Ευρωλίγκας οπότε είναι απόλυτα λογικό να τους ενοχλήσει μια τόσο σημαντική λεπτομέρεια (που θα μπορούσε να τινάξει το ματς στον αέρα και θα είχε κομβική σημασία η παράλειψη της) όπως η έλλειψη διαπιστευτηρίων των Σταυρόπουλου, Σκινδήλια. Μπράβο και στον Δημήτρη Γιαννακόπουλο προσωπικά για την συνεχή προσπάθεια ανόρθωσης του ευγενούς αθλητικού πνεύματος και στην τήρηση τόσο βασικών κανόνων για την διεξαγωγή των παιχνιδιών.
roko
QUOTE (reignman @ May 29 2014, 19:22 ) *
ζηταει απο τους παιχτες του παναθηναικου να αποχωρησουν απο το παρκε, επειδη η αποστολη του ολυμπιακου νομιζω εχει 25 ατομα αντι για 22. κατι τετοιο.


Α καλα...Νταξει το παιδι χαβαλε κανει δεν τα πιστευει καν αυτα που λεει και κανει.
T.W.Is.M.
Να ζητησω να μην ασχοληθουμε αλλο με τα κατορθωματα των διοικησεων?
Εχουμε και παιχνιδι μπροστα μας.

Συμφωνα με την προφητεια μου, κερδιζει ο ΠΑΟ σημερα. Εκτος κι αν εχουμε εξελιξεις κατα τη διαρκεια του αγωνα...
mephisto22
Δεν ειμαι καθολου αισιοδξος για το σημερινο,ο Ολυμπιακος ειναι ανωτερος ποιοτικα απο μας--στην περιφερεια μας χωριζει χαωδης διαφορα--κατι που θα φανει και στο παρκε.
j-kidd13
Κατι που σκεφτηκα σημερα...Θα μπορουσε να ξεκιναει με τον Παππα μεσα στην 5αδα.Να τον αφηνει 2-3 λεπτα,και αν κανει μ....ς να τον βγαζει,διαφορετικα μπορει να παρει 1-2 προσπαθειες,να παρει ψυχολογια και να εχει συν ενα παικτη η ομαδα να υπολογιζει για το ματς.

ΥΓ:Απο ποτε εγινε σουτερ ο Μαντζαρης ρε παιδια.....???
Dred11
Στο betoto δίνουν 2 στο να ξεβρακωθεί ο Μπαρτζώκας κατά τη διάρκεια του αγώνα.

Αντί να αποθεώνουν οι Παναθηναικοί τον Σπανούλη τον βρίζουν. Τί να πει κανείς.
roko
Το 'χουν χεσει λιγο οι διαιτητες σημερα σε αντιθεση με τα 2 προηγουμενα ματς..Ελπιζω να μην εχουμε αλλα εξωαγωνιστικα σημερα γιατι ειναι κριμα και για τις 2 ομαδες.
bbplayer
Η καστροφή προσωποποιημένη που λέγεται Ούκιτς και ο βλακώδης τρόπος σε σημείο αηδίας που παίζει ο Μήτσος αναζητώντας μονίμως την πάσα ακόμα κι εκεί που δεν υπάρχει περίπτωση να την βρει ευθύνονταο imho για το αποψινό χάλι. Αντε να μας βγάλει ο Ολυμπιακός από τον αναπνευστήρα, μπας και τελειώνει μια ώρα αρχύτερα η φετινή κωμωδία

@ κακώς σούταρες Μήτσο μου, έπρεπε να πασάρεις (2ο Λάσμε, κλασικά το πρώτο ήταν ήλίθιο εντελώς)
j-kidd13
ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ.
mpam
το καλαθι του μασιουλις στο 4-7 μετραγε? μπορουσε να το κανει αυτο?
roko
Θα γινει μαχη παντως σημερα σε αντιθεση με τα 2 προηγουμενα ματς.Ουσιαστικα ο νικητης παιρνει και τον τιτλο.Τα φαουλ θα μετρησουν πολυ πιστευω για την 4η περιοδο.Ο Ολυμπιακος εχει πολυ καλυτερο πασινγκ γκειμ σε σχεση με το 1ο ματς.
SkyFall
τραγικός παναθηναικός. απίστευτος πόνος στα μάτια.
Zoys
QUOTE(roko @ May 29 2014, 19:49 ) *
Θα γινει μαχη παντως σημερα σε αντιθεση με τα 2 προηγουμενα ματς.Ουσιαστικα ο νικητης παιρνει και τον τιτλο.Τα φαουλ θα μετρησουν πολυ πιστευω για την 4η περιοδο.Ο Ολυμπιακος εχει πολυ καλυτερο πασινγκ γκειμ σε σχεση με το 1ο ματς.

Πάντα γίνεται μάχη απλά σήμερα μπήκαμε για να συμμετέχουμε κι εμείς. Και αν συνεχίσουμε να είμαστε τόσο μαχητικοί θα καταφέρουμε να επιβεβαιώσουμε την ανωτερότητα μας. Ξεκινήσαμε πολύ καλά, έχουμε όμως ακόμα πολύ δρόμο. Σημαντικά τα μπλοκ που πετύχαμε στην άμυνα και πρακτικά, αλλά και ψυχολογικά.
bbplayer
Λεφτά στην τράπεζα σήμερα ο Λουκάς...ενώ ο Γκιστ με το καλημέρα μας κόστισε 5 ποντάκια. Το θετικό είναι ότι διάβασε το ποστ μου ο Μήτσος
Zoys
ΤΕΡΑΣΤΙΟ καλάθι του Mardy. 77.gif
T.W.Is.M.
Λατρεια ο Μαρντικολης... smiley.gif
D-Wade
Πόσο μικρός θεούλης είσαι ρε Μάρντι?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.